Finance.ua: Побут чи не побут

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Як заощаджувати та економити
Повідомлення Додано: Вів 01 тра, 2018 21:49

Finance.ua: Побут чи не побут

Пропонуємо до обговорення:
Скільки коштує позбавити себе від роботи по дому
Домашні клопоти відбирають у мене багато часу і сил. Бувають, звісно, моменти, коли я з задоволенням готую улюблені страви або прасую улюблені сукні. Але в цілому мене, як людину, яка досить багато працює, все це стомлює. В Україні вистачає сервісів, які можуть позбавити від роботи по дому. Я вирішила з'ясувати, у скільки мені обійдуться їхні послуги і скільки часу я зможу завдяки цьому заощадити.

Дивися повний текст Побут чи не побут
D2
 
Повідомлень: 304
З нами з: 28.03.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 01 тра, 2018 21:49

Если Вы зарабатывате за 3 дня 600$ то конечно лучше их заплатить за аутсорсинг и заниматься любимым делом. Написал, читаю, аж самому смешно :)
Richi
 
Повідомлень: 1774
З нами з: 25.09.08
Подякував: 911 раз.
Подякували: 880 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 тра, 2018 09:57

Ох и ледацюги молоди, ничого робити не хотять
exolot9
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 07.05.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 тра, 2018 10:01

Якщо можна провести час з більшою користю, зробивши при цьому більший вклад в майбутнє сім*ї та держави, то звісно, зручніше користуватись послугами, аніж тратити час на щоденне стояння біля плити. Але, звісно, для кожного це індивідуально. І варто враховувати, який фактор такої трати грошей: недостатньо часу на побутові справи, чи просто лінь.
Zoryana_Buryk
 
Повідомлень: 10
З нами з: 14.01.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 кві, 2019 12:20

76 робочих годин - це півтори тижня, якщо дохід за півтори тижні більший ніж 600уе, і зекономлений час ви потратите на розвиток - тоді є сенс
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2019 17:11

У мене була прибиральниця з фірми УБЕРЁМ (Ніцак Алла).
Результат не найкращий. Украла мої сережки і колечко, вартість якого перевищує Ваш місячний бюджет на аутсорсингу, і зникла. Як виявилося, у фірмі навіть не знають, де вона живе і нічим допомогти не змогли і особо не хотіли.
galinka_s
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3
З нами з: 28.04.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 тра, 2019 23:07

  galinka_s написав:У мене була прибиральниця з фірми УБЕРЁМ (Ніцак Алла).
Результат не найкращий. Украла мої сережки і колечко, вартість якого перевищує Ваш місячний бюджет на аутсорсингу, і зникла. Як виявилося, у фірмі навіть не знають, де вона живе і нічим допомогти не змогли і особо не хотіли.
дивна фірма ... дивні ви ... де камери ... Подайте на фірму до суду ! А..так ви це зробили без договору і не офіційно ... ну то ... дивні ви ...самі собі винні. Цікаво чому ви думаєте що Призвіще Імя вірне ? і чому не звернулися у поліцію ? ймовірність повернути втрачене 100% . В подібних і навіть складніших ситуаціях маю досвід повернення до 90% втраченого. Залишкових 10% просто було лінь займатися. Для мене було головне покарати винних - що поліція і зробила
yama
 
Повідомлень: 4713
З нами з: 12.08.17
Подякував: 8978 раз.
Подякували: 1049 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 06 чер, 2019 18:02

Yama,
А з чого Ви взяли, що я не зверталася в поліцію. Можу сказати Вам більше, все обмежилося не тільки поліцією і прокуратурою. Але поки нічого. Тож можу сказати, Вам пощастило. А якщо ні, то можете розказати, як це робиться простим смертним.
P.S. У мене є фото її паспорта та ідентифікаційного коду.
galinka_s
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3
З нами з: 28.04.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 чер, 2019 08:12

Re: Finance.ua: Побут чи не побут

Камери не показник, якщо вона не підписала дозвіл, що її знімають. У мене копії її документів. У міліції навіть не відкрили проти неї кримінальну справу. Ви занадто хорошої думки про нашу міліцію.
Як виявилося, чи немало наших знайомих стикалися із похожими ситуаціями, але щось ні від кого я не чула навіть про 50% повернення. Тож не сійте ілюзії.
galinka_s
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3
З нами з: 28.04.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
23 9885
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 22:38
l_e_x
2 1204
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 бер, 2024 18:51
Ірина_
4 1969
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 бер, 2024 15:32
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама