Як купувати через інтернет з Китаю просто?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 11:44

Як купувати через інтернет з Китаю просто?

Пропонуємо до обговорення:
Частка Китаю у світовому експорті перевищує 13%, країна впевнено лідирує в завоюванні симпатій покупців усього світу.

Дивися повний текст Як купувати через інтернет з Китаю просто?.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99888
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 11:45

Только удалив местных посредников(возможно платящих налоги) , вы вешаете к цене китайских посредников.
Зайдя на Али и сравнив цены у нас я вижу несущественную разницу в цене. Но у нас я беру товар сразу, а с Али нужно ждать и непонятно что приедет.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 798 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 12:25

  p_a_l написав:Только удалив местных посредников(возможно платящих налоги) , вы вешаете к цене китайских посредников.
Зайдя на Али и сравнив цены у нас я вижу несущественную разницу в цене. Но у нас я беру товар сразу, а с Али нужно ждать и непонятно что приедет.

Странно. Я вижу чуть ли не двойную разницу.
_hunter
 
Повідомлень: 7821
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 15:08

Покупаю у китайцев комплектацию: разница от двух до десяти раз! И не надо платить дорого Новой Почте!
zloy_ukr
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1425
З нами з: 12.12.14
Подякував: 128 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 15:16

  _hunter написав:
  p_a_l написав:Только удалив местных посредников(возможно платящих налоги) , вы вешаете к цене китайских посредников.
Зайдя на Али и сравнив цены у нас я вижу несущественную разницу в цене. Но у нас я беру товар сразу, а с Али нужно ждать и непонятно что приедет.

Странно. Я вижу чуть ли не двойную разницу.


Смотря на что и у кого покупать. Например, Xiaomi Redmi Note 8 в Украине дороже от 10%. Но он будет с проверкой и какой то гарантией. С Али - кот в мешке. Большие и тяжелые товары на Али при индивидуальной поставке будут гораздо дороже чем у нас. А на мелкие и дешевые товары накрутка здесь действительно может быть и 2, и 3, и 5 раз.
Кузя
 
Повідомлень: 419
З нами з: 08.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 16:01

  Кузя написав:
  _hunter написав:
  p_a_l написав:Только удалив местных посредников(возможно платящих налоги) , вы вешаете к цене китайских посредников.
Зайдя на Али и сравнив цены у нас я вижу несущественную разницу в цене. Но у нас я беру товар сразу, а с Али нужно ждать и непонятно что приедет.

Странно. Я вижу чуть ли не двойную разницу.


Смотря на что и у кого покупать. Например, Xiaomi Redmi Note 8 в Украине дороже от 10%. Но он будет с проверкой и какой то гарантией. С Али - кот в мешке. Большие и тяжелые товары на Али при индивидуальной поставке будут гораздо дороже чем у нас. А на мелкие и дешевые товары накрутка здесь действительно может быть и 2, и 3, и 5 раз.

Конкретно на Xiaomi барыги просто начали стесняться цены особо задирать -- потому как целевая аудитория вполне может и сама привезти.
Насчет 10%:
rozetka.com.ua/_/p156146978/
-- 6к
www.aliexpress.com/item/4000127921248.html
$202
даже если по 24,5 считать -- на ровном месте тыщщу экономим.
Вот именно что с "какой-то". Такая же гарантия на том же али -- еще $8 сверху.
_hunter
 
Повідомлень: 7821
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 16:39

На мою думку - на Алі купувати значно безпечніше ніж у нас. У всякому разі у випадку якщо щось не так можна відкрити спір, що я неодноразово робив і отримував компенсацію, але потреба в цьому буває вкрай рідко. У нас же недобросовісному продавцю можна хіба відгук поганий лишити...
Taras Rudko
 
Повідомлень: 389
З нами з: 03.10.08
Подякував: 150 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 16:41

  Кузя написав:
  _hunter написав:
  p_a_l написав:Только удалив местных посредников(возможно платящих налоги) , вы вешаете к цене китайских посредников.
Зайдя на Али и сравнив цены у нас я вижу несущественную разницу в цене. Но у нас я беру товар сразу, а с Али нужно ждать и непонятно что приедет.



Смотря на что и у кого покупать. Например, Xiaomi Redmi Note 8 в Украине дороже от 10%. Но он будет с проверкой и какой то гарантией. С Али - кот в мешке. Большие и тяжелые товары на Али при индивидуальной поставке будут гораздо дороже чем у нас. А на мелкие и дешевые товары накрутка здесь действительно может быть и 2, и 3, и 5 раз.

Конкретно на Xiaomi барыги просто начали стесняться цены особо задирать -- потому как целевая аудитория вполне может и сама привезти.
Насчет 10%:
rozetka.com.ua/_/p156146978/
-- 6к
http://www.aliexpress.com/item/4000127921248.html
$202
даже если по 24,5 считать -- на ровном месте тыщщу экономим.
Вот именно что с "какой-то". Такая же гарантия на том же али -- еще $8 сверху.



Ну Вы сравнили с самым барыжным интернет-магазином - РОЗЕТКОЙ. :)
https://kazachok.com.ua/xiaomi/15511-xi ... =pn.com.ua
Я думаю, что у Вас рядом такие магазинчики есть. Разница 600грн (10%).
И в РОЗЕТКЕ, так же как на Али Вы товар при покупке проверить не сможете. И гарантия у них, особенно на Али непонятно как обеспечивается.
Кузя
 
Повідомлень: 419
З нами з: 08.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 17:08

  Кузя написав:Ну Вы сравнили с самым барыжным интернет-магазином - РОЗЕТКОЙ. :)
https://kazachok.com.ua/xiaomi/15511-xi ... =pn.com.ua
Я думаю, что у Вас рядом такие магазинчики есть. Разница 600грн (10%).
И в РОЗЕТКЕ, так же как на Али Вы товар при покупке проверить не сможете. И гарантия у них, особенно на Али непонятно как обеспечивается.

Даже если 600 -- зачем лишний раз барыг кормить?
Причем, судя по "Гарантия: 3 месяца" -- это вообще какой-то стремный серовоз.

А на Али гарантия очень просто обеспечивается: приносиш телефон по указанному адресу, его без единого вопроса забирают и через небольшое время (неделя вроде) отдают новый -- Huawei P20 так "чинили".
_hunter
 
Повідомлень: 7821
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 17:17

Re: Як купувати через інтернет з Китаю просто?

Meest ті ще бариги)
Везли мені маленьку посилку, по Україні -- 20 діб, зі Львова у Центр. Ще й потім у відділенні тримали 5 діб, не могли відправити смску.
Зворотнього зв'язку немає зовсім - через сайт та по телефону - мовчать.

Не рекомендую користуватися.
equinox
 
Повідомлень: 410
З нами з: 12.12.13
Подякував: 155 раз.
Подякували: 133 раз.
 
Профіль
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 44
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 кві, 2024 19:25
R2
10 1357
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 бер, 2024 07:52
GALeon
1 422
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 бер, 2024 15:44
Investor_K
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron