[Мечта идиота] Кредитное плечо имеет смысл? Опыт есть?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345>
Повідомлення Додано: Вів 25 чер, 2019 20:31

Re: [Мечта идиота] Кредитное плечо имеет смысл? Опыт есть?

  Долярчик написав:що таке було, наприклад, 350тис.грн в 2013р.(а я добре пам'ятаю, що це була ДВУХА в панельці на Сихові), а що таке вони в 2015р., чи зараз ці гроші? - плюнув і закрив би ту іпотеку, якщо взяв би її у 2012-13році!
Ну, так! Гарна двуха в Дніпрі , в спальному районі - теж...але їі треба було не купувати, а продавати ( за 43000 доларів), а в лютому-березні 2015 продати долари по 35-38, і загнати в гривнедепо, 22 % :D , але....банків не вистачить, щоб запулити в кожний не більше фонду :mrgreen:
protefiks1959
Аватар користувача
 
Повідомлень: 486
З нами з: 11.06.16
Подякував: 46 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 лип, 2019 22:07

  Долярчик написав:
  The_Rebel написав:Долярчик
Я так і зробив у 2012 році. На той час платіж (ануїтет) складав близько половину доходу, тому зміг взяти тільки однушку. Зараз платіж складає (за рахунок курсу і збільшення доходів в гривнях) лише 10%. Поки наперед не погашаю, бо думаю преЗЕдент опустить гривню як мінімум до 35-45 за дол.
Сама по собі іпотека в Україні дійсно зовсім не вигідна. Якщо б не було інфляції... І знайомі навіть сміються, що я вже майже виплатив квартиру, а сам кредит за 7 років зменшився менше ніж на 25%. Але вони не враховують, що в доларах він зменшився в 4,5 рази (включаючи курс і погашення)
Зараз може також час брати іпотеку в гривнях. Думав навіть продати однушку на 1-й взнос і влізти в нову іпотеку... Бо якщо дефолт, то гривня впаде десь до 100. Але зараз проценти космічні навіть проти моїх 16% 2012 року. Все ж я думаю так ризикувати треба коли купуєш першу квартиру. Зараз знову лізти в ремонти, обмеження в фінансах, відпочинку і т.п. заради збільшення квадратних метрів?

....хотів би дещо уточнити:
1) - брали на котловані, чи перед здачею?
2) - на скільки років кредит? (10р.?) і скільки у % був перший внесок?
3) - Чому "космічні % проти Ваших 16%"? - якщо Приват дає щось під 18, а Ощад і Банк Львів - під ~ 20%річних?


Сорі, що довго не заходив, просто не бачив нові повідомлення.
1) брав на стадії будівництва (десь на етапі 10-го поверху 16-пов.будинку)
2) кредит на 15 років, перший внесок 30%
3) ну космічні, тому що розумієш, що з перших платежів 9/10 піде на проценти, якщо не більше. І лише 1/10 на погашення основного боргу.
А по моєму наступному потенційному кредиту різниця в 2% - це 2 тисячі в місяць
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 201
З нами з: 01.06.19
Подякував: 10 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 лип, 2019 22:19

  proftpd66 написав:The_Rebel

в 2012 Вы ~50% от сумы ложили в депозит?

зачем ануїтет?? это очень много! там получается 30-50% годовых.


Десь близько 30% був початковий внесок.
Які 30-50% річних? Ануїтет чи класика - це лише методика погашення основного боргу. Проценти нараховуються одинаково, на залишок кредиту (основного боргу). Ануїтет набагато вигідніший, якщо хороші умови договору. Наприклад, я брав в Укргазі. За умовами договору є можливість дострокового як часткового так і повного погашення. Тобто, якщо я хочу то можу платити і більше, наприклад, за тим же класичним графіком.
Тим більше я казав, що спочатку платіж по кредиту (за ануїтетом) складав 50% від мого місячного доходу. А за класикою було би десь 80%, чого я не міг собі дозволити, та і банк не дав би кредит
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 201
З нами з: 01.06.19
Подякував: 10 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 лип, 2019 22:52

  Долярчик написав:.... шкода, що така цікава тема глохне.....
- а "нові ніки" - мовчать...

Тут просто пости від новачків появляються дуже довго, тому й неохота писати щось. Бо сьогодні не дочекаєшся, а на завтра вже забув.
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 201
З нами з: 01.06.19
Подякував: 10 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 10 сер, 2019 00:14

  The_Rebel написав:
  Долярчик написав:.... шкода, що така цікава тема глохне.....
- а "нові ніки" - мовчать...

Тут просто пости від новачків появляються дуже довго, тому й неохота писати щось. Бо сьогодні не дочекаєшся, а на завтра вже забув.


в этой тебе обсуждает "кредитное плече" "Кредитный рычаг".

Вы брали депозит или ОВГЗ?
proftpd66
Аватар користувача
1

 
Заблокований
Повідомлень: 4735
З нами з: 22.12.16
Подякував: 370 раз.
Подякували: 240 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 13 сер, 2019 10:34

proftpd66
... а Ви збираєтесь найближчим часом використати кредитне плече для інвестиції в нерухомість?
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 13 сер, 2019 15:55

  Долярчик написав:proftpd66
... а Ви збираєтесь найближчим часом використати кредитне плече для інвестиції в нерухомість?


швидше за все ставка буде зменшаться

треба або зараз або не колись.

Зараз зоряна година :)
з 2015 року він йде, скоро закінчиться, якщо ставка буде зменшаться.
proftpd66
Аватар користувача
1

 
Заблокований
Повідомлень: 4735
З нами з: 22.12.16
Подякував: 370 раз.
Подякували: 240 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 14 сер, 2019 07:17

... і будь тут мудрим ©

  proftpd66 написав:
  Долярчик написав:proftpd66
... а Ви збираєтесь найближчим часом використати кредитне плече для інвестиції в нерухомість?


швидше за все ставка буде зменшаться

треба або зараз або не колись.

Зараз зоряна година :)
з 2015 року він йде, скоро закінчиться, якщо ставка буде зменшаться.

... то все добре....
- але ж зараз з усіх чайників кричать, що зараз час продавати, а не купляти! - бо ціни трохи неадекватні.....
:?:

.... я от сам хотів використати кредитне плече наступного літа, але вже тепер дууууже сумніваюсь у правильності цієї затії, так як не хочеться брати квартиру на піку цін... :roll:
- ще й оренда, якщо не буде падати, то точно рости не буде, так як на ринок виходить маса пропозицій від лендлордів!
-... хоча, вже трохи меншими темпами шурують/клепають новобуди...
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 вер, 2019 13:39

  Долярчик написав:...а іпотеку зараз всюди підв'язують до доляра? - бо якщо ні, то вартує взяти нерухомість в іпотеку, і чекати(на зеленому матрасі) отого наступного "пухнастого звірятка", який кажуть, що от-от настане! ))

так класно перечитувати минулорічні повідомлення .... зараз 2019 вересень і пушний звірок прийшов для тих хто в доларовому матрасі :) :) :)
yama
 
Повідомлень: 4713
З нами з: 12.08.17
Подякував: 8978 раз.
Подякували: 1049 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 06 жов, 2019 13:37

Re: [Мечта идиота] Кредитное плечо имеет смысл? Опыт есть?

.... от якраз в тему.....
  Долярчик написав:....... еееехххххх, а я то вуха розвісив, що НАРЕШТІ формула Кіосаки(про кредитне плече) працює і в Україні! :mrgreen:
... так нам тут автор починає розказувати...(після 3-ї хв.)

... а виявляється - "сумно, б...ь!" :roll:
- взяли то кредитних 375 000грн зі сплатою щомісяця 5тис. з хвостиком....
- тут і звичайно легко перекриє їхня здача за 10К іпотеку! :mrgreen:
- але ж по факту - 50% вони вклали ще своїх коштів! - більше того - чомусь не доплюсовує сюди затрати по ремонту! + простій(через який час почали здавати?) - якщо взяли на котловані, то я взагалі, сміюсь з таких підрахуїв! - що, ніби, в них ще "зверху" залишається 4тис. з гаком щомісяця! :lol:

... коротше, "пєчалька"... :roll:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
8 3379
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 жов, 2021 12:49
Sidus
Аренда квартир посуточно, ваш опыт. 1, 2, 3
Anonymous » Вів 07 лип, 2009 08:57
26 22957
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 жов, 2018 09:00
if_ua_00
0 3141
Переглянути останнє повідомлення
Сер 09 гру, 2015 13:55
emahinesdubstep
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама