Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 23962397239823992400 ... 11718>
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2019 12:42

  airmax78 написав:
  Dimar написав:
  kyk написав:В случае пожара в паркинге ваш гармоничный бокс как себя поведет, не подскажите?

Точно так же, как и все остальные паркоместа, а что?
В чем разница?
Система пожаротушения та же самая. Ворота не горючие, если что.

ЗЫ. Кстати, мои ворота могут спасти от возгорания машину, стоящую в боксе. Или наоборот - не дать распространиться пожару на сосдние авто, если загорится машина в боксе. :D

Офигеть, конечно. А я монтируя розетки на стену все думал, не оскорбит ли это чьих-то эстетических чувств, не скажет ли кто, что ему это не нравится. А оказывается можно вот так: заложить проемы кирпичом, поштукатурить и поставить роллет. В общем паркинге...

Мене це теж здивувало. Вільно люди!!!(((
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23790
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1654 раз.
Подякували: 2533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2019 12:46

  Dimar написав:
  Frant написав:Цікава інформація!
Ринок на любителя.
Треба чітко вгадати)))
По друге, наведені Вами ціни за паркінг - дорогі. 25 000 доларів. Рік-два назад можна було за 28 000-30 000 дол купити 1к малометражну квартиру на "вторинці". Біля метро. І здавати її зараз за 6500-7000 грн/міс.
Звісно, з квартирами більше мороки. Але вгадати простіше

1. Ми говоримо не за рік-два назад, а за "тепер".

2. В мене є своя стратегія. Звучить вона якось так: "Позбувайся старого фонду, придбавай новий (бажано якісний)". То ж дію в її рамках. Тому малометражна квартира на вторинці не відповідає стратегії :)

3. Щодо зростання вартості активу - впевнений, моя інвестиція теж зросте в ціні суттєво (приклади з того ж Квартету вже наводив).

4. Ну й щодо ціни оренди - поки вона у відсотковому вимірі до інвестованої суми якщо і нижча за наведені Вами цифри, то не набагато (а якщо додати до вартості малометражки ще й навіть косметичний ремонт, то взагалі те саме вийде), а в майбутньому зросте ще.

Новобуд зараз - вельми ризиковано.
Негативна демографія найближчим роками добереться до Києва.

Фокус в тому, щоб інвестувати в нерухомість, яка подорожчає.
Потяг "вторинки" - був актуальний 1-2 роки назад. "Первинки" - 3-4 роки назад.

Я не буду обговорювати Вашу стратегію і її недоліки, які Ви не бачите. Поспілкуйтесь з толковими ріелторами. З,ясуйте, що найбільш популярне у споживачів, яка нерухомість і в якій локації.
Востаннє редагувалось Frant в П'ят 22 лис, 2019 13:05, всього редагувалось 2 разів.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23790
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1654 раз.
Подякували: 2533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2019 12:50

  Frant написав:Мене це теж здивувало. Вільно люди!!!(((

Это не так ужасно как остеклить балкон и нахлобучить на него кондер, но где-то в этом же направлении. Кстати, на такой апгрейд 100% необходимо разрешение УК + согласие соседей, владеющих местами, граничащими с этим местом. Если соседей нет, тогда, конечно, все очень упрощается.
P.S. Сама идея вложений в машиноместа мне нравится.
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2019 13:03

airmax78
Чтобы закончить эту тему эстетики.
2 паркоместа в углубленной нише. Именно эти 2 места. Соседей считайте нет.
Достраивать практически ничего не пришлось. Сбоку шириной сантиметров 50-70 примыкание к основной стене. Все.
Просто закрыл эту нишу эстетическим красивым ролетом :) Абсолютно никому не мешает, вид совершенно не портит. Реально вышло лучше чем до того было.
Dimar
 
Повідомлень: 1147
З нами з: 31.08.09
Подякував: 425 раз.
Подякували: 606 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2019 13:06

Гараж з парковки

  airmax78 написав:
  Frant написав:Мене це теж здивувало. Вільно люди!!!(((

Это не так ужасно как остеклить балкон и нахлобучить на него кондер, но где-то в этом же направлении. Кстати, на такой апгрейд 100% необходимо разрешение УК + согласие соседей, владеющих местами, граничащими с этим местом. Если соседей нет, тогда, конечно, все очень упрощается.
P.S. Сама идея вложений в машиноместа мне нравится.

Я впевнений, що на сусідів по парковці був покладений болт. Великий і товстий(((
Формально вони можуть подати в суд. Чи захочуть?
Востаннє редагувалось Frant в П'ят 22 лис, 2019 13:34, всього редагувалось 1 раз.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23790
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1654 раз.
Подякували: 2533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2019 13:29

  Dimar написав:airmax78
Чтобы закончить эту тему эстетики.
2 паркоместа в углубленной нише. Именно эти 2 места. Соседей считайте нет.
Достраивать практически ничего не пришлось. Сбоку шириной сантиметров 50-70 примыкание к основной стене. Все.
Просто закрыл эту нишу эстетическим красивым ролетом :) Абсолютно никому не мешает, вид совершенно не портит. Реально вышло лучше чем до того было.

Повезло. Хорошие места.
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2019 13:32

  airmax78 написав:
  Dimar написав:
  kyk написав:В случае пожара в паркинге ваш гармоничный бокс как себя поведет, не подскажите?

Точно так же, как и все остальные паркоместа, а что?
В чем разница?
Система пожаротушения та же самая. Ворота не горючие, если что.

ЗЫ. Кстати, мои ворота могут спасти от возгорания машину, стоящую в боксе. Или наоборот - не дать распространиться пожару на сосдние авто, если загорится машина в боксе. :D

Офигеть, конечно. А я монтируя розетки на стену все думал, не оскорбит ли это чьих-то эстетических чувств, не скажет ли кто, что ему это не нравится. А оказывается можно вот так: заложить проемы кирпичом, поштукатурить и поставить роллет. В общем паркинге...

А шо на это скажет пан пожарник придя с проверкой паркинга?
Vadim_
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3100
З нами з: 23.05.14
Подякував: 603 раз.
Подякували: 486 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2019 13:36

  Vadim V написав:А шо на это скажет пан пожарник придя с проверкой паркинга?

Цікаво, чи можливо таке в Америці? В Німеччині???
Переробити без узгодження з керуючою компанією та місцевою адміністрацією парковку в гараж?

Скільки це тягне штрафу?
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23790
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1654 раз.
Подякували: 2533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2019 13:48

  Frant написав:Я впевнений, що на сусідів по парковці був покладений болт. Великий і товстий(((

Ви завжди такий впевнений?
Якщо так, тоді співчуваю :)
Dimar
 
Повідомлень: 1147
З нами з: 31.08.09
Подякував: 425 раз.
Подякували: 606 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 лис, 2019 13:49

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Vadim V написав:
  airmax78 написав:
  Dimar написав:[quote="4800220:kyk"]В случае пожара в паркинге ваш гармоничный бокс как себя поведет, не подскажите?

Точно так же, как и все остальные паркоместа, а что?
В чем разница?
Система пожаротушения та же самая. Ворота не горючие, если что.

ЗЫ. Кстати, мои ворота могут спасти от возгорания машину, стоящую в боксе. Или наоборот - не дать распространиться пожару на сосдние авто, если загорится машина в боксе. :D

Офигеть, конечно. А я монтируя розетки на стену все думал, не оскорбит ли это чьих-то эстетических чувств, не скажет ли кто, что ему это не нравится. А оказывается можно вот так: заложить проемы кирпичом, поштукатурить и поставить роллет. В общем паркинге...

А шо на это скажет пан пожарник придя с проверкой паркинга?[/quote]Випише собі премію:-)


Всім процвітання!
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 23962397239823992400 ... 11718>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16515597
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
1347 5430411
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 14:46
Frant
3 38221
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 17:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама