Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 25362537253825392540 ... 7852>
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 22:37

Re: Політичні дискусії

вся евроинтеграция в одной картинке.
Зображення
https://www.flightradar24.com/48.87,29.55/5
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Суб 20 кві, 2019 23:01, всього редагувалось 4 разів.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23073
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3339 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 22:38

Трансляція із залу суду, який намагається анулювати реєстрацію Зеленського як кандидата в президенти

https://www.facebook.com/sergij.rudenko1/posts/2313995228622958
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 22:39

  Yuri_T написав:так может вы несовершеннолетний гражданин...)))
судя по многим вашим публикациям на этой ветке, это вполне вероятно.

зы. если серьезно, то работоспособному гражданину с кучей собственности стыдно жаловаться на отсутствие субсидии у мамы.
хотя, чему я удивляюсь? нищие автолюбители на Q7 и кайенах с евробляхами, волающие про обдираловку в виде ЕСВ предприниматели, мечтающие о субсидии на каждую из 20 квартир лендлорды...

Не знал что 2 квартиры это куча, тем более, то куплены они в конце 90х.
Машину продал уже 15 лет назад и езжу такси или общественным транспортом.
Работаю я потому, что на украинскую пенсию не только жить, но и существовать невозможно. Сколько проработаю не знаю т. к. уже не молод.
Жаловаться тут не собирался, просто рассказываю тут порохоботам как обстоит реальная ситуация с пенсионерами и субсидиями чтобы не рассказывали сказки о расцветшей под руководством шоколадного Украине
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 22:39

ДолярчикВы с приватом разобрались? спасибо, что настроение подняли! я плакал, не в обиду сказано
Всё будет хорошо!
baran
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5035
З нами з: 12.08.11
Подякував: 94 раз.
Подякували: 865 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 22:44

  baran написав:ДолярчикВы с приватом разобрались? спасибо, что настроение подняли! я плакал, не в обиду сказано
Всё будет хорошо!

.... я, як Зе - перший раз у перший клас!(я перше люблю "знаючих" запитати, а вже потім самому розбиратись) :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 22:47

Долярчик тоже правильно
baran
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5035
З нами з: 12.08.11
Подякував: 94 раз.
Подякували: 865 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 22:49

  protefiks1959 написав:
  Bobua написав:, а "вдячний" народ вимагає субсидій і побільше, й верещить про розкрадання, наприклад, сотні млн (а то 0.01% від трильйонного бюджету України, то те ж саме що й 5 гривень від 50 тисячного річного бюджету звичайної людини...), яке, "розкрадання", президент сам, як справжнісінький супермен, ніби-то мав виявити і покарати... – то ж повний зашквар самовиснаження..., та ще й від людей, що найімовірніше навіть не ведуть облік власних витрат і не знають куди і скільки втрачають ...
Цікаво було би знайти його продатовані фоти і порівняти сивину... :-(
Як справжній супербізнесмен, мо? На цукерках заробляти, то одне! - а на виготовленні зброї - то зовсім інше! Зброя потрібна, це ясно, але - продавати зброю в Африку-то одне, а продавати в ВСУ-то зовсім інше!- це не продавати застарілу зброю в ...Продаж зброї в ВСУ - це ти сам виготовляєш, сам продаєш, і сам купуєш.... Президент вимушений захищати країну, або не буде де президенствувать, а цей, бач, ще й заробляє на захисту - не відкрито сам, :-( свинарчуки йому в допомозі ...


Ми наразі говоримо про справи, зв'язок яких з Порохом – не доведений, або навіть і спростований. Крім того, це копійчані питання... 5, 10, 20... гривень (в еквіваленті) – не те про що є сенс говорити.
От про мільярди доларів, вкрадені Януковичем і Ко – цікаво!
Трильйони доларів розграбовані Путіном і Ко – страшенно цікаво!!
Якимось дивом жителям Московії вдається не помічати, що вони живуть неспівставно гірше аніж поляки, португальці і т.д. (люди з таким же ВВП на душу). Живуть значно гірше, аніж могли би, якби впритул зайнялись власною владою...
А от пережити, що українці, з втричі(!) меншим ВВП на душу, живуть і не надто бідують, та ще й 5 років поспіль, навіть під час війни(!), ростуть до європейського рівня – їм несила! Чомусь "так історично склалось..." :-(

А копійки, та ще й невідомо ким поцуплені...? Про що тут говорити??


  Вкладчик1234 написав:
  Bobua написав:Але ж, можливо, Порох, навіть коли грає в кішки-мишки, тролячи #зеБеню – навпаки прагне набрати якнайменше(?) перед своєю піврічною відпусткою, щоби і зе-молодь впевнилась, що на вибори ходити прикольно, бо вони можуть всіх "нагнути"... І всі, навіть і в далекому майбутньому, бачили, на якому дні, з наскільки моторошним електоратом Порох зміг змінити світ. А потім, через кілька місяців, наприклад, після світової фін.кризи..., коли всі й усе раптом зрозуміють... – на лічені секунди показувати дешеву рекламу: "Думай". І повернутись. І змінити назовсім.

Много.ходов.очка

У кого же позаимствовали приём "выставлять факапы - сложными, не всем понятными, многоходовочками"?


  ЛАД написав:
  Bobua написав:А мені от таки цікаво, скільки Порох хоче набрати голосів...?
Бо на ФаворитСпорті вельми заманливий коеф.
Якщо більше 35.5% – то нещодавно було 2.2... 2.03...
А нині 3!!!
.............

О, наконец-то новая песня!
Оказывается По великий политический стратег!
Можно/нужно сегодня проиграть битву, чтобы через полгода выиграть войну!

Порохоботы в этот раз устроили цирк и заканчивать не собираются!
Или это шутка юмора?


Та все простіше.
Почекаємо пів-року й дізнаємось. :)
Хто ГросМейстер, а хто Чапаєв... ;)


  UA написав:
  ЛАД написав:
  Bobua написав:Президентство Зеленського – це зовсім і не страшно. :)
Головне – знати коли все посиплеться...

Пів-року з популістом, від якого кожен очікує щось своє..., і все це без кредитів від МВФ, та ще й у рік пікових виплат старих боргів, і, можливо, світової фінансової кризи(?... були думки що почнеться 2018, а вже 2019... а Порох таки може щось знати!) – і мозки прочистяться абсолютно.
https://24tv.ua/svit_mozhe_skolihnuti_n ... a_n1124792
.............
Хто ще не запасся садовим душем? (тим, що нагрівається від сонця) :)
Льодяна вода протвережує, але мило з голови незручно змивати...
..........
Тож, нагальних питаннь є лише два:
1) скільки часу ще є для вилучення депозитів з банків;
2) і скільки часу для переходу у валюту...

Господа модераторы!
А вот за такое надо банить не задумываясь!
Сеяние паники на фронте - расстрел на месте без суда и следствия.

Зеля в вопросах финансовой стабильности государства - как рыба в воде.
Рекомендую после объявления победы покупку гривневых ОВГЗ и депо в Привате.
Паникеры добровольно отказываются от хорошей прибыли.



Ой!
Та яка паніка?
Де тут проблема (для "правільних пацанов")?
Ваш молодий, енергійний президент у випадку будь-яких негараздів поїде за "парєбрік", впаде на коліна перед Путіном, чи Рамзаном, чи перед обома – я не знаю хто там зараз головний..., і випросить грошей. :)
У крайному випадку, якщо б вони йому сказали "нє трожь нас, старєц...", то він міг би знайти гроші десь тут. У якихось "казлов, шо мєшают вам жить..."
І потім роздасть всім, хто за нього голосував.
Все ж просто. :-)

Але я за нього не голосуватиму, тому й мушу сам потурбуватись про себе :-)
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2058
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 22:49

  Frant написав:Розподіл прибутків і соціальна диспропорція у нас приблизно така ж, як в країні Бензоколонці. Україна була частиною Росії 300+ років.

Якби була частиною Швеції - жили би по іншому.


Я сегодня по этому поводу уже высказывался - что еще ты мог ответить, кроме этой шаблонной безлепицы для дефективных :mrgreen: Польша тоже была и в составе России, и под большим влиянием России. Но сегодня они либеральную экономику строят, а не русофобские отговорки ищут!

  zРадио написав:В присутствии "патриотов" (людей, очень громко заявляющих о своей любви к Украине) о глубинных проблемах лучше не говорить, а если говорить, то только в контексте "виноват путин".
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 22:50

  baran написав:Долярчик тоже правильно

... і дуже часто виходить, що я "щось нове" роблю краще, за "знаючих" на тому, чи іншому! :mrgreen:

.... думаю, що і у Зе так виходить :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 кві, 2019 22:56

  Starikan написав:Цены во всем мире выравниваются. И плевать им на уровень доходов трудящихся масс.
Хочешь зарабатывать больше - езжай в страну, где платят больше.

Таким простым способом можно объяснить любую бездеятельность власти в стране.
В чем тогда реализуются функции государства, в том числе социальная?
О каких ценах, тарифах и налогах может идти речь, если в стране упала покупательная способность. Цены даже на социальные продукты не регулируются, зарплаты не индексируются, прожиточный минимум это собственно минимум на черный день. Цены растут от месяца к месяцу.
Заметил сегодня по некоторым продуктам по необходимости и сравнил.
Овощи: капуста белокачанная. За прошедший месяц, с 20.03.2019, средние цены увеличились на 11,70 грн.
Зображення
Овощи: лук репчатый. За прошедший месяц, с 20.03.2019, средние цены увеличились на 16,06 грн.
Зображення
Бакалея: пшено. За прошедший месяц, с 20.03.2019, средние цены увеличились на 6,02 грн.
Зображення
Зачем такое правительство которое за уплату налогов может указать тебе только направление?
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
  #<1 ... 25362537253825392540 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама