Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 411412413414415 ... 1002>
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2019 23:51

  Долярчик написав:
  Львівський БатяР написав:Товариство, у звязку з тим, що забудовники зафіксували ціни, коли курс гриня - дол. був 27-28/1дол., маємо здорожщення нерухомості в дол. еквіваленті. Як відомо криза і девал 2014р покосила останніх гривневірів і більшість людей свої збереження тримали(ють) в дол. Звідси є ймовірність, що потенційні покупці не підуть до забудовника, а будуть очікувати бажаного курсу.
Отже тепер маємо ріст ціни і в гривні і в дол. !

Які Ваші прогнози на поведінку забудовників в звязку з розворотом курсу гривні ?
(мається на увазі якщо курс зафіксується на теперішніх позначках або грн. продовжить укріплятись).

Мій прогноз
1) теперішня ситуація + зимовий (застіний) період має зменшити попит
2) в першу чергу забудовники зроблять акції/знижки і розстануться з тим, що заклали на курсові ризики
3) якщо цього не буде достатньо - будуть зменшувати маржу.
Тому всетаки поки очікую зниження ціни в якийсь спосіб....

... якщо доляр, найближчими місяцями не перестрибне 25,ХХ - то так, - взимку ми маємо спостерігати різні акції/розпродажі..... але зниження "акційне" буде чуть-чуть!
- бо, сильно ціни не можуть просісти, так як все подорожчало: зарплати/цемент і т. д.

п. с.
... хто має час і бажання - зафіксуйте пару цінників на різні об'єкти.... - а взимку звіримо! :wink:

Поглядую в сторону одного ЖК, але є одне але - там малоквартирна забудова тому є ризик що на зиму може нічого не залишитись
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2019 23:59

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Coder написав:- близкість до аеропорту, можливо, й добре для замовників (хоча не розумію чому, оскільки ввечері всі все одно поїдуть в центр. А прилетіти зранку, провести зустрічі і полетіти назад ввечері працюватиме лише для Відня і Варшави, а це, я думаю, <1% клієнтів), а не для львів'ян. З багатьох районів міста туда добиратися не дуже зручно, тобто я б ще 2 рази подумав би, чи варто орендувати там офіс (з нашого досвіду 15-20% кандидатів, відхиляє пропозицію роботи, через те, що їм "незручно добиратись"). 4-смугові дороги не рятують, оскільки на них потрібно якось потрапити з 2-смугових (в т.ч. 2 смугової Кільцевої дороги, яка вже ледве повзе)
- значний відсоток працівників ІТ-компаній - це студенти, яким буває потрібно поїхати на навчання, потім повернутися в офіс. Стрийська, мені здається, більш привабливим варіантом і для Політехніки, і для ЛНУ.

З добиранням там дуже нюансів багато. ІТ Парк біля податкової - не міняє потоку авто, з спальних районів просто їхатимуть тою ж дорогою що і завжди в сторону центру. Добаряннм там зручне тільки з Нового Львову. Близькість офісу до центру і вибір місця праці за локацією - так це важливий параметр, і поки одиниці людей "тягнуться" щоб офіс був в центрі. туди ні заїхати зарнку, ні виїхати ввечері, ні запаркуватись нема де. В центрі працювати подобається тільки тим хто живе в центрі, а оскільки там житла не так і багато - то і відсоток живучих там ІТшників теж доволі низький.
До Універу чи Політеху - від податкової добратись - квест ще той. або пішки - 45-60Хв. або з заторами. Від Вікторії - як мінімум тролейбус їде до двох вузів, і є варіанти їхати як від аеропорту так і з наукової.

Але, маємо що маємо - чекаємо більш повного коллапсу на стрийській :)
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 26 вер, 2019 12:23

У Львові будівельний кран упав на складські приміщення торгового центру, постраждала кранівниця.
"На проспекті Червоної Калини, 58 на приміщення ТЦ "Арсен" впав будівельний кран з території будівництва, що веде компанія "Авалон". Постраждала водійка крана".
https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/26/7227368/
Зображення
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 вер, 2019 14:14

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Львівський БатяР написав:Поглядую в сторону одного ЖК, але є одне але - там малоквартирна забудова тому є ризик що на зиму може нічого не залишитись

... 99,9% що взимку вже вибору не буде! (ну, хіба неліквідні)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 вер, 2019 16:32

  Долярчик написав:
  Львівський БатяР написав:Поглядую в сторону одного ЖК, але є одне але - там малоквартирна забудова тому є ризик що на зиму може нічого не залишитись

... 99,9% що взимку вже вибору не буде! (ну, хіба неліквідні)


Чого це не буде. Все буде як зеня +Беня доведе екоміку до дефолту. Мені все нагадує попередні кризи. Добре пам'ятаю укріплення гривні за ющенка і Юлі. Чим все закінчилося?
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 27 вер, 2019 18:58

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Ethereum написав:Чого це не буде. Все буде як зеня +Беня доведе екоміку до дефолту. Мені все нагадує попередні кризи. Добре пам'ятаю укріплення гривні за ющенка і Юлі. Чим все закінчилося?

... якщо політику відкинути "на бік".... - то я роблю висновок по своєму досвіду, коли я, більше, як 2р. тому, бігав по ВП різних забудовників... - а вони, як ніби всі зговорились! :shock:
- всюди, майже, все розібрано, а є тільки якийсь неліквід(типу великі метражі), або є щось, менш-більш толкове, але в другій черзі, яка на рік пізніше вводиться в експлуатацію...
- і головне бісило те, що це таке відбувалось на стадії залитого котловану, ну чи 2-3 поверхи зведеного "кістяку"! :evil:
...зубожіння, піл@ть! :twisted:
- хоч розумію, що то забудовники самі притримують для подальшого продажу на кінцевій стадії, але вже ЗОВСІМ по іншому прайсу! :twisted:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 вер, 2019 20:08

  Долярчик написав:
  Ethereum написав:Чого це не буде. Все буде як зеня +Беня доведе екоміку до дефолту. Мені все нагадує попередні кризи. Добре пам'ятаю укріплення гривні за ющенка і Юлі. Чим все закінчилося?

... якщо політику відкинути "на бік".... - то я роблю висновок по своєму досвіду, коли я, більше, як 2р. тому, бігав по ВП різних забудовників... - а вони, як ніби всі зговорились! :shock:
- всюди, майже, все розібрано, а є тільки якийсь неліквід(типу великі метражі), або є щось, менш-більш толкове, але в другій черзі, яка на рік пізніше вводиться в експлуатацію...
- і головне бісило те, що це таке відбувалось на стадії залитого котловану, ну чи 2-3 поверхи зведеного "кістяку"! :evil:
...зубожіння, піл@ть! :twisted:
- хоч розумію, що то забудовники самі притримують для подальшого продажу на кінцевій стадії, але вже ЗОВСІМ по іншому прайсу! :twisted:


Долярчик, справа в тому, що є така категорія людей, яка ще до котловану купляє. Професійні шпекулянти. І вони більшість і викуповують.

Ось, ми зараз у акурта обговорюємо один проект, продаж / будівництво є, а на сайті забудовника проекта ще немає. То колі той об"єкт на сайті з"явится, там буде один неліквід, бо вже зараз все розкуплять.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 28 вер, 2019 14:05

Акурт вам багато розкаже. Про колектори які він поставив і довольний як слон. В мене вже 4 роки стоять. Потім газову плитку покаже без дешевої кухні ( а як покажеш?). Хоча в нас давно прогресивні люди індукційку 3-х фазну ставлять,тому що споживання дешевше. А скоро турок поставить панелі електричні і буде всім вихвалятися?!
І говорити чого в Ліверпулі беруть недвигу а не в Туркестані.
Відповідь проста: тому що там цивилізація!! В нас ти кинув кісточку і дерево виросло. А що в Бусурманії буде рости? - нічого без поливу!!
Тому не слухайте пройдисвітів,якщо перемодемо корупцію - майбутнє у нас на Західній.
Тому і всі інвестують сюди і квартирку купляють у Львові ,а не в Анкарі.
Та самі гляньте https://eugzolotuhin.livejournal.com/241704.html
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 28 вер, 2019 22:41

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Порадьте пліз,маю дві броні,і неможу оприділитись. Де краще придбати житло?Парус сіті на Кульпарківській(квартира з великою терассою),чи Грінвіль парк на Замартинівській?
Emma
 
Повідомлень: 4
З нами з: 28.09.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 вер, 2019 11:56

Парус сіті, поруч ІТ компанії, політех в пішій доступності та й в універ тролейбусом швидко
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 411412413414415 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16541928
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922838
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222311
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама