Штраф за перевезення дітей без автокрісла: прояснилася...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2019 14:22

  bublik_ltd написав:Даже больше, в большинстве случаев в общественном нужно стоять как шпрот а это очень серъезное нарушение ПДД.

Серьезно? -- и даже пункт правил этих самых, грубо попранных, ПДД назвать получится?

  bublik_ltd написав:Да и в целом общественный транспорт не отвечает никаким нормам безопасности.

Это сейчас сейчас о бомже-маршрутках было? -- Или таки про _госсудартсвенный_ ОТ?
_hunter
 
Повідомлень: 7824
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2019 14:24

  _hunter написав:
  Puente написав:перевезення пасажирів

Да -- ошибся -- 21.1:
перевозить пассажиров в транспортном средстве, оборудованном местами для сидения в ко­личестве, предусмотренном технической характери­стикой

Т.е. шестером, да еще и пару мешков картошки сверху (чтобы место не пустовало) и раньше нельзя было.

Ну - не знаю , як Ви , а мені інколи траплялося возити багато дітей ( маленьких - від 3 до 9 ) - і реально міліція ( тоді ще вона була ) претензій не мала . І немовля зараз теж на руках не можна - тобто під нього ще одне крісло-люльку треба ...
І якщо вже про таксі мова йде - скажіть мені - хто буде мам з немовлятами новонародженими возити - це не "звичайне" крісло дитяче ...
Ну і по-простому - щось я взагалі не бачив , щоб на задньому сидінні хтось ременем себе прив"язував . А якщо троє - то навіть таке і не уявляю собі ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2019 15:04

  Puente написав:
  _hunter написав:
  Puente написав:перевезення пасажирів

Да -- ошибся -- 21.1:
перевозить пассажиров в транспортном средстве, оборудованном местами для сидения в ко­личестве, предусмотренном технической характери­стикой

Т.е. шестером, да еще и пару мешков картошки сверху (чтобы место не пустовало) и раньше нельзя было.

Ну - не знаю , як Ви , а мені інколи траплялося возити багато дітей ( маленьких - від 3 до 9 ) - і реально міліція ( тоді ще вона була ) претензій не мала .

Аргументация просто поражает: "я всегда 6-ти полоски на красный перебегаю -- проблем не было". Или "да я каждые выходные по бутылке водки выпиваю -- и ничего".
Кстати про милицию -- это, как я понимаю еще при совке было ("у нас" уже ДАІ за порядком следило)? -- тогда народ вообще непуганный был -- в машине даже не пристегивался никто...

  Puente написав:І якщо вже про таксі мова йде - скажіть мені - хто буде мам з немовлятами новонародженими возити - це не "звичайне" крісло дитяче ...

Не совсем понимаю зачем/для чего их куда-то аж прямо "возить". Но все от родителей зависит -- пока как в Европе жесткой сертификации не будет:
-- кому пофиг -- будут в обычных возить
-- кому нет -- купят авто-люльку
_hunter
 
Повідомлень: 7824
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2019 15:05

Плюс минимальное кресло стоит от 300 гривен - пускай этот идиот возит своих детей в этих креслах!!!!
mapamapa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 331
З нами з: 06.08.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 35 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2019 15:08

Дмитрий Шпенов - идиот??? “Плюс минимальное кресло стоит от 300 гривен!!!!!!!!!!!!!!
Своих возил??? или рядом бежали???
mapamapa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 331
З нами з: 06.08.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 35 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2019 15:10

  _hunter написав:
  Puente написав:І якщо вже про таксі мова йде - скажіть мені - хто буде мам з немовлятами новонародженими возити - це не "звичайне" крісло дитяче ...

Не совсем понимаю зачем/для чего их куда-то аж прямо "возить". Но все от родителей зависит -- пока как в Европе жесткой сертификации не будет:
-- кому пофиг -- будут в обычных возить
-- кому нет -- купят авто-люльку

У ВАС діти взагалі то є ? З Роддому жінку забирали ? Нічого не розумієте взагалі про автомобілі , хто в них їздить і як ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2019 15:21

  folker написав:де це той автор бачив дитяче крісло за 300грн?
йдеться про підкладку під сідниці ( бустер) для збільшення росту старших дітей щоб їх можна було прищепнути стандартним ремнем
yama
 
Повідомлень: 4773
З нами з: 12.08.17
Подякував: 9002 раз.
Подякували: 1050 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2019 15:21

  Puente написав:
  _hunter написав:
  Puente написав:І якщо вже про таксі мова йде - скажіть мені - хто буде мам з немовлятами новонародженими возити - це не "звичайне" крісло дитяче ...

Не совсем понимаю зачем/для чего их куда-то аж прямо "возить". Но все от родителей зависит -- пока как в Европе жесткой сертификации не будет:
-- кому пофиг -- будут в обычных возить
-- кому нет -- купят авто-люльку

У ВАС діти взагалі то є ? З Роддому жінку забирали ? Нічого не розумієте взагалі про автомобілі , хто в них їздить і як ...

Есть. Ребенка вез в автолюльке. Сейчас вожу в автокресле.
Но забрать ребенка из род-дома -- это один раз. Я же спрашивал про _возить_.
_hunter
 
Повідомлень: 7824
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2019 15:56

  _hunter написав:
  Puente написав:Я зрозумів - тих , хто реально дітей возить - тут поки що немає ...

Есть они -- не переживайте. Просто они в автокреслах детей и до того возили -- поэтому на всю эту "панику" с легким удивлением смотрят...

Так и есть.Например, у меня три сына. Старший уже большой, а среднему 2 года, младшему 3 месяца.
Я всегда возил и вожу детей в автокресле, а до 9 месяцев в автолюльке.
Да, новое автокресло стоит не дёшево, но я купил себе б\у в прекрасном состоянии за 1500, хорошей фирмы BeSafe. А когда дети вырастут продам его. О каких расходах идёт речь? Смешно читать.
Просто посмотрите видео испытаний авто, и посмотрите, что там происходит с детьми без автокресла. Сразу отпадут вопросы о надобности такого девайса.
deneg net
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3161
З нами з: 01.12.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 617 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2019 16:35

  Puente написав:Ну - не знаю , як Ви , а мені інколи траплялося возити багато дітей ( маленьких - від 3 до 9 ) - і реально міліція ( тоді ще вона була ) претензій не мала . І немовля зараз теж на руках не можна - тобто під нього ще одне крісло-люльку треба ...
І якщо вже про таксі мова йде - скажіть мені - хто буде мам з немовлятами новонародженими возити - це не "звичайне" крісло дитяче ...
Ну і по-простому - щось я взагалі не бачив , щоб на задньому сидінні хтось ременем себе прив"язував . А якщо троє - то навіть таке і не уявляю собі ...

ну є люди які нехтують своїм життям та життям оточуючих. Певно ви теж до них відноситесь. Є така штука встановлюється у електрощиток квартири коштує 1200 грн ( ну від 900 до 1200 грн) щоб людину не вбило током ... але хто таке ставить ... тож 1000 грн ! а током може і не вбьє :roll: ніхто ніколи не ставив і нічого ...
А ще мона на червоний колір вулицю переходити, а що ? всі так роблять . Якщо авто немає я ніколи не бачив щоб у нас чекали ... :wink:
yama
 
Повідомлень: 4773
З нами з: 12.08.17
Подякував: 9002 раз.
Подякували: 1050 раз.
 
Профіль
2
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 684
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 18:14
Moneta
6 1583
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 жов, 2023 11:33
Примат
4 889
Переглянути останнє повідомлення
Вів 08 сер, 2023 11:11
alt402
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама