"Нафтогаз" оновив карту, де можна замовити газ на зиму...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 11 вер, 2019 19:09

"Нафтогаз" оновив карту, де можна замовити газ на зиму...

Пропонуємо до обговорення:
Споживачі Черкаської області, Києва, Кременчука та Коростишева також можуть звернутися до своїх газопостачальних компаній.

Дивися повний текст \"Нафтогаз\" оновив карту, де можна замовити газ на зиму за літньою ціною.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99902
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 11 вер, 2019 19:09

Мне от интересно... благодаря "нашим народным избранникам" меня и еще миллоны украинцев загнали в коммунальное рабство в виде ЦО...могу ли я купить газ для отопления и передать его теплоконторе,требуя что бы она мне учитывала его стоимость а стоимости отопления?
Джон
 
Повідомлень: 2016
З нами з: 16.03.17
Подякував: 71 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 11 вер, 2019 19:43

  Джон написав:Мне от интересно... благодаря "нашим народным избранникам" меня и еще миллоны украинцев загнали в коммунальное рабство в виде ЦО...могу ли я купить газ для отопления и передать его теплоконторе,требуя что бы она мне учитывала его стоимость а стоимости отопления?


поддерживаю вопрос !
moldashavanin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 852
З нами з: 22.07.11
Подякував: 291 раз.
Подякували: 109 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 11 вер, 2019 20:37

Джон,
думаю, что это окажется, на самом деле, предоплатой :)
asdrud2016
Аватар користувача
 
Повідомлень: 355
З нами з: 15.04.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 27 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 12 вер, 2019 09:29

класна штука, але мене цікавить коли визначаться з приведенням ціни газу до норомальних умов? В мому випадку якщо цю оплату за наступний і минулий рік вирахувати, а суму яку я авансово проплачу покласти на депозит на півроку то моя вигода при умові що ціна буде як минулого року складе 500 грн. Так собі вигода. Без приведення газу до норомальних умов дуже вигідна штука. Так і незрозуміло - відмінять її чи ні? Регулятор каже що це незаконно - штрафує облгази, суди виграні, а вони все рівно начисляють абонентам ці суми. Якось підбішує цей бардак. В Тернопільобленерго, наприклад, нема такої послуги, але нема і "норомальних умов". Ми живемо в єдиній країні чи ні? Суди мілкоти актуальні, великим облгазам неактуальні? Що за бардак?
maystrukv
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3
З нами з: 31.01.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 12 вер, 2019 12:14

что-то не сходится (или журналисты снова написали статью не вникая в детали). В статье написано
определяется, когда будет использовать газ по летним ценам (доступен период с 1 октября по 31 марта)

а вот в доп. договоре (доступен на сайте 104.ua) есть такой пункт
Протягом періоду з 01 жовтня поточного року до 31 березня наступного року, за умови що ціна природного газу у вказаний період
дорівнює або більше діючої у місяці споживання природного газу, Споживач першочергово споживає передплачений об’єм (обсяг) природного газу


я почему-то склонен верить договору, в котором ничего про выбор периода не сказано.
RomanTik
 
Повідомлень: 3386
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 вер, 2019 12:38

Я так понимаю, что "Нефтегаз" и задумывался как организация, которая будет обеспечивать нас газом. Почему я должен сейчас какие-то виртуальные кубы у них выкупать? Закупили по этой цене на всю зиму - вот и ставьте эту цену всю зиму.
А так получается фактически я им даю беспроцентные кредиты на полгода.
Gippo
 
Повідомлень: 243
З нами з: 20.05.09
Подякував: 76 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 347
Переглянути останнє повідомлення
Суб 30 бер, 2024 14:38
gretzky_vic
1 341
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 бер, 2024 19:29
Ірина_
1 364
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 гру, 2023 15:12
igor3119691972
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама