ВТБ Банк БАНКРУТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1 ... 16731674167516761677 ... 1750>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

ВТБ Банк БАНКРУТ 3.2 5 480
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
26%
123
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
10%
50
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
13%
61
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
26%
124
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
25%
122
Всього голосів : 480
Повідомлення Додано: Сер 12 чер, 2019 14:22

  Igneus написав:
  Квесторе_поверніться написав:
  rsq написав:Костін ось на днях сказав, що їх юристи слідкують за процесом продажу активів. І наголошує, що активів достатньо. Я так розумію, що навіть без врахування вкрадених квартир активів достатньо з точки зору Костіна для погашення зобов'язань перед корпоративними клієнтами.
https://www.politnavigator.net/deyateln ... o-net.html

Костін балабол...в в реаліях Неньки України не орієнтується...мабуть.

Ні, він з'орієнтувався, коли з'ясувалося у 2015-2017 роках, що, наприклад, ринок нерухомості впав, і не лише в Україні, а й в Росії, а залогі ВТБ неліквідні. Крім того, в Україні немає зараз вільного капіталу для їх купівлі, адже попитом на ринку користуються ОВДП під 17-18%, які можна швидко реалізувати. Наостанок, ВТБ підійшов к фінішу останнім, коли на ринку дуже багато для продажу залогів інших банків, які ліквідуються. Відтак він вирішив у 2018 році зібрати гроши вкладників, зокрема, вкладників БМ банку, яким наполегливо рекомендували переказувати вклади до ВТБ. Для цього до приміщення БМ банку відрядили навіть співробітника ВТБ. Коштами цих та інших вкладників ВТБ повернув НБУ кредит рефінансування на 371 млн.грн.. А потім ВТБ залишив вкладників зі своїми неліквідними залогами, приховавши вихід з України судовим "міждусобойчиком" з фірмами олігарха.

Все так...але не більше 200000 в одному банку святе правило вкладника в кожному банку Неньки України...ну крім Мого банку. :wink:
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 12 чер, 2019 22:19

Re: ВТБ Банк БАНКРУТ

  Квесторе_поверніться написав:Все так...але не більше 200000 в одному банку святе правило вкладника в кожному банку Неньки України...ну крім Мого банку. :wink:

Квесторе, це право вкладника (кредитора), а не його обов'язок, а ось повернення вкладу в повному обсязі, незалежно від суми, це обов'язок банку (боржника), а не його право :) В цьому випадку навіть не треба цитувати Цивільний кодекс України. А який Ваш банк? :wink:

До речі, я співчуваю пересічному вкладнику банку Місто з Краматорська, який, як видно з гілки цього банку, не може протягом тривалого часу отримати свій вклад.
Вкладнику там радять звертатися в НБУ, прокуратуру, пікетувати банк...
Навіщо це? Я покарав би банк, в тому числі, із нарахуванням пені на суму невиконаного зобов'язання за кожен день прострочення виконання.

А що стосується ВТБ, то не треба забувати, що мажоритарний акціонер дочірнього ВТБ - це платоспроможний російський банк з часткою держави у статутному капіталі більш 60%. А я знаю і вмію, як працювати з боржниками, які належать державі :wink:

Кстати, я поздравляю Россию в этот день, 12 июня, с ее праздником!
Однако, хочу отметить, что долг российского ВТБ погашается не в интервью его руководителей, а надлежащим исполнением своего обязательства, о чем они проинформированы. И чем ранее это произойдет, тем меньше убытков будет для банка и государства, как материальных, так и репутационных.
Igneus
 
Заблокований
Повідомлень: 1417
З нами з: 29.08.18
Подякував: 1050 раз.
Подякували: 693 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2019 11:12

Re: ВТБ Банк БАНКРУТ

  Igneus написав:А що стосується ВТБ, то не треба забувати, що мажоритарний акціонер дочірнього ВТБ - це платоспроможний російський банк з часткою держави у статутному капіталі більш 60%. А я знаю і вмію, як працювати з боржниками, які належать державі

Супер...не заперечую щоб Ви покошмарили супостата.
Але це дуже сумнівно...рішення міжнарожних судів пу до одного місця.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2019 15:27

  Квесторе_поверніться написав:
  Igneus написав:А що стосується ВТБ, то не треба забувати, що мажоритарний акціонер дочірнього ВТБ - це платоспроможний російський банк з часткою держави у статутному капіталі більш 60%. А я знаю і вмію, як працювати з боржниками, які належать державі

Супер...не заперечую щоб Ви покошмарили супостата.
Але це дуже сумнівно...рішення міжнарожних судів пу до одного місця.

А там не гірше, чим у нас. Ми на першому місці - за загальною кількістю, і не говорячи вже про показник на душу населення. Так, лише за змістом рішення ЄСПЛ від 12 жовтня 2017 року у справі "Бурмич та інші проти України" - 12143 заяв про невиконання національних судових рішень.
Відтак, розпочинати треба із рідної "Донецької залізниці", що й було зроблено. Кожному за його заслугами :) .
Igneus
 
Заблокований
Повідомлень: 1417
З нами з: 29.08.18
Подякував: 1050 раз.
Подякували: 693 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2019 18:22

Похоже, что сотрудники Фонда гарантирования вкладов физических лиц, которые уполномочены на исполнение государственных функций, перепутали свои должностные инструкции с уставом туристической компании.

Например, вместо исполнения своих непосредственных обязанностей, а именно подачи в исполнительную службу приказа Хозяйственного суда Донецкой области от 8 ноября 2018 года о взыскании с Донецкой железной дороги в пользу ВТБ 933,5 млн. грн. и обеспечения его выполнения, тратят служебное время на изложение своего мнения о ... планировании отпусков:
http://www.fg.gov.ua/fin-prosvita/42937 ... ykh-vytrat
Igneus
 
Заблокований
Повідомлень: 1417
З нами з: 29.08.18
Подякував: 1050 раз.
Подякували: 693 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2019 08:55

Re: ВТБ Банк БАНКРУТ

Разом з тим, Верховний Суд у своєму рішенні зауважив таке:

“Під час розгляду та вирішення даної справи судами попередніх інстанцій встановлено, що висновки Національного банку України щодо неприведення ПАТ «АКБ «Капітал» своєї діяльності у відповідність до вимог законодавства не відповідають критерію обґрунтованості, а отже, суди не втрутилися у дискреційні повноваження Національного банку України.

Враховуючи, що наявність не виконаних зобов`язань перед вкладниками - фізичними особами станом на 20.07.2015 не знайшла свого підтвердження, суди дійшли правомірного висновку, що доводи Національного банку України про те, що норматив миттєвої та поточної ліквідності ПАТ «АКБ «Капітал» дорівнює нулю, є необґрунтованими.




....второй абзац очень очень интересен
Есть на форуме вкладчики, у кого на момент закрытия ВТБ была задолженность со стороны банка??
abc111
 
Повідомлень: 2518
З нами з: 17.04.10
Подякував: 81 раз.
Подякували: 282 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2019 11:44

Re: ВТБ Банк БАНКРУТ

  abc111 написав:Враховуючи, що наявність не виконаних зобов`язань перед вкладниками - фізичними особами станом на 20.07.2015 не знайшла свого підтвердження, суди дійшли правомірного висновку, що доводи Національного банку України про те, що норматив миттєвої та поточної ліквідності ПАТ «АКБ «Капітал» дорівнює нулю, є необґрунтованими.

....второй абзац очень очень интересен
Есть на форуме вкладчики, у кого на момент закрытия ВТБ была задолженность со стороны банка??

Есть.
А Вы не видели собственную отчетность банка на его сайте, пока она была еще доступной?
И не бегали к банкоматам Укрсоцбанка, когда банкоматы ВТБ были пустыми, а его кассиры в кассах разводили руками?
Igneus
 
Заблокований
Повідомлень: 1417
З нами з: 29.08.18
Подякував: 1050 раз.
Подякували: 693 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2019 12:00

  Igneus написав:
  abc111 написав:Враховуючи, що наявність не виконаних зобов`язань перед вкладниками - фізичними особами станом на 20.07.2015 не знайшла свого підтвердження, суди дійшли правомірного висновку, що доводи Національного банку України про те, що норматив миттєвої та поточної ліквідності ПАТ «АКБ «Капітал» дорівнює нулю, є необґрунтованими.

....второй абзац очень очень интересен
Есть на форуме вкладчики, у кого на момент закрытия ВТБ была задолженность со стороны банка??

Есть.
А Вы не видели собственную отчетность банка на его сайте, пока она была еще доступной?
И не бегали к банкоматам Укрсоцбанка, когда банкоматы ВТБ были пустыми, а его кассиры в кассах разводили руками?



...это было, когда пошла волна, что фонд зашёл на пушкинскую....
И сидели там месяц, в это период банк терминалы перестал пополнять...,платежи были остановлены
abc111
 
Повідомлень: 2518
З нами з: 17.04.10
Подякував: 81 раз.
Подякували: 282 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2019 17:08

  abc111 написав:
  Igneus написав:
  abc111 написав:Враховуючи, що наявність не виконаних зобов`язань перед вкладниками - фізичними особами станом на 20.07.2015 не знайшла свого підтвердження, суди дійшли правомірного висновку, що доводи Національного банку України про те, що норматив миттєвої та поточної ліквідності ПАТ «АКБ «Капітал» дорівнює нулю, є необґрунтованими.

....второй абзац очень очень интересен
Есть на форуме вкладчики, у кого на момент закрытия ВТБ была задолженность со стороны банка??

Есть.
А Вы не видели собственную отчетность банка на его сайте, пока она была еще доступной?
И не бегали к банкоматам Укрсоцбанка, когда банкоматы ВТБ были пустыми, а его кассиры в кассах разводили руками?


...это было, когда пошла волна, что фонд зашёл на пушкинскую....
И сидели там месяц, в это период банк терминалы перестал пополнять...,платежи были остановлены

Сейчас с сайта ВТБ убрана его отчетность, но я успел ее снять.
Итак, берем некоторые показатели отчетности ВТБ хотя бы по состоянию на
01 сентября 2018 года, чтобы не было упреков по поводу того, что потом ему мешали работать судебными решениями.

1) Норматив краткосрочной ликвидности Н6 определяет минимально необходимый объем активов для выполнения обязательств в течение 1 года, устанавливается для контроля за способностью банка выполнять краткосрочные обязательства за счет ликвидных активов, рассчитывается как соотношение ликвидных активов к обязательствам со сроком погашения до 1 года, и должен составлять не менее 60%, тогда как в ВТБ он был 40,23%.

2) Норматив текущей ликвидности Н5 характеризует минимально необходимый объем активов банка для выполнения текущих обязательств в течение календарного месяца, установлен для определения сбалансированности сроков и сумм ликвидных активов и обязательств банка, рассчитывается как соотношение активов со сроком погашения до 31 дня к обязательствам банка со сроком погашения до 31 дня, и должен составлять не менее 40%, тогда как в ВТБ он был 38,42%.

А насчет того, что Фонд зашел на Пушкинскую и сидел там в течение месяца, я могу ответить, что я тоже зашел в свое отделение на Пушкинской и спросил у его руководителя - что делает у них Фонд, поскольку я узнал об этом.
В ответ на это руководитель отделения ответила мне, что это плановая ежегодная проверка Фонда.
Так какое отношение имеет плановая ежегодная проверка Фонда к пустым банкоматам ВТБ?
Или все-таки причиной пустых банкоматов ВТБ является, в том числе, несоответствие Н5 и Н6 нормативам, которые установлены НБУ, уже по состоянию на 1 сентября 2018 года?
Наконец, кто мешает сейчас продажам "ликвидных активов ВТБ" на Прозорро, например, сегодня, когда выставлялся земельный участок в Козине?
https://prozorro.sale/auction/search/?e ... on&index=1
Igneus
 
Заблокований
Повідомлень: 1417
З нами з: 29.08.18
Подякував: 1050 раз.
Подякували: 693 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 чер, 2019 19:43

ФГВФЛ перечислит средства 7 тыс. вкладчиков банка «Форум» нотариусу
Фонд гарантирования вкладов в связи с завершением ликвидации банка «Форум» решил перечислить средства 7061 кредитора банка четвертой очереди (с вкладами более 200 тыс. грн) на депозит нотариуса. Объем таких средств составил 51,47 млн грн.

Это новая процедура возврата ? Причем здесь нотариус, почему не на личные счета клиентов?
Кто компетентен в этом вопросе, прокомментируйте пожалуйста .
lwa
 
Повідомлень: 1187
З нами з: 01.06.13
Подякував: 55 раз.
Подякували: 323 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 16731674167516761677 ... 1750>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3459 1877183
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 21:15
ВIВ
5 7261
Переглянути останнє повідомлення
Пон 19 лют, 2024 12:41
sens
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 17:06
48489 25117519
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 17:20
stuermer01
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама