Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 518519520521522 ... 1129>
Повідомлення Додано: Суб 28 гру, 2019 02:48

  Мизантрóп написав:Рекомендую задля фактів чудовий сервіс https://kap.minjust.gov.ua/services?pro ... ertype=all пошук за даними фізособи .
20 грн. запит

А если физ особо резидент ЕС, как акурт, то как они дружат с GDPR?
Понаехал
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4087
З нами з: 22.05.16
Подякував: 79 раз.
Подякували: 185 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 29 гру, 2019 08:27

  Понаехал написав:
  Frant написав:Ось, знайшов:

  akurt написав:- действительно, за февраль и март все субсиданты получили/получают в эти дни субсидию наличными - на счета через пенсии или наличкой.
- там, где её получили арендодатели (арендатор об этом и не подозревает), - там арендодатель, получив/получая арендную плату+коммуналь от арендатора, добростовестно оплатил/оплачиваетвэтидни 100% коммунальных платежей - зачем же подставлять арендатора? Арендатор - как и курочка, которая несет золотые яйца - должен нести эти золотые яйца комфортно и дальше.

Это вообще законно? :shock:

Я впевнений, що пан Акурт чесно і добросовісно дасть нам відповідь.

До речі, в Туреччині - як держава реагує на ухилення деяких хитрожопів від оплати податків? Чи можливо таке в принципі?

Прошу дописувачів бути чесними, ввічливими і поважати один одного!
Востаннє редагувалось Frant в Нед 29 гру, 2019 11:35, всього редагувалось 3 разів.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23826
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 29 гру, 2019 13:44

  Понаехал написав:
  Frant написав:Я впевнений, що пан Акурт чесно і добросовісно дасть нам відповідь.

До речі, в Туреччині - як держава реагує на ухилення деяких хитрожопів на оплату податків? Чи можливо таке в принципі?

Он будет отмалчиваться, рассказывая про кефир и как обдристался из-за непереносимости лактозы :|

Щось притих, мабуть турецькі депозити працюють в мінус, та % показують опівнашосту в Приваті.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34699
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2769 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 29 гру, 2019 18:24

  Понаехал написав:
  Frant написав:Він на львівській орендній гілці стільки написав, що можна книжку видати.
Стільки пихи, нарцисизму, заздрощів і самохизування - я ні в кого не бачив!

И при этом вы предлагаете это уважать? :shock:

Я пропоную всім вести себе чемно, ввічливо і культурно.
В тому числі - й нашому достоповажному екс-доценту.
Інакше дискусія, як в минулий раз, закінчиться для її учасників загальним баном.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23826
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 гру, 2019 10:14

  Квесторе_поверніться написав:Ці мої здогадки і припущення не грунтуються на реальних фактах, тому приношу свої щирі вибачення пану Акурту. З повідомлень на форумі можу зробити висновок, шо
ПАН АКУРТ НІЧОГО НЕ ЗДАЄ У ЛЬВОВІ, НЕ ОТРИМУЄ СУБСИДІЮ І НЕ МАЄ ДИВІДЕНДІВ З ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ В ТУРЕЧЧИНІ.

Навіщо ці реверанси перед людиною, яку багато разів ловили за чіплянням локшини на вуха довірливих читачів???

Раз їй вже нічого сказати на форумі, крім розповідей про свої носки - значить, так і буде. Вичерпався "письменник".
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23826
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 30 гру, 2019 18:16

  Frant написав:
  Квесторе_поверніться написав:Ці мої здогадки і припущення не грунтуються на реальних фактах, тому приношу свої щирі вибачення пану Акурту. З повідомлень на форумі можу зробити висновок, шо
ПАН АКУРТ НІЧОГО НЕ ЗДАЄ У ЛЬВОВІ, НЕ ОТРИМУЄ СУБСИДІЮ І НЕ МАЄ ДИВІДЕНДІВ З ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ В ТУРЕЧЧИНІ.

Навіщо ці реверанси перед людиною, яку багато разів ловили за чіплянням локшини на вуха довірливих читачів???

Раз їй вже нічого сказати на форумі, крім розповідей про свої носки - значить, так і буде. Вичерпався "письменник".

Зима настала, погода в Анталии противная, иногда с объявлением красного уровня опасности, привлекать на курорт в не сезон некомильфо ;)
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4783
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 31 гру, 2019 16:15

  stm написав:
  Frant написав:
  Квесторе_поверніться написав:Ці мої здогадки і припущення не грунтуються на реальних фактах, тому приношу свої щирі вибачення пану Акурту. З повідомлень на форумі можу зробити висновок, шо
ПАН АКУРТ НІЧОГО НЕ ЗДАЄ У ЛЬВОВІ, НЕ ОТРИМУЄ СУБСИДІЮ І НЕ МАЄ ДИВІДЕНДІВ З ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ В ТУРЕЧЧИНІ.

Навіщо ці реверанси перед людиною, яку багато разів ловили за чіплянням локшини на вуха довірливих читачів???

Раз їй вже нічого сказати на форумі, крім розповідей про свої носки - значить, так і буде. Вичерпався "письменник".

Зима настала, погода в Анталии противная, иногда с объявлением красного уровня опасности, привлекать на курорт в не сезон некомильфо ;)


Барышня а вы мне, кажись в сентябре, обещали отписаться об Италии. Я не уверен, что видел сей классный рассказ. Повествование состоялось?
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 31 гру, 2019 16:23

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Кто-то из ярких умов данной ветки, хотел бы отписаться о достижениях за 2019?

Жаль, акурт не пишет, я бы с удовольствием почитал о новостях в Турции, о котловане новостройки и о финансовых ньюансах.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 31 гру, 2019 18:31

  change_pm написав:Барышня а вы мне, кажись в сентябре, обещали отписаться об Италии. Я не уверен, что видел сей классный рассказ. Повествование состоялось?

Мужчина, мы с Вами на брудершафт не пили так что я ничего не должна :)
По Италии: холодно, дожди, ветер, дорогая электроенергия, ставка ипотеки 2,1% при большом первом взносе. Кредиты в Икея наш потреб-кредит 4,9%. Есть программы энергосбережения 50% платит государство. И молодежный кредит на жильё. В чеке в магазине пробивают 0,1€+0,02€ (стали действовать пластик такс) за каждый кулечек )))
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4783
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 січ, 2020 15:13

  change_pm написав:Кто-то из ярких умов данной ветки, хотел бы отписаться о достижениях за 2019?


Пане Акурт, ну, давайте, розказуйте, скільки квартир у Дніпрі і Львові купили за 2019 рік!
Новобуд чи "вторинка"?
Для оренди чи для перепродажу?
Може, й в Анталії прикупили ще парочку?)))
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23826
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 518519520521522 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16537563
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919807
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
9994 6247407
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 10:24
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама