Ринок енергоносіїв в контексті

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<1 ... 3839404142 ... 210>
Повідомлення Додано: Нед 30 чер, 2019 17:46

  zРадио написав:
  mephala написав:також не зовсім зрозуміло чому у 2019 році зросте в двоє генерація ВДЕ. звідки ваші дані?


Я за 2019-й вообще ничего не писал - я давал факт за 2018-й и делал предположение на 2020-й.

  mephala написав:а тепер давайте порівняємо як зміниться ціна якщо замінити ВДЕ на теплову генерацію у ваших формулах.

2018 рік = 54% * 0,54 + 37% * 1,68 + 7% * 0,59 + 2% * 1,68 = 0,2808 + 0,6216 + 0,0413 + 0,184 = 0,9881 грн.
2019 рік = 52% * 1,08 + 37% * 1,68 + 7% * 0,59 + 4% * 1,68 = 0,5616 + 0,6216 + 0,0413 + 0,184 = 1,0109 грн.
дуже відрізняється від ваших 1,05 та 1,13?


Манипулируете! Зачем вообще такое упражнение делать - ведь угольный тариф тоже коррупционен! Всем известно, что ДТЭК использует ОРДЛО-вский уголь, прогоняемый через РФ. Ну причем здесь вообще Роттердам??? :shock: :shock:

не додивився що ви пишите про 20й. навіщо нам 2020 якщо 2019 тільки половина пройшла?
а стосовно роттердам+ так зе ж казав що його вже немає.
mephala
 
Повідомлень: 9067
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 чер, 2019 17:48

  mephala написав:Я вже вам написав - це вам так хочеться щоб замінити ВЕД на атомну.
але у атомної генерації дуже великий недолік - у них мала маневровість.
Якщо СЕС котрі генерують енергію вдень закрити то їх генерацію замінять тепловою а не атомною.


И снова вы сели в лужу - несмотря на гигантскую долю атомной энергетики, АЭС могли бы выдавать еще больше (без увеличения риска, что важно отметить), если бы их мощность искусственно не ограничивали в угоду "зеленым" барыгам!

Избыток ночного ресурса при этом можно было бы использовать на более качественное освещение украинских городов и дорог. Там, где вы, не подумав, видите недостаток, я вижу - преимущество!

Более того, как ни крути, а с экономикой не поспоришь - даже двойная такса себестоимости атомного тарифа (за полезный день и якобы неполезную ночь) в 4.5 раза дешевле одной таксы "зеленого" тарифа СЭС!
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7236 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Нед 30 чер, 2019 17:56

  zРадио написав: Всем известно, что ДТЭК использует ОРДЛО-вский уголь, прогоняемый через РФ. Ну причем здесь вообще Роттердам??? :shock: :shock:

Посмотрите статистику импорта и использования якобы ордловского антрацита и не манипулируйте "всем известными фактами"
Vint
 
Повідомлень: 1379
З нами з: 14.07.08
Подякував: 27 раз.
Подякували: 222 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 чер, 2019 18:11

  zРадио написав:
  mephala написав:Я вже вам написав - це вам так хочеться щоб замінити ВЕД на атомну.
але у атомної генерації дуже великий недолік - у них мала маневровість.
Якщо СЕС котрі генерують енергію вдень закрити то їх генерацію замінять тепловою а не атомною.


И снова вы сели в лужу - несмотря на гигантскую долю атомной энергетики, АЭС могли бы выдавать еще больше (без увеличения риска, что важно отметить), если бы их мощность искусственно не ограничивали в угоду "зеленым" барыгам!

Избыток ночного ресурса при этом можно было бы использовать на более качественное освещение украинских городов и дорог. То, где вы своим узким взглядом видите недостаток, я своим широким - вижу преимущество!

Более того, как ни крути, а с экономикой не поспоришь - даже двойная такса себестоимости атомного тарифа (за полезный день и якобы неполезную ночь) в 4.5 раза дешевле одной таксы "зеленого" тарифа СЭС!

якраз з калюжі не вилазите ви. так як вже вкотре вам пишу - атомна енергетика має постійну генерацію. а сонячна генерує вдень коли найбільше споживання. якщо ви не розумієте цього то це питання не до мене.
а з приводу освітлення міст - наразі не часи совка. за освітлення міст потрібно платити. готові зі свого кармана сплачувати? навіть якщо це надлишкова енергія за неї все одно потрібно платити. нічний тариф не безкоштовний.
і як не крути - не зважаючи на дешеву атомну енергетику будують маневрові потужності які хоча і дорожчі в генерації але в стані гасити пікові навантаження в мережі.
mephala
 
Повідомлень: 9067
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 чер, 2019 18:13

  Vint написав:
  zРадио написав: Всем известно, что ДТЭК использует ОРДЛО-вский уголь, прогоняемый через РФ. Ну причем здесь вообще Роттердам??? :shock: :shock:

Посмотрите статистику импорта и использования якобы ордловского антрацита и не манипулируйте "всем известными фактами"


Ага, а в документах ОРДЛО-вского угля, приходящего из РФ, так и записана страна производства - "ДНР" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Давайте вы не будете здесь порохоботить - ветка то профильная! И те немногие, кто заходят, за кретинов ну никак не сойдут! Им хватит ума понять, что приходящий из РФ уголь будет маркироваться российским!
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7236 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Нед 30 чер, 2019 18:15

zРадио
якби ви уважно читали документи на які я даю посилання то побачили би що тільки 17% вугля імпортується від загальної кількості.
так вже космічно ці 17% впливають на остаточну ціну щоб волати про неї?
команда зе он прозвітувала що роттердам+ закінчився. дуже тариф теплової генерації впав? особливо якщо не перекручувати а взяти статистику за рік-два.
mephala
 
Повідомлень: 9067
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 чер, 2019 18:21

  mephala написав:так як вже вкотре вам пишу - атомна енергетика має постійну генерацію. а сонячна генерує вдень коли найбільше споживання. якщо ви не розумієте цього то це питання не до мене.


Нет, это я вам об этом уже устал писать, а не вы мне! Более того, я не верю, что вам мозгов не хватает понять, что 2 * тариф АЭС все равно в разы меньше, чем 1 * зеленый тариф СЭС . Причина, по которой вы продолжаете называть черное белым другая - вам за это платят! Я не имею в виду продажу комментариев - вы вполне себе можете быть лояльным сотрудником ДТЭК, НКРЭКУ, или Минэнерго, которого "прокачали" внутренними коммуникациями за все хорошее против всего плохого :mrgreen:

  mephala написав:і як не крути - не зважаючи на дешеву атомну енергетику будують маневрові потужності які хоча і дорожчі в генерації але в стані гасити пікові навантаження в мережі.


У нас есть все балансировочные механизмы и без т.н. зеленой энергетики
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7236 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Нед 30 чер, 2019 18:33

  zРадио написав:
  mephala написав:так як вже вкотре вам пишу - атомна енергетика має постійну генерацію. а сонячна генерує вдень коли найбільше споживання. якщо ви не розумієте цього то це питання не до мене.


Нет, это я вам об этом уже устал писать, а не вы мне! Более того, я не верю, что вам мозгов не хватает понять, что 2 * тариф АЭС все равно в разы меньше, чем 1 * зеленый тариф СЭС . Причина, по которой вы продолжаете называть черное белым другая - вам за это платят! Я не имею в виду продажу комментариев - вы вполне себе можете быть лояльным сотрудником ДТЭК, НКРЭКУ, или Минэнерго, которого "прокачали" внутренними коммуникациями за все хорошее против всего плохого :mrgreen:

  mephala написав:і як не крути - не зважаючи на дешеву атомну енергетику будують маневрові потужності які хоча і дорожчі в генерації але в стані гасити пікові навантаження в мережі.


У нас есть все балансировочные механизмы и без т.н. зеленой энергетики

окрім вашого бажання отримати задешево є люди які відповідають за погашення пікових навантажень. і вони не будуть вмикати атомну станцію щоб вам догодити вдень і щоб потім вночі не знати що робити з надлишком та розбалансуванням системи.
тому полиште сподівання що якщо викинути СЕС то на їх місце зайдуть АЕС.
і як ви вірно написали - в нас є балансуючи механізми. і найчастіше це ТЕС.
так що ТЕС і замінять СЕС вдень при пікових навантаження.
ваше бажання отримати халяви і побільше не дає вам це зрозуміти та змиритися.
mephala
 
Повідомлень: 9067
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 чер, 2019 22:09

  mephala написав:окрім вашого бажання отримати задешево є люди які відповідають за погашення пікових навантажень. і вони не будуть вмикати атомну станцію щоб вам догодити вдень і щоб потім вночі не знати що робити з надлишком та розбалансуванням системи.
тому полиште сподівання що якщо викинути СЕС то на їх місце зайдуть АЕС.
і як ви вірно написали - в нас є балансуючи механізми. і найчастіше це ТЕС.
так що ТЕС і замінять СЕС вдень при пікових навантаження.
ваше бажання отримати халяви і побільше не дає вам це зрозуміти та змиритися.


А вы тот еще ловкач! В отсутствие аргументов пытаетесь представить, будто я против СЭС в личных целях. Хотя на самом деле это ваши уши торчат из интересов Ахметова.

Подытоживая дискуссию, акцентирую ключевые позиции:

1. Я не против СЭС как таковых, как и не против ВИЭ в целом. Я, в отличие от вас, против того, чтобы бизнес олигархов ставили выше бизнеса мелких и средних предпринимателей, что целенаправленно делает последний месяц текущий состав НКРЭКУ, завершая свою службу.

2. Я не против ТЭС как таковых. Я, в отличие от вас, против их монополизации в руках одной компании - ДТЭК (доля рынка выше 80%), а также лоббирования прайсинга, искусственно завышающего себестоимость монополиста, что приводит к получении им сверхприбылей в ущерб интересов общества и безопасности государства.

3. Мой личный интерес - бесперебойное получение электроэнергии. Ценовой фактор на самом деле вторичен! Поскольку уже в среднесрочной перспективе коррупция на угольном и зеленом тарифах, вследствие которой основной производитель электроэнергии в стране (Энергоатом - 55%) остается без инвестиционных средств, приведет к дефициту, который не покроют никакие СЭС и ВЭС, сколько бы их не строили "олигархи-паразиты". Ресурса АЭС, самому молодому блоку которых в этом году исполняется 15 лет, хватит без глубокой модернизации еще на 5-12 лет, за чем последует ничем не восполняемый дефицит, если в самое ближайшее время не начать необходимые ремонтные работы, на завершение которых потребуются годы, которых в запасе уже нет!
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7236 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Пон 01 лип, 2019 08:59

Re: Ринок енергоносіїв в контексті

як то кажуть - алаверди. ви собі дозволили ж закидати мені що я працюю в певних організаціях чи навіть маю інтерес у бізнесі ахметов. так що цілковите мав право вам закинути що ви хочете собі подешевше а все інше по шарабану.

1. висновок з ваших усіх дописів тільки один. закрити всі генерації на основі ВДЕ бо є дешева атомна. перечитайте ще раз що ви пишите.

2. про ТЕС ми взагалі не дискутували а тільки трохи заділи їх як маневрові потужності.

3. ще раз. розвиток атомної енергії це не єдиний шлях розвитку енергетичної галузі. німеччина наглядно це демонструє
Зображення
mephala
 
Повідомлень: 9067
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 3839404142 ... 210>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Ринок праці 1 ... 41, 42, 43
tobias » Вів 05 лис, 2019 09:11
420 75456
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 бер, 2024 12:32
Модератор
407 64661
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 бер, 2024 18:05
Ірина_
3 8593
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2015 23:32
]OvO[
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама