Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 42994300430143024303 ... 7852>
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 21:12

Перес де Куэльяр
Так позиція моя зрозуміла, хто читав. Душею, та й за законом вважаю, що треба було одразу оголосити військовий стан, як того вимагає Конституція і битися до останнього. Але ситуація вийшла вже за межи законодавства, бо кесаря не було і лицарів круглого столу. А той, що назвався кесарем, був лише баригою. І барижив для бариг. Тепер треба розгрібати те, що є на сьогодні. Так як еліти і кесаря в нас немає, а є лише високопосадовці, то народ, точніше його більшість, уповноважив їх на ведення мирних перемовин з ворогом. Не хоче народ битися, а проти більшості не попреш, типа демократія в нас. :P То треба досягти миру, на більш-менш вигідних умовах для України. Які саме умови компромісу? Політика - мистецтво можливого. Був би кесар звісно, то він би не питав народ, а примусив хочеш-не хочеш воювати, оголосив би повну мобілізацію і мілітарізацію суспільного життя. А так, маємо те, що маємо! Демократія, так демократія! :P


П.С. Владу кесарів особисто я не визнаю. Лише Царство Боже. Але й кесарів можна поважати, якщо є за що...Але час кесарів минув, мабуть... :( Лишилася лише казка про минулі часи, бойове братерство, козацьку звитягу, подвиги легенів, як Царьград брали, басурман били...ех!! Діла минулих днів.
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Чет 17 жов, 2019 21:27, всього редагувалось 3 разів.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 21:27

Арестович: Есть ли выход из формулы Штайнмайера?

Schmit
 
Повідомлень: 4285
З нами з: 08.09.09
Подякував: 79 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 21:31

  zРадио написав:Да речь не о тебе - никому здесь неинтересно, почему тебя определили в ПТУ. Речь о среднем уровне образования. Ты скажи, как советские неучи смогли опередить американцев в космосе? Какой тогда уровень образования был у последних? :mrgreen:


Если вопрос про среднее то расскажи про среднее. Скажем как советские люди опередили американцев в телевизорах, холодильниках, авто.
vano80
 
Повідомлень: 2141
З нами з: 17.09.13
Подякував: 30 раз.
Подякували: 328 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 21:44

зрадіо спалився черговий раз

  zРадио написав:
  pesikot написав:Ты в 90-е, в лучшем случае, в школу ходил. И это в России такой мем "лихие 90-е", откуда ты тащишь свои "познания".
имхо, в Украине ж*** была в 1992-1994 г.г. Потом стало получше. Следующий провал, вторая половина 1998 и 1999 г.г, но здесь уже причина в кризисе в РФ.
Так что, не пиши о том, чего ты не понимаешь


Написал глупой отсебятины, и обвинил оппонента в непонимании... Узнаю песикота :mrgreen:

Дно днищенское - это 1995-1999, а не 1992-1994. В первые годы независимости экономика еще хоть как то держалась на старой инфраструктуре и контрактах. Новая заработала лишь с началом 2000-х.

Напомню тебе, знающему о 90-х по рассказам родителей, что в 1994-м не было еще ни Конституции, ни гривны!

Ну а по поводу кризиса 1998-го - это вообще перл. Он даже название носил "Asian Financial Crisis", тинейджер ты наш :mrgreen: Последствия одинаково тяжело затронули Украину, РФ и 2 десятка других развивающихся стран... А началось все с Тайланда!

ВВП на душу по ППС
Зображення

роблю висновок,в Україні ти не жив,
картину життя склав по графічках,
однозначно з ольгіно.

в 1996 було нормально, дно було 1998-2000 а до того дно 1992-1994 +-
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34740
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 22:12

Козак-характерник
Мені сподобалась ваша відповідь, як сивочолого немічного українця. Але, доля України залежить не від тих 73 відсотка аморфної маси населення, я спілкуюся з багатьма і їм начхати що буде завтра, поки лихо не прийде в їх дім. Спиратися на всіляких Ладів, Шапо і Зрадіо і так далі- це мертві душі і їхня думка не повинна зовсім цікавити патріота-українця, бо не вони творять їсторію, виграють війни, боронячи кордони Держави, а відносяться до бездіяльного непотребу, який пристосується до всього що йому нав"яжуть і в кінці обують в лапті, наче раба. 20% так-так %20 відсотків свідомих українців більше принесуть користі в побудові нової вільної України, ніж армія паразитів без мізків.
Востаннє редагувалось Перес де Куэльяр в Чет 17 жов, 2019 22:31, всього редагувалось 1 раз.
Перес де Куэльяр
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2586
З нами з: 06.01.17
Подякував: 1033 раз.
Подякували: 1033 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 22:36

  zРадио написав:
  flyman написав:роблю висновок,в Україні ти не жив,
картину життя склав по графічках,
однозначно з ольгіно.

в 1996 було нормально, дно було 1998-2000 а до того дно 1992-1994 +-


Когда у тебя были донья, никого здесь, кроме тебя, не волнует :mrgreen: Чтобы не обмениваться неуместными личными ощущениями, я показал объективные макропоказатели.

Так что вывод свой оставь неграмотным, как ты сам, бабушкам на остановках - им твои "картини життя" покажутся интересными :lol:

ти живеш картінками з ППС, а я тим що тоді можна реально було купити на ральну з.п.

скажімо 160грн у 1996 і 230грн у 1999 зовсім різні реальні гроші (при девалі майже в 2 рази), але на "картінці рост жиров в маслах" і дно у 1996.

спалився ти і палаєш дальше
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34740
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 22:48

  zРадио написав:
  vano80 написав:
  zРадио написав:Да речь не о тебе - никому здесь неинтересно, почему тебя определили в ПТУ. Речь о среднем уровне образования. Ты скажи, как советские неучи смогли опередить американцев в космосе? Какой тогда уровень образования был у последних? :mrgreen:


Если вопрос про среднее то расскажи про среднее. Скажем как советские люди опередили американцев в телевизорах, холодильниках, авто.


А где я говорил, что по качеству жизни опережали? Я, наоборот, писал, что отставали.


Да-да. Образование хорошее было, вот и сидели с этим образованием в бараках. Да все чугун с танками лили. Другому то партия не научила.
vano80
 
Повідомлень: 2141
З нами з: 17.09.13
Подякував: 30 раз.
Подякували: 328 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 22:57

  Перес де Куэльяр написав: Мені сподобалась ваша відповідь, як сивочолого немічного українця. Але, доля України залежить не від тих 73 відсотка аморфної маси населення, я спілкуюся з багатьма і їм начхати що буде завтра, поки лихо не прийде в їх дім. Спиратися на всіляких Ладів, Шапо і Зрадіо і так далі- це мертві душі і їхня думка не повинна зовсім цікавити патріота-українця, бо не вони творять їсторію, виграють війни, боронячи кордони Держави, а відносяться до бездіяльного непотребу, який пристосується до всього що йому нав"яжуть і в кінці обують в лапті, наче раба. 20% так-так %20 відсотків свідомих українців більше принесуть користі в побудові нової вільної України, ніж армія паразитів без мізків.

Я б залюбки погодився з Вами, але є одне "але". :P Я виділив червоним. Як я вже наголошував, критерій істини - практика. Що ми побачили на практиці? Яку історію нам створили ці 20%? Виграли війну? Ні. Зберегли територіальну цілісність? Ні. Крим втрачений і взагалі за дужками обговорення. Донбас, теж нав'язують думку, що треба позбутися нього. Якийсь дивний вид патріотизму... :roll: Як зрозуміти головнокомандувача, що підставив солдат, не оголосивши військовий стан? Як зрозуміти торгівлю на крові? Як зрозуміти мародерство? Я того не розумію. Результати їх діяльності мене обурюють. Я навіть не кажу про економіку, лише моральний аспект. Та влада була аморальна. І більшість винесла ту владу на смітник історії. Бо ті хто рвали тельняху на собі, просто брехали. Іліта виявилася не елітою, кесар не кесарем. Що робити? Далі терпіти самозванців? Ні. Назвався груздем, стрибай в короб. Не можеш, звільни місце іншим. Якщо б та меншість показала більшості приклад величи духу, самопожертви, я б зрозумів і народ простив би якісь грішки маленькі. А так лише...Був даний час проявити себе, показати результат. Результату немає, точніше є, але результат негативний. Все закономірно. Після бійки кулаками не машуть. Змирися і не дерися! :P

П.С. А народ є таким як є...Яким його виховали. Що посієш, те й пожнеш. Значить батьки (іліта) погані, не так виховували. Не треба на дзеркало скаржитися, коли пика крива. А якщо хочуть повернути довіру, то в перших рядах у черзі в військоматах всі повинні стояти. :P От як Ви, пишете зараз із окопу. :wink: Одразу видно, що справжній патріот.
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Чет 17 жов, 2019 23:13, всього редагувалось 5 разів.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 23:00

"Лысого из БПП" (Кононенка) тоже задержали при попытке вылететь из Украины.
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 23:17

  19yuriy91 написав:
ЛАД писал
......
То, о чём писал Волгарь, было везде.

уточните - что было везде ?

Например, то, что Вы процитировали в своём посте viewtopic.php?p=4773098#p4773098.
Или хотите сказать, что в процитированном Вами ложь?

Кстати, честно говоря, не помню, когда появились киоски с талонами. Но, по-моему, уже в самом конце Союза. Возможно, ошибаюсь.
Востаннє редагувалось ЛАД в Чет 17 жов, 2019 23:30, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
  #<1 ... 42994300430143024303 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама