Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 53345335533653375338 ... 7852>
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 18:30

katso
Очень жаль, что на ветке убрали плюсы. Поставил бы за все Ваши посты.

Модераторы, может, всё-таки, восстановите? Можно не учитывать при определении топа, это не так важно.
Такое предложение уже было. Может, учтете пожелания?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4836 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 18:44

  ЛАД написав:
  Puente написав:.....
Насправді я про це весь час і кажу : що таке російськомовний українець ? Я , наприклад , не розумію - і ніхто мені зрозуміло сформулювати не зміг ...
.....

А что такое испано-, франко- или ещё какой -язычный американец Вы понимаете?
Или они уже не американцы?


Штатовские элиты давным давно переболели комплексом неполноценности, навязываемом англичанами. Поэтому и обывателей им не заражают. Там другие ценности - материальный успех (американская мечта). А язык - лишь средство его достижения. Английский - мировой язык бизнеса. Кто хочет преуспеть - сам его выучит.

Наши же элиты только начали болеть национальным вопросом, пытаясь доказать свою самодостаточноть и исключительность. Ну и пересичных этим кормят - многих же, реально, хлебом не корми - а дай почувствовать принадлежность к чему-то (якобы) древнему и значимому... Социология показывает, что национальной риторике подвержены наименее образованные и богатые слои общества. Они же являются и электоратом. Вот и имеем - армовир ВМЕСТО благосостояния, а НЕ В ДОПОЛНЕНИЕ к нему
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7211 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 18:57

  katso написав:Так в тому то й справа що усім цим націоналізмом нас повертають у минуле.

Нам нав'язують стереотипи які зараз вже давно у минулому

Усі ці "садки вишневі коло хати" - багато у кого хата своя є - 10млн киян по шпаківнях живе?

Вишиванкі ці - багато хто ії САМ вишив ?

"Ми на своїй даній Богом землі" - альо, у скількох з 37млн громадян є СВОЯ ЗЕМЛЯ?

Смолоскипна хода - що немає електріки?

Підручник для школяра відкриєш - там взагалі жах - кози, корови, свійськи тварини - ХТО з дітей їх коли бачив крім у зоопарку?

Що це крім повернення у минуле? Сучасна нація живе здебільшого по містах у жахливому становищі - мегаполіси, 25-етажні багатоповерховки, затори, космолоти, ломбарди, швидкоГроші - але про це НЕ МОДНО казати вголос...

Націоналізм як і будь який "ізм"...будь яка ідеологія...Тут є багато течій і баченнь. І є ідеологія, а є конкретні виконавці, що можуть діяти зовсім не за принципами цієї ідеології. Ми вже це обговорювали. Ви поставили знак рівняння між націоналізмом і архаїчним минулим. Мовляв націоналізм дорівнює поверненню в суто аграрну цивілізацію. Це не так. І якщо виник у Вас такий стереотип, то це недопрацювання тих, хто презентує ідеологію націоналізму. Націоналіст дбає перш за все за СВОЄ, в будь якому прояві. Націоналіст поважає інші нації і чекає ж такої ж поваги і до своєї. Націоналіст сповідує загальнолюдські цінності, але й розуміє, що світ недосконалий і впершу чергу треба дбати про своє, а потім перейматися загальним.

Звісно, я, як людина тверезомисляча, а не фанатик, розумію, що існують й інші моделі побудови держави. Є люди, що мають погляди альтернативні моєму баченню. І з цим треба рахуватися. І єдиний вихід тут - вести дискусію. Переконувати один одного аргументами, а ніяк не обзиваннями чи наклеюванням ярликів: ватник, ворог, бандерівець і т.п. Але дискусію треба вести україноцентричну. Той хто не сприймає Україну і не любить її, з тими про що дискутувати? Той хто любить Україну, але має просто інше бачення на її розвиток, з тим можна дискутувати. Цівілізованно. Вести дискусію з позиції: я завжди правий, а ти - дурень, немає сенсу. Адекватна людина завжди порозуміється з іншою адекватною людиною, незважаючи на світоглядні відмінності.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 19:06

  katso написав:Ну опанував я мову ще у школі - і шо воно мені - рідна все одно російська, нею я думаю та з нею помру. У цьому факту немає нічого гарного або поганого - це просто факт

Це просто Ваші цінності Ви презентували. Все йде з серця. Якщо там немає поштовху, а є лише "шо воно мені", то так воно і є, так як є. Оцінка цього факту - річ сугубо оціночна, субєктивна. Все впирається знову ж таки в світоглядні цінності.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 19:10

  Козак-характерник написав:
  katso написав:Так в тому то й справа що усім цим націоналізмом нас повертають у минуле.

Нам нав'язують стереотипи які зараз вже давно у минулому

Усі ці "садки вишневі коло хати" - багато у кого хата своя є - 10млн киян по шпаківнях живе?

Вишиванкі ці - багато хто ії САМ вишив ?

"Ми на своїй даній Богом землі" - альо, у скількох з 37млн громадян є СВОЯ ЗЕМЛЯ?

Смолоскипна хода - що немає електріки?

Підручник для школяра відкриєш - там взагалі жах - кози, корови, свійськи тварини - ХТО з дітей їх коли бачив крім у зоопарку?

Що це крім повернення у минуле? Сучасна нація живе здебільшого по містах у жахливому становищі - мегаполіси, 25-етажні багатоповерховки, затори, космолоти, ломбарди, швидкоГроші - але про це НЕ МОДНО казати вголос...

Націоналізм як і будь який "ізм"...будь яка ідеологія...Тут є багато течій і баченнь. І є ідеологія, а є конкретні виконавці, що можуть діяти зовсім не за принципами цієї ідеології. Ми вже це обговорювали. Ви поставили знак рівняння між націоналізмом і архаїчним минулим. Мовляв націоналізм дорівнює поверненню в суто аграрну цивілізацію. Це не так. І якщо виник у Вас такий стереотип, то це недопрацювання тих, хто презентує ідеологію націоналізму. Націоналіст дбає перш за все за СВОЄ, в будь якому прояві. Націоналіст поважає інші нації і чекає ж такої ж поваги і до своєї. Націоналіст сповідує загальнолюдські цінності, але й розуміє, що світ недосконалий і впершу чергу треба дбати про своє, а потім перейматися загальним.

Звісно, я, як людина тверезомисляча, а не фанатик, розумію, що існують й інші моделі побудови держави. Є люди, що мають погляди альтернативні моєму баченню. І з цим треба рахуватися. І єдиний вихід тут - вести дискусію. Переконувати один одного аргументами, а ніяк не обзиваннями чи наклеюванням ярликів: ватник, ворог, бандерівець і т.п. Але дискусію треба вести україноцентричну. Той хто не сприймає Україну і не любить її, з тими про що дискутувати? Той хто любить Україну, але має просто інше бачення на її розвиток, з тим можна дискутувати. Цівілізованно. Вести дискусію з позиції: я завжди правий, а ти - дурень, немає сенсу. Адекватна людина завжди порозуміється з іншою адекватною людиною, незважаючи на світоглядні відмінності.

Одно не мешает другому.
Трагично, когда национальная идея подменяется уничтожением национальных достижений.
Открытым грабежом.
И в то же время, пресекается радикальные действия против внутреннего Врага.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 19:13

  zРадио написав:Штатовские элиты давным давно переболели комплексом неполноценности, навязываемом англичанами. Поэтому и обывателей им не заражают. Там другие ценности - материальный успех (американская мечта). А язык - лишь средство его достижения. Английский - мировой язык бизнеса. Кто хочет преуспеть - сам его выучит.

Наши же элиты только начали болеть национальным вопросом, пытаясь доказать свою самодостаточноть и исключительность. Ну и пересичных этим кормят - многих же, реально, хлебом не корми - а дай почувствовать принадлежность к чему-то (якобы) древнему и значимому... Социология показывает, что национальной риторике подвержены наименее образованные и богатые слои общества. Они же являются и электоратом. Вот и имеем - армовир ВМЕСТО благосостояния, а НЕ В ДОПОЛНЕНИЕ к нему

Це ключове. Цінності. Це їх цінності. В їх історичному контексті. А в нас свої цінності, свій контекст. Бездумно переймати будь який чужий досвід без врахування місцевої специфіки - помилка. Не думаю, що матеріальні цінності, це те, що насправді є цінністю в Україні. В нас все ж духовні цінності закладені генетично, потяг до добра і справедливості, в християнському розумінні. Україна - колиска християнства, християнська країна. З цього треба танцювати... :)
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 19:24

Kudrjavuy
Сколько вас?
Вы часто выкладываете длинные видео - по часу и больше.
Целый день смотрите?
Беспокоюсь о Вас. :)
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4836 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 19:34

  Козак-характерник написав:Це ключове. Цінності. Це їх цінності. В їх історичному контексті. А в нас свої цінності, свій контекст. Бездумно переймати будь який чужий досвід без врахування місцевої специфіки - помилка. Не думаю, що матеріальні цінності, це те, що насправді є цінністю в Україні. В нас все ж духовні цінності закладені генетично, потяг до добра і справедливості, в християнському розумінні. Україна - колиска християнства, християнська країна. З цього треба танцювати... :)


В генах нет тех ценностей, о которых вы говорите - уверяю вас :D Геном полностью расшифрован. Т.н. культурный код - это издержки воспитания.

И тут мы входим в большое противоречие - православие воспитывает т.н. духовность, отрицая власть человека над своей судьбой и его устремления к благосостоянию. Тогда пустоты нужно заполнять другими ценностями и нарративами. И вот здесь рождаются патриотизмы и национализмы, плавно переходящие в империализмы и прочие вставания с колен.

Я уже говорил, но повторить несложно... если Украина - это не россия, то нужно искать путь в материальном и заканчивать с т.н. духовным, а если Украина - это анти-россия, то строить свой собственный армовир. Но с последним есть большие риски, потому что украинский армовир примут не все - часть переключится на российский. Так что это путь в никуда. А вот если вытащить население из парадигмы духовных скреп в гражданское общество, то т.н. русскому миру просто негде будет у нас развернуться...
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7211 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 19:39

  katso написав:Так в тому то й справа що усім цим націоналізмом нас повертають у минуле.
Нам нав'язують стереотипи які зараз вже давно у минулому

Я давно говорил, что для вас и вам подобных, национализм - это всё украинское. Само существование Украины, украинского языка - национализм.

  katso написав:Усі ці "садки вишневі коло хати" - багато у кого хата своя є - 10млн киян по шпаківнях живе?

Индивидуальность и самодостаточность

  katso написав:Вишиванкі ці - багато хто ії САМ вишив ?

Национальная одежда. Вас от этого корёжит ?

  katso написав:"Ми на своїй даній Богом землі" - альо, у скількох з 37млн громадян є СВОЯ ЗЕМЛЯ?

Земля здесь не как 6 соток возле хаты, а как страна в целом

  katso написав:Підручник для школяра відкриєш - там взагалі жах - кози, корови, свійськи тварини - ХТО з дітей їх коли бачив крім у зоопарку?

Ужас в том, что детей развивают ?
Чтобы не думали, что молоко из пакета берётся. А булки на деревьях растут.
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9497
З нами з: 31.08.09
Подякував: 534 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 19:41

  zРадио написав:
  ЛАД написав:
  Puente написав:.....
Насправді я про це весь час і кажу : що таке російськомовний українець ? Я , наприклад , не розумію - і ніхто мені зрозуміло сформулювати не зміг ...
.....

А что такое испано-, франко- или ещё какой -язычный американец Вы понимаете?
Или они уже не американцы?


Штатовские элиты давным давно переболели комплексом неполноценности, навязываемом англичанами. Поэтому и обывателей им не заражают. Там другие ценности - материальный успех (американская мечта). А язык - лишь средство его достижения. Английский - мировой язык бизнеса. Кто хочет преуспеть - сам его выучит.

Наши же элиты только начали болеть национальным вопросом, пытаясь доказать свою самодостаточноть и исключительность. Ну и пересичных этим кормят - многих же, реально, хлебом не корми - а дай почувствовать принадлежность к чему-то (якобы) древнему и значимому... Социология показывает, что национальной риторике подвержены наименее образованные и богатые слои общества. Они же являются и электоратом. Вот и имеем - армовир ВМЕСТО благосостояния, а НЕ В ДОПОЛНЕНИЕ к нему

Мне кажется, немного не так.
"пересичных этим кормят" - да, а вот то, что наши "элиты" болеют национальным вопросом, сильно сомневаюсь. Просто используют в своих целях.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4836 раз.
 
Профіль
2
2
6
  #<1 ... 53345335533653375338 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама