Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 444445446447448 ... 999>
Повідомлення Додано: Пон 25 лис, 2019 22:52

Від 25 франківський район ти сам придумав? Подивися в продажі по чому особняки з 3 сотими.
Брюховичі давно вже не елітне + цвинтар і купа баз союзу.
Малечковичі я називав.
А про Сокільники район Озера я би помовчав на твому місці. Вишлю тобі лайф фотки завтра,якщо хочеш.
Порівняння з США брєд сивої кобили,ти ще заробки порівняй.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2019 10:32

Що скажете про холідей та континент в Сокільниках?
cactusua
 
Повідомлень: 34
З нами з: 25.11.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2019 11:53

=Подивився - вартість будиночків - 150(якщо дуже повезе) і більше тисяч. Малі ділянки цінять по 40тис за сотку, і це всюсеодно вигідніше ніж купити велику квартиру. Що саме мало для мене нове відкритись? В мене будинок у Львові, я добре орієнтуюсь скільк коштує адекватна ділянка тут. Порівнював ті села - бо ви чомусь про щось елітне почали згадувати, хотів щоб зрозуміли як має виглядати елітне село і порівняли з сокільниками. Про вартість будинків в штатах - не дуже більше ніж в тих же Малечковичах просять за гарні окремостоячі
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2019 12:19

Що просять і платять - ще різні речі. Будинок у Львові дорожче,але й оплати по ньому дорожчі. В мене своя вода,каналізація,електрика.
Хоча зараз як приєднають до Львова,буде те саме. Все порівняно дороге відносно чогось.
Востаннє редагувалось Ethereum в Вів 26 лис, 2019 13:07, всього редагувалось 1 раз.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2019 13:01

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Холідей, під здачу, - міг би бути.....
- а хіба там ще щось залишилось в наявності?
- і яка ціна?
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2019 15:41

  Ethereum написав:Що просять і платять - ще різні речі. Будинок у Львові дорожче,але й оплати по ньому дорожчі. В мене своя вода,каналізація,електрика.
Хоча зараз як приєднають до Львова,буде те саме. Все порівняно дороге відносно чогось.

Те що і писали вище - 4 тис за сотку це ніщо відсно цін у Франківському районі, а вартість самого будівництва така сама, зняли б там квартиру в оренду(біля Окко на кільцевій)?.
Трохи офтоп - А які оплати дорожче? і що заважає поставити сонячні панелі у Львові? в загальном підключення до мереж не було дуже дорогим і в місті є вибір - чи підключатись до загальних чи копати своє, за місто - вибору зазвичай нема.
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2019 16:13

  dinozavrik написав:
  Ethereum написав:Що просять і платять - ще різні речі. Будинок у Львові дорожче,але й оплати по ньому дорожчі. В мене своя вода,каналізація,електрика.
Хоча зараз як приєднають до Львова,буде те саме. Все порівняно дороге відносно чогось.

Те що і писали вище - 4 тис за сотку це ніщо відсно цін у Франківському районі, а вартість самого будівництва така сама, зняли б там квартиру в оренду(біля Окко на кільцевій)?.
Трохи офтоп - А які оплати дорожче? і що заважає поставити сонячні панелі у Львові? в загальном підключення до мереж не було дуже дорогим і в місті є вибір - чи підключатись до загальних чи копати своє, за місто - вибору зазвичай нема.


А Ви поставте панелі у місті ,тоді і говоріть)) проблеми гарантую.
Оплата за комунальні є різниця.
Оплата податку у мене більше 300м і за квартиру більше 125м. В мене якраз 299м!
У Львові 150 і 60. Це зараз 1500гр податку ви заплатите,а за пару років діяння зебобіків будуть податки як в Франції.
Оплата за воду в мене 0. Тільки додаикова електрика в зимовий період.
Немає оплат ,розумієте? Газом не користуюсь. Ось і просте порівняння.
Ви думаєте не буде тих хто там квартиру зніме біля Окко? Якзо вони є в Рясне,чому там не буде попиту?
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2019 16:46

  Ethereum написав:
  dinozavrik написав:
  Ethereum написав:Що просять і платять - ще різні речі. Будинок у Львові дорожче,але й оплати по ньому дорожчі. В мене своя вода,каналізація,електрика.
Хоча зараз як приєднають до Львова,буде те саме. Все порівняно дороге відносно чогось.

Те що і писали вище - 4 тис за сотку це ніщо відсно цін у Франківському районі, а вартість самого будівництва така сама, зняли б там квартиру в оренду(біля Окко на кільцевій)?.
Трохи офтоп - А які оплати дорожче? і що заважає поставити сонячні панелі у Львові? в загальном підключення до мереж не було дуже дорогим і в місті є вибір - чи підключатись до загальних чи копати своє, за місто - вибору зазвичай нема.


А Ви поставте панелі у місті ,тоді і говоріть)) проблеми гарантую.
Оплата за комунальні є різниця.
Оплата податку у мене більше 300м і за квартиру більше 125м. В мене якраз 299м!
У Львові 150 і 60. Це зараз 1500гр податку ви заплатите,а за пару років діяння зебобіків будуть податки як в Франції.
Оплата за воду в мене 0. Тільки додаикова електрика в зимовий період.
Немає оплат ,розумієте? Газом не користуюсь. Ось і просте порівняння.
Ви думаєте не буде тих хто там квартиру зніме біля Окко? Якзо вони є в Рясне,чому там не будt попиту?

Не буде попиту біля окко - вже писав вище, вартість ремонту однакова а добирання пішки чи їхати зза меж міста - це дуже велика різнця і в час і ціні. Там орендувати тільки тим добре хто працює в Панській Горі
1500 грн в рік податку - відбивається відстанню та пальним всіх добирань в місті (особливо якщо є діти і є гуртки на які вони ходять). Вода - я теж можу викопати скважину - тільки дешевше і зручніше платити за холодну воду + каналізацію ніж тим всім займатись самому. Але суть в тому що за містом - круто жити в будинку чи хоча б котеджі. Квартира за містом - добирання далеко, а за комунікації всі треба платити - жодних переваг, окрім ціни 0го циклу, але ремонт коштуватиме е дешевше ніж в місті, і в результаті вийде економія 2-4 тис уе на обєкті готовому, який і продати потім важко і орендарів знайти важко
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2019 20:15

  Долярчик написав:Холідей, під здачу, - міг би бути.....
- а хіба там ще щось залишилось в наявності?
- і яка ціна?

Вже придбав там і у сусідньому. Але кажуть під оренду не піде бо це не Львів. От думаю продавати чи ні
cactusua
 
Повідомлень: 34
З нами з: 25.11.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2019 20:38

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Ethereum написав:а за пару років діяння зебобіків будуть податки як в Франції.

Благодарите попку за идею и ее воплощение...
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 444445446447448 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Bolt і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24715 16514935
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 06:20
Frant
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902456
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
548 213826
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама