Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 361362363364365 ... 1002>
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2019 21:43

  Ethereum написав:
  theo написав:Не буду вказувати на особистості, але рівень дискусії справді дуже низький. Більше тексту, ніж суті.

Давайте писати по темі, ділитись досвідом і спостереженнями. Особисті розмови і правоту виясняйте десь в ПП чи при зустрічі.


Ну так я пробував рейтинг новобудов зробити.
Наприклад:
1. Галицька гільдія
2.Щасливий
3. Еко-дім
4.Авалон
5. Місто трав

Але тут мало хто що купує так бачу.


Галицька гільдія - малось на увазі Галицька будівельна гільдія? Якщо так, тоді це назва забудовника.

ЖК Щасливий - даруйте але для мене це манівці.

Які критерії ви використовували при складанні рейтингу?
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2019 22:26

  Львівський БатяР написав:
  Ethereum написав:
  theo написав:Не буду вказувати на особистості, але рівень дискусії справді дуже низький. Більше тексту, ніж суті.

Давайте писати по темі, ділитись досвідом і спостереженнями. Особисті розмови і правоту виясняйте десь в ПП чи при зустрічі.


Ну так я пробував рейтинг новобудов зробити.
Наприклад:
1. Галицька гільдія
2.Щасливий
3. Еко-дім
4.Авалон
5. Місто трав

Але тут мало хто що купує так бачу.


Галицька гільдія - малось на увазі Галицька будівельна гільдія? Якщо так, тоді це назва забудовника.

ЖК Щасливий - даруйте але для мене це манівці.

Які критерії ви використовували при складанні рейтингу?


Ну я написав наприклад. А взагалі найважливіше -це надійність. Хіба будівельна гільдія не надійна? Чи Щасливий на Чорновола? Є інший теж.
Всі п"ять досить надійні,і я бачив як наприклад всередині в Місто трав,зовсім не бюджетка. А є типу Галжитлобуда,про яких мовчу. Скажіть брати на Стрийська-Наукова чи ні? Думаю інвестувати і сумніваюся...
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2019 23:24

Або Парус)

Rasputin Ioan
 
Повідомлень: 11
З нами з: 21.06.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2019 23:32

Надійність забудовника звичайно має значення. Але, для мене це один з вирішальних факторів.

Рекомендую переглянути це відео *Рейтинг новобудов Львова* якщо ще не бачили. Одразу скажу, що не зі всім згоден, проте автор розкриває багато факторів які теж впливають на комфорт життя.

https://youtu.be/vOMjQXTwQrc

Стосовно інвестувати чи ні. По своїм критеріям я цей район відкинув тому, проектами які будуються там не цікавлюсь. Якщо скажете які ваші інвестиційні очікування, обіцяю спробувати сказати своє бачення, тобто чи на мою думку вони є виправданими. Одразу попереджаю, що думка буде сформована поверхнева!
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2019 23:54

... зрозуміти незрозуміле! ©®™

  theo написав:Не буду вказувати на особистості, але рівень дискусії справді дуже низький. Більше тексту, ніж суті.

Давайте писати по темі, ділитись досвідом і спостереженнями. Особисті розмови і правоту виясняйте десь в ПП чи при зустрічі.

1) - ну так напишіть по темі з-пів аркуша!(а то почерпати цікаву інфо хочуть всі, а самі писати не хочуть)
2) - повірте, що якщо і того не буде, що є - то і, взагалі, НІЧОГО НЕ БУДЕ!

- то ж проошу спробуйте самі написати щось цікаве:
- про забудовників
- про об'єкти(де краще взяти під оренду)
- про іпотеку(чи вигідно? для оренди)
... і т. п.
- прошу, не соромтесь! :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 16 тра, 2019 00:03

... за крок до перевороту думок ©

  Львівський БатяР написав:Якщо скажете які ваші інвестиційні очікування, обіцяю спробувати сказати своє бачення, тобто чи на мою думку вони є виправданими. Одразу попереджаю, що думка буде сформована поверхнева!

... зараз бачу, що на Київській гілці кажуть, а також мої знайомі/колеги по роботі тут, у місті Лева - що зараз(на моменті) НЕ вигідно застрибувати в котлован, так як ціни полетіли в космос...
- то що скажете, на Вашу думку - "вікно можливостей" закрилось?
(якщо ні, то наведіть конкретні об'єкти)
Дякую!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 16 тра, 2019 00:15

  Львівський БатяР написав:Надійність забудовника звичайно має значення. Але, для мене це один з вирішальних факторів.

Рекомендую переглянути це відео *Рейтинг новобудов Львова* якщо ще не бачили. Одразу скажу, що не зі всім згоден, проте автор розкриває багато факторів які теж впливають на комфорт життя.

https://youtu.be/vOMjQXTwQrc

Стосовно інвестувати чи ні. По своїм критеріям я цей район відкинув тому, проектами які будуються там не цікавлюсь. Якщо скажете які ваші інвестиційні очікування, обіцяю спробувати сказати своє бачення, тобто чи на мою думку вони є виправданими. Одразу попереджаю, що думка буде сформована поверхнева!


Згіден щодо не дуже добрих критеріїв.
Блог супер,класно обіс.ав Ріел і Манхеттен. А тільки самосхвалювання свого проекту Єфремова це помилка.
Мої очікування:
Новобудови зростуть на 10% в 2010.
Район УКУ перспективний. Близько Сихів ,для дітей все що треба. Тому і туда приціл.
Ніхто не знав ,що Чорновола стане таким дорогим районом!)
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 16 тра, 2019 01:05

  Долярчик написав:
  Львівський БатяР написав:Якщо скажете які ваші інвестиційні очікування, обіцяю спробувати сказати своє бачення, тобто чи на мою думку вони є виправданими. Одразу попереджаю, що думка буде сформована поверхнева!

... зараз бачу, що на Київській гілці кажуть, а також мої знайомі/колеги по роботі тут, у місті Лева - що зараз(на моменті) НЕ вигідно застрибувати в котлован, так як ціни полетіли в космос...
- то що скажете, на Вашу думку - "вікно можливостей" закрилось?
(якщо ні, то наведіть конкретні об'єкти)
Дякую!


Думаю, що забудовнику не має змісту віддавати маржу інвестору, якщо в нього самого є незадіяні кошти. Суть бізнесу полягає в тому щоб обійти *прокладку* і працювати з кігцевим споживачем, це дає більші затрати але і генерує більшу маржу. В торгівлі нпр багато компаній минають дилерів і відкривають власні філії чи придставництва, а осблмво крупні відкривають власний рітейл. Тут те саме.
Востаннє редагувалось Львівський БатяР в Чет 16 тра, 2019 02:10, всього редагувалось 2 разів.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 16 тра, 2019 01:39

  Ethereum написав:
  Львівський БатяР написав:Надійність забудовника звичайно має значення. Але, для мене це один з вирішальних факторів.

Рекомендую переглянути це відео *Рейтинг новобудов Львова* якщо ще не бачили. Одразу скажу, що не зі всім згоден, проте автор розкриває багато факторів які теж впливають на комфорт життя.

https://youtu.be/vOMjQXTwQrc

Стосовно інвестувати чи ні. По своїм критеріям я цей район відкинув тому, проектами які будуються там не цікавлюсь. Якщо скажете які ваші інвестиційні очікування, обіцяю спробувати сказати своє бачення, тобто чи на мою думку вони є виправданими. Одразу попереджаю, що думка буде сформована поверхнева!


Згіден щодо не дуже добрих критеріїв.
Блог супер,класно обіс.ав Ріел і Манхеттен. А тільки самосхвалювання свого проекту Єфремова це помилка.
Мої очікування:
Новобудови зростуть на 10% в 2010.
Район УКУ перспективний. Близько Сихів ,для дітей все що треба. Тому і туда приціл.
Ніхто не знав ,що Чорновола стане таким дорогим районом!)


Мій прогноз до 2020, що зараз ціни зрівноважуються і вище 2-3% в ту чи іншу сторону не підуть. Пік попиту на нерухомість позаду, про це говорить велика пропозиція від забудовників, вже збудованого житла, особливо там де великі площі, деякі квартири висять в продажі по 2-3 роки і це мова про продаж від забудовника у вже зданих будинках. Нагадаю, що раніше все вимітали, ще на етапі фундаменту.
Якщо грн. не буде знецінюватись 7мильними кроками, як це було в 2014-2015рр - Я бачу, що багато інвесторів захоче вийти з холодного і клопіткого бетону щоб повернутись в теплі і безтурботні депозити. В свою чергу це й фактор зменшить тиск на ціну.

Ви купуєте для життя під здачу чи перепродаж 7
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 16 тра, 2019 12:06

  Львівський БатяР написав:
  Ethereum написав:
  Львівський БатяР написав:Надійність забудовника звичайно має значення. Але, для мене це один з вирішальних факторів.

Рекомендую переглянути це відео *Рейтинг новобудов Львова* якщо ще не бачили. Одразу скажу, що не зі всім згоден, проте автор розкриває багато факторів які теж впливають на комфорт життя.

https://youtu.be/vOMjQXTwQrc

Стосовно інвестувати чи ні. По своїм критеріям я цей район відкинув тому, проектами які будуються там не цікавлюсь. Якщо скажете які ваші інвестиційні очікування, обіцяю спробувати сказати своє бачення, тобто чи на мою думку вони є виправданими. Одразу попереджаю, що думка буде сформована поверхнева!


Згіден щодо не дуже добрих критеріїв.
Блог супер,класно обіс.ав Ріел і Манхеттен. А тільки самосхвалювання свого проекту Єфремова це помилка.
Мої очікування:
Новобудови зростуть на 10% в 2010.
Район УКУ перспективний. Близько Сихів ,для дітей все що треба. Тому і туда приціл.
Ніхто не знав ,що Чорновола стане таким дорогим районом!)


Мій прогноз до 2020, що зараз ціни зрівноважуються і вище 2-3% в ту чи іншу сторону не підуть. Пік попиту на нерухомість позаду, про це говорить велика пропозиція від забудовників, вже збудованого житла, особливо там де великі площі, деякі квартири висять в продажі по 2-3 роки і це мова про продаж від забудовника у вже зданих будинках. Нагадаю, що раніше все вимітали, ще на етапі фундаменту.
Якщо грн. не буде знецінюватись 7мильними кроками, як це було в 2014-2015рр - Я бачу, що багато інвесторів захоче вийти з холодного і клопіткого бетону щоб повернутись в теплі і безтурботні депозити. В свою чергу це й фактор зменшить тиск на ціну.

Ви купуєте для життя під здачу чи перепродаж 7


Поки під здачу і резерв,потім продам. Але вагаюся.
А 2-3% я не згідний,тому що оплата робітників зростає і сьогодні я можу купити по рівній ціні,а часом дешевше ніж закладено в 2020 здачу. А не продається в район де таке вибудували,чи мають проблеми. Візьміть Гагжитлобуд. Ну ніякий забудовник,пам"ятаю сміявся з будинку на Врубеля,де у всіх дроти висіли. А ціни ого-го. Чому так не розумію. Локалізація.
Ми йдемо по польскому шляху,там сильне зростання зараз ,а з 2020 буде стагнація.
Погодьтеся нам до пікових 2007 чи 2012-13 далеко.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 361362363364365 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16541353
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922503
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222175
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама