Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 17781779178017811782 ... 11717>
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 22:07

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  TylerTruman_ написав:мій ідеал Голосіївський р-н, мати зручне транспортне сполучення, сусідство з ВДНХ та можливість їздити на вєліку по Голосіївському лісу, +місця для BBQ під боком,

дэ жывэш?
Прохожий
 
Повідомлень: 13568
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1439 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 22:18

  Vlad442 написав:
  zzzzzz написав:Кличко написал письмо Зеленскому , просит разработать Закон, в котором будет разрешено долгостои достраивать за деньги местного бюджета.

Я пока не буду никак комментировать данное письмо, хочу послушать что думает уважаемая громада этого форума.

1 Кличко непосредственно приложил руку к появлению этих долгостроев. Рейдерская атака на Аркаду, которая в ответ остановила стройки, это его рук дело.
2 Кличко хочет остаться мэром, поэтому будет предлагать что угодно.
3 Кличко очень любит пилить бюджетные деньги, а тут кормушка не десятилетия.
4 За Кличко стоят строительные компании, которые не прочь нажиться и, заодно, убрать конкурентов.

є інформація, що буде розморозка Евріки, а за нею буде оновлений прайс із новими цінами і буде подальше ступінчате підняття, Евріка :arrow: туземун
TylerTruman_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1040
З нами з: 11.06.15
Подякував: 10 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 22:18

  hume написав:
  Карем написав:
  antonivs3 написав:Народ, зара тре ваше мнение, еще лучше, если мнение от тех, кто непосредственно сталкивался: что думаете о "Шервуде"? Плюсы, минусы.
Чуть ли не единственное здание современной постройки, от которого не хочется ни отворачиваться, ни зажмуриться. Ценник, при сомнительном расположении, велик, но сам дом и непосредственно двор чрезвычайно для меня привлекательны. Внимаю.

Хороший в дом в плохом месте. Это как ОР. Перспектив нет. Покупая там квартиру должны понимать что за эти деньги вы ее уде никогда не продадите

Это не помешало им распродать три секции. Оправдать цену метра можно было бы если бы дом стоял где то по адресу Г Сталинграда 10, сугубо моё мнение. А так хз, метроха, бомжи, развязка с нереальным потоком транспорта, самая грязная точка воздуха оболонского района, толпы курсирующих киевлян и гостей столицы

Карем, при покупке апартаментов, надеюсь не продавать ни за какие деньги.
Hume, вы явно ошиблись адресом, или говорите про какой-то другой "Шервуд"
Востаннє редагувалось antonivs3 в Суб 21 вер, 2019 22:21, всього редагувалось 2 разів.
antonivs3
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1934
З нами з: 07.08.17
Подякував: 874 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 22:19

  TylerTruman_ написав:імхо, жесть а не порада :roll: мати під вікном шумний і загазований проспект, жити в центрі на любителя, ... мій ідеал Голосіївський р-н, мати зручне транспортне сполучення, сусідство з ВДНХ та можливість їздити на вєліку по Голосіївському лісу, +місця для BBQ під боком,
... хоча, якщо виключити центральність, ЖК Метрополіс підійде під озвучений критерій, там пересічення червонющих ліній :mrgreen:

Ну проехали вы раз по лесу, два. И дальше что? А каждый день стоять в пробке на Голосеевском проспекте - да ну нафиг. Жить надо там, где все близко. В Киеве средний класс все еще может позволить себе жить в центре. В большинстве столиц Европы центр уже не для среднего класса.
Востаннє редагувалось airmax78 в Суб 21 вер, 2019 22:21, всього редагувалось 1 раз.
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 22:19

  Прохожий написав:
  TylerTruman_ написав:мій ідеал Голосіївський р-н, мати зручне транспортне сполучення, сусідство з ВДНХ та можливість їздити на вєліку по Голосіївському лісу, +місця для BBQ під боком,

дэ жывэш?

Теремки, по сусідству із ТРЦ Магелан
TylerTruman_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1040
З нами з: 11.06.15
Подякував: 10 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 22:22

  airmax78 написав:
  TylerTruman_ написав:імхо, жесть а не порада :roll: мати під вікном шумний і загазований проспект, жити в центрі на любителя, ... мій ідеал Голосіївський р-н, мати зручне транспортне сполучення, сусідство з ВДНХ та можливість їздити на вєліку по Голосіївському лісу, +місця для BBQ під боком,
... хоча, якщо виключити центральність, ЖК Метрополіс підійде під озвучений критерій, там пересічення червонющих ліній :mrgreen:

Ну проехали вы раз по лесу, два. И дальше что? А каждый день стоять в пробке на Голосеевском проспекте - да ну нафиг. Жить надо там, где все близко. Средний класс все еще может позволить себе жить в центре. В большинстве столиц Европы центр уже не для среднего класса.

мені в центр в час пік рідко потрібно, офіс поблизу житла також благодать 8)
а на рахунок 1-2-3 - це зелений р-н і активний лайфстайл, жиртрестам і любителям бетонного гето типу ПОХа незрозуміти
TylerTruman_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1040
З нами з: 11.06.15
Подякував: 10 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 22:27

  TylerTruman_ написав:
  Прохожий написав:
  TylerTruman_ написав:мій ідеал Голосіївський р-н, мати зручне транспортне сполучення, сусідство з ВДНХ та можливість їздити на вєліку по Голосіївському лісу, +місця для BBQ під боком,

дэ жывэш?

Теремки, по сусідству із ТРЦ Магелан

цэ добрэ
хфото МОПов даш?
Прохожий
 
Повідомлень: 13568
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1439 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 22:28

  TylerTruman_ написав:
  airmax78 написав:
  TylerTruman_ написав:імхо, жесть а не порада :roll: мати під вікном шумний і загазований проспект, жити в центрі на любителя, ... мій ідеал Голосіївський р-н, мати зручне транспортне сполучення, сусідство з ВДНХ та можливість їздити на вєліку по Голосіївському лісу, +місця для BBQ під боком,
... хоча, якщо виключити центральність, ЖК Метрополіс підійде під озвучений критерій, там пересічення червонющих ліній :mrgreen:

Ну проехали вы раз по лесу, два. И дальше что? А каждый день стоять в пробке на Голосеевском проспекте - да ну нафиг. Жить надо там, где все близко. Средний класс все еще может позволить себе жить в центре. В большинстве столиц Европы центр уже не для среднего класса.

мені в центр в час пік рідко потрібно, офіс поблизу житла також благодать 8)
а на рахунок 1-2-3 - це зелений р-н і активний лайфстайл, жиртрестам і любителям бетонного гето типу ПОХа незрозуміти

Ну это отлично. Но Теремки - это не Киев. +/- такое же бетонное гетто как и ПОХ.
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 22:32

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Я же рассказывал, как как-то ждал машину на Теремках. На противоположной стороне от Магеллана. Тоска тоскливая там жить.
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2019 22:38

  airmax78 написав:Я же рассказывал, как как-то ждал машину на Теремках. На противоположной стороне от Магеллана. Тоска тоскливая там жить.

ехали из ОП Республики?
investorkiev
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2504
З нами з: 06.03.19
Подякував: 503 раз.
Подякували: 300 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 17781779178017811782 ... 11717>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24705 16512936
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 13:22
Frant
1347 5430143
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 14:46
Frant
3 38124
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 17:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron