Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 414415416417418 ... 1002>
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2019 17:17

  jump написав:
  Ethereum написав:Ага зрозуміло. Там був смітник? Просто не пам'ятаю вже. Там точно були дачі на цьому чотирикутнику від Зеленої-Пасічна. На другій стороні автобаза.
А як Ви жк вікінг парк львів оцінюєте?


до 50-60 років там був смітник, потім загорнули землею, дали народу під ведення садово-городніх робіт, дехто там і побудувався, тепер їх з усіх боків затискають поверхівками... :shock: Навпроти автобаза № 1.

вікінг знаходиться на перетині Зелена-Навроцького-Пимоненка, сильно завантажене перехрестя, постійні корки, збоку училище № 33. (купа студіків, мат, бійки, думаю будуть квартири грабувати постійно), з іншої сторони завод фрезерних верстатів, ніби мають також валити і далі термітники гаратати. вище по Пимоненка уже завалили чергу Аурума-типовий дешевий термітник і продовжують далі. Навпроти на Навроцького - асфальтний заводик :wink: трохи далі кілька термітників Авалона 8) цей район потрохи перетворюють у бетонне гетто...Якщо не розширять Зелену-там буде постійний стояк!


Ну у Вас і знання,вражає. Тільки по Авалон зелена не зрозумів,потенційно дуже добре розташування,як відкриють пару вулиць в сторону парку. Ясно що Зелена перегруз і без розширення не обійтися.
Так що шукати далі на Новому Львові? Не для житла ,а як інвестиція. Жити добре знаю де треба :D
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2019 19:19

Я думаю у Вікінгу Садік при ,, дєлах''.Будують на території Мехколони №34 ,,Південьзахіделектромережбуду''.Садік там головою правління був до мерства.
Bolt
 
Повідомлень: 2862
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2019 21:04

  Bolt написав:Я думаю у Вікінгу Садік при ,, дєлах''.Будують на території Мехколони №34 ,,Південьзахіделектромережбуду''.Садік там головою правління був до мерства.


Усе вірно, на початку Пимоненка стояв офіс тієї контори, розвалили, зараз там відділ продажу вікінгу. Це земля сонцесяйного хруня :wink:
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 04 жов, 2019 15:02

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

... хто спостерігає за цінами на новобуди: вони останніх 2-3міс. стоять/ростуть/падають?
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 04 жов, 2019 16:50

  jump написав:
  Bolt написав:Я думаю у Вікінгу Садік при ,, дєлах''.Будують на території Мехколони №34 ,,Південьзахіделектромережбуду''.Садік там головою правління був до мерства.


Усе вірно, на початку Пимоненка стояв офіс тієї контори, розвалили, зараз там відділ продажу вікінгу. Це земля сонцесяйного хруня :wink:


Ну тоді я пас. Принципово не візьму там. Це треба бути запроданцем, щоб йому дати ще заробити.
А про цього хто що скаже? ЖК Лазур
https://novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6%D0 ... 1%96%D0%B2
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 04 жов, 2019 20:02

... за крок до перевороту думок ©

... Лазур Скай..... - досить НЕ погані ціни.... - цікаво, що собою являє забудовник?

- а от двухи там цікаві! - вони легко діляться на повноцінну однуху і кухню-студію.... :idea:
Зображення
Зображення
... цікаво, за скільки в тому районі можна здати отаку двуху?
- а за скільки - окремо перероблену однуху і кухню-студію?
- цікаво, яка різниця.... - який профіт?
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 04 жов, 2019 21:57

Такої ціни немає. Там від 16К . Район прекрасний над Погулянкою. Єдине що там завод був якийсь. На здачу я питався одного живе в цих зелених будинках,економ,платив 8К за 55 метрів.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 05 жов, 2019 10:47

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

....... еееехххххх, а я то вуха розвісив, що НАРЕШТІ формула Кіосаки(про кредитне плече) працює і в Україні! :mrgreen:
... так нам тут автор починає розказувати...(після 3-ї хв.)

... а виявляється - "сумно, б...ь!" :roll:
- взяли то кредитних 375 000грн зі сплатою щомісяця 5тис. з хвостиком....
- тут і звичайно легко перекриє їхня здача за 10К іпотеку! :mrgreen:
- але ж по факту - 50% вони вклали ще своїх коштів! - більше того - чомусь не доплюсовує сюди затрати по ремонту! + простій(через який час почали здавати?) - якщо взяли на котловані, то я взагалі, сміюсь з таких підрахуїв! - що, ніби, в них ще "зверху" залишається 4тис. з гаком щомісяця! :lol:

... коротше, "пєчаль - пєчальная"... :roll:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 06 жов, 2019 17:08

АВІАКАТАСТРОФА, а не "аварійна посадка" - давайте називати речі своїми іменами!
"Абсолютно нормальний політ, потім шелест дерев, баххх!!! ...і ми більше нічого не пам'ятаємо!" - це слова тих, хто був у АН-12, який розбився в п'ятницю у Львові!
Ці слова передав представник авіакомпанії, ось відео:
www.youtube.com/watch?v=s8VefP6bCco
Але про що я... я про те, що це не "аварійна посадка через брак пального", очевидно, що ця аварія сталась в першу чергу через сильний туман. Які ще причини? Несправний висотомір АН-12? Перевантаження?... - це будуть з'ясовувати фахівці.
Але є й інші факти, важливіші для нас, Львів'ян...
ГЛІСАДА, тобто траекторія заходу на посадку літаків у Львівському аеропорті - вона проходить прямо над "Ашаном" (ТЦ Кінг Крос), приватною забудовою с.Сокільники, стадіоном "Арена Львів" та готелем "Катерина". Ближче до злітної смуги також ведеться активна житлова забудова - ЖК "Фамілія", "Місто Трав", новобудови на Полюя!
Уявіть собі, якщо б це, набите під зав'язку металоконструкціями, 50-ти річне корито, упало не в полі...
п.с. на скріншоті:
глісада, місце падіння АН-12, ТЦ, стадіон та житлова забудова поруч.

Відео місця авіакатастрофи з дронів:
www.youtube.com/watch?v=Noa_Hx8jq8U
www.youtube.com/watch?v=JzF52j4wvNE
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 06 жов, 2019 19:36

Новобудова чи центр?

Що вигiднiше при +- однакових iнвестицiях, на вашу думку?
alya_tsimbal
Аватар користувача
 
Повідомлень: 136
З нами з: 16.03.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 414415416417418 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Denik і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16540963
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922310
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222095
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама