Ринок енергоносіїв в контексті

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<1 ... 5556575859 ... 227>
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2019 15:40

  zРадио написав:Пересичным госслужащим надбавки и премии дают не за заслуги
Коротше
Зрадіо заліз по вуха у власне лайно і тепер цим лайном пробує всіх обмазати
1 Мені як бізнесмену ясно
Бізнес ведеться для отримання прибутку і не важливо приватний це бізнес чи бізнес Державної корпорації
2 Мені як власнику бізнесу по барабану чучелом(зарплатою) чи тушкою(преміями) створити умови коли я додатково до всього іншого отримаю 3 млрд додаткових надходжень(так на хвилинку у нафтогазовій галузі за всі 28 років незалежності такого прециденту(щоб ми виграли в педерації) ще не було
3 Завжди знайдеться двірник(працівник великої корпорації в якій дохід на працівника менший ніж в моєму мікробізнесі)-який буде оскаржувати правильність того чи іншого рішення
Для таких народ придумав
Собака гавкає - караван йде.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2019 16:01

  budivelnik написав:
  zРадио написав:Пересичным госслужащим надбавки и премии дают не за заслуги
Коротше
Зрадіо заліз по вуха у власне лайно і тепер цим лайном пробує всіх обмазати
1 Мені як бізнесмену ясно
Бізнес ведеться для отримання прибутку і не важливо приватний це бізнес чи бізнес Державної корпорації
2 Мені як власнику бізнесу по барабану чучелом(зарплатою) чи тушкою(преміями) створити умови коли я додатково до всього іншого отримаю 3 млрд додаткових надходжень(так на хвилинку у нафтогазовій галузі за всі 28 років незалежності такого прециденту(щоб ми виграли в педерації) ще не було
3 Завжди знайдеться двірник(працівник великої корпорації в якій дохід на працівника менший ніж в моєму мікробізнесі)-який буде оскаржувати правильність того чи іншого рішення
Для таких народ придумав
Собака гавкає - караван йде.


Куда караван идет, "бизнесмен", владеющий ларьком - сначала прокачивали 140 млрд, теперь 90, а через три года лет будет 40. Вот стратегия то! Хотя еще в бытность одних только разговоров об СП1 могли создать 3-сторонний газовый консорциум.

А 3 млрд по решению Арбитража тоже не из воздуха взялись! Это то, что РФ недопоставила по старому договору о транзите - т.е. своим контрактным обязательствам! Какие это "додаткові надходження"?? Это только для ларечника может быть дополнительным профитом то, на что его пытались намахать, но не смогли. А для людей, понимающих, как защищают бизнес-интересы - это плановые поступления, временно пребывавшие в статусе дебиторской задолженности!

Тебя жулики играют в своих интересах, а ты и рад помочь :oops: Еще и смеешь заикаться о "полезных идиотах"... Зеркало заведи для таких случаев :mrgreen:
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2019 16:18

Re: Ринок енергоносіїв в контексті

  zРадио написав:сначала прокачивали 140 млрд, теперь 90, а через три года лет будет 40. Вот стратегия то! Хотя еще в бытность одних только разговоров об СП1 могли создать 3-сторонний газовый консорциум.

На **а консорсуціум - щоб заробляти вдвічі менше? Казки про те, що консорціум міг якось зупинити потоки, можеш дошкільнятам розповідати. Раша намагається постачати газ з мінімальною кількістю державних кордонів, навіть в Калінінград пустила ЗПГ, похеревши транзит через Білорусь.
  zРадио написав:Это то, что РФ недопоставила по старому договору о транзите - т.е. своим контрактным обязательствам! Какие это "додаткові надходження"??

Ми теж повинні були закуповувати, по контракту, набагато більше, тільки не ми заплатили, а нам. В тому і профіт.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2019 16:23

  lapay написав:
  zРадио написав:сначала прокачивали 140 млрд, теперь 90, а через три года лет будет 40. Вот стратегия то! Хотя еще в бытность одних только разговоров об СП1 могли создать 3-сторонний газовый консорциум.

На **а консорсуціум - щоб заробляти вдвічі менше? Казки про те, що консорціум міг якось зупинити потоки, можеш дошкільнятам розповідати. Раша намагається постачати газ з мінімальною кількістю державних кордонів, навіть в Калінінград пустила ЗПГ, похеревши транзит через Білорусь.


Гений, консорциум на то и консорциум, что мы получили бы либо сразу 2/3 от 50 млрд долларов, либо на постоянной основе свою часть гешефта и от транзита, и от топлива! А иначе с чего мы бы пускали других участников в состав своей собственности??? Достали уже мамкины стратеги лезть туда, в чем не понимают ровным счетом ничего!
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2019 16:29

  zРадио написав:
  budivelnik написав:
  zРадио написав:Пересичным госслужащим надбавки и премии дают не за заслуги
Коротше
Зрадіо заліз по вуха у власне лайно і тепер цим лайном пробує всіх обмазати
1 Мені як бізнесмену ясно
Бізнес ведеться для отримання прибутку і не важливо приватний це бізнес чи бізнес Державної корпорації
2 Мені як власнику бізнесу по барабану чучелом(зарплатою) чи тушкою(преміями) створити умови коли я додатково до всього іншого отримаю 3 млрд додаткових надходжень(так на хвилинку у нафтогазовій галузі за всі 28 років незалежності такого прециденту(щоб ми виграли в педерації) ще не було
3 Завжди знайдеться двірник(працівник великої корпорації в якій дохід на працівника менший ніж в моєму мікробізнесі)-який буде оскаржувати правильність того чи іншого рішення
Для таких народ придумав
Собака гавкає - караван йде.
Куда караван идет, "бизнесмен", владеющий ларьком - сначала прокачивали 140 млрд, теперь 90, а через три года лет будет 40. Вот стратегия то! Хотя еще в бытность одних только разговоров об СП1 могли создать 3-сторонний газовый консорциум.
Мені шкода твоїх працедавців
Прокачували
140 млрд м3 по ціні- (1,7$ 100м3 на 100км)=21$ за перекачку 1000м3 по території України
140 млрд/1000 * 21 = 2,94 млрд в рік
Домовились про
65 млрд м3 по 42$ за перекачку 1000м3 Україною=2,73 млрд
40 млрд м3 по 55$ за перекачку 1000м3 Україною=2,2 млрд
Для довідки - перекачка по ФРН=72$ за перекачку 1000м3
  zРадио написав:А 3 млрд по решению Арбитража тоже не из воздуха взялись! Это то, что РФ недопоставила по старому договору о транзите - т.е. своим контрактным обязательствам! Какие это "додаткові надходження"?? Это только для ларечника может быть дополнительным профитом то, на что его пытались намахать, но не смогли. А для людей, понимающих, как защищают бизнес-интересы - это плановые поступления, временно пребывавшие в статусе дебиторской задолженности!
Ти себе до людей які щось розуміють-не причислюй...твоя вершина-старший помічник молодшого двірника....
1 До моменту подачі в суд-чи була в українців можливість отримати ці 3 млрд доларів?
Не було
2 Хто виконав свої обовязки і провівши судові засідання виграв ці суми-правильно Нафтогаз в лиці Коболєва-Вітренка
  zРадио написав:Тебя жулики играют в своих интересах, а ты и рад помочь :oops: Еще и смеешь заикаться о "полезных идиотах"... Зеркало заведи для таких случаев :mrgreen:
Моя позиція проста як двері
Якщо підприємство з Державною Формою власності виграє в росії 3 млрд - мене це радує
З іншого боку-мене дивує коли мешканець України заявляє що виграш 3 млрд на користь України - це шахрайство
З третього боку-все стає на свої місця коли я присвоюю зрадіо громадянство росії... тоді повністю зрозуміла стає його поведінка і обляпаний від злості монітор слиною
Що поробиш москалику-побісись .але гроші то все одно вже тю-тю...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2019 16:49

Re: Ринок енергоносіїв в контексті

  zРадио написав:Гений, консорциум на то и консорциум, что мы получили бы либо сразу 2/3 от 50 млрд долларов, либо на постоянной основе свою часть гешефта и от транзита, и от топлива! А иначе с чего мы бы пускали других участников в состав своей собственности??? Достали уже мамкины стратеги лезть туда, в чем не понимают ровным счетом ничего!

Шо ти несеш? Ніхто нічого нікому не заплатить просто так і нізащо. Ми давно запрошували партнерів брати участь в транзиті газу, якщо вони забезпечать потрібний обсяг - нема таких. А просто так віддавати частину прибутку за транзит - нема дурних, принаймі в Нафтогазі, а не в твоїй компанії, де такі є (мінімум одна штука). :)
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2019 17:44

  budivelnik написав:Прокачували
140 млрд м3 по ціні- (1,7$ 100м3 на 100км)=21$ за перекачку 1000м3 по території України
140 млрд/1000 * 21 = 2,94 млрд в рік
Домовились про
65 млрд м3 по 42$ за перекачку 1000м3 Україною=2,73 млрд
40 млрд м3 по 55$ за перекачку 1000м3 Україною=2,2 млрд
Для довідки - перекачка по ФРН=72$ за перекачку 1000м3


Брехло несчастное! На, смотри отчетность УТГ - меньше 2 млрд долларов в год обших доходов, включая транзитные доходы по Украине, оплачиваемые внутренним потребителем, а не Газпромом!

http://utg.ua/img/menu/company/reports/ ... G-2018.pdf

Относительно новых условий - это вообще перл. Никто их еще не оглашал, но ларечнику они уже известны :mrgreen:

  budivelnik написав:1 До моменту подачі в суд-чи була в українців можливість отримати ці 3 млрд доларів?
Не було
2 Хто виконав свої обовязки і провівши судові засідання виграв ці суми-правильно Нафтогаз в лиці Коболєва-Вітренка


Отсутствует здесь персональная заслуга - дойдет до тебя когда-нибудь, или нет! Это сделал бы любой менеджмент компании, потому что это его обязанность, а не личная инициатива, взятая в дополнение к служебным функциям! Если бы иски не было поданы и не была обеспечена юридическая поддержка в суде, таким менеджментом занималась бы прокуратура. А так как ты это представляешь, то 2 героя прям отличились, сделав что-то настолько выдающееся, чего от них никто не ожидал! Бред же! И ты продолжаешь кормить им форумчан...

  budivelnik написав:Якщо підприємство з Державною Формою власності виграє в росії 3 млрд - мене це радує


И меня это радует

  budivelnik написав:З іншого боку-мене дивує коли мешканець України заявляє що виграш 3 млрд на користь України - це шахрайство
З третього боку-все стає на свої місця коли я присвоюю зрадіо громадянство росії... тоді повністю зрозуміла стає його поведінка і обляпаний від злості монітор слиною
Що поробиш москалику-побісись .але гроші то все одно вже тю-тю...


А вот то, что ты нагло врешь, считая окружающих за дураков - огорчает. Я буквально сегодня, в очередной раз, подчеркнул, что взыскание 3 млрд будет большой победой (валютная ветка, 14:13).

Впрочем, дело твое - можешь продолжать выставлять себя шутом...
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2019 17:54

  lapay написав:
  zРадио написав:Гений, консорциум на то и консорциум, что мы получили бы либо сразу 2/3 от 50 млрд долларов, либо на постоянной основе свою часть гешефта и от транзита, и от топлива! А иначе с чего мы бы пускали других участников в состав своей собственности??? Достали уже мамкины стратеги лезть туда, в чем не понимают ровным счетом ничего!

Шо ти несеш? Ніхто нічого нікому не заплатить просто так і нізащо. Ми давно запрошували партнерів брати участь в транзиті газу, якщо вони забезпечать потрібний обсяг - нема таких. А просто так віддавати частину прибутку за транзит - нема дурних, принаймі в Нафтогазі, а не в твоїй компанії, де такі є (мінімум одна штука). :)


Ахаха. А в чем тогда смысл консорциума, и кто его будет предлагать, если Украина должна поделиться доходами от транзита, а взамен не получить ничего :mrgreen: Ну, мамкин стратег, ты и даешь. Обсуждались разные варианты - где-то Газпром входил в долю, купив часть ГТС за деньги, где-то - предоставлял Украине уренгойских месторождений на эквивалент стоимости своей доли в ГТС, где-то - предоставлял долгоиграющую скидку на газ на эквивалент стоимости своей доли в ГТС.

Теперь же ГТС подешевела в 5-7 раз от обсуждаемой тогда оценки в 50 млрд долларов, а у Газпрома один коридор на 50 млрд кубов в год в эксплуатации, а второй такой же - на середине строительства...
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Суб 21 гру, 2019 18:07

Re: Ринок енергоносіїв в контексті

  zРадио написав:Ахаха. А в чем тогда смысл консорциума, и кто его будет предлагать, если Украина должна поделиться доходами от транзита, а взамен не получить ничег

Так про те і мова - нам воно навіщо, якщо ніхто не міг гарантувати обсяг прокачки? Тим паче більший обсяг, ніж в діючому контракті?
  zРадио написав:Обсуждались разные варианты - где-то Газпром входил в долю, купив 50% ГТС за деньги, где-то - предоставлял Украине уренгойских месторождений на эквивалент стоимости 50% ГТС, где-то - предоставлял долгоиграющую скидку на газ на эквивалент стоимости 50% ГТС.

Теперь же ГТС подешевела в 5-7 раз от обсуждаемой тогда оценки в 50 млрд, а у Газпрома один коридор на 50 млрд кубов в год в эксплуатации, а второй такой же - на середине строительства...

На рівні бла-бла можна обговорювати все що завгодно. Навіть по діючому контракту ми получили 25 млрд, ще получемо до 10, а далі металобрухт. Які 50 млрд, з Юлькіних хотєлок?
Ми і так висмоктали з медведів багатенько ( якби не Тимошенко, то набагато більше). І те що немає консоріума нам в плюс - не повторили долю прибалтийської ГТС.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 22 гру, 2019 02:58

  zРадио написав:mephala, относительно комментария про премии для всех - ситуации совсем разные. Пересичным госслужащим надбавки и премии дают не за заслуги, а как инструмент приведения низких зарплат, определенных штатным расписанием, к худо-бедно рыночным. Все знают об этой практике, но не решаются пересмотреть сами оклады. Честно говоря, я не знаю всех нюансов, почему этот вопрос не решен - что-то там было связано с тарифной сеткой, привязанной к минималке. Но Коболеву и Витренко увеличивать доходы путем выплаты премий точно ни к чему - их зарплаты итак выше рыночных (даже сильно выше, чем в крупных частных компаниях). Поэтому не пытайся натянуть сову на глобус


забавно.
почав розмову з того що премії не потрібно платити бо і так повинен робити згідно посадової а потім вирішив перейти на систему тому дамо тому не дамо. цікаво - а хто буде вирішувати кому давати а кому не давати? за мзду невеличку?
так що це тобі потрібно спочатку розібратися зі своїми совами та глобусами.
mephala
 
Повідомлень: 9166
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 5556575859 ... 227>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Ринок праці 1 ... 41, 42, 43
tobias » Вів 05 лис, 2019 10:11
424 76979
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 14:12
Модератор
408 65443
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 кві, 2024 22:13
sens
3 8691
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 тра, 2015 00:32
]OvO[
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама