Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 466467468469470 ... 1000>
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2020 22:11

S_sagajdak, а це скільки штрафів вже накапало за невчасну здачу?
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2020 22:20

Квесторе_поверніться Нічого не накапало, оскільки люди повірили забудовнику. Зараз почали зявлятися розмови про груповий позов.
s_sagajdak
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14
З нами з: 26.08.18
Подякував: 10 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 січ, 2020 02:25

Хто що скаже за ЖК Пасічний?
Є хтось хто вклався? Розглядаю варіант вкладення в бетон.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 03 січ, 2020 10:40

Frant
Здивувався Вашій радості :roll:
В людей проблеми, а Ви радієте ...
V2
4
 
Повідомлень: 8272
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1361 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 03 січ, 2020 12:06

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  s_sagajdak написав:Залишу невеликий відгук про Галжитлобуд:

Героїв УПА 73. Протермінування вже 1.5-2 роки залежно від дат в попередніх договорах. В жодній квартирі немає газу, більшість квартир не мають електрики, вище 9го поверху - води, у половини квартир немає можливості оформити документи. Терміни здачі переносили вже декілька разів. Висновки робіть самі...


можна лише поспівчувати.
але на титрубко були і є відео як цей забудован "здає і як якісно будує"

подібні проблеми мали і інвестори "Велика Британія" від "Ріел" на в. Шевченка. Затримали здачу і підключення на 1-2 роки.
Там мережі не розраховані на той гігантський термітник, постійно вибиває ел.енергію, люди сидять по 2 дні без тепла... пообіцяли їм свою підстанцію, до цього часу так і не підключили... Ті, хто мешкає на вищих поверхах і мають малих дітей, не можуть спуститись із колясками у двір. Так і гуляють у себе по балконах...
Паркомісць катастрофічно не вистачає, усе довкола в бетоні

а на протилежній стороні вулиці ще й "Семицвіт" шурують на 18 будинків :shock:
Востаннє редагувалось jump в П'ят 03 січ, 2020 12:47, всього редагувалось 2 разів.
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 січ, 2020 12:07

враження, надибав у відгуках...

:lol: Була вчора на Пулюя 40, новобудова "Галицький лев". По справах, треба було просто приїхати і забрати. Це - капець! Припаркуватись НІДЕ! Зовні будинку, всередині того "колодязя" (знаю таке, всередині хтось чихне, весь будинок "будь здоров" каже), ні біля будинку (орієнтувалася на Близенько, як мені сказали), ні при дорозі на під'їзді. Це 20-та година! І машини все їдуть, тебе ззаду підпирають, що не станеш і не розвернешся... Коротше підперла я 3 машини біля фонтанчику з матінкою Божою (о, так, це святе і необхідне) і стою, потім мусила трохи вперед посунутись, бо один чоловік не міг проїхати (під його керівництвом, бо все впритик!). Я вибачилась, але ну реально ніде і я на хвилинку, він сам ще в мене вибачився :) все зрозумів. А ще, я так не бачила у дворах зайняті місця отими залізними "петлями". Нічого собі! Просто повз бардюр. Там були якісь гаражі збоку але і біля них паркуються.
Ото мурашник... І як виїжджала з того двору, туди ще 2 машини якось пропустила (по сантиметру розминалися). Тобто народ ще їхав і їхав!
Я розумію, що місце хороше, інфраструктура, але кожен день переживати, чи буде де стати, і взагалі не двір, а виставка машин. Багатоповерхівка колодязем, з обмеженим дуже простором, без підземного паркінгу - це жах! :lol: :shock:
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 січ, 2020 14:48

... та обдерти забудовника, як липку - щоб мало не було!!!

... ніколи не міг зрозуміти ситуації з тими затримками/невчасними здачами?
- в мене чітко в договорі прописано, що забудовник має право МАКСИМУМ на 3 міс. затримати і то з поважних причин - а далі, нараховується ПЕНЯ ЗА КОЖЕН ДЕНЬ ПРОТЕРМІНУВАННЯ!!!
- тож за 1,5-2р. набіжить чимала пеня!
- але чого чекати стільки часу, якщо вже через 3 міс. протермінування можна забудовника "зробити його разом"?!!!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 січ, 2020 00:27

Трохи не за тематикою форуму, але:
https://youtu.be/hP3nzxOsuL8
Bolt
 
Повідомлень: 2857
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 січ, 2020 03:51

  Долярчик написав:... ніколи не міг зрозуміти ситуації з тими затримками/невчасними здачами?
- в мене чітко в договорі прописано, що забудовник має право МАКСИМУМ на 3 міс. затримати і то з поважних причин - а далі, нараховується ПЕНЯ ЗА КОЖЕН ДЕНЬ ПРОТЕРМІНУВАННЯ!!!
- тож за 1,5-2р. набіжить чимала пеня!
- але чого чекати стільки часу, якщо вже через 3 міс. протермінування можна забудовника "зробити його разом"?!!!

У вас Авалон - колись мало не купив квартиру там, тільки на пороховій. По документах була повна лажа, ота пеня - взагалі пародія. В розмірі 1000 грн за кожен місяць прострочки. По факту - забудовнику вигідніше поставити гроші на депозит та віддавати по 1000 грн в місяць «клієнту». А про судитись - нема з ким, по документах це все як пайові внески і судитись можна тільки самим з собою
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 січ, 2020 12:14

  Ethereum написав:Хто що скаже за ЖК Пасічний?
Є хтось хто вклався? Розглядаю варіант вкладення в бетон.


з того, що відомо:
- в уже зданих і заселених будинках регулярно затоплює підвали - не зробили гідроізоляції довкола будинків
- затікають квартири на останніх поверхах, були затікання через погано закріплені стічні виводи
- дуже низької якості склопакети - промерзають наскрізь, по вікнах постійно патьоки
- тріскають стіни, причому відвалюються шматки цілі
- відсутня звукоізоляція, тоненькі міжквартирні стіни, чути геть усе
- раніше будували 8-10 поверхівки, занесли внески хруньові нещодавно - є дозвіл на забудову масиву 27-поверховими монстрами.
- як і всюди проблеми з паркуванням


враховуючи ситуацію у світі та в Україні - вкладення в бетон не на часі, хіба у вже зданому якісному будинку
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 466467468469470 ... 1000>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919577
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
24757 16537192
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 кві, 2024 22:36
барабашов
548 220585
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама