Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 53275328532953305331 ... 7852>
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 09:53

  lapay написав:
  19yuriy91 написав:а если ещё и вышиванку наденет, то ващще!
мова+вышиванка+вера! святая тройка !
а налоги?
Бог простит

Якщо в людини немає ні мови, ні вишиванки, то на питання -Ти патріот?-, буде відповідь -Звісно, я ж податки плачу!-. :)

От-от ... Цікаво просто - російськомовний громадянин України, який не вважає мову чимсь визначальним , культуру прямо зневажає , віру - вважає себе атеїстом - і визначає себе патріотом саме України . Що саме його цікавить тут , що він захищає ( хоча б на словах ) . Бо якщо просто територію - куди колись прийшли його предки - то він звичайний собі завойовник , який захищає свої завоювання . Як колись казали - колонізатор ....
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 09:53

Re: Політичні дискусії

  freeze написав:Я же точно про это и говорю, где то приоритеты поговорить, где то уважать законы.

Врадіївки і Ареф'єві чомусь на південному-сході частіше виникають, ніж в центрально-західному районі. Мабуть тому, що тут закони більш поважають і податки краще платять. :)
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 09:56

  freeze написав:От зразу видно різницю менталітетів - російського та українського . Вказане Вами - як негатив - ознака російського , а як позитив - українського .
І не треба більше говорити ні про що ...


Так вы ж типовый
Опять упор на поговорить, а на уважении к государству это потом, я ж подчеркнул именно это, и вы сразу же подтвердили, спасибо.
Кстати помните как наше государство называется ?[/quote]

Так в цьому і різниця - мене держава мало цікавить - мене цікавить країна Україна . Ви різницю розумієте ? Напевно не дуже - бо Ви таки представник колонізатора - який намагається просто захистити завойоване - неважливо як - можна і зсередини ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 09:56

Re: Політичні дискусії

lapay написав:
  freeze написав:Я же точно про это и говорю, где то приоритеты поговорить, где то уважать законы.

Врадіївки і Ареф'єві чомусь на південному-сході частіше виникають, ніж в центрально-західному районі. Мабуть тому, що тут закони більш поважають і податки краще платять. :)


Естественно, люди там больше возьмущаются нарушениями закона.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20502
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 09:57

Re: Політичні дискусії

Puente написав:
  freeze написав:От зразу видно різницю менталітетів - російського та українського . Вказане Вами - як негатив - ознака російського , а як позитив - українського .
І не треба більше говорити ні про що ...


Так вы ж типовый
Опять упор на поговорить, а на уважении к государству это потом, я ж подчеркнул именно это, и вы сразу же подтвердили, спасибо.
Кстати помните как наше государство называется ?


Так в цьому і різниця - мене держава мало цікавить - мене цікавить країна Україна . Ви різницю розумієте ? Напевно не дуже - бо Ви таки представник колонізатора - який намагається просто захистити завойоване - неважливо як - можна і зсередини ...[/quote]

Когда мои родственники здесь жили, ваши родственники полякам попы вытирали, типовый батрак
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20502
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 10:00

Ладно, ребята, весело тут с вами, но мне на работу, я ж ФОП, мне ж еще на налоги надо заработать для государства Украина, иначе оштрафуют ))
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20502
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 10:02

Re: Політичні дискусії

  freeze написав:Естественно, люди там больше возьмущаются нарушениями закона.

А потім знову обирають Труханова, з російським громадянством, чи Кернеса. Патріоти, що тут скажеш...
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13772
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1458 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 10:09

  Puente написав:
  lapay написав:
  19yuriy91 написав:а если ещё и вышиванку наденет, то ващще!
мова+вышиванка+вера! святая тройка !
а налоги?
Бог простит

Якщо в людини немає ні мови, ні вишиванки, то на питання -Ти патріот?-, буде відповідь -Звісно, я ж податки плачу!-. :)

От-от ... Цікаво просто - російськомовний громадянин України, який не вважає мову чимсь визначальним , культуру прямо зневажає , віру - вважає себе атеїстом - і визначає себе патріотом саме України . Що саме його цікавить тут , що він захищає ( хоча б на словах ) . Бо якщо просто територію - куди колись прийшли його предки - то він звичайний собі завойовник , який захищає свої завоювання . Як колись казали - колонізатор ....

російськомовний громадянин України отдал своего ребёнка сознательно в класс, один из двух, где преподавание велось на мове.
культуру, уж точно, не зневажає :shock:
полным атеїстом себя не щетает, но табу для юмора не видит нигде - ни в вере, ни в вышиванке (вспомните, скока ворья её натянуло)
просто територію - куди колись прийшли його предки - то він звичайний собі завойовник , який захищає свої завоювання . Як колись казали - колонізатор ....

может вы и не заметили, но в Украине за много столетий сложился, если так можно сказать, сплав людей из русских и украинцев, которым далеки и рос.скрепы, но и не хотят навязывания культуры и традиций зап. Украины, хотя относятся к ним,к культуре и традициям зап. Украины, с уважением. да и вышиванки носят.
19yuriy91
 
Повідомлень: 3190
З нами з: 15.09.12
Подякував: 265 раз.
Подякували: 396 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 10:12

  lapay написав:
  freeze написав:Естественно, люди там больше возьмущаются нарушениями закона.

А потім знову обирають Труханова, з російським громадянством, чи Кернеса. Патріоти, що тут скажеш...



Так этож естественно, подтверждает полностью опрос, разные понятия патриотизма, кому важно крепкого хозяйственника, кому важнее патриота с правильным произношением.
Труханов и Кернес практически ни слова не могут связать по украински, а зато избирались с огромным отрывом от конкурентов.
И на выхлопе Труханова особо не ругают в конце каденции, а Кернеса вообще на руках носят, а Садовой весь в мусоре и скандалах.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20502
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 10:57

lapay
Мне интересна не теория, а практика - лично вы кому доверите лечить своего ребенка, врачу, который ходит в вышиванке, говорит только на украинском, активиста, но у которого дети-пациенты долго не выздоравливают из-за слабых знаний самого врача, или к тому, кто говорит только на русском, не имеет вышиванки, "политически неблагонадежен", но является в городе признанным авторитетом в лечении?
yanyura
 
Повідомлень: 7042
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1564 раз.
 
Профіль
7
  #<1 ... 53275328532953305331 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама