Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 369370371372373 ... 999>
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 05:36

  Козак-характерник написав:
  Ethereum написав:Дякую,критика супер. Ну не термітник,ви там не були. Там навіть стяжка лазерна. І є противопожежна система,котел Віссманн. Де ви таке бачили?
Тобто можна зразу паркетодошку ставити.
Думав як резерв поки. Ну ви так розкритикували ,що не знаю. Ціна нормальна на цей район. І я тих ріелів на люблю,там термітники.
Найкраще що бачив - цей,Авалон і Аурум. З середнього класу маю на увазі.

Термітник, це умовна назва усього того ширпотребу, що клепають навкруги Львова, перетворюючи в кам'яні джунглі місцевість. Це не критика, а просто думки, мої таргани в голові. :P А в кожного вони свої. Хтось смакує кавунчик, а хтось свиний хрящик. Можливо комусь і в термітнику до вподоби, комусь в шалаші, і т.п. Тут все залежить від способу життя і потреб. Універсального рецепту немає. Стяжка, котел, інша начинка - це все другорядне, як на мене. Начинку завжди можна змінити на свій смак. Тому не бачу сенсу дивитися на начинку при купівлі термітника. Локація і вигляд з вікна, оце головне. Я раніше теж запалився придбати новобуд, перелопатив кучу інфо з лун. А потім зрозумів, що це марна праця розумова. Товар один і той самий. Лише в різних обгортках. І вирішив просто зробити генеральний ремонт в тій хаті, що вже маю. І заспокоївся. Якщо б звісно ціни на новобуд в центрі були на рівні поляка, то поміняв би житло. А так переплачувати не бачу сенсу. До речі усвідомити мені це допомогли дописи форумчан. :P А інвестувати в бетон не бачу сенсу.

+
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34466
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 09:13

  flyman написав:+

Просто треба в першу чергу для себе зрозуміти, що тобі потрібно від товара? Навіщо він тобі? Які споживчи характеристики хочеш отримати? І чи є сенс переплачувати за опції, що тобі не потрібні, якщо поруч є той самий товар, значно дешевше без цих не потрібних тобі опцій? Наприклад в моєї мами звичайний мобільний за 200 грн. Їй він треба для одного - розмовляти. Цю базову потребу задовільнить будь який найдешевший апарат. То який сенс купляти щось дорожче? Їй навіть ті функції, що є в цьому телефоні не потрібні, не кажучи вже про інтернет. Коли я купляв собі планшет, мені головне було - сьорфити в інтернеті, лежачи на канапі і тримаючи в руках перед собою. І щоб був рідкокристалічний екран, щоб для очей безпечно було, навіть не важлива роздільча здатність. Тому обрав з бюджетних Леново. Хоча поруч були наворочені апарати значно дорожче, для понтовиків, чи рагулів. Тому тут справа суто індивідуальна, які в кого таргани в голові. :P Я керуюся практичністю і власними потребами при виборі. За понти не доплачую. Я не понтовик-затійник. :P А так, спостерігаю постійно, як продавці впарюють товар рагулям, що не розуміються в своїх потребах, а хочуть понти кидати перед іншими. Приходить такий рагуль з грошима і починають його окучувати, розводити на гроші. Рагуль стоїть, йому розвішують локшину на вуха і він мліє від перспективи понтанутися десь в компанії перед друзями-знайомими-родичами. Індустрія споживацька працює і заманює в свою мережу нову сировину.
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Суб 25 тра, 2019 09:23, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 09:21

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Цікавить думка форумчан, на рахунок майбутнього Містечка Підзамче від компанії Ріел. Ціна на початку будівництва дуже приваблива, проте дещо бентежить автономне опалення. :(
Virga
 
Повідомлень: 7
З нами з: 24.05.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 09:23

Всі пишуть що не треба брати...
Але я завжди робив не так як інші,ніхто мене не розумів. І дійшов до повної незалежності і хорошого достатку. Всі кажете (75%) що буде стабільність, а відмовляєте інвестувати в бетон. Може Ви помиляєтеся?
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 09:27

  Ethereum написав:Всі пишуть що не треба брати...
Але я завжди робив не так як інші,ніхто мене не розумів. І дійшов до повної незалежності і хорошого достатку. Всі кажете (75%) що буде стабільність, а відмовляєте інвестувати в бетон. Може Ви помиляєтеся?

Всі можуть помилитися. Від того ніхто не застрахований. Бог дав нам свободу волі. Ваш вибір - лише є Ваш вибір. Кожний сам коваль свого Раю чи пекла. Я ж свою думку не нав'язую. Лише ділюся своїми тарганами в голові. :P При чому розумію, що в іншого можуть бути інші таргани. Демократія. Головна проблема людини полягає в тому, що вона не розуміє, що їй потрібно, не може визначити пріоритети. Звідси й шарахання із вогню да в полум'я.
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Суб 25 тра, 2019 09:39, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 09:38

Згідний що крипта при розумному підході ,там само як акції мають приноситт 20% в валюті. Але десять років назад недвига в Польщі була дешева. А тепер? Майже 2 рази дорожча. А ми йдемо по польскому шляху.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 09:41

  Ethereum написав:Згідний що крипта при розумному підході ,там само як акції мають приноситт 20% в валюті. Але десять років назад недвига в Польщі була дешева. А тепер? Майже 2 рази дорожча. А ми йдемо по польскому шляху.

Вирішили - робіть! Бог в поміч!
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 12:16

... хоч круть, хоч верть, а локація - "врятує світ"!)))

... Козак - правильні речі пише!
- так, кожен має вибирати по СВОЇЙ потребі!

....бо, все часто тут питають: "а хто ж купляє в тих термітниках?-в тих бетонних джунглях, де" вікна-у-вікна" і двір весь у автівках? "
- а я, не полінуюсь, і ще раз напишу:
1) - половину(чи більшу половину) квартир у термітниках, все ж таки, викуповують "лендлорди", яким важлива лише локація(щоб подорожче здати), а все інше - по-барабану! - головне ще, щоб ціна того бетону була НЕ велика!
- і, хоч оренда, чим раз, тим би "бажала б кращого", але у бетон вкладають, як у більш-менш надійний інструмент, який ПОВНІСТЮ знецінитись/зникнути НЕ може(крім глобальних фос-мажорних обставин)! - а от крипта/акції/і, навіть, депозити - реально можуть ПОВНІСТЮ знецінитись, чи ПОВНІСТЮ зникнути!!!

2) - іншу частину квартир у термітниках беруть пересічні(та й Долярчик від них далеко не втік :) ) - яким важлива, знову ж таки, та сама ЛОКАЦІЯ! - і їм до дупи той вигляд з вікна, якщо РЕАЛЬНО немає часу/немає коли в них дивитись!
- їм важливо, щоб до садочку/школи/супермаркету/базару/лікарні/поліклініки..... і врешті-решт, до роботи було близько! - а все інше - ДРУГОРЯДНЕ!
- а коли, в таких людей з'являються вихідні, то вони, знову ж таки, НЕ будуть "втикати" у вікна, чи сідати на балконах/лоджіях(якщоб вони виходили на краєвиди), а беруть дітей і везуть:
а) - за місто на озеро/ліс(на пікнік)
б) - погуляти в центрі/Стрийському парку/Ашані/Форумі/Вікторії Ґарденс :)


.... тож, кожному своє! ©®™ :)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 12:19

Цікавить ваша думка, на рахунок майбутнього Містечка Підзамче від компанії Ріел. Ціна на початку бронювання дуже приваблива, проте дещо бентежить автономне опалення. :(
Virga
 
Повідомлень: 7
З нами з: 24.05.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 тра, 2019 12:53

  Долярчик написав:.... тож, кожному своє! ©®™ :)

Так, брате! Кожному своє. І головне - локація. На рахунок вікна, можна посперечатися з Тобою. Можливо я не не зовсім точно висловив свою думку, мав на увазі не лише пейзаж за вікном з точки зору естетики, а доступ сонячних променів у квартиру. Щоб світло бактерії вбивало. Ну й бажано, щоб і естетичний пейзаж за вікном був гарний, але то вже як пощастить і наскільки грошей вистачить. Але світло обов'язково повинно потрапляти в кімнату.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 369370371372373 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16514493
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902216
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
548 213769
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама