Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 458459460461462 ... 1001>
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2019 23:33

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Як раз тіко з трамваю. На таксі вже не було бо си всі шісот пісят гривен на ресторацію пішло. Щей на чай тре було лешити, к***а.


Sent from my iPhone using Tapatalk
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 03:14

  fis написав:Як раз тіко з трамваю. На таксі вже не було бо си всі шісот пісят гривен на ресторацію пішло. Щей на чай тре було лешити, к***а.

Що за реставрація?)) Можете хороші тут скидати))

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 06:58

В тії то ресторації в центрі ще тре потрапити, бо під майже кожною колєйка з півп'яних туристів стоїть.
Bolt
 
Повідомлень: 2857
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 09:38

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Я багато не знаю рнсторацій. Зазвичай вибір падає на кумпель на Митній. Люблю знаєте дуже не корисну їжу, яку вдома не готуємо.
І в черзі так, прийшлося постояти десь 15 хв. - Популярне місце.


Sent from my iPhone using Tapatalk
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 12:15

  fis написав:Я багато не знаю рнсторацій. Зазвичай вибір падає на кумпель на Митній. Люблю знаєте дуже не корисну їжу, яку вдома не готуємо.
І в черзі так, прийшлося постояти десь 15 хв. - Популярне місце.


Sent from my iPhone using Tapatalk

А я такий же жмотяра як Долярчик, тож забув вже коли вже останнй раз був в ресторані.Хоча ні, осанній раз їв пляцкі з яблуками в Хофбургу в Відні літом.
Bolt
 
Повідомлень: 2857
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 12:41

  Ethereum написав:
  fis написав:Як раз тіко з трамваю. На таксі вже не було бо си всі шісот пісят гривен на ресторацію пішло. Щей на чай тре було лешити, к***а.

Що за реставрація?)) Можете хороші тут скидати))

Sent from my iPhone using Tapatalk


можу порекомендувати "Mons Pius" (http://www.monspius.lviv.ua/)

вхід з в.Л.Українки та в. Вірменської, тихий та затишний дворик, направду передає дух міста.
Там приємно, не галасливо, більшість відвідувачів - іноземці, можна посидіти як усередині у кількох залах так і на веранді або у самому дворику.
Смачна кухня та вибір напоїв, гарне обслуговування.
На вихідних складнувато потрапити-багато постійних клієнтів
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 13:16

... не реальна реальність.....)))

...еееехххххх хлопаки, ви - молодціііііі!!!
- вирвались з "мишачих перегонів", і тепер маєте час спацерувати вуличками міста, чи десь, присівши у затишному кафе, випити філіжанку доброї гарячої кави.... :D

... а Долярчик, тільки плавно наближається до того, щоб "однією ногою вибратись з того буденно-рутинного колеса", яке вічно крутиться....
- як я чекаю свят, щоб хоч трохи перервалась та рутинність/однобокість буденного життя і хоч трохи розслабитись..... відпочити....
- а то, майже, весь рік БЕЗ ВІДПОЧИНКУ! - робота-ремонт - вечері - діти.... робота-ремонт - ввечері - діти........(хіба на Великдень відпочивав 3 дні)
- це реально - жесть!

....і от зараз, до Нового року, хочу вже "добити той рік без вихідних", так як тягну до весни 2 кредити(оплата частинами за техніку)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 15 гру, 2019 12:04

Тут Долярчик спрашивал, какие действия будут предпринимать застройщики в связи с укреплением курса и падением продаж.

Зашёл почитать новости, и тут сразу реклама:
https://minfin.com.ua/ua/realty/articles/novobudovi-kieva-yaki-podarunki-pidgotuvali-zabudovniki-pid-kinec-roku/

Только не Львов, а Киев.
Но действия застройщиков врядли будут отличаться
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Нед 15 гру, 2019 12:20

Вкладчик1234
....ще б так продукти/ліки попустились цінами з небес :)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 15 гру, 2019 14:11

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Як на мене, некоректно робити такі узагальнення. З різницею "центр" - "ближній центр", ніби, розібралися. Але є "ближній центр", а є "ближній центр". Так, звичайно, потрібно дивитися на:

- вулицю - fis говорить про Кастелівку. До чого її порівняння з проїздом Крива Липа чи Костюшка? В ближньому центрі є вулиці більш зелені і менш зелені, є вулиці з трафіком і без трафіку, з австрійскими будинками і польскими і т. ін. Відстань між вулицями Тершаківців і Черешневою метрів 400, і приблизно таку саму різницю в ціні на м2 я готовий заплатити на користь другої (якщо бути відвертим, то на Тершаківців я не готовий жити взагалі).

- будинок - навіть в межах однієї вулиці будинки можуть буть кращі і гірші. Я підозрюю, що на Свенцицького Bolt жив в будинку з номером до 16. Будинки 18-24 вже віддалені від трамвайної колії, тобто там тихіше. 18ий - новобудова ще на межі. 20ий - непоганий варіант, ми колись розглядали квартиру. 22ий я б не розглядав взагалі. 24ий - також старший, підозрюю, там дерев'яне перекриття, але якщо мати кошти і його класно реставрувати, то він може бути дуже гарним. Так само на Коновальця, є частина з трамвайною колією, є без. Ми коли шукали свою квартиру, то з ріелторами (які дуже боялися розкривати точну адресу до перегляду) розмова була така "на цій вулиці нас цікавлять будинки X, Y і Z, якщо квартира яку ви пропонуєте не там, то ми, навіть, не поїдемо дивитися".

Тому я не погоджуюся з твердженням "жити в ближньому центрі - погано". Для мене (і, мабуть, варто додати "на даний момент", оскільки все може змінитись) це найкращий варіант (щоб не повторюватись, я колись описував свої критерії вибору і досвід проживання тут, там є і те, про що говорить kozlodoev і трішки більше. До речі мій прогноз про проблеми пов'язані з ростом кількості автомобілів починає справджуватись :(). Як мінімум, потрібно ретельно обирати вулицю (тиху, зелену, по можливості з інфраструктурою поруч), будинок (польські "люкси", пізня Австрія з залізобетонним перекриттям, і т. ін.). Звичайно, більшість людей, що продають таку нерухомість, це розуміють, тому ціни на неї вищі (деколи суттєво) і не так просідають в кризу ($1500-2000, навіть, 2600 за м2 в 2015 році). Хоча, якщо є час, то можна знайти і дуже цікаві варіанти.
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 458459460461462 ... 1001>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16539288
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6921159
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 221557
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама