Житлово-комунальне господарство в контексті

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<1 ... 56789 ... 41>
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 15:51

  ruvex написав:
  Victor37 написав: Что-то не слышал, чтобы африканцы жаловались на высокие коммунальные тарифы.
К тому же допзатраты на кондер будут значительно меньше, чем экономия на теплой и дорогостоящей одежде, а также жирной и высококалорийной пище, необходимой в холодном климате. Так что свободной гривны (за вычетом расходов на еду, одежду и кондер)для скупки сильно подешевевшего бакса у вас будет все-таки значительно больше в жарком климате :D
В текущем году исключений по получению прибыли от отопления и в бабе лето при температуре +18-+22 не было, как включили с 8.10 так и не дернулись. Так, что не стоит ждать милости при глобальном потеплении, платить придется столько же. :wink:

В Харькове счет за октябрь = 0.
Во всяком случае, в нашем районе. Затопили в ноябре.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19761
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 16:12

  Starikan написав:В Харькове счет за октябрь = 0.
Во всяком случае, в нашем районе. Затопили в ноябре.

Я даже не сомневался.
У нас еще и абонка, лет 10 по 130-140 грн, круглый год, места тут особые, непроходимые, дремучие...
В Ивано-Франковске начался отопительный сезон во всем городе.
Так что на глобальные изменения климата не везде реагируют одинаково. :mrgreen:
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 17:05

  ruvex написав:
  Starikan написав:В Харькове счет за октябрь = 0.
Во всяком случае, в нашем районе. Затопили в ноябре.

Я даже не сомневался.
У нас еще и абонка, лет 10 по 130-140 грн, круглый год, места тут особые, непроходимые, дремучие...
В Ивано-Франковске начался отопительный сезон во всем городе.
Так что на глобальные изменения климата не везде реагируют одинаково. :mrgreen:

Тільки не треба так перекручувати факти.
1. Опалення почали включати на початку місяця, коли реально було похолодало.
2. Його реально ввімкнули не всюди, а тільки в деяких районах, а потім вимкнули, коли знову стало тепліше.
3. І тільки під кінець місяця ввімкнули по всьому місту, коли знову стало холодно і то в основному вмикали на ніч, коли температура падала, а на день вимикали.
4. Рахунок за місяцю був в районі 200-300 грн для 1 - 2 км. квартири, залежно від площі.
5. абонка є, але знову ж таки суми залежать від площі, в мене для 2 км. квартири було в районі +-70 грн. літом.
Востаннє редагувалось Sirchyk в Вів 19 лис, 2019 17:14, всього редагувалось 1 раз.
Sirchyk
 
Повідомлень: 168
З нами з: 17.03.12
Подякував: 360 раз.
Подякували: 39 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 17:29

  Sirchyk написав:
  ruvex написав:
  Starikan написав:В Харькове счет за октябрь = 0.
Во всяком случае, в нашем районе. Затопили в ноябре.

Я даже не сомневался.
У нас еще и абонка, лет 10 по 130-140 грн, круглый год, места тут особые, непроходимые, дремучие...
В Ивано-Франковске начался отопительный сезон во всем городе.
Так что на глобальные изменения климата не везде реагируют одинаково. :mrgreen:

Тільки не треба так перекручувати факти.
1. Опалення почали включати на початку місяця, коли реально було похолодало.
2. Його реально ввімкнули не всюди, а тільки в деяких районах, а потім вимкнули, коли знову стало тепліше.
3. І тільки під кінець місяця ввімкнули по всьому місту, коли знову стало холодно і то в основному вмикали на ніч, коли температура падала, а на день вимикали.
4. Рахунок за місяцю був в районі 200-300 грн для 1 - 2 км. квартири, залежно від площі.
5. абонка є, але знову ж таки суми залежать від площі, в мене для 2 км. квартири було в районі +-70 грн. літом.


Так и не перекручивайте.
1. Реально, холоднее стало на 3 дня после чего с 11.10 температура стала выше 15 градусов и колебалась в районе 17-22 градусов целых две недели.
2. Именно 12.10 числа по нашему району включили отопление.
3. 18.10 в ТКЕ было не пробиться, но не главного инженера, ни зама ни самого директора не было два дня, связаться по телефонам с ответственными по тепловым районам тоже было нельзя. Многие писали заявления сразу на месте. Я там был знаю ситуацию, а не рассуждаю.
4. По заявлениям ответ был утвердительный, что насчитываться не будет, но если топили, то понятно, что это блеф. В платежках по району от 520 за 65 м2 квартиры, за однушки 285 грн.
Теперь объясните в чем перекрученность моего описания, когда люди заплатят за период в котором было +17-22 градуса на улице и все ходили в футболках, но отопление не отключили и насчитали по тарифу:? В чем перекрученность если абонку не платит никто кроме пары-тройки городов в западной части страны?
Правильно, что здесь ничего не может измениться с таким одобрительным подходом к загону в долги. И правильно, что люди исходя из таких ситуациях не платят, потому, что с них просто сбивают деньги.
Востаннє редагувалось ruvex в Вів 19 лис, 2019 17:33, всього редагувалось 3 разів.
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 18:04

  ruvex написав:Так и не перекручивайте.
1. Реально, холоднее стало на 3 дня после чего с 11.10 температура стала выше 15 градусов и колебалась в районе 17-22 градусов целых две недели.
2. Именно 12.10 числа по нашему району включили отопление.
3. 18.10 в ТКЕ было не пробиться, но не главного инженера, ни зама ни самого директора не было два дня, связаться по телефонам с ответственными по тепловым районам тоже было нельзя. Многие писали заявления сразу на месте. Я там был знаю ситуацию, а не рассуждаю.
4. По заявлениям ответ был утвердительный, что насчитываться не будет, но если топили, то понятно, что это блеф. В платежках по району от 520 за 65 м2 квартиры, за однушки 285 грн.
Теперь объясните в чем перекрученность моего описания, когда люди заплатят за период в котором было +17-22 градуса на улице и все ходили в футболках, но отопление не отключили и насчитали по тарифу:? В чем перекрученность если абонку не платит никто кроме пары-тройки городов в западной части страны?
Правильно, что здесь ничего не может измениться с таким одобрительным подходом к загону в долги. И правильно, что люди исходя из таких ситуациях не платят, потому, что с них просто сбивают деньги.

Вибачте, Не додав цитату з першого повідомлення.
  ruvex написав:
  Victor37 написав:Что-то не слышал, чтобы африканцы жаловались на высокие коммунальные тарифы.
К тому же допзатраты на кондер будут значительно меньше, чем экономия на теплой и дорогостоящей одежде, а также жирной и высококалорийной пище, необходимой в холодном климате. Так что свободной гривны (за вычетом расходов на еду, одежду и кондер)для скупки сильно подешевевшего бакса у вас будет все-таки значительно больше в жарком климате :D

В текущем году исключений по получению прибыли от отопления и в бабе лето при температуре +18-+22 не было, как включили с 8.10 так и не дернулись. Так, что не стоит ждать милости при глобальном потеплении, платить придется столько же. :wink:

Тут вказано що як включили 8.10 то так і не відключали. Якщо треба, можу навести райони міста, де його ввімкнули, а потім вимкнули майже до кінця місяця. В деяких районах його ввімкнули тільки під кінець місяця. Крім того, ще раз скажу що вмикали не на повну потужність і в основному вночі, коли падала температура.
Абонка для квартири в районі 30 кв - 60 грн.
P.S. Жодного відношення до комунальників не маю, просто хочу бути об'єктивним.
Sirchyk
 
Повідомлень: 168
З нами з: 17.03.12
Подякував: 360 раз.
Подякували: 39 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 19:52

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  ruvex написав:И правильно, что люди исходя из таких ситуациях не платят, потому, что с них просто сбивают деньги.


очень ВЕРНО!
Обнаглели эти тепловики со своим навязывания того, что не нужно! (давать тепло в теплое время)

Но ДЕНЕГ то хочется и побольше !!! Вот и жарят!
rasmus
 
Повідомлень: 1354
З нами з: 23.04.09
Подякував: 853 раз.
Подякували: 246 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 20:48

  rasmus написав:
  ruvex написав:И правильно, что люди исходя из таких ситуациях не платят, потому, что с них просто сбивают деньги.
очень ВЕРНО!
Обнаглели эти тепловики со своим навязывания того, что не нужно! (давать тепло в теплое время)
Но ДЕНЕГ то хочется и побольше !!! Вот и жарят!
1 Є така штука-називається труба.вона як правило металічна
2 Є два варіанти
Перший - оперативно реагувати на зміни погоди і вмикати/відмикати опалення
Плюси - економимо енергоресурси
мінуси - періодично в трубі відсутня вода(теплоносій) а тому на стиках вода/метал/повітря - йде підсилена корозія,яка знищує як трубу,так і батареї мешканців(забиваються іржею)
Другий - якщо ввімкнув опалення-не вимикати... тоді втрачаємо енергоресурси(і кошти споживачів за не потрібне їм житло ) але при цьому подовжуємо термін експлуатації теплотрас(тут економимо кошти споживачів)

Але можна бути зеленофілом у всьому від піаніно(все одно Баха не зіграють) до теплотрас - такий собі воїнствующий популізм,нічого не знаю ,але все критикую....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27270
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 21:20

  budivelnik написав:
  rasmus написав:
  ruvex написав:И правильно, что люди исходя из таких ситуациях не платят, потому, что с них просто сбивают деньги.
очень ВЕРНО!
Обнаглели эти тепловики со своим навязывания того, что не нужно! (давать тепло в теплое время)
Но ДЕНЕГ то хочется и побольше !!! Вот и жарят!
1 Є така штука-називається труба.вона як правило металічна
2 Є два варіанти
Перший - оперативно реагувати на зміни погоди і вмикати/відмикати опалення
Плюси - економимо енергоресурси
мінуси - періодично в трубі відсутня вода(теплоносій) а тому на стиках вода/метал/повітря - йде підсилена корозія,яка знищує як трубу,так і батареї мешканців(забиваються іржею)
Другий - якщо ввімкнув опалення-не вимикати... тоді втрачаємо енергоресурси(і кошти споживачів за не потрібне їм житло ) але при цьому подовжуємо термін експлуатації теплотрас(тут економимо кошти споживачів)

Але можна бути зеленофілом у всьому від піаніно(все одно Баха не зіграють) до теплотрас - такий собі воїнствующий популізм,нічого не знаю ,але все критикую....


Чому не можна просто РЕГУЛЮВАТИ температуру теплоносія в залежності від температури на вулиці?
rasmus
 
Повідомлень: 1354
З нами з: 23.04.09
Подякував: 853 раз.
Подякували: 246 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 21:31

  budivelnik написав:
  rasmus написав:
  ruvex написав:И правильно, что люди исходя из таких ситуациях не платят, потому, что с них просто сбивают деньги.
очень ВЕРНО!
Обнаглели эти тепловики со своим навязывания того, что не нужно! (давать тепло в теплое время)
Но ДЕНЕГ то хочется и побольше !!! Вот и жарят!
1 Є така штука-називається труба.вона як правило металічна
2 Є два варіанти
Перший - оперативно реагувати на зміни погоди і вмикати/відмикати опалення
Плюси - економимо енергоресурси
мінуси - періодично в трубі відсутня вода(теплоносій) а тому на стиках вода/метал/повітря - йде підсилена корозія,яка знищує як трубу,так і батареї мешканців(забиваються іржею)
Другий - якщо ввімкнув опалення-не вимикати... тоді втрачаємо енергоресурси(і кошти споживачів за не потрібне їм житло ) але при цьому подовжуємо термін експлуатації теплотрас(тут економимо кошти споживачів)

Але можна бути зеленофілом у всьому від піаніно(все одно Баха не зіграють) до теплотрас - такий собі воїнствующий популізм,нічого не знаю ,але все критикую....

А вариант с холодным теплоносителем не рассматриваете?
Вода постоянно присутствует, ничего не ржавеет и экономим энергоресурсы. Похолодало - подогреваем теплоноситель. Тепло - не подогреваем, но и не спускаем воду.
Может чего-то не понимаю , но вроде самый логичный вариант
curiousobro
 
Повідомлень: 2800
З нами з: 21.07.17
Подякував: 56 раз.
Подякували: 432 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 21:32

  rasmus написав:Чому не можна просто РЕГУЛЮВАТИ температуру теплоносія в залежності від температури на вулиці?
Теоретично-можна
Практично - тоді полетять в тартарари котли+ перекачування води коштує грошей - але при цьому опалення не буде, а тому мешканці платити відмовляться.....
Я розумію що замкнуте коло+я розумію що виходи знайти можна - але всі варіанти коштують грошей+праці+знань фахівців...
При чому
Чим кращий фахівець - тим ефективніше він може зробити ,але при цьому йому треба буде платити більше ніж івану-двірнику з купленим дипломом теплоенергетика....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27270
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 56789 ... 41>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2119 589521
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 19:05
_Mykola_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама