Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 53005301530253035304 ... 7852>
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 16:48

andrijk777
Лишний раз доказали, что с "порохоботом" нет смысла говорить.
Вы разговариваете сами с собой, а не с собеседником. Вообще-то, это считается плохим признаком. :)
1. Я писал: "Но это всё уже история, пусть историки и разбираются. Не хочу разводить спор на эти темы." Вы всё же начинаете. Я не буду.
Замечу только, что Ваши аргументы - "Терор" и "Закритий кордон" не являются доказательством неконкурентоспособности советской промышленности.
2. Не знаю, где Вы у меня увидели: "винен Хрущов", на основе чего приписали мне "чисто російську позицію"?
О Никите Сергеевиче я даже не упоминал. Лёня, о кот. я писал, это всё же Брежнев.
3.
Стартові умови в Китаю(і в Польщі і в інших незалежних державах до розпаду СРСР) були в рази кращі ніж в України в 1991 році.

Опять же, о Польше у меня ни слова - я упоминал только Китай.
Не будете ли Вы столь любезны, чтобы указать, чем же эти "умови" "були в рази кращі"? Или это так, лишь бы сказать?
В пользу Украины со своей стороны могу предложить аргумент - наличие грамотного и квалифицированного населения. Во всяком случае перед Китаем у нас в этом было преимущество.
4.
По демографію - статтю не читав ( :lol: ), але з заголовком принципово не згідний.
Для відтворення населення потрібно 2,15 дитина на одну жінку. 1,3-1,5 - це ніяке не відтворення.

Вы ещё и читать не умеете?
Где в заголовке статьи Вы увидели утверждение, с которым "принципово не згоднi"?
Спор с утверждениями, придуманными самим собой, это увлекательное занятие! :)
А потом песикот меня упрекает, что я не предоставляю доказательств. Я дал 3 ссылки. Вы не посмотрели ни одну. Хотя это заняло бы меньше времени, чем написание Вашего поста.
Спасибо за внимание.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 17:03

Re: Політичні дискусії

  Replay написав:В принципе, если сказать Правду, то сложилось впечатление, что кто-то, именно этого и добивается! Расчищает Украину для каких-то целей.

Найближчим часом внаслідок потепління рівень океану підніметься на кілька десят метрів і пів Європи затопить. От розчищають місце для переселенців.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34736
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 17:10

  freeze написав:
  lapay написав:Побачимо. Я не вірю, що ми поступимось в питанні визнання легітимності Лугандона, а без цього весь проект не має сенсу.


Если не поступимся, то тогда с РФ снимут санкции за ОРДЛО, это же очевидно, Путин будет полностью рукопожатным и тоже довольным.

Вообще и на сегодня Путин выглядит очень жизнерадостным, Меркель ему улыбается, ездит попить чай в Москву, Макрон почти друг, Эрдоган лепший кореш, Нетаньяху каждое 9 мая как штык в Москве, товарищ Си со всем уважением, да и Трамп вполне дружественный, санкции за СП-2 это всего лишь бизнес, ничего личного.

Как по мне, выглядит, что нас надули. Признаем автономию ОРДЛО - плохо, не признаем - тоже плохо.

Так ви ж за нього голосували, тепер прозрівші із 73% кажуть що їх надули, а зовсім упороті тіпа Долярчика - "ідьом вєрним путьом тавагіщі, зробімо їх разом"
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34736
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 17:12

  budivelnik написав:
  flyman написав:Я в Польщі вписувався у трати на транспорт і харчування 300 злотих в місяць
А в Україні в півтора рази більше виходить.
Сестра будучи громадянкою Польщі отримує 1700 злотих+ 2*500злотих на дітей(до 18 років)- 100% цих сум йдуть на квартиру+проїдання+одяг
Такі-сякі капвитрати(ремонт+додаткові покупки) забезпечуються за рахунок чоловіка. який працює в німців...
От і виходить , що витрати на 1 людину в Польщі(яка там живе не в бараці) становлять мінімум
(1700+2*500)/3=900 злотих

це з орендою і комуналкою,
в мене якщо все разом, то виходило 900 злотих літом і 950 зимою
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34736
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 17:12

Re: Політичні дискусії

ЛАД написав:
  Faceless написав:....
Это к вопросу, является ли УПЦ МП агентом роспропаганды.

Не знаю, является ли позиция конкретного священника позицией церкви, не знаю так же, есть ли подходящая статья УК (думаю, можно найти и наказать), но уе... есть везде.
Речь о том, что это далеко не единичный случай, а позиция самой УПЦ МП.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34777
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 17:16

Re: Політичні дискусії

  lapay написав:Визнаємо ОРДЛО - будемо ми тягнути цей тягар, не визнаємо - вони. Так що тут очевидно - що добре, а що погане.

що очевидно?
ти хочеш не визнавати ОРДЛО територією України,
а громадян України, громадянами України, ти чиїх будеш "патріоте"?
Востаннє редагувалось flyman в Суб 25 січ, 2020 17:35, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34736
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 17:31

  Вкладчик1234 написав:"Слуга народу" запевнила, що фінансування Пінчуком поїздки у Давос не є корупцією
https://24tv.ua/sluga_narodu_zapevnila_shho_finansuvannya_pinchukom_poyizdki_u_davos_ne_ye_koruptsiyeyu_n1269505

Интересно, а финансирование поездок фондом ахметова, коломойского, питуна, - является коррупцией?

так яка це корупція? це благодійна допомога благодійного фонду
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34736
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 17:38

  ЛАД написав:О Никите Сергеевиче я даже не упоминал. Лёня, о кот. я писал, это всё же Брежнев.
Я знаходжусь в українськомовному середовищі, а ви говорите російським сленгом - "Лёня".
  ЛАД написав:Не будете ли Вы столь любезны, чтобы указать, чем же эти "умови" "були в рази кращі"? Или это так, лишь бы сказать?
В пользу Украины со своей стороны могу предложить аргумент - наличие грамотного и квалифицированного населения. Во всяком случае перед Китаем у нас в этом было преимущество.

Наведу для вас шокуючий аргумент: "наличие грамотного и квалифицированного населения было нашим недостатоком, во всяком случае перед Китаем" :D
Тут довго писати і пояснювати. Тому наведу примітивний приклад: маємо доярку яка знає 10 іноземних мов і просту доярку. Як ви думаєте кого візьмуть на роботу(дояркою) швидше?
А взагалі порівнювати Україну і Китай дещо некоректно.

Моя логіка така: жодна з пострадянських республік не добилася якихось значних успіхів за 30 років, а той час як багато держав "радянського блоку" (Польща, Чехія, Угорщина, Китай і інші) добились значних успіхів. Чому??? Моя логіка така: тому що в них були кращі стартові умови.
Хоч можливо у вас є краще пояснення - прошу.
  ЛАД написав:Вы ещё и читать не умеете?
Где в заголовке статьи Вы увидели утверждение, с которым "принципово не згоднi"

Так, не вмію читати.
Заголовок по першому вашому посиланні: "Низкая рождаемость – не главная демографическая проблема Украины"
andrijk777
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 18:04

  andrijk777 написав:
  ЛАД написав:О Никите Сергеевиче я даже не упоминал. Лёня, о кот. я писал, это всё же Брежнев.
Я знаходжусь в українськомовному середовищі, а ви говорите російським сленгом - "Лёня".
  ЛАД написав:Не будете ли Вы столь любезны, чтобы указать, чем же эти "умови" "були в рази кращі"? Или это так, лишь бы сказать?
В пользу Украины со своей стороны могу предложить аргумент - наличие грамотного и квалифицированного населения. Во всяком случае перед Китаем у нас в этом было преимущество.

Наведу для вас шокуючий аргумент: "наличие грамотного и квалифицированного населения было нашим недостатоком, во всяком случае перед Китаем" :D
Тут довго писати і пояснювати. Тому наведу примітивний приклад: маємо доярку яка знає 10 іноземних мов і просту доярку. Як ви думаєте кого візьмуть на роботу(дояркою) швидше?
А взагалі порівнювати Україну і Китай дещо некоректно.

Моя логіка така: жодна з пострадянських республік не добилася якихось значних успіхів за 30 років, а той час як багато держав "радянського блоку" (Польща, Чехія, Угорщина, Китай і інші) добились значних успіхів. Чому??? Моя логіка така: тому що в них були кращі стартові умови.
Хоч можливо у вас є краще пояснення - прошу.
  ЛАД написав:Вы ещё и читать не умеете?
Где в заголовке статьи Вы увидели утверждение, с которым "принципово не згоднi"

Так, не вмію читати.
Заголовок по першому вашому посиланні: "Низкая рождаемость – не главная демографическая проблема Украины"


Класс на прогулке в парке. Вовочка идет рядом с учительницей. Навстречу идут три женщины и кушают мороженное. Вовочка говорит:
- Марь Иванна, хотите загадку?
- Ну, загадывай, - соглашается та.
- Вон, видите, идут три женщины и едят мороженное. Одна его кусает, другая лижет, а третья сосет. Как вы думаете, которая из них замужем?
Учительница подумала и отвечает:
- Я думаю, та, которая сосет.
- Нет, Марь Иванна, замужем та, у которой обручальное кольцо на пальце. Но мне нравится ход ваших мыслей!
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34736
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 18:08

Re: Політичні дискусії

  flyman написав:що очевидно?
ти хочеш не визнавати ОРДЛО територією України,
а громадян України, громадянами України, ти чиїх будеш "патріоте"?

ОРДЛО - окупована теріторія, це визнала Рада. Громадяни України можуть жити де хочуть, хоч в Кремлі. Силою їх загоняти ніхто не буде, минулий загон закінчився спаленням 40% техніки, тисячами полонених і Мінськими угодами.
Може угорці, румуни, чи поляки теж захотіли б "повернути" соплемінників з компактних поселень України, чи "ісконні землі", так хто ж їм дасть. Так і нам...
Востаннє редагувалось lapay в Суб 25 січ, 2020 18:17, всього редагувалось 1 раз.
lapay
 
Повідомлень: 13787
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 53005301530253035304 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама