ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2022 ГОД (UAH/USD)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
  #<1 ... 15561557155815591560 ... 1738>
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2019 18:03

prodigy
Ну Вы и выдали трактат! :)
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4842 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2019 18:34

prodigy

Ты много сегодня написал.много интересного и полезного.С 60% написанного я согласен и доволен. что на наших страницах появились эти слова. чтобы др люди их прочли.Но несмотря на положительное, чувствуется попытка протолкнуть свои личные взгляды.А как ты знаешь, не все с ними согласны.Реакция по Оресту и твоя и Лада собственно та, на кот я рассчитывал.Я также как и все читаю его, но не принимаю как призыв к действию.Просто он добавляет мысли к размышлению.Т о ценность гораздо ниже , чем он о себе возомнил.тем более пренебрегая нашим сообществом.Я не выступаю прямо против него, но и заявляю ему, что держать его никто не умоляет, нет причин .
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2019 18:41

Что у нас получается по курсу...Жаль, что вторник мы не можем дождаться для прогноза.Овгз и суммы сейчас играют важную роль.Остальные многие факторы всё таки включатся ближе, после выборов.Сложно прогнозировать. т к в последние дни мы наблюдаем резкие смены тренда.То вверх к 27 то вниз опять к пресловутому дну 26,40.Нет чёткого движения.И нбу своими действиями не подсказывает.Недавно было, что нбу достаточно дорого выкупал, что сложилось впечатление тренда вверх.Ан нет, очень быстро это перевернулось.
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2019 19:58

Vitl

Витл, остынь немного. :wink: (есть же список Недругов в личном разделе)

Лучше подскажи, когда подгорающий Биток отправят в холодильник на какое-то время? :mrgreen: Что там твои источники говорят?

ПС Кстати поздравляю: ми (ця гілка) здолали позначку 2 000 000 переглядів. :D
Востаннє редагувалось Alex2007 в Нед 16 чер, 2019 21:16, всього редагувалось 1 раз.
Alex2007
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 3712
З нами з: 11.10.16
Подякував: 1757 раз.
Подякували: 1626 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2019 21:10

Alex2007

Убери или млн или нули...

Фриз

Анекдот хорош, но заканчивается:
"... а лучше подождать здесь - сами прийдут"
Очкарик
 
Повідомлень: 2831
З нами з: 06.03.14
Подякував: 833 раз.
Подякували: 570 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2019 21:10

  Alex2007 написав:Vitl

Витл, остынь немного. :wink: (есть же список Недругов в личном разделе)

Лучше подскажи, когда подгорающий Биток отправят в холодильник на какое-то время? :mrgreen: Что там твои источники говорят?

ПС Кстати поздравляю: ми (ця гілка) здолали позначку 2 000 000 млн переглядів. :D


Я, как самый толерантный форумчанин, :D Стасу уже был дал положительный и утвердительный ответ на то. что он хотел.Нет же , он почувствовал поддержку подобного себе и поплыл дальше.Я не хочу с ними продолжать засорять нашу славную тему. оставляю их на съедение модераторам.В конце концов провокации и оскорбления от них.а 2 лимона людей раз читают нас и меня в т ч. значит. хотят этого и понимают то, что я пишу.и перед всеми извиняюсь.И всех сегодня с Троицей, с Днём медика, с Днём отца. :!:
Судьба битка будет решаться на уровне 9600-9800.Или отскок вниз(коррекция глубиной вплоть до 6), или поход дальше 11-13-16...
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2019 22:29

Re: ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2019 ГОД (UAH/USD)

Чесно, дуже здивований. Я не назвав жодного ніку, говорячи про компанію і підкреслював, що нікого не збираюся ображати і не хотів. Я просто мав на увазі, що колись тут були Снупік, Ексайт, Тихон, Кроп, ше кілька яскравих ніків, які зайшли на кілька місяців і пропали, але писали розумні і цікаві речі. Улан писав регулярно, а з його посадою і досвідом-знаннями було що почитати, Фріз писав щодня (зараз зосередився на іншому, нажаль), Очкарик також (з безпосереднім чуттям і інформацією від середнього бізнесу, пов’язаного з будівництвом, що також цінно) і тд. А зараз, погодьтеся, трохи по іншому. І відверто спірних думок щодо цін, пенсіонерів, зубожіння і тд, трохи забагато (в більшості пенсіонерів є діти-внуки, які допомагають). При декларованому тотальному зубожінні, ледь знайшов минулих вихідних місце в Карпатах, щоб відпочити з сімєю, і кількість наших в Туреччині і Єгипті росте… Але хтось сприйняв дуже близько до серця, значить щось муляє. :mrgreen: І настільки близько, що випорожнив весь жовчний. :twisted: Ну, то таке…
Пишучи про відпочинок, не казав, що на завжди і не чекав, що хтось щось буде просити, просто хотів звернути увагу, що відхилилися суттєво від головної мети, через яку і набрали 2 млн переглядів, адже про ціни і пенсіонерів є де почитати… Але хтось зрозумів, а хтось ні.
Тепер таки трохи про зачіплене не по темі. Вітл, якби не мій дідо і такі як він, то нас зараз би тут також годували лайном з лопат. І про події 40-50х минулого століття знаю не з книжок чи інтернету, а з розповідей учасників. А тут більшість казки переказує. Про Майдан 13-14 років писати також не хочу, бо весь ефір також в казках, щоб знати і говорити – там треба було бути. Чомусь ті хто був і має що сказати – мовчить, а журнашлюхи задовольняють хочучки певної частини населення (вкрай не патріотичної і галасливої).
Щодо війни теперішньої, те саме, там не все так просто і щоб розуміти – треба бути. Дивна річ, ті хто живе там на лінії фронту і в безпосередній близькості чітко розуміє хто що почав, а про твою, Вітл фігню, говорять ті, хто почував себе королями життя там в 13-тому, а зараз не бідує, продовжує розкішно жити (правда гірше трішки), але в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові і тд. Куди СБУ дивиться? Ще про початок війни, Вітл, якби не ті «націоналісти з Західної України», яких ти з гівном змішав, ти міг би жити в Дніпропетровській НР. Так, кістяк добробатів складали колишні афганці, специ-пенсіонерм, бійці приватних СБ Коломойського і інших, бандити, трохи найманців, але решта – патріоти з Західної, з Криму, з Києва, Дніпра і тд. Ну ок, в двох словах тим, хто зеленої уяви не має як все насправді, не поясниш. А розписувати…трохи небезпечно, мабуть.
Ну це дужеее коректно і м’яко…
Щодо оцінки моїх профільних старань, я ж тому і пишу, що припиню трохи, адже мене багато і все фігня, дам місце спецам, почитаю, повчуся… :wink:
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2019 09:01

orest
так ты ж вроде сам писал, шо в армию недобор, где же патриоты :? как я вижу, всеми способами народ пытается закосить, уезжает на работу в ту же россию, а твоя хвалёная нац элита из западных областей сам знаешь куда... не надо было ничего трогать, как в анекдоте про космонавта-молдованина, на смену яныку пришёл бы очередной пасечник, юля или тот же порох, только войны бы не было. а крым, так путину оч подфартило с поводом или помогли :roll:
кстати, в одессе тоже полно отдыхающих и ты опять же знаешь почему, но многие одесситы помнят за "майские праздники"...
чик
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 7490
З нами з: 03.01.09
Подякував: 6414 раз.
Подякували: 1086 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2019 10:23

  чик написав:orest
так ты ж вроде сам писал, шо в армию недобор, где же патриоты :? как я вижу, всеми способами народ пытается закосить, уезжает на работу в ту же россию, а твоя хвалёная нац элита из западных областей сам знаешь куда...

Зомбоящик каже, що на Черкащині,
яка пам'ятає гайдамаччину-коліївщину, і є батьківщиною Чорного Ворона,
роздали 18тисяч повісток, а з'явилась четвертина, з яких лише майже 20% придатні до служби.
Отже, на 100 чоловік - 25 патріотів (що досить близько корелюється з результатами виборів президента, чи не так). З цих 25 патріотів лише 5 здорових, інші хворі.
Підсумок, на 100 молодих чоловіків - 5 здорових патріотів, що готові захищати Черкащину. Інші 95 напевно відпочивають в Карпатах, Одесі, Туреччині. От така історична правда.
10/9/9
 
Повідомлень: 676
З нами з: 10.09.09
Подякував: 123 раз.
Подякували: 172 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 17 чер, 2019 11:50

  чик написав:orest
так ты ж вроде сам писал, шо в армию недобор, где же патриоты :? как я вижу, всеми способами народ пытается закосить, уезжает на работу в ту же россию, а твоя хвалёная нац элита из западных областей сам знаешь куда... не надо было ничего трогать, как в анекдоте про космонавта-молдованина, на смену яныку пришёл бы очередной пасечник, юля или тот же порох, только войны бы не было. а крым, так путину оч подфартило с поводом или помогли :roll:
кстати, в одессе тоже полно отдыхающих и ты опять же знаешь почему, но многие одесситы помнят за "майские праздники"...


историю назад не отмотаешь...если бы не 2014 еще бы лет 30 не смогли бы порвать дружбу с мышебратьями(я просто "забыл навеки" всех родственников
из Москвы/Калуги , а также "ватных" одесситов-друзей и родичей)

30% ваты будет помнить и дом профсоюзов и георгиевскую ленту...
Одесса- это вата ватная
prodigy
 
Повідомлень: 11009
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3238 раз.
Подякували: 3293 раз.
 
Профіль
1
3
1
  #<1 ... 15561557155815591560 ... 1738>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 28696
Переглянути останнє повідомлення
Суб 17 лип, 2021 19:23
Alex2007
2 12473
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 лют, 2016 14:15
anna_krav
7 15040
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 лют, 2016 10:45
Anna_Kravchenko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама