Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 53325333533453355336 ... 7852>
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 16:20

  katso написав:
  Puente написав:Якщо переважна кількість міського населення говорить зараз російською на вулиці в Запоріжжі - то це означає тільки їх формування як "советский народ" з російською мовою спілкування.


Ничего это не означает кроме того что они говорят по русски.
Этот мэм нам навязан - советский народ и т.п.
Сразу же как попадаешь в РФ - сразу и понимаешь что ты украинец несмотря на язык общения.
Вообще считаю что свою национальность можно осознать только в чужом кругу


Насправді я про це весь час і кажу : що таке російськомовний українець ? Я , наприклад , не розумію - і ніхто мені зрозуміло сформулювати не зміг ... А в Росії так - видно український менталітет - він якось зберігається десятками років ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 16:29

  Puente написав:
  katso написав:
  Puente написав:Якщо переважна кількість міського населення говорить зараз російською на вулиці в Запоріжжі - то це означає тільки їх формування як "советский народ" з російською мовою спілкування.


Ничего это не означает кроме того что они говорят по русски.
Этот мэм нам навязан - советский народ и т.п.
Сразу же как попадаешь в РФ - сразу и понимаешь что ты украинец несмотря на язык общения.
Вообще считаю что свою национальность можно осознать только в чужом кругу


Насправді я про це весь час і кажу : що таке російськомовний українець ? Я , наприклад , не розумію - і ніхто мені зрозуміло сформулювати не зміг ... А в Росії так - видно український менталітет - він якось зберігається десятками років ...

Просто вивчити мову і не займатися дурнею... :) Російськомовний українець... :mrgreen: Українець і в Африці є українцем. Своє треба шанувати і берегти. І все стане просто і зрозуміло. Без усілякої гібридності. А хто хоче залишатися гибридом, не те, не се...власний вибір теж. Час вже визначатися, якого ти роду-племені, а не перекотиполе, чи радянська людина. Бо інакше шизофренія якась виникає. Гібрид. Гібридна людина.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 16:54

Kudrjavuy
Мені чомусь стає зрозуміліше Ваше бачення . Але мені здається , що в оцінках Ви помиляєтеся - українці по суті майже завжди індивідуалісти і дуже легко адаптовуються під будь-що . І щось кардинально "вбити" навряд чи вийде у будь-кого .
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 17:08

  katso написав:
  Puente написав:Якщо переважна кількість міського населення говорить зараз російською на вулиці в Запоріжжі - то це означає тільки їх формування як "советский народ" з російською мовою спілкування.


Ничего это не означает кроме того что они говорят по русски.
Этот мэм нам навязан - советский народ и т.п.
Сразу же как попадаешь в РФ - сразу и понимаешь что ты украинец несмотря на язык общения.
Вообще считаю что свою национальность можно осознать только в чужом кругу

Вот просто интересно, что скажут об "американском народе" у которого целая куча языков. :)
Или это уже и не народ?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4836 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 17:13

  Козак-характерник написав:
..... чи радянська людина.

Вообще-то, не самый плохой вариант.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4836 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 17:19

  Puente написав:.....
Насправді я про це весь час і кажу : що таке російськомовний українець ? Я , наприклад , не розумію - і ніхто мені зрозуміло сформулювати не зміг ...
.....

А что такое испано-, франко- или ещё какой -язычный американец Вы понимаете?
Или они уже не американцы?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4836 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 17:21

  ЛАД написав:
  Козак-характерник написав:
..... чи радянська людина.

Вообще-то, не самый плохой вариант.

Це вибір кожного, з ким себе ідентифікувати. Але радянські люди, то вже вимираючі динозаври. Радянського Союзу вже немає. І слава Богу! :) Перегорнули сторінку історїї і живемо тут і зараз, думаючи про майбутнє. Але й поважаючи минуле, зі всіма плюсами й мінусами того минулого. :wink:
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 17:27

  ЛАД написав:
  katso написав:
  Puente написав:Якщо переважна кількість міського населення говорить зараз російською на вулиці в Запоріжжі - то це означає тільки їх формування як "советский народ" з російською мовою спілкування.


Ничего это не означает кроме того что они говорят по русски.
Этот мэм нам навязан - советский народ и т.п.
Сразу же как попадаешь в РФ - сразу и понимаешь что ты украинец несмотря на язык общения.
Вообще считаю что свою национальность можно осознать только в чужом кругу

Вот просто интересно, что скажут об "американском народе" у которого целая куча языков. :)
Или это уже и не народ?

Ну якось навіть дивно таке читати ... В свій час з"явилося поняття "советский народ" якраз по аналогії з американським . У нас це не вийшло - бо ми все-таки в багатонаціональній - але розділеній Європі живемо і жили довго . А там вийшло - два покоління - і ти вже місцевий . Хоча і там згадують предків , які припливли в 1 партії ...
Але там поняття громадянства вище всіх інших в принципі . Ну і "купа мов" - це знову ж таки "свіжачок" на хвилі росту толерантності до всього ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 17:27

  ЛАД написав:
  Puente написав:.....
Насправді я про це весь час і кажу : що таке російськомовний українець ? Я , наприклад , не розумію - і ніхто мені зрозуміло сформулювати не зміг ...
.....

А что такое испано-, франко- или ещё какой -язычный американец Вы понимаете?
Или они уже не американцы?

Ваша помилка в тому, що Ви натягуєте цей досвід на наші історичні умови. Все треба розглядати в контексі. В нас є СВОЯ мова і СВОЯ історія. І лише ми повинні визначати СВОЇХ героїв, СВОЮ мову, СВОЄ бачення минулого...Поки буде шарахання і гра в "толерантність", якою користаються наші вороги, то діла не буде... :wink: Буде своє стале, міцне...тоді й в демократію можна побавитися....А поки ворог біля воріт. І вже топчить нашу землю.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 17:29

  Puente написав:Kudrjavuy
Мені чомусь стає зрозуміліше Ваше бачення . Але мені здається , що в оцінках Ви помиляєтеся - українці по суті майже завжди індивідуалісти і дуже легко адаптовуються під будь-що . І щось кардинально "вбити" навряд чи вийде у будь-кого .

:(
Жаль модер удалил.
Остальные остались в своей "вере".
Благо если ВЫ успели ознакомиться с частью "законченной мысли".

Безвозвратно убивается ВСЁ.
Энергетика, промышленность, наука, образование, медицина, транспорт, инфраструктура, население, территории, образ жизни, перспективы, экология, ..........
НЕ "развивается", а безвозвратно "убивается" при чём осознанно.

Именно индивидуальность заставляет не брать оружие в руки, а бежать - бежать куда угодно, даже в РФ,... - а оно(единственное решение, чего ожидают все) куда проще по всем мировым канонам.

О сегодняшних перспективах медицины, с цифрами:
https://youtu.be/SvlodQ4ki0A

Одним словом, даже "обещанному" - ж.о.п.а!
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Вів 28 січ, 2020 18:05, всього редагувалось 2 разів.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 53325333533453355336 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама