Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 312313314315316 ... 1129>
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2019 18:11

ЄВРЕЙСЬКА АРИФМЕТИКА

Пан sinus навів мене на цікаву думку.
Крім того - приблизно таке запитання ставив "турецко-подданный" Остап Бендер перед українцем Шурою Балагановим: "Сколько вам нужно для полного счастья?"
Я неодноразово задавав це питання апологетам депозитних вкладів - як всі помітили - НЕ ДАЛИ ЖОДНОГО РАЗУ ВІДПОВІДІ.

Тому спробуємо порахувати самі.

Вихідні дані:
а) я отримую з України щомісяця гривню в діапазоні від 17 000 до 24 000. Цих грошей мені повністю вистачає на проживання в Туреччині, мандрівки Туреччиною, харчування, пальне для авто і таке інше. Чесно кажучи, міг би трохи економити - наприклад, не купувати турецьке шампанське по 37 лір за пляшку (приблизно за ціною українського "Артемівське"), але... "слаб человек"...
б) знайомі лендлорди - всі - як один - говорять, що зараз в Україні 20 000 на місяць - це неймовірно мало для родини із трьох осіб. Не знаю, чи вірно, бо всі мої приятелі із числа доцентів та професорів мають чистими на руки навіть менше 10 000 гривень на місяць, і якось живуть, маючи навіть 2-х дітей... Правда, родичі працюють у створених іншими моїми родичами компаніях, та не отримують в місяць менше, ніж 20 000 гривень.

Знайти: скільки грошей треба покласти на депозит в Приватбанк (відсоткова ставка на рік 14,5%, податок на прибуток від депозиту - якщо не помиляюся - я не маю депозитів - 21,5%).

Тоді:
1) 14,5-0,215х14,5=11,325% річних.
2) В місяць: 11,325/12=0,9435% від суми депозиту.
3) складаємо пропорцію:
20 000 - 0,9435%
х - 100%
х=(20 000х100)/0,9435=2 119 766 гривень.

- Боря! Не бей так сильно Изю! Вспотеешь!
Востаннє редагувалось akurt в П'ят 14 чер, 2019 21:53, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2019 19:48

akurt Трохи не так,зараз в Приваті можна покласти під 16,5%,але є Альфа-банк і там є 17,5%.
І налог 18%+1,5% воєнний збір.
Тобто десь 67 тисяч доларів в гривні треба покласти,щоби щомісячно мати 20000 грн.

Тобто прибуток більше від депозиту,ніж від здачи в аренду квартири,вартістю в тіж 67 т.д.дадуть 500д.щомісячно, що дорівнює 13200 грн.
Але можна ще і по іншому -купуєте 3 облігаціі по 40 тис.кожна в доларі під 17,5 % в гривні на рік і через 3 роки маєте і гроші і квартиру за 67 т.д.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2019 22:29

Ну, арифметика то єврейська, тому не будемо СЕБЕ ОБМАНЮВАТИ.

Депозит в Приваті - 14,5% річних - я сам сьогодні на сайті дивився.
Всіляки "плюшки" типу "+1" відсоток річних за гарну погоду не розглядаємо, НЕ СОЛІДНО при капіталовкладеннях в сумі 2 200 000 гривень.
Ви ж розумієте, що реальна людина із валізою грошей прийде в Приват і відкриє депозит на рік, а не на акцію на 3 місяця.

Корегуємо:

1) 14,5-0,195х14,5=11,6725% річних.
2) В місяць: 11,6725/12=0,9727% від суми депозиту.
3) складаємо пропорцію:
20 000 - 0,9727%
х - 100%
х=(20 000х100)/0,9727=2 056 132 гривень.
То 2 056 132/26,30=78 179 доларів США (звісно, sinus
не може рахувати так вірно, як я... тому помилився приблизно на 11 000 доларів - то не страшно, мізерна для українця сума...
Ну, налякали... Як говОрять в Одесі на базарі:

- Сколько стоит эта лошадь?
- Но это курица, мадам.
- Я смотрю на цену.


Теперь продовжимо єврейську арифметику, бо вона пояснює багато речей:

а) я тепер зрозумів, чому форумчанин (видалено) не відповідє на мої запитання про орієнтовну суму депозиту та відсотків по депозиту - має 1/10 частину такої суми та жалюгідні 2 000 гривень з того на місяць: на квартплату та 2 пляшки газованої води... Але дуже ретельно нам весь час розказує, що треба мати тільки депозит...
б) чому ростуть шпаківні у Львові/Дніпрі/Києві: нормальна людина а) не понесе в банк в наші дні 2,5 мільйони гривень в пакеті з АТБ; б) вона краще купить квадратні метри в бетонному параллелопіпеді.
в) все, що я тут пишу - РЕАЛЬНА ПРАВДА ТА РЕАЛЬНА ПОРАДА ТА РЕАЛЬНИЙ ВИХІД.
г) справедивою є фраза Гіппократа: "Лечиться даром - всё равно, что лечиться даром!"
Навіщо покласти в Україні в банк 78 179 доларів США, щоби відчувати себе жебраком із жалюгідними 20 000 гривень в місяць?????
Що ви за них купите?
Пляшку води за 13 гривень?
Мензурку йогурту????
Пачку псевдо "майонеза" в 170 (сто сімдесят) грамів?
В АТБ просто так залишити 1 000 (одну тисячу) гривень і вийти із пустим пакетом?
Купити молоко 900 мл замість повноцінного - звичного ще з часів СРСР - 1 літра?
Пляшку олії соняшняка 870 грамів, бо 1 літр - то буде дуже дорого???? Чому не літр?
Пачку "чаю" в 80 (вісімдесят) грамів???? (Не в 500 - як в Туреччині, а вісімдесят???????)
Черешню - по 75 (сімдесят) гривень кіло???
Пакет молока "Яготинське" - 2 літра за 50 гривень? (в Туреччині 1 літр молока коштує 12-13 гривень).
Пачку молока за 30 (тридцять) гривень?????

Цікаво читати: "Справа в тому, що Україна на сьогодняшній день є сама найдешевша країна для проживання!"
Пан sinus! На 100500% впевнений, що ні ви, ні інші форумчани не віднесли в Приват на депозит пакет з АТБ, я якому лежало 2 056 132 гривні.
Востаннє редагувалось akurt в П'ят 14 чер, 2019 23:07, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2019 22:59

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  sinus написав:купуєте 3 облігаціі по 40 тис.кожна в доларі під 17,5 % в гривні на рік і через 3 роки маєте і гроші і квартиру за 67 т.д.


що то за бумаги такі дорогущі, і чому вартіст в баксі а % дохід в грн
greenozon
 
Повідомлень: 16115
З нами з: 01.06.14
Подякував: 420 раз.
Подякували: 1590 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2019 23:03

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  akurt написав:Дивимося на цінник.

Це я купую для себе, коханого, Бурбон.


що то за сцяки?
таке навіть пси не ликають
тьфу
greenozon
 
Повідомлень: 16115
З нами з: 01.06.14
Подякував: 420 раз.
Подякували: 1590 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2019 23:09

А ми вам і не наливаємо Бурбон: для вас "польська" горілка по 87 гривень в АТБ.
Справжня. Розлито в справжньому гаражі в справжньому гаражному кооперативі справжніми хлопцями, які отримають справжні гроші.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2019 23:17

  sinus написав:akurt Не подобаються депозити, тоді їдемо у Польшу,десь так в напрямку Труймяста,чи Варшави та вкладуємо ці гроші в квартиру.
Дохідність від аренди там нижче,ніж в Україні, але капіталізація вище.
Приріст вартості квартири 5-6% на рік.


Це питання розглядають ділетатнти на іншій гілці із схожою назвою.
Там багато кумедного: пани хочуть купити квартиру у Кракові по 1500 ойро за квадрат, але досі не з"ясували, як вони вивезуть готівку.
То є перше.

Друге - якщо ви мене уважно читаєте - то для мене Польщя - пройдений етап, я писав, що хотів купити квартиру в Бєльсько-Бяла - пояснював чому саме там, і прийшов до висновку, що НЕ ДОЦІЛЬНО, зовсім не має ніякого сенсу.
НІ_Я_КОГО...

І останнє - навіщо мати клопіт із квартирою у Польщі, щоби ледь-ледь з клопотом отримувати 6% річних????????? Або сподіватися на "приріст вартості квартири в 5-6% на рік" (вилами по воді писано, особливо, якщо врахувати, що за рік квартири в Україні виросли в ціні на 10-15%???????)
Я довів із калькулятором в руках: достатньо купити жалюгідні панельки у Львові на Науковій по 26 000 доларів, щоби отримувати БЕЗ проблем відразу із першого дня після купівлі 6 000 гривень на місяць (228 доларів) або 8,77% річних по валюті...
За згадані вами вище гроші - купите майже три квартири та отримуватимете 3х6000=18 000 гривень.
Щомісяця. Без всякого клопоту...

P.S. В Одессе нищий просит милостыню. Подходит Исаак, долго ищет в карманах, наконец достает один рубль, кидает его в шляпу и говорит:
- Извини, Абрамчик, вчера я женился, теперь у меня жена и теща, так что я не могу давать тебе два рубля.
Абрам вскакивает и кричит на всю улицу:
- Евреи, идите скорей сюда! Посмотрите на этого потца! Вчера он женился, а сегодня я уже должен его семью кормить!

Блін, ну все треба розжовувати...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2019 00:43

akurt
Жили собі два друга, Степан та Микола, друзями вони стали, коли разом вчилися в Київському політехі.
Степан був з Донецьку і після закінчення в 2008 році інституту поїхав додому, а Микола був з Київу, тому тут і залишився.
Кожен крутився, як міг і збирав гроші на свою першу квартиру.
Микола після обвалу гривні в 2008-2009 році з 5 гривень до 8,8 побачив,що і нерухомість обвалилася майже в 1,5 рази, що коштувало 45 тис.доларів стало коштувати 30 тис., ну як цим не скористатися?
Побіжав Степан по родичам,достав свої збереження і купив собі однуху у Донецьку.

Микола ж квартиру у Київі, хоч ціни і попадали на нерухомість, купити собі не зміг, бо грошей наскирдував тільки 30 тис.,а в столиці все одно на однокімнатну хатинку не вистачало.
Тому поміняв він ті гроші по курсу 8,8 на гривню,та й поклав на депозити в різні банки під 18% річних у гривні.

Пройшло 5 років. Наступив 2014 рік.

Степан вже обзавівся сім'єю і вже розмірковував продавати свою однуху,добавити накопичених доларів за п"ять років праці і купити собі трьоху для сім'ї.

Але почалося те,що почалося.
Однуху довелося залишити на призволяще і переїхати до Львова з накопиченними доларами.
Степан ніколи не довіряв свої гроші банкам,тому все зберігав під грушою,схватив і поїхав.
Але у Львові вже хату покупати собі остерігся, достатньо було досвіду з долею донецької квартири.
А гроші ж на зйомній хаті де влаштувати?
От і поніс на депозити по різним банкам,а тут ще й курс 28 був,чого ж в гривні не покласти? От і поклав під 15% чистими в середньому миллион накопичених гривень.
А тут з жінкою працю знайшли у Польщі, та й поїхали собі зі Львова в Краков.

Микола ж,коли почалися заворушення на Майдані,всі свої депозити по закривав і був дуже здивований,що його 30 тис.за 5 років перетворилися в 60 тис.
І що з ними дома робити?
А тут ціни на нерухомість сипатися стали ось він і взяв собі з жінкою двушку,потім ще під грушю подивився знайшов там ще 40 тис.і купив ще двушки для здачі.

Пройшло 5 років,настав 2019 рік і що мають наші друзі?
Степан повернувся з Польщі зняв свої депозити і отримав 1750000 грн.,поміняв на долари, отримав 70 тис.доларів та й поїхав покупати на вторинному ринку квартиру в Бельско-Бяла.
Тобто за 5 років Степан на депозитах заробив 30 тис.доларів.

А,що Микола?

Дуже радий,що будинок де він купив квартиру для здачі нарешті здали в прошлому році,затримали аж на півтори роки від обіцяного сроку здачі.
Ну то ж пусте,головне ж що здали.
Він вже закінчував ремонт, в який вкинув разом з меблями та технікою аж 21 тисячу доларів і вже мріяв о перших грошенятах лендлорда.

Тобто він з цієї інвестиції нічого ще не заробив,а навпаки ще вклав.
Але мріяли о перших грошенятах лендлорда їще дуже багато Микол по всій країні,які пачками хапали бетонні коробки і теж закінчили ремонти, в той час як багато Степанів відїджало до Польщі, США і т.д.
І от замість омріянної 500 у.е. на місяць,здав Микола ту ляльку аж за 350 у.е. і то ще подфартіло,бо чоловік,який зняв,часто бував в відрядженнях і шум від ремонту сусідів його не дуже хвилював,як інших потенційних арендаторів.
В цій історії,особливо якщо її продовжувати ще на 5 або навіть 10 років вперед схема-цикл " долар-девальвація гривні-депозит в гривні-долар-девальвація " більш виграшна і більш вдала по доходу чим "долар-девальвація гривні-гривня-бетон-ремонт-здача-девальвація гривні".
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2019 01:07

Цікаве оповідання.
Все на тему, яка краще: білявка, чорненька, руденька?
І не скажеш відразу, яка краще...

Так-так-так... так Степан все ж таки майнув за кордон?
Радійте, що про те пан Coder не знає! Дізнається - буде бити боляче!
Ну а ми поки що роздивляємося чорненьку (ліворуч) та білявку (праворуч).
Наче чорненька красивше буде... білявка занадто худенька якась...
Зображення
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9463
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2019 09:15

akurt
В цьому оповіданні главні герої не Микола та Степан, а депозит та бетон.
Депозит в перші 5 років подвоївся, в другі 5 років збільшився на 75%.
А бетон ні вперші, ні в другі 5 років ніякого прибутку не приніс, а навпаки дав мінус.

Ще одна повчальна історія з реального життя на тему депозит чи бетон сталася не так давно,всього 5 років тому.
Один парубок якось вирішив прийняти участь в розигриші лотереї грін кард,заявку на участь треба подавати в жовтні,а вже результат о виграші треба дивитися в травні наступного року.
От той хлопець в жовтні 2013 року ту заявку зробив, а в травні 2014 року дізнався,що виграв.
А в країні в той час дуже було неспокійно.
Тому вирішив він їхати. Але ж як їхати з пустими руками?
Була в нього двушка де він жив з сім'єю, а більш окрім там пари тисяч доларів заощаджень не було.
От він і вирішив ту квартиру продати і гроші з собою забрати.
Став продавати і здивувався в 2013 квартира його квартира стоїла 55 тис.доларів, він її і виставив по цій ціні, але ж ніц нікого. Зовсім нікого.


Дзвоники стали лунати тільки тоді, коли ціну за свою квартиру він виставив в 45 тис.дол.
І от наприкінці 2014 року він її продав, але не за 45,а за 43,5 тис.доларів.
Хлопак,який в нього покупав, брав для здачі в аренду, заплатив за неї 43,5 тис.доларів, 2 тисячі віддав агентам, 1% госпошліна,тобто покупцю вона вийшла в 46 тис.доларів.
Насправді ж в 50 тис.,бо той хлопак після покупки ще 4 тис.вкинув в ту квартиру для оздоблення і утеплення фасаду по періметру квартири.

Ну,а наш продавець збирався во всю в США, але виникла в нього проблема -як ті виручені гроші в США привезти, на одну людину більш ніж 10000 доларів провезти не можна,тільки з декларацією, а для теї декларації треба справка о знятті готівки на цю сумму не пізніше з-х днів до виїзду.
А в банках ж тоді ввели ліміти для зняття готівки і цей варіант не підходив,а вже їхати було треба.
От він і взяв з 43,5 тис.доларів 10 тис.з собою готівкою,щоб не декларувати,а 33,5 тис. поміняв в лютому 2015 по 28 в гривню,ще б почекав би тиждень і зміг би поміняти по 38, але ж хто знав ?
Размістив ті гроші на депозити в різні банки.
Та й полетів собі в США.
На весні 2019 року прилетів з США, щоб забрати ті гроші з собою.
Коли позбирав всі ті депозити з процентами і нарахував аж 60 тис.доларів.
Дуже був радий.
Але ще більше стала його радість,коли він випадково зустрів покупця своєї квартири, той вихвалявся, що за 4 роки аренди його квартири він заробив аж 10 тис.доларів чистими.
Заробив то заробив, але риночна вартість цієї квартири вже була 33 тис., що ж тут взяти -новострої дорожчають, а вторинка просіла в ціні.

Ось і рахуємо- у депозита плюс 27 тис.доларів,у бетона мінус 7 тис.доларів.
Історія не вигадана,все взято з життя.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 312313314315316 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: cherchiltank і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8770 6901830
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 16:25
BIGor
24710 16513874
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 15:47
kingkongovets
9981 6234104
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама