Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 52785279528052815282 ... 7852>
Повідомлення Додано: Чет 23 січ, 2020 22:39

Польша может поддерживать своих молочников, если они не вытесняют украинские продукты на нашем рынке, - Милованов
Підтримка вітчизняного виробника вимагає, в тому числі, боротьбу з субсидіями інших країн своїм виробникам. Наприклад, для того щоб польське молоко не витісняло українське з українського ринку, буде правильно і справедливо, щоб поляки не давали великі субсидії своїм молокозаводам та фермерами.

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 4775745586

а своих молочников поддерживать не думали?????
19yuriy91
 
Повідомлень: 3190
З нами з: 15.09.12
Подякував: 265 раз.
Подякували: 396 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 січ, 2020 22:50

Re: Політичні дискусії

  ЛАД написав:Можна.
А як же "європєйськие цєнности"?

Шаріков до них явно не має жодного відношення, хоч і шифрується, на теріторії ЄС. Шифрується для того, щоб не було можливості притягнути його до відповідальності за брехню і наклеп.
https://prm.ua/tsya-trusliva-istota-hov ... i-shariya/
Адвокат Марк Фейгін подав позов проти блогера Анатолія Шарія.

Про це він заявив в ефірі "Прямого".

"Нам вперше вдалось втікача притягти до відповідальності. Оскільки специфіка роботи цього персонажа одностороння. Через відсутність його в Україні подати позов в Україні. Це позов дезінормацію та наклеп, які мали місце в роликах YouTube", - розповів він.

Прийняв позов Окружний суд Литви через його проживання в цій країні.

"В Україні він переслідується виключно з кримінальних складів. Я не знаю, чи з’явиться Шарій на засідання суду, оскільки він труслива істота, але подивимось. Подальша доля справи залежатиме від мого адвоката. Його представники заявили, що він не проживає у Литві. Провокативні ролики він закрив для перегляду. Користуючись нагодою хочу до нього звернутись: "Досить бігати, крисеня, досить жінку вагітну присилати, ти хоч раз поведи себе як чоловік, а не педофіл", - наголосив Фейгін.

Також адвокат Марк повідомив, що суд переніс засідання через неявку відповідача.
lapay
 
Повідомлень: 13773
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 січ, 2020 22:52

Re: Політичні дискусії

  19yuriy91 написав:а своих молочников поддерживать не думали?????

Антидемпінгове розслідування, як ЄС проти наших труб. Було б тільки бажання.
lapay
 
Повідомлень: 13773
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 00:13

  YKK написав:lapay Распространение фейков о А.Шарие одназначно показывает вашу порохоботскую сущность.

як шаріков до людей так і люди до нього
mephala
 
Повідомлень: 9144
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 00:45

  YKK написав:lapay Распространение фейков о А.Шарие одназначно показывает вашу порохоботскую сущность.
П.С А чего так пафосно на пропагандистком канале Порошенко, гражданина Фейгина называют адвокатом? В методичке первого (кто-бы сомневался!) забыли (или постеснялись)указать что Фейгин лишен адвокатского свидетельства за нарушение адвокатской этики и распространение фейков, и он теперь называется просто гражданин фейкомет Фейгин.Он бывший адвокат)))
Порохоботы такие порохоботы...


Ну оно вроде как другая власть у нас. А его все преследуют. Может и зря конечно. С другой стороны, он пороха сильно "не любит", могли бы зеленые и поблажку шарику сделать, за такую помощь.
vano80
 
Повідомлень: 2141
З нами з: 17.09.13
Подякував: 30 раз.
Подякували: 328 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 01:37

mephala
А робітників в Польщі також як ППшників наймають та не сплачують податки?

Польша - не является Лидером в области технологий!
И- никогда не являлась.
Странно, что для "некоторых", критерий Успешности - "экспорт раб силы и сельское хозяйство".
Сочувствую Вам.
Мировое распределение труда...IT не приоритет для Польши. :D
Соответственно и налогообложение формируется...
Replay
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2333
З нами з: 20.06.08
Подякував: 137 раз.
Подякували: 515 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 01:41

vano80
А его все преследуют.

Самоподжог, для рекламы?
Replay
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2333
З нами з: 20.06.08
Подякував: 137 раз.
Подякували: 515 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 01:43

  Replay написав:mephala
А робітників в Польщі також як ППшників наймають та не сплачують податки?

критерий Успешности - "экспорт раб силы и сельское хозяйство".

яким чином ви перейшли від мого тексту до свого?

зі
і ріжте текст наступного разу більш коректно.
mephala
 
Повідомлень: 9144
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 02:03

  lapay написав:
  ЛАД написав:Можна.
А як же "європєйськие цєнности"?

Шаріков до них явно не має жодного відношення, хоч і шифрується, на теріторії ЄС. Шифрується для того, щоб не було можливості притягнути його до відповідальності за брехню і наклеп.
https://prm.ua/tsya-trusliva-istota-hov ... i-shariya/
Адвокат Марк Фейгін подав позов проти блогера Анатолія Шарія.

Про це він заявив в ефірі "Прямого".

"Нам вперше вдалось втікача притягти до відповідальності. Оскільки специфіка роботи цього персонажа одностороння. Через відсутність його в Україні подати позов в Україні. Це позов дезінормацію та наклеп, які мали місце в роликах YouTube", - розповів він.

Прийняв позов Окружний суд Литви через його проживання в цій країні.

"В Україні він переслідується виключно з кримінальних складів. Я не знаю, чи з’явиться Шарій на засідання суду, оскільки він труслива істота, але подивимось. Подальша доля справи залежатиме від мого адвоката. Його представники заявили, що він не проживає у Литві. Провокативні ролики він закрив для перегляду. Користуючись нагодою хочу до нього звернутись: "Досить бігати, крисеня, досить жінку вагітну присилати, ти хоч раз поведи себе як чоловік, а не педофіл", - наголосив Фейгін.

Також адвокат Марк повідомив, що суд переніс засідання через неявку відповідача.

Интересно, Вы тоже, как кот и собака станете в позу, если я напишу, что Вы перекручиваете? :)
Какое отношение имеет Шарий к европейским ценностям, это другой вопрос. Я, кстати не его поклонник, никогда его не слушал, сейчас изредка бывает - по ссылкам на форуме.
Но поджог офиса это цивилизованные методы политической борьбы? Чисто по-европейски?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4842 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 02:12

  lapay написав:
  yanyura написав:
Решение передать место Зеленского и членов украинской делегации тем, кто пережил Холокост, стало единственно возможной и вполне дипломатичной реакцией Киева на тот факт, что израильской стороной было отдано предпочтение президенту РФ Владимиру Путину, а главе Украинского государства было отказано в праве голоса.

https://zn.ua/UKRAINE/zelenskiy-otdal-s ... 2910_.html
Или лучше было бы, чтобы Президент Украины выступил в роли молчащего статиста на фоне говорящего Путина?

Зеленський взагалі, спочатку, казав, що не поїде в Ізраїль, якщо йому не нададуть слова. Потім таки поїхав, бо сподівався на зустріч з Путіним. Коли і тут обломилось, вирішив взагалі не йти на форум, коли вже не було фізичної змоги туди доставити свідків тих подій.
От і виходить, що йому не тільки на Україну і українців начхати, але й навіть на своїх соплемінників, що він вже демонстрував в Києві, ставши першим Президентом, який не прийняв участі в Марші пам'яті жертвам Бабиного Яру.

Не знаю, где и кому Зе говорил, "що не поїде в Ізраїль, якщо йому не нададуть слова".
Учтите, что в Израиле достаточно много пророссийских людей и не стоит воспринимать любую публикацию в израильских СМИ как истину в последней инстанции.

А по сути Зеленский больше заслуживал право на выступление, чем Пу. И не благодаря своей национальности. На Украине было гораздо больше жертв Холокоста, чем в России.

И кстати, интересны комментарии к https://www.timesofisrael.com/ukrainian-president-delegates-give-their-seats-at-holocaust-event-to-survivors/?fbclid=IwAR07w7PqZKtkjhbNX6OqWYHuGjdKu8XnWRMP8oGPg_-II2uxRUBv4_Sda40.
Плохой комментарий о Зе, естественно от "щирого украинця" (видимо, "порохобота") Dmytro Horbonos! "Патриоты", мать их.
Востаннє редагувалось ЛАД в П'ят 24 січ, 2020 04:04, всього редагувалось 2 разів.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4842 раз.
 
Профіль
2
2
6
  #<1 ... 52785279528052815282 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама