Ситуація в Україні сприятлива для стрімкого зростання -...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: Чет 16 січ, 2020 23:36

  R2 написав:Пропонуємо до обговорення:
Макроекономічна ситуація в Україні дуже сприятлива для стрімкого економічного зростання.

Дивися повний текст Ситуація в Україні сприятлива для стрімкого зростання - Гончарук.


Я думаю Гончаруку надо пригласить в свою команду Омельяна, будет еще веселее :)
antikkristall
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1864
З нами з: 21.03.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 595 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 16 січ, 2020 23:47

При сприятливій ситуаціїї один зек.ономив а тепер другий зе-кономить.
tvd4
Аватар користувача
 
Повідомлень: 130
З нами з: 04.04.18
Подякував: 27 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2020 01:47

  SMOKE написав:
  Sam17a написав:Это он о чем? Тут остались рабочие? Тут побороли коррупцию? Тут есть условия для жизни? Тут приняли нормальные законы и начали их исполнять?

Опять "всепропальщики..."По порядку:
Рабочих, как грязи. Работы бы на всех найти.
Коррупцию не побороли и есть над чем работать. Как и везде в мире. Но нам работать и работать ещё.
Условия для жизни вполне неплохие и с каждым годом медленно и уверенно улучшаются, что радует адекватных людей.


В 2007-2008 годах жили намного лучше и не гастербайтерили особо. Где улучшение за 10 лет ?
andrein
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1411
З нами з: 21.10.12
Подякував: 6 раз.
Подякували: 478 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2020 07:39

Для них ситуація покращення вже настала,вони получили захмарні зарплати...Для народу це пусті обіцянки-цяцянки...ждіть може у нас получиться за 5 років,а як не получиться ,то вибачте -ми ж хотіли...
tomilenkoalla65
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 17.01.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2020 10:13

Re: Ситуація в Україні сприятлива для стрімкого зростання -.

  SMOKE написав:Опять "всепропальщики..."По порядку:
Рабочих, как грязи. Работы бы на всех найти.

Серйозно? Я не знаю жодної не працюючої людини.
  SMOKE написав:Условия для жизни вполне неплохие и с каждым годом медленно и уверенно улучшаются, что радует адекватных людей.

Не з наю як у Вас, а в Києві умови життя щорічно стають гірше. З кожним роком все більше проривів опалювальних труб. А останнім часом почали багато будівництв, і майже все переноситься на пізніше, і багато з них заморожується. Як Вам ситуація з метро на Виноградар? А ці всі недострої заважають руху людей.
  SMOKE написав:Законы и исполнение- есть над чем работать всем- платить налоги, включать поворотники на дороге, не получать не положенную субсидию, мусор сортировать и т.д.
Все с себя начинать и будет счастье, а не ждать кого-то

Добре, такий приклад - їдеш ти по правилам, не виїжджаючи на полосу загалонокористувацького транспорту зі швидкісттю 59км/год, а тебе з усіх сторін випереджають і навіть по тій полосі. І мимоволі сам задумуєшся, а що мені буде, якщо я теж буду їхати 140км/год по місту і ще й полосі загалонокористувацького транспорту? - абсолютно нічого, але я буду мати більше часу на себе. Чому не зробити як в Германії, Канаді, Естонії (порушити правила дуже важко) - полоси відокремлені бардюрами, за перевищення швидкості водій на 100% впевнений, що отримає штраф. Чому, як і всі попередники, виконання чи ні законів залишаєте на сумлінні кожного. Адже живучи поруч з людьми, які не сплачують податки, судяться по кожному протоколу (всі справи виграно), ..., - отримуєш вибір, між зберегти та примножити ресурси, тим самим дозволяючи собі покататися на лижах, загорання на сонці, донькі купувати плаття не ноунейм, а брендове; або сумлінно вести себе з державою і перебиватися з хліба на воду.
Як думаєте, куди терези схиляться, знаючи, що обидва варіанти безкарні
jeugen
Аватар користувача
 
Повідомлень: 944
З нами з: 08.08.18
Подякував: 45 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2020 10:25

Re: Рост без него

Премьер-министр Украины Алексей Гончарук написал заявление об отставке и передал его Президенту Украины на подпись.
Об этом глава Кабмина написал на своей странице в Facebook.
sal
 
Заблокований
Повідомлень: 3975
З нами з: 25.03.16
Подякував: 824 раз.
Подякували: 293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2020 10:35

рабочих как грязи, но остались одни неумехи, алкоголики или бракоделы. все нормальные рабочие в польше. уже года два как
252166
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15
З нами з: 17.01.20
Подякував: 2 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2020 10:42

  SMOKE написав:
  Sam17a написав:Это он о чем? Тут остались рабочие? Тут побороли коррупцию? Тут есть условия для жизни? Тут приняли нормальные законы и начали их исполнять?

Опять "всепропальщики..."По порядку:
Рабочих, как грязи. Работы бы на всех найти.
Коррупцию не побороли и есть над чем работать. Как и везде в мире. Но нам работать и работать ещё.
Условия для жизни вполне неплохие и с каждым годом медленно и уверенно улучшаются, что радует адекватных людей.
Законы и исполнение- есть над чем работать всем- платить налоги, включать поворотники на дороге, не получать не положенную субсидию, мусор сортировать и т.д.
Все с себя начинать и будет счастье, а не ждать кого-то

ЛЕВ ГОТОВИТСЯ К ПРЫЖКУ!
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2020 12:24

Аминь, Гончарук, аминь. Нам всё понятно. Ты высказался, а мы тебя услышали.
pin1234
Аватар користувача
 
Повідомлень: 30
З нами з: 05.01.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 січ, 2020 12:30

Re: Ситуація в Україні сприятлива для стрімкого зростання -.

  jeugen написав:Не з наю як у Вас, а в Києві умови життя щорічно стають гірше. З кожним роком все більше проривів опалювальних труб. А останнім часом почали багато будівництв, і майже все переноситься на пізніше, і багато з них заморожується.

Не знаю в якій реальності ваш Київ, але тому, що столиця України, гірше не стає аж ніяк. Прориви опалювальних труб чи гарячої води трапляються буквально щороку, і ця біда вже дуже давно. Будівництва майже ніколи не здавалися вчасно, затримка до півроку й затримкою давно не вважається, бо то в порядку речей.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34702
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 132
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 12:06
lsd08111982
1 401
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 12:10
unicdima
1 621
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 бер, 2024 20:09
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама