Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 46624663466446654666 ... 7852>
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2019 14:10

shapo
Нафіга ти цитуєш цю єврейську маячню? Ти хотів свою цитату на богообраність - на, їж, а інших не годуй своїми істиними арійцями.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2019 14:15

Ну по черзі ...
- мова тут взагалі ні до чого - я ж про російськомовного українця говорю - не про громадян різних національностей
- історію знають- не знають - це питання реально - чи тебе це цікавить хоч на якомусь рівні ( хоча б історію власних предків ) на цій землі
- мову у нас знають практично всі - більшість навіть думають , що дуже добре знають ( а тут вже нюанси повсякденного використання скрізь - русизми у українця сприймаються зовсім інакще )
- а якщо не ліньки перейти - це вже означає принципово - а тоді який це українець , що українською говорити не хоче ?
Я ж кажу - громадяни України . І все ... Не українці .
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2019 14:17

  Перес де Куэльяр написав:Вся історія України за 5хв. https://www.youtube.com/watch?v=BhuWhgS_HlA


Да уж, чего только не узнаешь от нынешних "историков".
Оказывается, Данило Галицкий монгол побеждал,а не ездил в Орду как и его новгородский сват кланяться и просить ясак.
Про изобретателей Т-34 в содружестве с бандеровцами тоже нечто.
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2019 14:18

  lapay написав:shapo
Нафіга ти цитуєш цю єврейську маячню? Ти хотів свою цитату на богообраність - на, їж, а інших не годуй своїми істиними арійцями.


Читай внимательно то,что я привел,м.б.(хотя и маловероятно) будешь меньше чуши строчить
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2019 14:25

Puente
Как это так: мова нi до чого и про росiйськомовного????

Удобство. Удобнее пользоваться.
Почему такой вариант не рассматриваете?

И что скажете за страны с двумя языками?
И при двойном гражданстве?

Историю в школе изучают.
Какая история предков, на этой земле, если, например, супруга будивельника приехала из других мест?


Ну нет таких критериев для украинец-неукраинец.
Есть русскоязычный украинец.
Не знающий историю украинец.
И т.д.
Но украинцы...
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 27920
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3241 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2019 14:26

Re: Політичні дискусії

  shapo написав:Читай внимательно то,что я привел,м.б.(хотя и маловероятно) будешь меньше чуши строчить

Нафіга мені єврейські казки? Я богообраним від цього все одно не стану, і мені таке сто років не потрібно. Мені і так добре. Тим паче, коли тролиш жирного ватана, та ще й богообраного. :)
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2019 14:32

  Ethereum написав:Нові обличчя
Слуга народу виявився ґвалтівником малолітніх, ЗМІ розкрили деталі
https://znaj.ua/politics/278188-sluga-n ... ili-detali

Кримінальний кодекс України
...
Стаття 89. Строки погашення судимості

Такими, що не мають судимості, визнаються:
...
9) особи, засуджені до позбавлення волі або основного покарання у виді штрафу за особливо тяжкий злочин, якщо вони протягом восьми років з дня відбуття покарання (основного та додаткового) не вчинять нового злочину.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/#n490

Т.ч. с юридической точки зрения Иванисов на момент подания документов в ЦИК был несудимым (с момента выхода выхода из ИТК прошло 2019 - 1998 = 21 год) и он не обязан был указывать об этом. Другой вопрос о моральности.

И на момент преступления ему было 17 лет (1995 - 1978).
Это не оправдание, но если внимательно изучить, что делали другие депутаты в 17-летнем возрасте, то тоже могут всплыть интересные факты.
К примеру, о молодом Ляшко все умалчивают, прошлая судимость не помешала ему быть депутатом 3-х созывов.

Интересно, а почему вы умалчиваете о новости там на соседней странице (потому, что он не из СН-?)
Благодарил Путина за аннексию Крыма: в Верховной Раде поймали "переобутого" депутата
В Верховной Раде обнаружили сторонника Путина

https://znaj.ua/ru/politics/278168-dyak ... o-deputata
yanyura
 
Повідомлень: 7042
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1564 раз.
 
Профіль
7
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2019 14:38

  Puente написав:То що в тобі українського , крім громадянства ? Я так почуваю себе ... І це максимум . Що таке менталітет і у кого він який - не можуть пояснити , історію не знають , не відчувають ( генетична пам"ять не працює ) ... Це просто собі громадяни України - але не українці ...

Зображення
Банкет на День Голодомора от строительной компании - против Вятровича возбудили уголовное дело

Знатно вятрчмович устроил банкет в память о Голодоморе.
Аlександр
 
Заблокований
Повідомлень: 3716
З нами з: 10.04.08
Подякував: 124 раз.
Подякували: 276 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2019 14:41

  lapay написав:
  shapo написав:Читай внимательно то,что я привел,м.б.(хотя и маловероятно) будешь меньше чуши строчить

Нафіга мені єврейські казки? Я богообраним від цього все одно не стану, і мені таке сто років не потрібно. Мені і так добре. Тим паче, коли тролиш жирного ватана, та ще й богообраного. :)


На этих еврейских сказках построена религия выросшая 2000 лет назад из еврейской секты лже-пророка Иешуа из Назарета.
Ты как щирый украинец наверняка ходишь в одно из ее восточных отделений которое Петруха шоколадный недавно пытался перерегистрировать в Стамбуле.
Если бы тебе было и вправду хорошо, то ты вряд ли бы сидел безвылазно на этой абсолютно непродуктивной ветке
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2019 14:44

  shapo написав:
  Волгарь написав:Скажу откровенно - ЧЕМ БОЛЬШЕ ЭТНИЧЕСКИХ ЕВРЕЕВ В УПРАВЛЕНИИ/БИЗНЕСЕ/НАУКЕ/КУЛЬТУРЕ, ТЕМ ЛУЧШЕ ДЛЯ ЛЮБОЙ СТРАНЫ! И дело здесь не в богоизбранности. Евреев не зря называют народом Книги - уже лет 500 (МИНИМУМ) грамотность среди мужчин у них достигает 100%. Отсюда и легкий переход, начавшийся лет 170 назад, когда от Торы и Галахи их наиболее выдающиеся представители перешли к физике/математике и прочим абстрактным наукам.
Про бизнес я вообще не говорю - выгнанные с земли, обреченные жить почти исключительно в городах почти 1800!!! лет, они из менял и ростовщиков легко стали банкирами и финансистами.
Тему эту можно развивать бесконечно, но одна из главных бед всех постсоветских стран состоит в том, ЧТО ИЗ НИХ УЕХАЛИ ЕВРЕИ! В результате США/ИЗРАИЛЬ/ГЕРМАНИЯ ПРИОБРЕЛИ, ВСЕ МЫ -ПОТЕРЯЛИ.


Вы явно идете против местного, да и своего мейнстрима, не ожидал.

Против местного - ДА. Своего ничуть. Опыт общения с этническими евреями убедил меня,что их присутствие в любом деле (даже в пьянке - есть сдерживающее начало) всегда полезно для любого дела. Особенно такого, где требуется расчет или хотя бы минимальная аналитика.
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 46624663466446654666 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама