Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 474475476477478 ... 1000>
Повідомлення Додано: Пон 27 січ, 2020 19:29

  Bolt написав:
  jump написав:Л
Люба Федишин розповіда ZAXID.NET, що екс-нардеп відкачує нечистоти на вулицю вже не вперше. На нього вже скаржилися інші сусіди у сільську раду, однак безрезультатно.
https://zaxid.net/lvivskogo_eks_nardepa ... u_n1496685

В нас в селі ассенізатор бере за відкачку 600 грн 4куб.м.Мені тре викачувати 3 рази в місяць.Ну шо сказати ?!Добре, що я не маю таких пильних сусідів як пан депутат ;)


Сливаешь соседям под калитку, как депутат?

Если честно, мне вот интересно откуда такие люди берутся? Как можно настолько себя и окружающих не уважать?
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 27 січ, 2020 19:32

  change_pm написав:Если честно, мне вот интересно откуда такие люди берутся? Как можно настолько себя и окружающих не уважать?

Вопрос конечно риторический
bureau
Аватар користувача
 
Повідомлень: 104
З нами з: 13.08.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 січ, 2020 21:34

  change_pm написав:
  Bolt написав:
  jump написав:Л
Люба Федишин розповіда ZAXID.NET, що екс-нардеп відкачує нечистоти на вулицю вже не вперше. На нього вже скаржилися інші сусіди у сільську раду, однак безрезультатно.
https://zaxid.net/lvivskogo_eks_nardepa ... u_n1496685

В нас в селі ассенізатор бере за відкачку 600 грн 4куб.м.Мені тре викачувати 3 рази в місяць.Ну шо сказати ?!Добре, що я не маю таких пильних сусідів як пан депутат ;)


Сливаешь соседям под калитку, как депутат?

Если честно, мне вот интересно откуда такие люди берутся? Как можно настолько себя и окружающих не уважать?

У нас соседям под калитку от ассенизатора течет, жлобит сам себе выкачивать.А я качаю насосом на заброшеный участок , метрах в тридцати от меня.
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 січ, 2020 22:06

  Bolt написав:У нас соседям под калитку от ассенизатора течет, жлобит сам себе выкачивать.А я качаю насосом на заброшеный участок , метрах в тридцати от меня.


Как говорится, все что вы хотели знать о жизни в своем доме рядом с "нищебродами" (реально бедными или морально бедными), но боялись спросить.
О свинарниках, гусях/курях, деревьях, который за межу участка выходят мило умолчим...

зы. Я надеюсь в вас нет скважины на участке, с которой вы воду пьете?

ззы. Жил как-то в частном секторе, центральной канализации ни у кого не было, ямы были. Через соседа, у всех скважина причем неглубокая. Пьют водицу из скважины и не нахвалятся, какая ж вкусная, не то что из водопровода))) свое ж г... не пахнет.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 27 січ, 2020 22:26

  Bolt написав:
  jump написав:Львівського екс-нардепа спіймали за зливом нечистот з власного будинку просто на вулицю
Іван Денькович заявив, що вчинив так вимушено :oops: :lol:

Екс-нардеп від «Батьківщини» Іван Денькович, який проживає у селі Зимна Вода Пустомитівського району біля Львова, викачує нечистоти із вигрібної ями свого приватного будинку просто на проїжджу частину вулиці. Зокрема, це зафіксували сусіди Івана Деньковича у неділю, 26 січня. При цьому, зі слів сусідів, на їх зауваження екс-нардеп не реагував.

Про цей випадок написала мешканка Зимної Води Люба Федишин у групі села у Facebook. Слід зазначити, що вулиця Чорновола у Зимній Воді. на якій проживає Іван Денькович, не каналізована, відтак мешканці користуються вигрібними ямами, які потрібно регулярно відкачувати та вивозити нечистоти.

«26 січня увечері на вулиці Чорновола з будинку 24 викачували каналізацію на проїжджу частину. Коли пану Деньковичу Івану Васильовичу зробили зауваження, він відповів, що люди на вулиці не проживають. Зробимо відомим колишнього депутата Верховної Ради, якому не вистачає грошей на викачку нечистот. Може, сільська рада випише йому допомогу, бо на скарги сусідів він уваги не звертає», – написала жінка.

Люба Федишин розповіда ZAXID.NET, що екс-нардеп відкачує нечистоти на вулицю вже не вперше. На нього вже скаржилися інші сусіди у сільську раду, однак безрезультатно.
https://zaxid.net/lvivskogo_eks_nardepa ... u_n1496685

В нас в селі ассенізатор бере за відкачку 600 грн 4куб.м.Мені тре викачувати 3 рази в місяць.Ну шо сказати ?!Добре, що я не маю таких пильних сусідів як пан депутат ;)


ну раз не вистачає на вивіз, то може менше води споживати варто? а то якось культурно так виходить, срати собі під ноги, що коли у ваші села попадаєш то відразу тікати звідти хочеться.
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1459
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 січ, 2020 22:42

  change_pm написав:
  Bolt написав:У нас соседям под калитку от ассенизатора течет, жлобит сам себе выкачивать.А я качаю насосом на заброшеный участок , метрах в тридцати от меня.


Как говорится, все что вы хотели знать о жизни в своем доме рядом с "нищебродами" (реально бедными или морально бедными), но боялись спросить.
О свинарниках, гусях/курях, деревьях, который за межу участка выходят мило умолчим...

зы. Я надеюсь в вас нет скважины на участке, с которой вы воду пьете?

ззы. Жил как-то в частном секторе, центральной канализации ни у кого не было, ямы были. Через соседа, у всех скважина причем неглубокая. Пьют водицу из скважины и не нахвалятся, какая ж вкусная, не то что из водопровода))) свое ж г... не пахнет.

Вода как раз водопроводная .В кооператив гривен 50 в год за нее плачу.Безлимит.
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 04:15

стоки можна очищувати, використану воду використовувати для поливу газону чи саду:
https://ziko.com.ua/home-solution-ochys ... chnyh-vod/

залежно від об'ємів, 2-3тис $ коштує. Це може виплатитися за 2-3 роки, якщо в царських селах за одну викачку 600 грн беруть.

Але від самого початку треба робити каналізацію з переливом, щоби нічого не потрапляло аж в підвал.

Найгірше, що ті г@вновози теж виливають зібрані нечистоти. Де?
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 07:32

  Lambada написав:стоки можна очищувати, використану воду використовувати для поливу газону чи саду:
https://ziko.com.ua/home-solution-ochys ... chnyh-vod/

залежно від об'ємів, 2-3тис $ коштує. Це може виплатитися за 2-3 роки, якщо в царських селах за одну викачку 600 грн беруть.

Але від самого початку треба робити каналізацію з переливом, щоби нічого не потрапляло аж в підвал.

Найгірше, що ті г@вновози теж виливають зібрані нечистоти. Де?

В нас поруч побудуввли котеджі, штук девять спарених.І на все те зробили одну модну систему очищення.Не знаю , як вона там очищує але з неї постійно витікає вода з специфічним запахом і тече придорожним рівчаком в Наварію.Недавно прямо над тїєю дорогою збудували ще вісім котеджів. Там запах як на Стуса у Львові.
А ассенізатор, хоч він мені і каже , що возить зливати в Пустомити в каналізацію(за 10км :))і платить за це гроші, насправді зливає в кущі біля свиноферми , десь 2 км.Там і так весь час смердить.Раніше зливав поруч в полі, але його піймав там сільскій голова.Рініше була ще машина в Малечковичах 8куб, але постійно ламалась і власника піймали , теж десь не там зливав.Заплатив штраф.Продав машину і поїхав в Польщу.
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 14:32

Bolt,
у Вашому випадку доцільно викопати ще одну яму для переливу. Бо нормально зроблена каналізація викачується не частіше раз у півроку. В НЕцарських селах то менше 200 грн за 5 кубів коштує зараз.
Трохи дивно, як можна виливати стоки за 30 м від місця, де живете. Ота закинута ділянка, мабуть, комусь належить. Колись її хтось комусь продасть. Ото комусь пощастить!

Всі кажуть, що у Львові смердить.
Взяла я недавно ровера проїхатися по файній дорозі по довколишніх селах, подихати свіжим повітрям: пахне свіжорозкинутим г@вном на грядках, паленою травою, стоками з крутих заміських ресторанів, з багатьох будинків йде дим від опалювання чи то дешевими торфобрикетами чи то просто пластику. Краще вже сидіти у смердючому Львові. На Сихові нічого не смердить.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 14:38

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Bolt написав:Там запах як на Стуса у Львові.


а от реально цікаво - чому вус Стуса смердить гівном 24 на 7 ???
там же навколо дуже мало жилоб'єктів!!!?
greenozon
 
Повідомлень: 16175
З нами з: 01.06.14
Подякував: 425 раз.
Подякували: 1592 раз.
 
Профіль
1
1
3
  #<1 ... 474475476477478 ... 1000>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919410
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
24757 16536911
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 кві, 2024 22:36
барабашов
548 220507
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама