Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 17521753175417551756 ... 11776>
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2019 13:35

  zzzzzz написав:Ой, ну давай расскажи еще раз про великого реформатора Кличко и Порошенко :mrgreen:
Ты считаешь было бы лучше оставить все как было ?


я считаю шо я забыл вместе с долярчиком и трибекой упомянуть тебя
kingkongovets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11158
З нами з: 05.06.16
Подякував: 1316 раз.
Подякували: 2618 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2019 13:44

  kingkongovets написав:
  zzzzzz написав:Ой, ну давай расскажи еще раз про великого реформатора Кличко и Порошенко :mrgreen:
Ты считаешь было бы лучше оставить все как было ?


я считаю шо я забыл вместе с долярчиком и трибекой упомянуть тебя


Если я критиковал Кличко и Порошенко, это не означает что я стал Зеленым. Расширь парадигму.
За Зеленого люди голосовали отчасти потому что Порошенко еще хуже. Все мансы Бени в Укрнафте я знаю еще с 2010 года.
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2019 13:54

Правоохоронці викрили організаторів та виконавців шахрайських схем будування житлових комплексів в Ірпені Київської області на понад 80 млн грн. Про це повідомляє сторінка у Facebook очільника поліції Київщини Андрія Нєбитова.

“Слідчі поліції Київської області спільно з оперативниками УЗЕ та прокуратурою, сьогодні вранці розпочали обшуки в організаторів та виконавців шахрайських схем будування ЖК „Фрешсіті“, ЖК „Панорамний 2“, ЖК „Княжий двір“, що розташовані у місті Ірпінь. Справи старі, час втрачено, важко, але рухатися треба. Злочинець повинен нести покарання!”, -написав Нєбитова.

За його словами, потерпілих від дій шахраїв понад 1500 громадян та завдано збитків на понад 80 млн грн.

“Плануємо сьогодні оголосити підозри за ч.4 ст.190 КК України (шахрайство —ред.) двом особам, які виконували ролі „директора“ та „бухгалтера“ і приймали готівкові кошти у людей нібито як інвестиції у будування вказаних ЖК та вручити клопотання до суду на запобіжний захід — тримання під вартою!”, — повідомив Нєбитова.

Також, Нєбитова повідомляє, що основний організатор наразі переховується за кордоном.

“На підставі матеріалів розслідування йому готують повідомлення про підозру заочно. А далі, арешт, оголошення в міжнародний розшук і сподіваюсь екстрадиція”, — додав він.
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2019 14:14

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Украина занимает восьмое место в мире по числу эмигрантов.

На 1 июля 2019 года число мигрантов украинского происхождения за пределами Украины составило 5,9 миллиона людей. По данным ООН, оно продолжает расти. Об этом сообщается в официальном докладе ООН.

Как думаете, сюда же не включена маятниковая миграция заробитчан по безвизу? Сколько их? Еще 5 млн? Или больше?
investorkiev
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2504
З нами з: 06.03.19
Подякував: 506 раз.
Подякували: 300 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2019 16:35

  UA написав:
  TylerTruman_ написав:хм, модні мопи і новопечерські липки :roll: там жлоб забудовник при нехватці електрчної потужності оперативно порішав газові плити для висотних будинків, підвисоцького - це не ріо-де-жанейро, це набагато гірше :mrgreen:

Газовые плиты в НЛ?
Не путаете?
Достаточно часто там бываю. Не пойму - о чём вы пишите?
Электричества в НЛ по 25 кВТ на квартиру. Это мало?

сорян, я мав на увазі не весь комплекс, а перші будинки :roll:
... якщо часто буваєте, розкажіть про зручне транспортне розташування, особливо біля лікарні, де не пройти і не проїхати, запаркованість, ... а сам ЖК, як мордор, але бізнес класу, висотна і щільна забудова, плюси тільки в паркінгах і закритій території,
... доречі, вище по розташуванню порівнювали із ОР, то звідти в час пік швидше можна добратися в центр
TylerTruman_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1040
З нами з: 11.06.15
Подякував: 10 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2019 16:42

  zzzzzz написав:ЖК типо Мордора, и ему подобных засияют новыми красками, там просто уже не реально что-то впихнуть :mrgreen: :mrgreen:

чому зразу мордор? ... останні роки тенденція змінюється, наприклад, як ЖК Time (Липківського 38), подивіться на гугл-карті замість чого втискують цей доволі симпатичний комплекс 8)
TylerTruman_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1040
З нами з: 11.06.15
Подякував: 10 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2019 17:06

  TylerTruman_ написав:сорян, я мав на увазі не весь комплекс, а перші будинки :roll:
... якщо часто буваєте, розкажіть про зручне транспортне розташування, особливо біля лікарні, де не пройти і не проїхати, запаркованість, ... а сам ЖК, як мордор, але бізнес класу, висотна і щільна забудова, плюси тільки в паркінгах і закритій території,
... доречі, вище по розташуванню порівнювали із ОР, то звідти в час пік швидше можна добратися в центр

Да-да, через Петровку и новый гаванский мост вы далеко уедете в час пик))))
Разговоры про дополнительный заезд из НЛ на Зализнычное шоссе идут давно. Вроде с последними очередями застройки должны сделать.
UA
 
Повідомлень: 8145
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1820 раз.
Подякували: 2224 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2019 17:19

  UA написав:
  TylerTruman_ написав:сорян, я мав на увазі не весь комплекс, а перші будинки :roll:
... якщо часто буваєте, розкажіть про зручне транспортне розташування, особливо біля лікарні, де не пройти і не проїхати, запаркованість, ... а сам ЖК, як мордор, але бізнес класу, висотна і щільна забудова, плюси тільки в паркінгах і закритій території,
... доречі, вище по розташуванню порівнювали із ОР, то звідти в час пік швидше можна добратися в центр

Да-да, через Петровку и новый гаванский мост вы далеко уедете в час пик))))
Разговоры про дополнительный заезд из НЛ на Зализнычное шоссе идут давно. Вроде с последними очередями застройки должны сделать.


Народ, вы как будто в машине времени в 2010 году живете. Из НЛ уже 3 выезда, и есть четвертый но пока он только для строительной техники - как достроят через два года дома - откроют и его.
investorkiev
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2504
З нами з: 06.03.19
Подякував: 506 раз.
Подякували: 300 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2019 17:24

  UA написав:
  TylerTruman_ написав:сорян, я мав на увазі не весь комплекс, а перші будинки :roll:
... якщо часто буваєте, розкажіть про зручне транспортне розташування, особливо біля лікарні, де не пройти і не проїхати, запаркованість, ... а сам ЖК, як мордор, але бізнес класу, висотна і щільна забудова, плюси тільки в паркінгах і закритій території,
... доречі, вище по розташуванню порівнювали із ОР, то звідти в час пік швидше можна добратися в центр

Да-да, через Петровку и новый гаванский мост вы далеко уедете в час пик))))
Разговоры про дополнительный заезд из НЛ на Зализнычное шоссе идут давно. Вроде с последними очередями застройки должны сделать.

імхо, по тій купі мурашників, що там набудували, НЛ - це як Патріотика, але для більш зажиточних, ... а ідеалізувати із-за одної фоточки басейну - це епічно :mrgreen:
TylerTruman_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1040
З нами з: 11.06.15
Подякував: 10 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 вер, 2019 17:33

  investorkiev написав:
  UA написав:
  TylerTruman_ написав:сорян, я мав на увазі не весь комплекс, а перші будинки :roll:
... якщо часто буваєте, розкажіть про зручне транспортне розташування, особливо біля лікарні, де не пройти і не проїхати, запаркованість, ... а сам ЖК, як мордор, але бізнес класу, висотна і щільна забудова, плюси тільки в паркінгах і закритій території,
... доречі, вище по розташуванню порівнювали із ОР, то звідти в час пік швидше можна добратися в центр

Да-да, через Петровку и новый гаванский мост вы далеко уедете в час пик))))
Разговоры про дополнительный заезд из НЛ на Зализнычное шоссе идут давно. Вроде с последними очередями застройки должны сделать.


Народ, вы как будто в машине времени в 2010 году живете. Из НЛ уже 3 выезда, и есть четвертый но пока он только для строительной техники - как достроят через два года дома - откроют и его.

більше 10 років жити по сусідству із будівництвом крупного жк - це "цікавий" досвід :mrgreen: а закінчиться все для НЛ бізнес-Патріотикою :roll:
TylerTruman_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1040
З нами з: 11.06.15
Подякував: 10 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 17521753175417551756 ... 11776>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: ramzes4 і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24762 16547152
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 09:06
cherchiltank
1347 5433782
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 43684
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама