Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 26612662266326642665 ... 11395>

Який курс долара Ви прогнозуєте на 01.05.2024?

Опитування проводиться до Сер 01 тра, 2024 16:44

Валютний ринок в контексті ДС 7.4 5 117
36,00-36,50
3%
3
36,50-37,00
0
0
37,00-37,50
2%
2
37,50-38,00
3%
4
38,00-38,50
9%
11
38,50-39,00
12%
14
39,00-39,50
17%
20
39,50-40,00
35%
41
40,00-40,50
7%
8
40,50-41,00
3%
4
41,00-41,50
2%
2
41,50-42,00
2%
2
Більше 42
5%
6
Всього голосів : 117
Повідомлення Додано: Нед 10 лис, 2019 13:41

  Sinbad777 написав:
  Qwerty написав:В січні звісно, що подивимося, але поки що погода нас балує! Особисто в мене газ на опалення виключений і в будинку +22. Ця осінь дала можливість і кукурудзу повністю зібрати з мінімальними затратами на сушку. Так, що поки йдемо з економією!

везет вам, можете отключить. Юг Украины, квартира +27, и батарею не прикрутить. Днем настежь все она открыты, ночью на проветривание, или не уснуть как в июле. Вот для чего это нужно?

Государство по-прежнему слабо и коррумпированно. Но интересно, где патриоты? Или газ уже не стратегический ресурс, который Украина исправно транспортировала из Мордора даже после Иловайского котла???
Навуходоносор
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2572
З нами з: 21.09.13
Подякував: 820 раз.
Подякували: 1000 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 10 лис, 2019 13:55

  orest написав:
  Bobua написав:Цікавезний допис.

А щодо підкресленого – чому неможливо!?

Я бачив вражаючий результат не надто тривалого (до 10 років?) впливу часу і природніх перепадів температур на прямокутний пакунок (картон+плівка) з-під кефіру (чи молока).
Причому – від опадів воно було закрите.
Картон перетворився на порох і обсипався!
А от плівка була ціла.

Хіба це не легке роз'єднання?

Дати десь полежати. Під дощами? Потім ще сполокати у воді (для поливу полів?), а помиту плівку – на переробку.

Вітаю, мова йде про масову промислову переробку а не вивезення на смітник чи знищення якоїсь частини. В таких видах пакування, де основну масу складає картон, а з продуктом контактує тонкий шар полімеру, питання стоїть в переробці і подальшому використанні КАРТОНУ. Ви уявляєте, скільки паперу-якісної целюлози йде (а тепер ще більше буде йти) в сміття у вигляді "тетрапаків" від молока-соку-вина? А зараз до цього додасться ще більше "паперових" одноразових склянок, тарілок, "картонної" упаковки (банки) під морозиво (там тоже комбіноване і з морозивом полімер контактує), склянок для сметани-йогурту і тд, де зменшили товщину полімеру і компенсували це картонною етикеткою? І це все типу для екологічності і збереження природи!!!!!!!! А де картону-целюлози стільки взяти??? Але весь світ на вухах... Мабуть тому, що німеччини-франції зразу запустили держпрограми позик і підтримки для модернізації і переобладнання, заводи фігачать нове обладнання не конче комусь і потрібне, але маховик крутиться, прибутки капають...


Боюсь ошибиться,но будучи на пункте сдачи вторсырья вроде видел,надпись,что начинают принимать тетрапаки из сока и т.д. чуть позже уточню,давно думаю о проблемме экологии,немного перестроился,пришел к выводу,что
пока лучшего(дешевого) изобретения,чем АВОСЬКА не придумано,дедушки вязали дома,взял для подписи,правда было это давно.Если бы появилась мода,типа для успокоения- вязание
авосек, все можно восполнить и хотя бы вытеснить часть пэт пакетов.
avoska220
Аватар користувача
 
Повідомлень: 172
З нами з: 27.08.14
Подякував: 16 раз.
Подякували: 17 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 10 лис, 2019 14:57

Re: Валютный рынок в контексте ДС

Ще трохи вихідного офтопу. Питання про ОВДП і все що поруч продовжуються у всіх, всі думають, як це вплине на курс і економіку найближчим часом. Я вже трохи висвітлював своє бачення, спробую трохи додати. Тільки нагадаю, оскільки тут тема про курс, то я пишу всі чинники з огляду на курс і в перспективі до літа наступного року (тобто навіть не рік). Проблем бюджету, пенсіонерів, економіки через 3-5 років, при чому тільки з припущенням що інвестицій не буде (варіант, що щось таки може бути мітингарі не розглядають) і тд я не розглядаю і обговорювати не збираюся. Отже, щодо ОВДП, боргу і тд
В багатьох питання чому саме зараз це почалося (вхід в ОВДП нерезидентів). Викладаю своє бачення і розуміння, оскільки їх думок і аргументів не знаю. У кожної групи людей, які доривалися і дориваються до корита в нашій країні є свої методи збагачення в силу їх суб’єктивних знань-вмінь та об’єктивних зовнішніх обставин (як в середині країни так і в світі зокрема). Кучма і біля нього підгрібали не стратегічні активи, розбудовували схеми і механізми освоєння держбюджету; Ющенко…. Про…спав країну; завгар з Пахлом і дітьми підгрібали по новому вже й з стратегічними активи і, тримаючи стабільний курс і видимість добра у всьому, скуповували всю доступну валюту включаючи ЗВР; прихильники сліпого трасту на початках були біля розбитого корита з пустими ЗВР (оскільки залишок в тих майже 5 млрд, якщо не помиляюся, це був повний неліквід чи їх просто фактично не було) плюс війну. Єдиним варіантом були зовнішні запозичення. А коли ситуацію вдалося стабілізувати, взяли на озброєння банкопад-рефінанси-дерибан бюджету (міжнародні позики та й весь ЗВР були під жорстким зовнішнім контролем і туди не залізеш)-валютні коливання. Всі ми чітко знаємо, що у зв’язку з тим, що слова різко розходилися з діями, зовнішні запозичення в цивілізованих джерелах стали неможливими. Тоді, мабуть і задумалися про позики в нових місцях, а найголовніше, стало питання, що робити з награбованим, адже коли воно там і в їх буржуйській валюті, то воно практично не наших політиків-олігархів і один клік мишкою спец службовця в США, Британії чи Німеччині може лишити їх без нічого (це стосується і всіх папєрєдніків з вікопомного 1991 р). От і запустили схему, спочатку це були гіперуспішні євро бонди під космічні відсотки а потім вже під не такі кримінальні 7-8%. Слід зауважити, що все позитивне, що зараз відбувається сформувалось і почалося не весною, а значно раніше і вже минулого року вхід в грн ОВДП став можливий, адже ні чужі ні навіть свої і під дулом пістолета б не полізли в цей інструмент бачачи суттєві ризики. Ось таке моє бачення чому саме зараз.
Ситуація в країні поки така, що серйозні зовнішні запозичення під відсотки 3-5 є далі не можливі. Зе до влади прийшов на дуже чітких і конкретних месиджах і до цього часу не виконує обіцяного в силу зрозумілих об’єктивних і суб’єктивних чинників, тому мусить продовжувати активно залучати в грн. ОВДП. Період його президентства вже щільно запакований погашеннями, через що треба виходити в довші періоди. Поки ні ВАГОМИХ економічних, ні політичних, ні судово-правових аргументів переконання вкладатися в такі папери немає, тому й залишають єдиний доступний – високі відсотки. Як тільки ситуація зміниться, думаю, відсотки почнуть знижуватися активніше.
Щодо тверджень що боргові папери перейшли якусь межу і обслуговування критичне, наводжу дані по ОВДП на 3 січня 2019 та на п’ятницю в млрд. грн
Банки 371,2 332,35 в результаті – 38,65
НБУ 348,1 337,06 в результаті – 11,04
Юрики 20,16 26,41 в результаті + 6,25
Фізики 5,95 9,60 в результаті + 3,65
Нерезиденти 6,39 101,98 в результаті + 95,59
Всього 751,8 807,4 в результаті + 55,6 чи 7,4%
Погодьтеся, це абсолютно не значне нарощення і поки що жодного криміналу. Щодо відсотків, в минулому році середній відсоток по ОВДП становив 17,79% цього року поки 17,97% і є шанс зменшення до кінця року. В любому випадку, додаткове навантаження поки 18% від 55,6 млрд – 10,8 млрд. Багато хто говорить, що критичне навантаження по обслуговуванню обріже бюджет, ось аналіз бюджету на 2020 https://finance.liga.net/ekonomika/arti ... -2020-godu жодних соц і тд програм не порізали суттєво
Далі, зовнішній борг скоротився на 20% з 1,4 трлн до 1,16 трлн. Треба зауважити, що при Порошенку і Гройсмані зовнішні запозичення під приблизно 3% почали заміщати євро бондами під 8%, це є додаткове навантаження (але ні тоді ні зараз цього ніхто не озвучує).
ЗВР виросли на 3% з 20,8 млрд до 21,4 млрд, при чому, виросла частка ВІЛЬНИХ ЗВР.
Поки жодного криміналу і загрози для курсу не бачу ні зараз ні через рік-півтора.
Наводяться аргумент, що критична ситуація з обслуговуванням боргу може настати, якщо поміняються якісь суттєві чинники:
- падіння експорту металургії і машинобудування. Глянемо економіки розвинених країн у них в структурі економіки сфера послуг займає мінімум 50% і аж 80%, то чому ми так тої металургії чи машбуду допотопних вчепилися є ж ІТ, рекреація, медицина-стоматологія (тіж заробітчани, та й не тільки, приїжджають сюди до стоматолога і не тільки) і тд.
- щодо сг і неврожаю, для критичного неврожаю має бути природній катаклізм, що мало імовірно. Також, підозрюю, ми ще маємо тіньовий запас адже у нас врожайність у двічі!!!!!! менша ніж у світі https://www.radiosvoboda.org/a/26691688.html щось ще можна наростити, а щось треба просто показати і не ховати. Тут виходить, що новий рекордний врожай більш імовірний ніж не врожай.
- ОВДП забезпечують МБ валютою частково у вівторок-середу. В понеділок і четвер-пятницю це експортери і каси банків (Нафтогаз – це аномалія цього року і дуже не часта, та якщо їх шляхом успішно підуть і інші, то наступного року цих аномалій буде і буде), але якось дивно спостерігати суттєвий ріст пропозиції на МБ (а обороти МБ суттєво виросли, навіть в порівнянні з минулим роком) від експортерів (сіро чорних через каси банків в тому ж числі) і говорити, що експорт не росте і курс його вбиває.
- Щодо «тотального зубожіння», кардинально не погоджуюся. За 10 місяців 2019 року в банківських касах валюто обмінні операції виросли суттєво. За 2018 рік банки купили у населення 11 млрд уо, а за 10 місяців 2019 вже майже 12 млрд, за 2018 люди в банках купили 9,5 млрд уо а за 10 місяців 2019 – 12 млрд. Отже, купили валюти на 24% більше ніж за ВЕСЬ 2018, різниця рік до року складе 50%!!!!!!!!!!!!!! Легко. Здають фізики під ОВДП, здають сіро-чорні експортери, і хтось купує. І купує ж населення. І ще про зубожіння, депозити в банківській системі і депозити домогосподарств станом на травень і вересень у млрд
Всього в грн. 939 212 974 917 приріст 35,7 млрд
Фізики грн. 276 459 290 784 приріст 14 325 млрд чи 5%
Фізики дол. 8 575 9 129 приріст 554 млн чи 6,5%
Це за 5 місяців!!!!!
Отже, цього року населення додало в грн. та валютних депозитах, в ОВДП, де зубожіння?
- Приват банк, я раніше трохи торкався цього питання, повторювати не хочу. Але, якщо коротко, це найбільший, найефективніший, найприбутковіщий банк і він буде працювати, не залежно від власників. Коли стало зрозуміло, що його заберуть у ІВК була та сама паніка і тоді я писав те саме - буде далі ефективно працювати. Для економіки і курсу зміна власників банку не важлива і не вплине. Тільки тоді і старі і нові власники під шумок викрутили по кілька млрд для себе, а зараз - не факт. Питання суду складне, оскільки Коломойському не так банк треба, як судове виправдання своєї правоти для виграшу судів за кордоном і розблокування своїх закордонних активів. Тому, так чи інакше рішення буде, але, мабуть, вже після того, як вирішиться питання президента в США, адже зараз ІВК там не люблять... Тому фактор треба відслідковувати, але він не важлвий до кінця наступного року, швидше всього...
- МВФ транш зараз не потрібен, тим більше, якщо умови до коштів будуть як і раніше (памятаєте що наш президент на днях відмовився від 500 млн від ЄС?). Але для Зе і свити дуже важлива нова програма. Для її підписання треба почати арештовувати і повертати в країну кошти колишніх кровосісь, і не тільки ІВК, але й По,Го, і інших азарово-пашинських, але хто тоді ОВДП буде купувати? Ну і є ще 10 дрібних вимог https://delo.ua/econonomyandpoliticsinu ... mi-360267/ Чи буде МВФ чи не буде в періоді до року курсу байдуже...
- криза, може бути звичайно, але імовірність мала, особливо протягом року-півтора. ЄЦБ, ФРС знижує ставки, запускає чергові ку-ку, закінчення торгової війни між США і Китаєм на днях, а завершення війни в Україні взагалі може стати живою водою для економіки ЄС...

З 1998 року у своїй діяльності я мав досвід запускати два підприємства з нуля з будівельних робіт і закупки обладнання та три витягував з опи. Я знаю що таке викручуватися, коли маєш великй кредит і все в заставі та прибуток, якого вистачає тільки на витрати і повернення та обслуговування кредиту без можливості інвестувати, розширюватися і тд. Поки не бачу якихось кардинально не правильних дій. І своє бачення перспектив викладаю з огляду на власний досвід і на реальні варіанти, коли в тебе «горішки» в щільних лещатах і нема можливості особливо маневрувати. Ну і ще, я з самого початку не чекав від теперішніх чогось особливого чи проривного, тому я і не розчарований, а місцями навіть трохи навпаки
При аналізі також рекомендую пам’ятати що пережити треба ще 2020, в 2021 боргове навантаження вже менше, а в 2022 взагалі смішне (на фоні того, що ми вже пережили). Тому, 3-4-5ти річних ОВДП ще можна додати не звертаючись до 7 чи 10-ти річок (по них ще ризики, які вже описував).
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
Повідомлення Додано: Нед 10 лис, 2019 15:13

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  orest написав:Поки не бачу якихось кардинально не правильних дій. І своє бачення перспектив викладаю з огляду на власний досвід і на реальні варіанти, коли в тебе «горішки» в щільних лещатах і нема можливості особливо маневрувати. Ну і ще, я з самого початку не чекав від теперішніх чогось особливого чи проривного, тому я і не розчарований, а місцями навіть трохи навпаки
При аналізі також рекомендую пам’ятати що пережити треба ще 2020, в 2021 боргове навантаження вже менше, а в 2022 взагалі смішне (на фоні того, що ми вже пережили). Тому, 3-4-5ти річних ОВДП ще можна додати не звертаючись до 7 чи 10-ти річок (по них ще ризики, які вже описував).

Попробую сделать вывод - будет таки 22 и ниже?
ЧИА
 
Повідомлень: 599
З нами з: 25.12.16
Подякував: 231 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 10 лис, 2019 16:36

  yama написав:
  Libo написав:
Вот смотри простой пример.
Выводишь и покупаешь акции. Чтоб проще, какого-нибудь понятного соседа. Например, Turkcell Communication Services Inc. (NYSE: TKC).
Сегодня стоит $5.83 за штуку.
Ежегодные дивиденды $0.34 (или 5.80%).
Сейчас цена этих акций на минимуме. Эрдоган напортачил. Но он не вечен. Цена может вернуться на свои прежние уровни $30-40 за акцию …
Т.е. пока имеешь 5.80% в год, а через пару лет, когда Аллах заберет к себе Эрдогана, выходишь по $30-40, вложив всего $5.83.
Кто за?

еще пару вопросов чайника: 1) через какого брокера в Украине покупать ? ( или не в Украине можно же и через интернет тогда на какой площадке проще всего (дешевле всего ну там коммиссии и т.п.) покупать )
2) какой минимальный порог входа :?:



Я не думаю, что можно покупать через украинского брокера, т.к. он не может покупать ЦБ за рубежом на твое имя. А это должно быть обязательно. Ты же не открываешь депозит на чужое имя, тогда он уже не твой. За брокером нужен надзор комиссии по ценным бумагам страны. Он же еще выполняет важную функцию хранителя ЦБ. Ему твои ЦБ не принадлежат - он только их хранит и выполняет твои поручения. Если он банкротится или прекращает свою деятельность, то твои ЦБ он передает другому хранителю, они не исчезают как депозиты. Они на твое имя.
Услуги по хранению, как правило, оказываются бесплатно. Ты только платишь копеешную комиссию за каждую сделку - порядка $6,95, $7,95, $8,95. У простых брокеров минимального порога входа нет, но могут отказать тебе из-за твоего финансового состояния или низкого дохода.
В Америке брокеры сейчас требуют от клиента Social Security Number (а для его получения нужен твой work-authorized immigration status) или Tax identification number, адрес в США и связку со счетом в другом американском банке, откуда поступают средства. Фактически это статус резидента. Тогда всё легко и просто.
Но! :o
Не вешать нос. 8)
Нет ничего невозможного. Капитан Libo готов изучить вопрос и оказывать вам услуги по выведению на международный фондовый рынок. Его скромная комиссия вас вовсе не обременит. :oops:
Libo
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10815
З нами з: 14.11.11
Подякував: 406 раз.
Подякували: 4336 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 10 лис, 2019 17:39

  Moneta написав:https://www.wsj.com/articles/ukraine-corruption-concerns-stall-imf-bailout-11572535061


Международный валютный фонд (МВФ) отложил предоставление Украине финансовой помощи, пишет The Wall Street Journal со ссылкой на людей, знакомых с ходом переговоров между Киевом и организацией. Связано это с обеспокоенностью МВФ тем, что украинский лидер Владимир Зеленский не сможет вернуть миллиарды долларов, которые были разворованы банками, в том числе тем, что некогда принадлежал его близкому стороннику — бизнесмену Игорю Коломойскому.

В МВФ сказали Зеленскому, что он должен «агрессивно» искать пропавшие деньги, чтобы выполнить своё обещание и очистить финансовую систему, подорванную мошенничеством, отмыванием денег и воровством.

Фонд намекнул на эти тревожные моменты ещё в сентябре, когда заявил о том, что откладывает одобрение новой финансовой помощи для Киева.


МВФ гонтареву хвалит которая разворовала. МВФ может в лондоне и взять.
proftpd66
Аватар користувача
1

 
Заблокований
Повідомлень: 4735
З нами з: 22.12.16
Подякував: 370 раз.
Подякували: 240 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 10 лис, 2019 20:38

orest

Добрый Вечер ОРЕСТ .

Я по прежнему утверждаю , что я вообще мало понимаю в экономике и банковской справе !
НО , когда я смотрю на цены , которые неоправдано растут , я хочу спросить ВАС, ПОЧЕМУ ?
Буквально ВСЕ в гривне дорожаеет ,даже хлеб ...это что ?
Это такой способ отобрать деньги (валюту)?

Понимаете , я бы понял , если бы в правительстве сказали ..все ребята , ЗЕЛЕНЫЙ СВЕТ ВСЕМ .
Завозите , запускайте , платите людям за работу и пенсионный ...получите взамен отсрочки , меньший налог на прибыль .
Где бабло взяли ?? ...а нам пофиг , РАБОТАЙТЕ ТОЛЬКО ?. ...нам бы из задницы выбраться и народ свой подтащить ...
Ну не вижу ,хоть убей ...
Я понимаю , что занимаю идеалистическую позицию , но ЦЕНЫ откуда ????

Вот люблю молоко "СЕЛЯНСЬКЕ" , брал по 26.с копейками , сегодня 29 -ПОЧЕМУ ?
Востаннє редагувалось холява в Нед 10 лис, 2019 20:45, всього редагувалось 1 раз.
холява
2
 
Повідомлень: 4440
З нами з: 27.09.12
Подякував: 4115 раз.
Подякували: 4506 раз.
 
Профіль
5
22
1
Повідомлення Додано: Нед 10 лис, 2019 20:48

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  холява написав:Буквально ВСЕ в гривне дорожаеет ,даже хлеб ...это что ?
Это такой способ отобрать деньги (валюту)?

підтведжую, іде постійний ріст в цінах
є такий сайт - Hotline.ua
там можна дивитись не лише товар, характиристики, відгуки, але й поставити на моніторинг ціну товару.
так от, товар, що коштував 721 грн тиждень тому, сьогодні вже 742грн
за 1 тиждень.
і так по більшості позицій.
за цей тиждень гривня не звалилась, а укріпилась,
виходить ціна виросла ще більше.

непонятка, однако.
greenozon
 
Повідомлень: 16184
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1593 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Нед 10 лис, 2019 21:37

  холява написав:orest

Добрый Вечер ОРЕСТ .

Я по прежнему утверждаю , что я вообще мало понимаю в экономике и банковской справе !
НО , когда я смотрю на цены , которые неоправдано растут , я хочу спросить ВАС, ПОЧЕМУ ?
Буквально ВСЕ в гривне дорожаеет ,даже хлеб ...это что ?
Это такой способ отобрать деньги (валюту)?

Понимаете , я бы понял , если бы в правительстве сказали ..все ребята , ЗЕЛЕНЫЙ СВЕТ ВСЕМ .
Завозите , запускайте , платите людям за работу и пенсионный ...получите взамен отсрочки , меньший налог на прибыль .
Где бабло взяли ?? ...а нам пофиг , РАБОТАЙТЕ ТОЛЬКО ?. ...нам бы из задницы выбраться и народ свой подтащить ...
Ну не вижу ,хоть убей ...
Я понимаю , что занимаю идеалистическую позицию , но ЦЕНЫ откуда ????

Вот люблю молоко "СЕЛЯНСЬКЕ" , брал по 26.с копейками , сегодня 29 -ПОЧЕМУ ?

1. ОВДП, повернення зовнішньої заборгованості і курс - це олне питання
2. Дії уряду, зокрема щодо фіскальної, монетарної, правової, кредитної політик для стимулювання виробництва-підприємництва (особливо малого і середнього) це друге питання
3. Не бажання боротися з монополіями і продовження сприяння їм в зароблянні надприбутків - це третє питання.
Зрештою, що хотіти від малоосвідчених, непрофксійних, захланних зелупенців-бородатих водіїв електросамокатів кров від крові і плоть від плоті шестірок ІВК, Ахметова, Пінчука?
4. Але ціни в супермаркетах і інших торгових точках - це таки не їх компетенція і злі чари. По великому рахунку, немає підстав піднімати ціни: електроенергія, пальне логістика, газ і тд підросли-впали і стабілізувалися. Це уже питання вробників-продавців (тобто, нас самих). Чи багато тут є представнків бізнесів, які щось виробляють, перепродують і тд і які не підняли ціни, чи, не приведи Господи, імпортують і знизили на валютну складову????
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
Повідомлення Додано: Нед 10 лис, 2019 21:42

  orest написав:
  холява написав:orest

Добрый Вечер ОРЕСТ .

Я по прежнему утверждаю , что я вообще мало понимаю в экономике и банковской справе !
НО , когда я смотрю на цены , которые неоправдано растут , я хочу спросить ВАС, ПОЧЕМУ ?
Буквально ВСЕ в гривне дорожаеет ,даже хлеб ...это что ?
Это такой способ отобрать деньги (валюту)?

Понимаете , я бы понял , если бы в правительстве сказали ..все ребята , ЗЕЛЕНЫЙ СВЕТ ВСЕМ .
Завозите , запускайте , платите людям за работу и пенсионный ...получите взамен отсрочки , меньший налог на прибыль .
Где бабло взяли ?? ...а нам пофиг , РАБОТАЙТЕ ТОЛЬКО ?. ...нам бы из задницы выбраться и народ свой подтащить ...
Ну не вижу ,хоть убей ...
Я понимаю , что занимаю идеалистическую позицию , но ЦЕНЫ откуда ????

Вот люблю молоко "СЕЛЯНСЬКЕ" , брал по 26.с копейками , сегодня 29 -ПОЧЕМУ ?

1. ОВДП, повернення зовнішньої заборгованості і курс - це олне питання
2. Дії уряду, зокрема щодо фіскальної, монетарної, правової, кредитної політик для стимулювання виробництва-підприємництва (особливо малого і середнього) це друге питання
3. Не бажання боротися з монополіями і продовження сприяння їм в зароблянні надприбутків - це третє питання.
Зрештою, що хотіти від малоосвідчених, непрофксійних, захланних зелупенців-бородатих водіїв електросамокатів кров від крові і плоть від плоті шестірок ІВК, Ахметова, Пінчука?
4. Але ціни в супермаркетах і інших торгових точках - це таки не їх компетенція і злі чари. По великому рахунку, немає підстав піднімати ціни: електроенергія, пальне логістика, газ і тд підросли-впали і стабілізувалися. Це уже питання вробників-продавців (тобто, нас самих). Чи багато тут є представнків бізнесів, які щось виробляють, перепродують і тд і які не підняли ціни, чи, не приведи Господи, імпортують і знизили на валютну складову????



Вот , я скинул цену на 7 % , а в магазинах подняли , где то на 10 % , Где Правда , Брат ?
Масло сливочное "Селянское ", покупал по 42 гр. , сейчас 49 ....
холява
2
 
Повідомлень: 4440
З нами з: 27.09.12
Подякував: 4115 раз.
Подякували: 4506 раз.
 
Профіль
5
22
1
  #<1 ... 26612662266326642665 ... 11395>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
34124 36861302
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 07:04
чик
1955 13221888
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 10:27
AndriyQ
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7978 23169906
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 гру, 2023 00:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама