Ринок енергоносіїв в контексті

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<1 ... 6465666768 ... 227>
Повідомлення Додано: Суб 18 січ, 2020 23:54

Re: Ринок енергоносіїв в контексті

  zРадио написав:например, на рынке дистрибуции табачной продукции, которая монополизирована у нас на 100%)...
1 Ніколи не була 100%
Максимум була 85% , 10% забрав Метро , 5% інші
2 Сьогодні в мене так званий монополіст Тедіс має 0% , а бувший Сухомлин-ЗТК-ВолиньТабак -100%
Тому все тече -все змінюється... тільки педерація костеніє і костеніє все сильніше... їм мозку не треба. їм достатньо щоб місце мозку зайняла кістка-так легше цвяхи головою забивати.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 19 січ, 2020 00:29

  budivelnik написав:2 Сьогодні в мене так званий монополіст Тедіс має 0% , а бувший Сухомлин-ЗТК-ВолиньТабак -100%


Ну что ж ты врешь! Даже смотрящий за этой коррупционной помойкой стеснительно оценивает долю Тедис в 60%. Но учитывая тот факт, что у них эксклюзивный контракт с "большой четверкой (JTI, PM, BAT и IT), то доля "белого" рынка у них близка к 90%.

Да, и просто поражает твое циничное оправдание, что если концентрация не ровно 100%, а под 100%, то это все нормально!

https://biz.liga.net/all/fmcg/interview ... avoy-tedis

  budivelnik написав:Тому все тече -все змінюється... тільки педерація костеніє і костеніє все сильніше... їм мозку не треба. їм достатньо щоб місце мозку зайняла кістка-так легше цвяхи головою забивати.


С Тедисом я уже выше доказал, что ты угодил в очередную лужу, но чисто ради интереса посмотрел размер теневой экономики интересующей тебя педерации - на 6.4 п.п. ниже, чем у нас (36,4% против 44,8%). Так что забивая гвозди головой, делай это хотя бы острием внутрь, а не шляпкой :mrgreen:

https://www.imf.org/~/media/Files/Publi ... p1817.ashx
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7213 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Нед 19 січ, 2020 00:51

Я знаю що ти фахівець у всіх галузях..
Особливо добре ти знаєш звідки беруться батончики Марс-Снікерс в Україні, чому Коболєв не правильно інвестував в перепрофілювання компресорних станцій...
Сьогодні як я бачу ти так само добре знаєш і про тютюн.
Зашкварюйся... мені просто потім легше буде твою дурь показувати
ПС
Я торгую всіма сигаретами четвірки і при цьому жодна з пачок не проходить через Тедіс
А ти позвони гундяєву він один з беніфіціарів Тедісу і запитайся-чому тобі ще не доповіли про грандіозний провал їх спецслужб,які привели не тільки до втрат на релігійному-а й на тютюновому фронті(разом з газовим до речі)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 19 січ, 2020 01:20

  budivelnik написав:Я торгую всіма сигаретами четвірки і при цьому жодна з пачок не проходить через Тедіс


"Четверка" отгружает только Тедису, но у тебя не проходит ни одна пачка :mrgreen: М-да, тяжелый случай...

  budivelnik написав:А ти позвони гундяєву він один з беніфіціарів Тедісу і запитайся-чому тобі ще не доповіли про грандіозний провал їх спецслужб,які привели не тільки до втрат на релігійному-а й на тютюновому фронті(разом з газовим до речі)


А точно гундяй, а не Луценко с Грановским? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Этот бизнес никогда без крыши не был - если сейчас и другие бенефициары, то только потому что власть сменилась...
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7213 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Нед 19 січ, 2020 01:31

Re: Ринок енергоносіїв в контексті

  zРадио написав:Четверка" отгружает только Тедису, но у тебя не проходит ни одна пачка
Серьозно
Так в тебе російська фабрика ще зовсім недавно відвантажувала батончики снікерс...
1 Ти просто пішак в грі великих дядьків , які тебе використовують як мокру ганчірку тим більше що й коштує ти не більше...
а - сигарети в мене офіційні, бо крім усього в мене бонуси від четвірки , а щоб їх отримати я зобовязаний допустити їх в будь який час до перевірки на відсутність контрафакту...
б - цінові умови які я отримую від свого постачальника - показують мені що в цього постачальника є прямі угоди з четвіркою, або він працює собі в збиток.
Так як ця ж організація присутня на ринку десятки років - не думаю що вона буде працювати собі в збиток.
2 Поцікався структурою Тедісу( і власниками тедісу) в росії -там точно не має ні Луценка ні Грановського , а монопольне становище тедісу полягало в тому що Тедіс монополіст в Росії і загрожував зупинити дистрибуції в Україні будь-кого з двійки(не четвірки , бо Бритіш Табако і Філіп Моріс є акціонерами Тедісу)
І тільки певні дії Луценка змусили москаликів посунутись з ринку..
Але тобі як людині яка відпрацьовує російські гроші і працює по російським темникам хіба важлива істина?
Сказали господарі валим Луценка-значит валим Луценка ( нормальний патріот відразу повинен взяти на замітку - москалі валять Луценка ( чи Коболєва, чи Порошенка) значить це ті які найбільше пройшлись по їх мозолям.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 23 січ, 2020 13:48

Re: Ринок енергоносіїв в контексті

А що це на гілці тиша? То як про реверс та премії так гвалт до неба. А тут ні гу гу.

Кошти та майно Укртрансгазу арештували. У компанії кажуть, що це загрожує зриву опалювального сезону
mephala
 
Повідомлень: 9144
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 січ, 2020 21:19

  mephala написав:А що це на гілці тиша? То як про реверс та премії так гвалт до неба. А тут ні гу гу.

Кошти та майно Укртрансгазу арештували. У компанії кажуть, що це загрожує зриву опалювального сезону
росіяни своїм пропогАндонам проплачують тільки гвалт по речам які шкодять росії
А по тим речам що шкодять Україні-російські шістки переживати не будуть, та й зайвий раз щось викрикати-не ризикнуть
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 17:00

Макогон - глава ОГТСУ, сообщил, что с 2020 года появилась возможность "виртуального реверса" со странами-соседями ЕС:
https://www.facebook.com/mcfire76/posts/10157373509144081?__tn__=-R
avax
 
Повідомлень: 1295
З нами з: 16.09.09
Подякував: 46 раз.
Подякували: 148 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 лют, 2020 20:59

В прошлом году Украина сократила добычу собственного газа на 300 млн кубометров
https://strana.ua/news/248695-skolko-haza-dobyla-ukraina-v-2019-hodu-i-kak-sokratila-sobstvennuju-dobychu.html

Перепакованный агрессивный газ патриотичнее :)
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 07 лют, 2020 21:37

  Вкладчик1234 написав:В прошлом году Украина сократила добычу собственного газа на 300 млн кубометров
https://strana.ua/news/248695-skolko-haza-dobyla-ukraina-v-2019-hodu-i-kak-sokratila-sobstvennuju-dobychu.html

Перепакованный агрессивный газ патриотичнее :)


Коболеву 1% премии от рыночной стоимости 300 млн кубометров газа (за улучшение экологии), Витренко - в премьеры. Эффективных менеджеров нужно мотивировать :mrgreen:
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7213 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
  #<1 ... 6465666768 ... 227>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Ринок праці 1 ... 41, 42, 43
tobias » Вів 05 лис, 2019 10:11
424 76822
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 14:12
Модератор
408 65176
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 кві, 2024 22:13
sens
3 8656
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 тра, 2015 00:32
]OvO[
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама