Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 349350351352353 ... 1002>
Повідомлення Додано: Сер 01 тра, 2019 12:53

... зрозуміти незрозуміле! ©®™

.....для здачі в оренду оренду - могло би бути.... і розтермінування є!

- але, ще раз повторюсь, що об'єкти в нормальних локаціях - виросли на 3-4-5тис. грн/м2!!! (ніж, коли я шукав півтора роки тому)

- але і ще одну деталь помітив: що кажуть - ну подорожчало, бо буд-матеріали подорожчали і робоча сила.... і бла-бла-бла....
АЛЕ!!!
- гляньте на ціну метра новобудови на окраїнах міста, або ЗА межами міста! - навіть, у Винниках і Рясному є досить дешеві варіанти!
- а ціна на новобуд-багатоповерхівку у Ременеві - мене просто вбила! (можете погуглити, побачите)

- тому питання, що це? - "просто так" ЗЕМЛЯ подорожчала, чи дозволи у місті? - бо будують з тих же матеріалів і тими ж робочими руками!
- але ж і перепад цін на 5-10 тис. грн на метрі2!!!
- вже мовчу про центр/чи майже центр, де ціна просто втрачає свою адекватність!!!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 тра, 2019 14:33

  Долярчик написав:.....для здачі в оренду оренду - могло би бути.... і розтермінування є!



за 100 м - Авалон на Зеленій - 500 квартир, за 100 м. - Пимоненка - 200 квартир, за 400 м. на Січинського- 100 квартир, за 500 м на Навроцького - новий комплекс на здається 150 квартир, за кільцем до кілометра - Пасічний масив, вілла магнолія, хюгге 418 (=1000 квартир), далі по Зеленій від Галбуду - 5 будинків ще на 400-500 квартир

Ви думаєте то вдале місце для оренди?

не говорю за Вашингтона/Дністерську/Липової Алеї - там ще кілька тисяч квартир - і це все - до 2км довкола :)

а далі по Луганській - те ж приблизно за 1,5км - бетонні джунглі на Угорській/Тернопільській/Софіївка і далі усе забудовують аж до Козельницької, а там на Чмоли ще й ціле містечко для АйТі :shock:
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 тра, 2019 14:51

Думаю,що Ви правильно мислите. Якраз шукаю в цих районах зараз,нехай буде на резерв.
Авалон хвалять,та і інші нижченазвані,крім Ірокса,непогані.

  jump написав:
  Долярчик написав:.....для здачі в оренду оренду - могло би бути.... і розтермінування є!



за 100 м - Авалон на Зеленій - 500 квартир, за 100 м. - Пимоненка - 200 квартир, за 400 м. на Січинського- 100 квартир, за 500 м на Навроцького - новий комплекс на здається 150 квартир, за кільцем до кілометра - Пасічний масив, вілла магнолія, хюгге 418 (=1000 квартир), далі по Зеленій від Галбуду - 5 будинків ще на 400-500 квартир

Ви думаєте то вдале місце для оренди?

не говорю за Вашингтона/Дністерську/Липової Алеї - там ще кілька тисяч квартир - і це все - до 2км довкола :)

а далі по Луганській - те ж приблизно за 1,5км - бетонні джунглі на Угорській/Тернопільській/Софіївка і далі усе забудовують аж до Козельницької, а там на Чмоли ще й ціле містечко для АйТі :shock:
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 01 тра, 2019 20:09

Львів - місто контрастів!

Пані та панове, я жахнувся тим умовам, в яких проживають люди на Сихові. Це повний кабздець! Я знав лише центр,а тут занесло на Пасічну тимчасово і прогулявся по прилеглим місцям. Жах! :shock: Взагалі отой увесь напрямок по Зеленій поза центром, якась промзона. Сихів - дороги вбиті, пейзаж як у фільмі Сталкер: пошарпані совкові дев'ятиповерхівки, серед них іноді новобудови, як сюр якийсь. Якісь полубомжі скрізь, смердить, всі бігуть як скажені. Це жах! :shock: То взагалі не Львів, всі ці окраїни...Львів - місто контрастів. Взагалі не зрозуміло, навіщо і кому ті термітники будутють. 8) Тікати звідси треба... :P Ноги в руки і тікати... :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 тра, 2019 20:28

Долярчику та решті про розділення 1к навпіл.
https://biz.liga.net/all/nedvizhimost/a ... rt-kvartir
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 01 тра, 2019 20:39

  Козак-характерник написав:Пані та панове, я жахнувся тим умовам, в яких проживають люди на Сихові. Це повний кабздець! Я знав лише центр,а тут занесло на Пасічну тимчасово і прогулявся по прилеглим місцям. Жах! :shock: Взагалі отой увесь напрямок по Зеленій поза центром, якась промзона. Сихів - дороги вбиті, пейзаж як у фільмі Сталкер: пошарпані совкові дев'ятиповерхівки, серед них іноді новобудови, як сюр якийсь. Якісь полубомжі скрізь, смердить, всі бігуть як скажені. Це жах! :shock: То взагалі не Львів, всі ці окраїни...Львів - місто контрастів. Взагалі не зрозуміло, навіщо і кому ті термітники будутють. 8) Тікати звідси треба... :P Ноги в руки і тікати... :P


Наразі все виглядає саме так, як ви кажете. Готове житло старого фонду вже з більш менш ремонтом можна знайти за 1.2к у.о, тоді як в новобудах в тих самих локаціях за голі стіни просять 1,2 і вище...
Думаю так довго не буде, або вторинка підтягнеться або первинний опуститься)))

Підсумовуючи, на даний момент для здачі цікавіше купувати старий фонд з ремонтом плюсів там теж достатньо, можна знайти з мін. обмеблювання (кухня вмонтовані шафи) і ремонтом і фактично одразу після купівлі запускати на здачу.
Востаннє редагувалось Львівський БатяР в Сер 01 тра, 2019 20:51, всього редагувалось 1 раз.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 01 тра, 2019 20:46

Львівський БатяР Та ну просто жах! :shock: Вразили пошарпані дев'ятиповерхівки. Скупченість будинків, сморід, дороги роздовбані. В Донецьку ті дев'ятиповерхівки досить пристойно виглядають, з плиточкою, не пошарпані. Немає такого разючого контрасту центр і окраїни. Немає такої щільності забудови. Дороги набагато краще. А Львів - то лише центр. Я то зрозумів тепер... :P Я б не хотів жити на Сихові, навіть в новобудові. І взагалі на будь якій окраїні Львова. :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 тра, 2019 20:54

  Козак-характерник написав:Львівський БатяР Та ну просто жах! :shock: Вразили пошарпані дев'ятиповерхівки. Скупченість будинків, сморід, дороги роздовбані. В Донецьку ті дев'ятиповерхівки досить пристойно виглядають, з плиточкою, не пошарпані. Немає такого разючого контрасту центр і окраїни. Немає такої щільності забудови. Дороги набагато краще. А Львів - то лише центр. Я то зрозумів тепер... :P Я б не хотів жити на Сихові, навіть в новобудові. І взагалі на будь якій окраїні Львова. :P


Даруйте Козаче не те зацитував. Мова йшла про те по відомлення де ви писали *пузир лусне..... *

А про Сихів писати взагалі не буду.. Бо навіть букв на нього шкода)))
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 01 тра, 2019 20:59

Львівський БатяР Я зрозумів. :wink: Пузир хай лусне! 8)
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 тра, 2019 21:19

Де новобудови до Майдану добре виглядало?
В Києвському районі?
Та там крім центральною вулицею немав де ходити. Так для багатих життя було непогане і готелі люкс супер.
А дети там шашлик жарив? Я був в шоці,шукав на машині цілий день де жарити обок Донецьку. В кінці кінців дома в когось піджарили. Казки про мильну бульбашку розкажеш комусь іншому. Львів це туристична столиця і треба райони знати.
Сихів для дітей супер,для роботи центр,для старших Новий Львів чи Погулянка.
Треба народитися львів"янином ,щоб це знати. А всі посіпаки ,типу турецьких, добре гроші вивчили та математику,але вони не можуть знати назви вулиць перед війнами чи хто де жив ,чи який район дорогий. :D




  Козак-характерник написав:Львівський БатяР Та ну просто жах! :shock: Вразили пошарпані дев'ятиповерхівки. Скупченість будинків, сморід, дороги роздовбані. В Донецьку ті дев'ятиповерхівки досить пристойно виглядають, з плиточкою, не пошарпані. Немає такого разючого контрасту центр і окраїни. Немає такої щільності забудови. Дороги набагато краще. А Львів - то лише центр. Я то зрозумів тепер... :P Я б не хотів жити на Сихові, навіть в новобудові. І взагалі на будь якій окраїні Львова. :P
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 349350351352353 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 885, 886, 887
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8867 6929128
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 21:19
BIGor
24783 16549296
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 15:24
ihorkyiv
548 224577
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама