Ринок енергоносіїв в контексті

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<1 ... 5354555657 ... 227>
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2019 22:40

  zРадио написав:
  mephala написав:зрадіо так я не зрозумів. ти великий віщун чи тикаєш пальцем в небо?

як то кажуть - якщо мавпа буде часто тикати то може написати війну та мир :lol:


Тролль, если тебе нечем заняться, то можешь подвести итоги всех моих прогнозов. Посмотрим, что получится.

Я же не на один вопрос даю много прогнозов на все возможные исходы, а на много вопросов даю по одному прогнозу на исход. Так что твоя обезьянья метафора - только людей смешить :mrgreen:


злив зараховано коли по суті влучності своїх прогнозів сказати тобі більше нічого :lol:
mephala
 
Повідомлень: 9144
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2019 22:54

  mephala написав:
злив зараховано коли по суті влучності своїх прогнозів сказати тобі більше нічого :lol:


Тролль, первым написать "слив засчитан" тоже не значит ровным счетом ничего. Ты слился еще на моменте своей обязьяньей метафоры, когда влез подлить масла в чужой спор
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7216 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2019 23:01

  zРадио написав:
  mephala написав:
злив зараховано коли по суті влучності своїх прогнозів сказати тобі більше нічого :lol:


Тролль, первым написать "слив засчитан" тоже не значит ровным счетом ничего. Ты слился еще на моменте своей обязьяньей метафоры, когда влез подлить масла в чужой спор

злився ти коли почав собі корону віщуна ціпляти :lol:
я лише пояснив народу вартість твоїх віщувань - така сама як і в тиканні мавпи.
mephala
 
Повідомлень: 9144
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2019 23:06

zРадио
Зрадіо -ти з штанів вистрибував обливаючи фекаліями
а -політику в газовій сфері
б - особисто керівництво Нафтогазу
і ці свої помиї-аргументував тим що політика яку проводить Нафтогаз залишить нас без
а - транзиту
б - газу
бо тобі здавалось що москалі всесильні...
Мені не хочеться зайвий раз піднімати теми реверсу,транзиту...
але ти вляпався з своїми прогнозами у своє ж лайно по вуха
а - транзит буде
б -за нього заплатять більше ніж платили (в перерахунку на перекачаних 1000м3)
в - гроші в Стокгольмі-ми виграли і москалі погодились їх виплатити(а як будуть виплачувати-тілом чи тушкою-мені особисто по барабану)

Тому
в подальшому менше пиши всякої беліберди і точніше позиціонуйся,а то з твоїми
дощ піде або не піде...-завжди можна виявитись правим на 50%....

ПС
Мене особисто цікавить інше
В мене є своя думка
Вона може бути хибною ,але я її притримуюсь і навіть стараюсь пояснити(навязати )оточуючим.
Якщо ця думка вірна - я отримую задоволення.якщо ні-засмучуюсь
А от навіщо такі як ти сидять на цих сторінках як флюгери? Не маючи власної думки .але розкидаючи протилежні по змісту фрази через повідомлення...
Так ,пройде якийсь час і взявши якесь одне з них - ти зможеш заявити що був правий...
Але при цьому-це ж не твоя думка,не твої переконання-це просто технічна тролятина...
Отримувати задоволення від того що виставляєш себе флюгером?-дивна позиція.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2019 23:19

budivelnik

С какого дуба ты упал? Я привел пруф, в котором 1) положительно оценивал возможность заключения сделки при условии контроля Коболева со стороны Кабмина и 2) спрогнозировал объем коммитмента в 40 млрд кубов, который подтвержден по предварительной информации.

В дополнение, не приводил сейчас пруфа, но легко найду в архиве прогноз о включении долга Газпрома в пакетную сделку. Об этом вообще твердил постоянно, отбиваясь от атак порохоботов, защищавших честь Коболева и Витренко, якобы заслуженно получивших свои премии
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7216 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2019 23:26

zРадио
Я за тебе радий
Отже я можу заявити що зрадіо перекинувся до табору Порохоботів- бо точно спрогнозував все що Порохоботи у Нафтогазі і Уряді-підписали(готуючи це роками від арбітражу в Стокгольмі до заповнення газосховищ під завязку).
Я тебе правильно зрозумів?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2019 23:28

Re: Ринок енергоносіїв в контексті

  zРадио написав:отбиваясь от атак порохоботов, защищавших честь Коболева и Витренко, якобы заслуженно получивших свои премии
Тобто ти і зараз наразкоряку?
Якщо транзит підписаний і москалі програш в Стокгольмі признали і зобовязались сплатити - то премії Коболєв і Вітренко отримали правильно?
Чи все таки старший по Ольгіно змушує стверджувати протилежне?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2019 23:51

  budivelnik написав:zРадио
Я за тебе радий
Отже я можу заявити що зрадіо перекинувся до табору Порохоботів- бо точно спрогнозував все що Порохоботи у Нафтогазі і Уряді-підписали(готуючи це роками від арбітражу в Стокгольмі до заповнення газосховищ під завязку).
Я тебе правильно зрозумів?


А что, сделка заключена по решению суда? :mrgreen: Я как раз настаивал на том, что только переговорным путем можно решить проблему. И она была решена переговорным путем! Если ты считаешь, что сделки не было бы, не будь в руках Нефтегаза букета исков к Газпрому - ну что ж, считай себе на здоровье. РФ многократно уже саботировала решения судов - если тебе этого недостаточно, то и живи себе с этим. Я же продолжаю настаивать, что РФ пошла на сделку только потому что нам есть что ей предложить - а именно трубу. Если/когда они построят СП2 и ТП до Болгарии и Балкан, никакими решениями суда, а уж тем более исками, мы их к сотрудничеству не принудим
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7216 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2019 00:27

  budivelnik написав:
  zРадио написав:отбиваясь от атак порохоботов, защищавших честь Коболева и Витренко, якобы заслуженно получивших свои премии
Тобто ти і зараз наразкоряку?
Якщо транзит підписаний і москалі програш в Стокгольмі признали і зобовязались сплатити - то премії Коболєв і Вітренко отримали правильно?
Чи все таки старший по Ольгіно змушує стверджувати протилежне?


Во-первых, ты пока не знаешь условий возврата долга, а во-вторых, премии Коболеву и Витренко выплачены незаслуженно не только потому что долг не был взыскан, а и потому что... барабанная дробь... тупо не за что! Защита интересов бизнеса - это должностная обязанность ТОП-менеджмента! Здесь нет никаких сверхзаслуг для премии - за это ТОПы получают свои высокие зарплаты!

PS: об этом, кстати, я тоже говорил много раз. И ты это точно читал, потому что спорил. Так что не прикидывайся шлангом!
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7216 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2019 00:40

Re: Ринок енергоносіїв в контексті

  zРадио написав:А что, сделка заключена по решению суда? :mrgreen: Я как раз настаивал на том, что только переговорным путем можно решить проблему. И она была решена переговорным путем!

Досудове рішення просто набагато швидше, ніж судова процедура. Газпром це пару тижнів назад не визнавав борг, а зараз погодився виплатити. Чудеса? Ні, просто припинення транзиту, про яке так голосно каркали ватани, повернулось бумерангом, і добре хрякнуло по потилиці. І відразу ватні мізкі запрацювали. :)
  zРадио написав:Защита интересов бизнеса - это должностная обязанность ТОП-менеджмента! Здесь нет никаких сверхзаслуг для премии - за это ТОПы получают свои высокие зарплаты!

Премії їм нарахувала міжнародна наглядова рада, по міжнародним стандартам, про що наш топ-менеджер і зеленого поняття не має.
lapay
 
Повідомлень: 13773
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 5354555657 ... 227>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Ринок праці 1 ... 41, 42, 43
tobias » Вів 05 лис, 2019 10:11
424 76819
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 14:12
Модератор
408 65173
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 кві, 2024 22:13
sens
3 8656
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 тра, 2015 00:32
]OvO[
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама