Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 368369370371372 ... 999>
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2019 21:36

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Козак-характерник написав:Nataly_ru Чому вважаєте, що новобуд краще поляка?


Мы жили на Лычаковской (в самом начале), бiчной Сiчових стрельцiв и Ляйнберга, вот в таких польских. Ну, тут по-моему даже вопросов быть не может. Это мрак. Оно всё проедено насквозь вековым грибком, сколько ремонтов не делай - он всё равно в виде спор будет везде. Эти входы по балконам или деревянные лестницы, которым стопиццот лет, и которые пометили все котики, плюс опять же грибок. Странные соседи, проводка в подъезде, которая ждёт, чтобы загореться. Вокруг дохренища вонючих машин, зелени нет, машины везде понатыканы на троутарах, с домов этих кирпичи падают при любой влажности и сосульки зимой. Короче, вы поняли :)))) Это если там подобово остановиться на пару дней - тогда всё норм, потому что этого не видишь.
Nataly_ru
 
Повідомлень: 70
З нами з: 02.10.14
Подякував: 18 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2019 21:57

Nataly_ru Новобуд - це добре. Але новобуд в центрі, це захмарні ціни. І дешевше поляк виходить з ремонтом. А новобуд на Сихові, це вже не Львів. От і ділема. Тому і обирають поляка, якщо у Львові жити. Та й новобудів в центрі не так багато, щоб всіх бажаючих там розселити.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2019 22:38

  Козак-характерник написав:Nataly_ru Новобуд - це добре. Але новобуд в центрі, це захмарні ціни. І дешевше поляк виходить з ремонтом. А новобуд на Сихові, це вже не Львів. От і ділема. Тому і обирають поляка, якщо у Львові жити. Та й новобудів в центрі не так багато, щоб всіх бажаючих там розселити.


Кожен хвалить своє болото :D
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2019 22:41

  Ethereum написав:
  Козак-характерник написав:Nataly_ru Новобуд - це добре. Але новобуд в центрі, це захмарні ціни. І дешевше поляк виходить з ремонтом. А новобуд на Сихові, це вже не Львів. От і ділема. Тому і обирають поляка, якщо у Львові жити. Та й новобудів в центрі не так багато, щоб всіх бажаючих там розселити.


Кожен хвалить своє болото :D

Похваліться своїм болотом! :wink:
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2019 22:42

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Хочу щоб Ви мене покритикували.
Беру тут
http://national.mkraina.com.ua/
Стрийська(Вільна Україна) Ясно що вид не на колію і не на Стрийську. Вид на парк горіховий
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2019 22:43

  Nataly_ru написав:Это мрак. Оно всё проедено насквозь вековым грибком,
что бы не было грибка надо
1) провезти утепление снаружи
2) не экономить на отоплении , ну например можете поставить\купить кондиционер на обогрев за 500 у.е. он здорово греет и за 1\4 цены
3) установить вентиляцию ( самое простое рекуператоры 2-3 шт )
грибок есть ВСЮДУ а что бы он не рос нужно следить за влажностью (вентиляцией)
и температурой ( что бы стены были теплые)
yama
 
Повідомлень: 4713
З нами з: 12.08.17
Подякував: 8978 раз.
Подякували: 1049 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2019 22:53

  Ethereum написав:Хочу щоб Ви мене покритикували.
Беру тут
http://national.mkraina.com.ua/
Стрийська(Вільна Україна) Ясно що вид не на колію і не на Стрийську. Вид на парк горіховий

Берете для чого? Собі? Чи оренда? Звичайний термітник. Вони всі однакові. Локація головне. Тут локація не найпоганіша. Є гірше. Головний недолік, як на мене - ціна. Трохи далі по тій же ж Стрийській, дешевші термітники. Як на мене, якщо брати термітник, то найдешевший + авто. З авто локація не так важлива. Якщо авто немає, то шукати щось з базовою інфраструктурою і нормальним транспортним сполученням. Все просто. В мене авто немає. Пересуваюся пішки в центрі. В разі необхідності таксі. Але то одиничні випадки, в основному якщо на залізничний вокзал, щоб в інше місто поїхати. А так без потреби. Все на відстані витягнутої руки. Бо центр є центр. І центр то є Львів. До ремонту я за межі центра навіть не пересувався. А коли відвідав Сихів, то жахнувся. Зовсім інше місто.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2019 23:12

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Добрий вечір вам у хату, шановне панство! Цікавить ваша думка, на рахунок майбутнього ЖК Містечко Підзамче. Ціна на початку бронювання дуже приваблива, проте дещо бентежать дві речі:

1. Забудовник компанія Ріел, про "якість" будівництва якої у Львові вже ходять легенди. Хоча ще не відомо, хто буде підрядником. :? Декілька об'єктів вони досить непогано збудували.
2. Автономне опалення. :(

P.S. Здачу декларують в другому кварталі 2021 року, та на ділі дай Боже щоб до 2022 здали.
Virga
 
Повідомлень: 7
З нами з: 24.05.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2019 23:45

Дякую,критика супер. Ну не термітник,ви там не були. Там навіть стяжка лазерна. І є противопожежна система,котел Віссманн. Де ви таке бачили?
Тобто можна зразу паркетодошку ставити.
Думав як резерв поки. Ну ви так розкритикували ,що не знаю. Ціна нормальна на цей район. І я тих ріелів на люблю,там термітники.
Найкраще що бачив - цей,Авалон і Аурум. З середнього класу маю на увазі.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 00:49

  Ethereum написав:Дякую,критика супер. Ну не термітник,ви там не були. Там навіть стяжка лазерна. І є противопожежна система,котел Віссманн. Де ви таке бачили?
Тобто можна зразу паркетодошку ставити.
Думав як резерв поки. Ну ви так розкритикували ,що не знаю. Ціна нормальна на цей район. І я тих ріелів на люблю,там термітники.
Найкраще що бачив - цей,Авалон і Аурум. З середнього класу маю на увазі.

Термітник, це умовна назва усього того ширпотребу, що клепають навкруги Львова, перетворюючи в кам'яні джунглі місцевість. Це не критика, а просто думки, мої таргани в голові. :P А в кожного вони свої. Хтось смакує кавунчик, а хтось свиний хрящик. Можливо комусь і в термітнику до вподоби, комусь в шалаші, і т.п. Тут все залежить від способу життя і потреб. Універсального рецепту немає. Стяжка, котел, інша начинка - це все другорядне, як на мене. Начинку завжди можна змінити на свій смак. Тому не бачу сенсу дивитися на начинку при купівлі термітника. Локація і вигляд з вікна, оце головне. Я раніше теж запалився придбати новобуд, перелопатив кучу інфо з лун. А потім зрозумів, що це марна праця розумова. Товар один і той самий. Лише в різних обгортках. І вирішив просто зробити генеральний ремонт в тій хаті, що вже маю. І заспокоївся. Якщо б звісно ціни на новобуд в центрі були на рівні поляка, то поміняв би житло. А так переплачувати не бачу сенсу. До речі усвідомити мені це допомогли дописи форумчан. :P А інвестувати в бетон не бачу сенсу.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 368369370371372 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16514533
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902240
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
548 213777
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама