Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 21042105210621072108 ... 11717>
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 16:32

  sequence написав:
  investorkiev написав:..
Сколько там однушек будет под аренду? 250?
..

Всего больше 500. А еще будут двухи. Контрольный в голову. А еще, для почина они могут люто демпингануть, чтобы ффсяким мелким "лендлордам"(звучит, как по мне, слишком гордо) не хватало на "читыре раза в Ибыпет и тры разы в Антальи".
но у них не хватает бабосов, а банки хотят много, даже под залог недвиги в Мотовиловке и Броварах

Мы уже обсуждали. Они демпинговать не будут, они будут выжимать по полной и ставить арендаторов в неудобную позу, единственный плюс -им можно будет платить по безналу. Это бизнес, это не однушка купленная на последнюю сотку, поди ещё и стены посде выезда красить придется. Если ликвидность у него не появится, то на рынок он выйдет лет через 5-7 в лучшем случае. Дом ещё даже не достроен, а маячит одновременный ремонт в 500 апартах. Вангую, что втихую 50% распродадут.

Место норм, если бы обстоятельства сложились, то я бы взял. Опять же метраж, цена. Фк2 по 2куе, если метраж от 50, то цена уже высокая
Востаннє редагувалось hume в Вів 22 жов, 2019 16:45, всього редагувалось 1 раз.
hume
 
Повідомлень: 9692
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1889 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 16:40

  Долярчик написав:
  flyman написав:в залежності від професії, пік доходів 40..50 років+- (в нормальних країнах), тобто десь до цього віку є зміст вкладатися в розвиток і робити кар"єру, а потім уже пожинати плоди.
Якщо ти вважаєш, що особисто ти в 50 вийдеш на пік, то можеш жити в жити в майже "штучній бідності" (я так розумію, що витрачати десь 30..50% що заробляєш, решту інвестуєш) до цього віку, далі воно втрачає зміст

... та я, якось так і написав, але своїми словами :)

- просто, час-від-часу, подумую закинути свій бізнес(чи то швидше "він кине мене" :) ) і "жонглювати" нерухомістю: трохи здавати в оренду, щось перепродувати(наприклад по переуступці) і т. д.

- але є малесенька проблемка :) - ще треба впахувати НЕ ОДИН РІК, щоб нашкребти на одну, а пізніше і на другу квартиру :)

... якщо не буде фос-мажорів, то наступного року, можу вже брати в іпотеку... - так би кажучи - робити "почин" у лендлордстві....

(але, на моменті, бажання лізти у бетон - менше 50%)
... але, побачимо, чим нас здивує наступний рік?!

Долярчику, припиняйте читати цей форум !!! Він породжує у вас нездорові бажання. Не маючи достатнього ресурсу, залишите сім"ю голою, босою і голодною. Заздрість до добра не доведе. Пам"ятайте про синицю у руці... ))
ihorkyiv
 
Повідомлень: 821
З нами з: 01.05.17
Подякував: 153 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 16:42

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Во мне закипает пролетарская кровь и я начинаю ненавидеть половину дописувачив на этом форуме. Давайте сменим тему.
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 16:47

  airmax78 написав:Во мне закипает пролетарская кровь и я начинаю ненавидеть половину дописувачив на этом форуме. Давайте сменим тему.

В частности Долярчика. Какой прыткий, ещё ламинат не "остыл" так сказать, а он уже жонглирует квартирами, такой себе матёрый перекуп, гроза отделов продаж мита Лэва.
hume
 
Повідомлень: 9692
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1889 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 16:49

  airmax78 написав:Во мне закипает пролетарская кровь и я начинаю ненавидеть половину дописувачив на этом форуме. Давайте сменим тему.

Чим же так розбурхує вашу червону пролетарську рідину львівський дрібний буржуа Долярчик ?? Адже ще недавно він теж був пролетарем, тобто не мав НІЧОГО, крім своїх яєць.
ihorkyiv
 
Повідомлень: 821
З нами з: 01.05.17
Подякував: 153 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 16:50

  Serg-ik написав:
  Оранжевый-хит сезона написав:урбанизация, слышал такое?

не, не слышал
слышал "депопуляция" и "эмиграция"

это не отменяет урбанизацию. В Украине останется три города. Киев, Одесса, Львов.
Унуноктий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21713
З нами з: 20.04.08
Подякував: 374 раз.
Подякували: 577 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 16:53

  hume написав:
  flyman написав:що не так з планом оточення Куєва кавалірками?

План оточення кавалирками супер. Но ты профи депомэн, гроза фгвфл, бросай ты эти кавалирки, это скучно. Нужно продолжать поиски гвнобанков :D

когда Флай лез в банки, надо было оттуда бежать
Когда Флай лезет в недвигу, ....
Serg-ik
1
 
Повідомлень: 12951
З нами з: 10.06.11
Подякував: 241 раз.
Подякували: 1573 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 16:58

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Оранжевый-хит сезона написав:В Украине останется три города. Киев, Одесса, Львов.

а какже Днепр и Харьков?
в Днепре почти миллион населения
В Харькове-полтора миллиона и большой пригород, много ВУЗов, туда едет молодёжь, которой Киев не по карману
Serg-ik
1
 
Повідомлень: 12951
З нами з: 10.06.11
Подякував: 241 раз.
Подякували: 1573 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 17:08

  Долярчик написав:
  flyman написав:в залежності від професії, пік доходів 40..50 років+- (в нормальних країнах), тобто десь до цього віку є зміст вкладатися в розвиток і робити кар"єру, а потім уже пожинати плоди.
Якщо ти вважаєш, що особисто ти в 50 вийдеш на пік, то можеш жити в жити в майже "штучній бідності" (я так розумію, що витрачати десь 30..50% що заробляєш, решту інвестуєш) до цього віку, далі воно втрачає зміст

... та я, якось так і написав, але своїми словами :)

- просто, час-від-часу, подумую закинути свій бізнес(чи то швидше "він кине мене" :) ) і "жонглювати" нерухомістю: трохи здавати в оренду, щось перепродувати(наприклад по переуступці) і т. д.

- але є малесенька проблемка :) - ще треба впахувати НЕ ОДИН РІК, щоб нашкребти на одну, а пізніше і на другу квартиру :)

... якщо не буде фос-мажорів, то наступного року, можу вже брати в іпотеку... - так би кажучи - робити "почин" у лендлордстві....

(але, на моменті, бажання лізти у бетон - менше 50%)
... але, побачимо, чим нас здивує наступний рік?!

Як там з касовими апаратами ?Відчуваю з їх встановленням бізнес попре з подвійною силою.
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 17:08

  ihorkyiv написав:
  airmax78 написав:Во мне закипает пролетарская кровь и я начинаю ненавидеть половину дописувачив на этом форуме. Давайте сменим тему.

Чим же так розбурхує вашу червону пролетарську рідину львівський дрібний буржуа Долярчик ?? Адже ще недавно він теж був пролетарем, тобто не мав НІЧОГО, крім своїх яєць.

Да при чем тут Доллярчик? У всю свою сознательную жизнь арендующего арендатора ненависть могут вызвать только такие жирные коты-кровососы, которые имеют по 4-5-15-40 квартир, а им все мало и мало. Жри анансы, рябчиков жуй!...(с)
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 21042105210621072108 ... 11717>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16514527
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
1347 5430272
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 14:46
Frant
3 38218
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 17:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама