Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 3940414243 ... 878>
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2019 12:31

  change_pm написав:Т.е. грязная доходность 5.6% годовых. После оплаты налогов, если делать отчисления на аммортизацию, то доходность будет 3-4%. На депозите можно иметь 2-3% годовых без головняка. В Штатах 10% в $ легко.

Ощущение, что последние встрявшие в пирамиду отгребут больше всех. Кто интересно все эти инвестора, раздувающие этот пузырь?

Думаю, что это следствие низких ипотечных ставок. Берешь кредит под 3-4%, сдаешь за 6% - квартирка сама себя оплачивает. При этом своих вложить нужно всего от 10%. Ну и за последние годы наблюдался такой нехилый рост цен на новострои, при этом аренда почти не изменилась. Так что по началу, видимо, было более привлекательное вложение. Ну а потом уже по инерции. Город растет, появляются тысячи неплохо оплачиваемых рабочих мест, которые заполняются понаехами со всего мира. Крупнометражный шлачек идет под хостелы для заробитчан.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3143
З нами з: 26.02.18
Подякував: 667 раз.
Подякували: 525 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2019 14:43

  Gastarbaiter написав:
  change_pm написав:Т.е. грязная доходность 5.6% годовых. После оплаты налогов, если делать отчисления на аммортизацию, то доходность будет 3-4%. На депозите можно иметь 2-3% годовых без головняка. В Штатах 10% в $ легко.

Ощущение, что последние встрявшие в пирамиду отгребут больше всех. Кто интересно все эти инвестора, раздувающие этот пузырь?

Думаю, что это следствие низких ипотечных ставок. Берешь кредит под 3-4%, сдаешь за 6% - квартирка сама себя оплачивает. При этом своих вложить нужно всего от 10%. Ну и за последние годы наблюдался такой нехилый рост цен на новострои, при этом аренда почти не изменилась. Так что по началу, видимо, было более привлекательное вложение. Ну а потом уже по инерции. Город растет, появляются тысячи неплохо оплачиваемых рабочих мест, которые заполняются понаехами со всего мира. Крупнометражный шлачек идет под хостелы для заробитчан.

Саме так і є !
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2019 16:30

change_pm

Почитайте про історію Лодзя. "Польський Детройт". Місто, що за останні 30 років втратило близько 20% населення.

Графік чисельності населення м. Лодзь
(картинку не вставляю - або не лізе по ширині, або нечитабельні цифри)

Останні роки місцева влада всіляко намагається змінити той тренд (є спеціальна програма ревіталізації, спрямована на залучення людей до міста - великі гроші вкладаються в реконструкцію старих будівел, розбудову інфраструктури і т. ін), але, на разі, без особливих успіхів.

Ми були в Лодзі в серпні цього року. Чесно кажучи, змішані відчуття (хоча двох днів замало, щоб скласти повне враження). Принаймі, я собі можу пояснити, чому така різниця між Краковом/Варшавою/Гданськом і Лодзем.
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2019 18:15

  Coder написав:change_pm

Почитайте про історію Лодзя. "Польський Детройт". Місто, що за останні 30 років втратило близько 20% населення.

Графік чисельності населення м. Лодзь
(картинку не вставляю - або не лізе по ширині, або нечитабельні цифри)

Останні роки місцева влада всіляко намагається змінити той тренд (є спеціальна програма ревіталізації, спрямована на залучення людей до міста - великі гроші вкладаються в реконструкцію старих будівел, розбудову інфраструктури і т. ін), але, на разі, без особливих успіхів.

Ми були в Лодзі в серпні цього року. Чесно кажучи, змішані відчуття (хоча двох днів замало, щоб скласти повне враження). Принаймі, я собі можу пояснити, чому така різниця між Краковом/Варшавою/Гданськом і Лодзем.


Да, я еще до написания поста видел график. Каждый год население сокращается. Но в Лодзи полно работы для айтишников, например. Я завел project manager на LinkedIn Лодзь / Краков - 50 / 15 вакансий. И вообще, я просто по количеству вакансий сравнивал, в Лодзи больше.

Я к чему веду, Краков / Варшава перегреты. Но, например, Лодзь нет. Понятно, что последние годы население в Лодзи сокращается, но есть же предел?

Недооценен ли рынок Лодзи? Центр Лодзя - 6 тыс злотых метр, центр Кракова - 12-14 тысяч злотых. Есть ли шанс у него выстрелить?

Если вы понаех, и зарплаты сравнимы, смысл тогда платить больше, живя в Кракове?
Если вы инвестор, смысл покупать в Кракове, иметь низкую доходность, если Лодзь может дать больше?
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2019 19:39

  change_pm написав:Я к чему веду, Краков / Варшава перегреты. Но, например, Лодзь нет. Понятно, что последние годы население в Лодзи сокращается, но есть же предел?

Недооценен ли рынок Лодзи? Центр Лодзя - 6 тыс злотых метр, центр Кракова - 12-14 тысяч злотых. Есть ли шанс у него выстрелить?

Если вы понаех, и зарплаты сравнимы, смысл тогда платить больше, живя в Кракове?
Если вы инвестор, смысл покупать в Кракове, иметь низкую доходность, если Лодзь может дать больше?

Нужно смотреть на динамику и перспективы. Не знаком с ситуацией в Лодзи, но, наверное, неспроста там аренда в прицентралье сопоставима с краковскими окраинами. Краков это миллионы туристов, десяток крупных корпоративных центров, ИТ. И если с туризмом Лодзи что-то сложно будет изменить в ближайшей перспективе, то привлечь корпорации и ИТ вполне по силам, наверное.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3143
З нами з: 26.02.18
Подякував: 667 раз.
Подякували: 525 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2019 12:50

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

Вся Польща перегріта. Лодзь чим перспективний?
Скорше за все Польшу очікує падіння цін на недвигу. Думаю треба вичекати,купляти по 6-8 тис.зл в Вроцлаві немає сенсу.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2019 13:54

  Ethereum написав:Вся Польща перегріта. Лодзь чим перспективний?
Скорше за все Польшу очікує падіння цін на недвигу. Думаю треба вичекати,купляти по 6-8 тис.зл в Вроцлаві немає сенсу.


У тому то і справа, що перегріта, це є така думка, і не більше, а от відносно чого перегріта, замислювалися?
Ekoноміка в Польщі зростає, ВВП теж, мінімалка та середні зарплатні щорічно теж підвищуються, іпотека під 3,5-3,75% працює, от і питання чи перегріта?
А от в Україні нічого того, що вище перерахував немає, але ціни вже наздоганяють Вроцлав, так де тоді перегріта?
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2019 16:05

  sinus написав:
  Ethereum написав:Вся Польща перегріта. Лодзь чим перспективний?
Скорше за все Польшу очікує падіння цін на недвигу. Думаю треба вичекати,купляти по 6-8 тис.зл в Вроцлаві немає сенсу.


У тому то і справа, що перегріта, це є така думка, і не більше, а от відносно чого перегріта, замислювалися?
Ekoноміка в Польщі зростає, ВВП теж, мінімалка та середні зарплатні щорічно теж підвищуються, іпотека під 3,5-3,75% працює, от і питання чи перегріта?
А от в Україні нічого того, що вище перерахував немає, але ціни вже наздоганяють Вроцлав, так де тоді перегріта?


Ціни наздоганяють Вроцлав? В нас елітка до 2К не доходить на стані бетону.Не рокзказуйте казки. :D
Ви були в Польщі чи жили? Ну ось і не розказуйте цього. Всі чекають падіння,бізнес і люди.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2019 19:24

  Ethereum написав:
  sinus написав:
  Ethereum написав:Вся Польща перегріта. Лодзь чим перспективний?
Скорше за все Польшу очікує падіння цін на недвигу. Думаю треба вичекати,купляти по 6-8 тис.зл в Вроцлаві немає сенсу.


У тому то і справа, що перегріта, це є така думка, і не більше, а от відносно чого перегріта, замислювалися?
Ekoноміка в Польщі зростає, ВВП теж, мінімалка та середні зарплатні щорічно теж підвищуються, іпотека під 3,5-3,75% працює, от і питання чи перегріта?
А от в Україні нічого того, що вище перерахував немає, але ціни вже наздоганяють Вроцлав, так де тоді перегріта?


Ціни наздоганяють Вроцлав? В нас елітка до 2К не доходить на стані бетону.Не рокзказуйте казки. :D
Ви були в Польщі чи жили? Ну ось і не розказуйте цього. Всі чекають падіння,бізнес і люди.


Хе-Хе, чи був я в Польщі?
:) :D
Я мало, що там живу, я ще 5 останніх років купляю там квартири і останні 3 роки тільки і чую, як бізнес і люди чекають падіння, а ціни все зростають і зростають.
На початку цього року заліз ще у 2 котлована в Варшаві, зробив перші сплати, будинки ще не здані і не побудовані, а ціни на зараз в цих будинках вже вище на 20%, ніж сплачував я.
Я вже не кажу про ціни квартир, які я купував 2-4 роки тому, там майже 60%-100% зростання.
Так колись і в 2012, а потім і в 2014, а потім в 2018 казали про те, що нерухомість Берліна перегріта, а вона, починаючи з 2008 зросла втричі.
Тому хай там бізнес і люди далі чогось чекають, але падіння ще ім довго чекати прийдеться. :D
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 11 жов, 2019 00:37

Ну то інша справа,я виїхав ще в 2011. Хотів прикупити і треба було))
Я от бачив пару днів назад у Варшаві новобудови в хороших районах. Наприклад біля Platinum Residence( пару днів жив) мені пару точок сподобалося.
Як Ви вважаєте є сенс влізати? Бо вліз в елітки у Львові і тепер сумніваюся.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 3940414243 ... 878>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt, cherchiltank і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24710 16513631
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 15:47
kingkongovets
9981 6234064
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
6 377787
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 13:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама