Картку поляка тепер можна отримати в усіх країнах світу

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: П'ят 07 чер, 2019 00:40

Картку поляка тепер можна отримати в усіх країнах світу

Пропонуємо до обговорення:
Президент Польщі Анджей Дуда підписав зміни в закон про "картку поляка", що передбачають поширення цього документа на всі країни світу.

Дивися повний текст Картку поляка тепер можна отримати в усіх країнах світу.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99829
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 чер, 2019 00:40

Зокрема, досить мати мінімум пасивне знання польської мови, довести, що мінімум один з батьків або бабусь/дідусів або двох прабабусь/прадідусів були поляками за національністю або мали польське громадянство

"або мали польське громадянство" тут зайве. Предки повинні бути поляками за національністю і крапка.
NetSerpent
Аватар користувача
 
Повідомлень: 693
З нами з: 24.05.09
Подякував: 254 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 чер, 2019 06:22

  NetSerpent написав:
Зокрема, досить мати мінімум пасивне знання польської мови, довести, що мінімум один з батьків або бабусь/дідусів або двох прабабусь/прадідусів були поляками за національністю або мали польське громадянство

"або мали польське громадянство" тут зайве. Предки повинні бути поляками за національністю і крапка.


Ничего подобного.
Достаточно доказать что жили до 1939г в Польше. Также как и в прибалтийских странах и Румынии.
Этот закон менялся уже 2 раза. 1й раз поменяли действительно на национальность, а сейчас вернулись к проживанию до войны всех.
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 чер, 2019 11:22

  shapo написав:Этот закон менялся уже 2 раза. 1й раз поменяли действительно на национальность, а сейчас вернулись к проживанию до войны всех.

Пруф? Ніколи такого не було. Ось сайт МЗС Польщі: https://lwow.msz.gov.pl/pl/informacje_k ... ta_polaka/ Читаємо: "3. Wykaże, że co najmniej jedno z jej rodziców lub dziadków albo dwoje pradziadków było narodowości polskiej (oryginały dokumentów i kserokopia)." Де тут хоч слово про проживання? В мене дід народився на території Польщі (але поляком не був), є польське свідоцтво про народження. Так от мені із ним в посольстві відмовили, сказали не підходить для отримання КП.
NetSerpent
Аватар користувача
 
Повідомлень: 693
З нами з: 24.05.09
Подякував: 254 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 чер, 2019 13:00

  NetSerpent написав:
  shapo написав:Этот закон менялся уже 2 раза. 1й раз поменяли действительно на национальность, а сейчас вернулись к проживанию до войны всех.

Пруф? Ніколи такого не було. Ось сайт МЗС Польщі: https://lwow.msz.gov.pl/pl/informacje_k ... ta_polaka/ Читаємо: "3. Wykaże, że co najmniej jedno z jej rodziców lub dziadków albo dwoje pradziadków było narodowości polskiej (oryginały dokumentów i kserokopia)." Де тут хоч слово про проживання? В мене дід народився на території Польщі (але поляком не був), є польське свідоцтво про народження. Так от мені із ним в посольстві відмовили, сказали не підходить для отримання КП.


https://international.expert/karta-poli ... gJrY_D_BwE

Наличие документального подтверждения Иностранец, желающий получить Карту Поляка, должен предоставить документы, подтверждающие, что мать или отец заявителя (либо старшие родственники во втором или третьем поколении) были поляками по национальности или гражданству.
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 чер, 2019 14:54

shapo
Не смішіть людей. Я вам дав посилання на офіційне джерело, а ви мені на сайт сумнівної конторки, яка надає імміграційні послуги. Там можуть писати все що завгодно.
NetSerpent
Аватар користувача
 
Повідомлень: 693
З нами з: 24.05.09
Подякував: 254 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 чер, 2019 15:13

Re: Картку поляка тепер можна отримати в усіх країнах світу

Щось це дуже змахує на роздачу кацапських паспортів зі сходу )
awant
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 147
З нами з: 25.10.14
Подякував: 15 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 чер, 2019 15:37

Re: Картку поляка тепер можна отримати в усіх країнах світу

awant написав:Щось це дуже змахує на роздачу кацапських паспортів зі сходу )
При таком сокращении населения и Украине надо задуматься над этим путем. А то еще лет 20 такими темпами и работать будет некому.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20502
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: П'ят 07 чер, 2019 19:02

Конечно, необходимо доказать национальность родителей или дедов - гражданства недостаточно. До войны польскими гражданами было не мене чем 5 миллионов украинцев! )
kol61
Аватар користувача
 
Повідомлень: 26
З нами з: 16.07.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 08 чер, 2019 07:37

  NetSerpent написав:shapo
Не смішіть людей. Я вам дав посилання на офіційне джерело, а ви мені на сайт сумнівної конторки, яка надає імміграційні послуги. Там можуть писати все що завгодно.

Так какие проблемы, обратитесь к конторе и узнаете в чем фишка, тем более это у вас проблема
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 144
Переглянути останнє повідомлення
Сер 27 бер, 2024 14:58
Ірина_
3 262
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 бер, 2024 16:48
xatabobr
1 462
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 бер, 2024 14:44
Investor_K
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама