Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 435436437438439 ... 1002>
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 11:21

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Долярчик написав:
  Faceless написав:
dinozavrik написав:натрапив на пост дописувача нашого
[quote] Долярчик написав:
.. Долярчик вже тут 100500 раз писав про такий підхід до податків:
- маєте статків(квартир/авто і т. п.) на суму до 50 тис.дол. на ОДНУ людину в сім'ї - сплачуєте 1% від загальної суми статків...
- від 50 до 100 тис. дол - 2%
- до 200 - 4%
- до 300 - 8%
- до 400 - 16%
- до 500 - 32%
- все, що вище 500 тис дол - 50%!
- отак треба "потрошити" жирних котів!!!
- хто цим буде займатись і контролювати - це вже інше питання!(наприклад, дати тим людям/працівникам спецслужб мотивацію % від сум виявлених жирних котів, а за взятого хабаря - від 10р. строгачя! )

- я б зробив би їх разом!


Фарби на ремонт напевно якісь токсичні взяв :)


Звичайний Шаріков. З допису легко визначити, що поточні статки менші за 50к $ на члена сім'ї, інші вважаються "жирними котами", яких пропонується "розкулачувати" податком на статки (зауважимо, не на доходи!).
Ось вам і портрет електорату Зе. І всім нам ще з такими жити.

... та що ж ви всі так гостро реагуєте на мої жарти/приколи/фантазії???! :mrgreen:
... і суть допису - дуууууууууже любите перекручувати!
- цифри там можна корегувати:
- можна нижню планку підвищити до 100, чи навіть до 200тис.дол. на ОДНУ людину....
- і що такого, що ви заплатите з сім'ї 1% податку в рік, а жирний кіт заплатить 30-50%"!!!
- різницю ловите?

- і пам'ятаємо, що податки потрібно платити ВСІМ!(але з великою різницею! )[/quote]

Спробували перевести на жарт, і все одно суть залишилась тою ж. Та ж шариківщина. Ті ж "планки жирних котів". Та ж маячня про сплату податку зі статків (а не доходів), що взагалі то і так вже були оподатковані. Той самий дискримінаційний підхід "а що такого, що один заплатить 1%, а багатший за нього - 30-50%".

Ви суті не ловите. Ось в чому біда.
"Історія нас вчить тому, що історія нікого не вчить"
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34779
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 11:55

Faceless
....а яким чином тоді, заставити отих жирних котів(порошенків/коломойських.... та чого вже там - дубінських :mrgreen: - як бачите, я нікого не захищаю! ) сплачувати сповна?!
- ну як це так - людина має 24 квартири, а податки(думаю) сплачує, як бабуся з трьох-кімнатного хруща! :mrgreen:

- все кажу - критикуючи - пропонуй-ТЕ!
- як заставити жирних котів повернути у бюджет, хоч частину награбованого у держави(читайте - в пересічних) :?:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 12:27

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Долярчик написав:Faceless
....а яким чином тоді, заставити отих жирних котів(порошенків/коломойських.... та чого вже там - дубінських :mrgreen: - як бачите, я нікого не захищаю! ) сплачувати сповна?!
- ну як це так - людина має 24 квартири, а податки(думаю) сплачує, як бабуся з трьох-кімнатного хруща! :mrgreen:

- все кажу - критикуючи - пропонуй-ТЕ!
- як заставити жирних котів повернути у бюджет, хоч частину награбованого у держави(читайте - в пересічних) :?:
Точно не так. Ваші ж пропозиції - це грабунок в першу чергу тих, хто свої статки заробив
А лікується це все - масовим декларуванням, амністією капіталів (щоб було з чого починати).
Що робити з ринком оренди - то вже окреме питання.
При цьому, майже гарантовано - у Порошенко з Коломойським і подібними все буде біле й законне, вони не дурні і не той рівень, щоби чорний кеш в підвалі скирдувати
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34779
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 12:34

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:... та що ж ви всі так гостро реагуєте на мої жарти/приколи/фантазії???!
... і суть допису - дуууууууууже любите перекручувати!
- цифри там можна корегувати:
- можна нижню планку підвищити до 100, чи навіть до 200тис.дол. на ОДНУ людину....
- і що такого, що ви заплатите з сім'ї 1% податку в рік, а жирний кіт заплатить 30-50%"!!!
- різницю ловите?

- і пам'ятаємо, що податки потрібно платити ВСІМ!(але з великою різницею! )


Для того в світі вже давно придумали податок на нерухомість, і це є стабільний відсоток від її вартості. Будь які ускладнення чи дискримінація - приводять до корупції, заниження вартості обєктів, запис на всіх членів родини чогось і т,д.

Спробуйте уяити тепер вашу пропозицію в реальному житті, сімя побудувала будинок, варрість нерухомості виросла, коштує він припустимо 200 тис уе, і тут стається якась подія коли тільки залишається дружина чи чоловік, і ця людина має платити скільки, 10 тис уе в рік, бо в сімї біда сталась?

Тепер інший варіант, сами ровповсюджений в цьому випадку - вартість статків включає вартість ремонту, меблів, техніки і т.д - навіть ваш бізнес втратить дже багато - люди просто братимуть саме дешеве що є, бо це не буде обкладатись податком, гроші з економіки плавно будуть виходити і збідніють в результаті найбільше якраз ті хто і так не багато грошей мав. Бо ті хто має гроші - має вибір чи жити тут, чи в іншій країні. Ті хто не має нічого - вибору теж дуже не мають

Інколи краще думати головою як заробляти гроші (а не оббирати інших)
Востаннє редагувалось dinozavrik в П'ят 15 лис, 2019 12:37, всього редагувалось 1 раз.
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 12:35

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Faceless написав:хто свої статки заробив

... ну, ми ж з вами добре знаємо, що вищеозвучені пани - НЕ все(а тільки частину) чесно заробили!
- то чому не "пограбувати" тих, хто всі ці роки грабував нас/країну?
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 12:43

dinozavrik, ну нижню планку можна значно підняти!
- але суть в іншому! - з мого допису вище, ви ж бачите, КОГО я хочу "обібрати"!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 12:43

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:.. ну, ми ж з вами добре знаємо, що вищеозвучені пани - НЕ все(а тільки частину) чесно заробили!
- то чому не "пограбувати" тих, хто всі ці роки грабував нас/країну?

і куплять нерухомість в Європі чи в штатах замість цієї - зміни для вас ніякої не відбудеться, для них - теж - самі вони не їздять в орендарів гроші збирати
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 12:46

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Долярчик написав:
  Faceless написав:хто свої статки заробив

... ну, ми ж з вами добре знаємо, що вищеозвучені пани - НЕ все(а тільки частину) чесно заробили!
- то чому не "пограбувати" тих, хто всі ці роки грабував нас/країну?
От, от вона, шариківщина, лізе з усіх щілин. "Грабуй награбовпне", "всі і так знають".
А для алкаша Миколи вы, Долярчик, такий самий "упир", "торгаш, що оббирає простих людей", і такі люмпени вас самих в першу чергу пограбують, як ви пропонуєте грабувати багатших від себе.

Жалюгідно це
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34779
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 12:47

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Долярчик написав:dinozavrik, ну нижню планку можна значно підняти!
- але суть в іншому! - з мого допису вище, ви ж бачите, КОГО я хочу "обібрати"!

в дописі ви хочете обібрати тих хто заробив більше ніж ви,
зрозумійте - що для дуже великого відсотка людей в країні - ви є жирним котом.

Тим хто має мільйони - замість 24 квартир - купить 1 тут і решту триматиме в готівці чи в іноземній нерухомості - що для вас це змінить? Думаєте що люди такі дурні і не зможуть порахувати що не вигідно мати якесь майно тут? чи добровільно погодить віддати умовно 2 млн уе в державу замість того щоб купити на кіпрську фірму кілька квартир в Європі?

в результаті доходу з цього податку буде менше ніж на витрати по йго адмініструванню, і ставки зменшать, тільки от у вас - не буде можливості замість своєї квартири купити кілька в Європі - і ви будете платити "оренду" свого ж житла
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 12:51

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Долярчик написав:dinozavrik, ну нижню планку можна значно підняти!
- але суть в іншому! - з мого допису вище, ви ж бачите, КОГО я хочу "обібрати"!
Тих, хто багатший від вас, кому заздрите, кого не розумієте. Менталітет комуняцьких люмпенів. Це на початку будуть звучати "Коломойський, Дубінський", потім відомі судді й чиновники, потім судді й чиновники без розбору, а потім і всі сусіди, кому люмпен заздритиме. Все це вже проходили.
І таких люмпенів-ідеологів краще пристрелити на місці
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34779
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<1 ... 435436437438439 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: SantaHelga і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8829 6923076
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 03:19
akurt
24758 16542438
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
548 222340
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама