Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 53155316531753185319 ... 7852>
Повідомлення Додано: Нед 26 січ, 2020 15:38

  mephala написав:син загинув давно, але конфлікт співпав з поверненням церкви до упц
а що там в голові у попа після його покаяння нам не відомо. міг таким чином мститися їй за щось. найімовірніше за те що вона прихильниця пцу


Теоретически всё возможно, квартирный вопрос - вопрос собственности испортил не одну семью в этом мире, я уже не говорю о взаимоотношениях более широких.
Священник говорит одно, тётушка говорит другое, обычно правда бывает где-то посередине. А как было на самом деле мы не узнаем, видео не выложили участники))) Был бы конфликт в городе как минимум пару телефонов бы снимало.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20503
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Нед 26 січ, 2020 15:44

  lapay написав:

Це мені розповідав двоюрідний брат, в якого пасинок атовець: "Прийшов онук в шкільну їдальню, а йому дали четвертинку порції, і кажуть -Це тобі скільки грошей держава виділила на харчування-. У батьків шок, потім запропонували доплатити -Ні, ми не можемо оформити цю доплату-. Коротше кажучи, після великого скандалу райдержадміністрація таки оформила доплату, як і в інших районах.
Тільки в дитини трамва, бо всі сміялись і тикали пальцями...


А в чём прикол ? Всем выделило государство на полную порцию, а одному хлопчику на четверть порции ? Как это технически возможно ? В Одессе абсолютно бесплатное питание в школах получают все без исключения школьники 1-4 классов.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20503
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Нед 26 січ, 2020 15:45

  ЛАД написав:
  mephala написав:
  ЛАД написав:Не будете такі ласкаві розказати, що і коли він все ж таки писав про українську мову?

відповім вам вашими ж словами - мені більш нічим зайнятися?

Вы обвинили человека в том, что он хаял укр. язык. И обвинили меня в том, что я на это не реагировал, зато среагировал на Ваши провокации в адрес русского.
В таком случае Вы обязаны предоставить доказательства.
Тем более, что Вы продолжаете свои провокации.

якби ви уважно прочитали моє друге посилання то побачили б що історія давня.

Прочитав уважно. "Полгода" это "давня історія"? Нiчого iншого, бiльш давнього не побачив.

коли ви мені закидали - я вам також пропонував щоб ви надали підтвердження своїм словам. ви цього не зробили та відписалися що вам і так є чим зайнятися.
а закидали ви мені що я і порохобот і підтримую фашистську ідеологію. все і не згадаєш.
то коли ви не наводите підтвердження своїм слова та бездоказово мене в чомусь обвинувачуєте цікаво яке право маєте від мене щось вимагати? звісно що зараз вже нічого не знайти - всі ваші провокації адміністрація видалила.

зважаючи на загальний потік інформації та її оперативність історія дійсно давня. он зе обрали також пів року тому. а скільки вже інфи спливло. фріз встиг і розчаруватися.
mephala
 
Повідомлень: 9069
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 січ, 2020 15:57

freeze
Всем выделило государство на полную порцию, а одному хлопчику на четверть порции

Нет, судя по всему - все платят за обед "по полной" а льготники - получают ровно столько, сколько оплатило государство!

P.S. Вы не думали, что в школах... могут и плюнуть в чай, по приколу или ещё чего похлеще? Да сами же "старшеклассники", которые дежурят в столовой(такая практика распространена)! :D
Replay
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2333
З нами з: 20.06.08
Подякував: 137 раз.
Подякували: 515 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 січ, 2020 15:58

  Replay написав:Если выделили детям ветеранов АТО по 3 грн на обед, то явно не школа виновата а те, кто всего 3 грн. выделил!


С этими льготами вообще какая-то муть идет, кто-то что-то куда-то выделяет, как это всё потом используется малопонятно.
Я вот ни разу не слышал, чтобы в Одесской области компенсировали маршруточникам поездки льготников, хотя это должно делать государство.

Давно пора монетизировать все льготы, и не ставить людей в глупое положение, заставляя их таскать своё удостоверение в трамваях, маршрутках и тд. Перечислили льготнику раз в месяц необходимую сумму, пусть он сам решает - ребенку на обед дать, в маршрутке проехать или лекарства себе купить. А то всех просителями делают, имхо.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20503
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Нед 26 січ, 2020 16:03

Re: Політичні дискусії

  freeze написав:А в чём прикол ? Всем выделило государство на полную порцию, а одному хлопчику на четверть порции ? Как это технически возможно ? В Одессе абсолютно бесплатное питание в школах получают все без исключения школьники 1-4 классов.

Харчування платне, для середньої школи, держава виділяє певну сумму, якої тільки вистачило для четвертинку порції. Прикол в тому, що дали цю четвертинку, замість того, щоб обговорити питання з батьками. Так що вчителі різні бувають, можна згадати завуча харківської школи, де навчавчася школяр, який загинув від теракта - на похоронах обіцяла назвати школу його ім'ям, а зараз вперто морозиться.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 січ, 2020 16:08

lapay
Прикол в тому, що дали цю четвертинку, замість того, щоб обговорити питання з батьками.

Это противозаконно, брать с родителей льготников - доплату за обед!
Директора школы - посадят!
Неужели непонятно? :D

Претензии к Властям, которые выделяют недостаточно средств на питание льготников.
Replay
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2333
З нами з: 20.06.08
Подякував: 137 раз.
Подякували: 515 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 січ, 2020 16:14

Re: Політичні дискусії

  Replay написав:Это противозаконно, брать с родителей льготников - доплату за обед!
Директора школы - посадят!
Неужели непонятно? :D

Претензии к Властям, которые выделяют недостаточно средств на питание льготников.

Влада це питання і вирішила, районна влада, вчителі були зобов'язані зв'язатись з батьками, якщо виникло таке питання, і зі своїм начальством.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 січ, 2020 16:21

lapay
Влада це питання і вирішила, районна влада, вчителі були зобов'язані зв'язатись з батьками, якщо виникло таке питання, і зі своїм начальством.

Первый раз слышу, что простой учитель, может решать финансовые вопросы, связанные с Льготами, выделяемые государством!

По-Вашему, если "моей бабке" начисляют маленькую субсидию, она может сама прийти "облэнерго" и затребовать от них "доплаты"?
Та ну, не прикалывайтесь... :D

Власть выделила 3 рубля?
Если "частный учитель" будет брать денег с родителей в качестве Доплаты на обед, то этот Учитель, может быть обвинён в Коррупции! Вымагает средства с граждан, более того, с Героев АТО!!!! :D

Мало денег на обед? Пишите "наверх", снимайте ролик и выкладывайте в СМИ! :(
Replay
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2333
З нами з: 20.06.08
Подякував: 137 раз.
Подякували: 515 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 26 січ, 2020 16:27

Re: Політичні дискусії

  Replay написав:Первый раз слышу, что простой учитель, может решать финансовые вопросы, связанные с Льготами, выделяемые государством!

Значить, приймати рішення, що треба різати порцію, він може? А залишок куди подів - віддав бєзвозмездно своєму шлунку, чи взяв в нього росписку?
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 53155316531753185319 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама