Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 53515352535353545355 ... 7852>
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 16:24

Re: Політичні дискусії

  Козак-характерник написав:До цієї природи, що навкруги, до людей, до тих старовинних будинків у Львові.


Ееее, а Ви точно у цієї країні мешкаєте? До якої природи? Отой що на малюнках Мальовнича Україна? Ну може шось ще й залишилось якщо пошукати. Є непогані місця. Але їх мало. Більш місць спополюжених - он у Дніпрі водяний горіх почав рости - без тапок у воду не зайдеш - зміна климату і таке інше. А саме головне - хто і коли ті місця бачив на власні очі. Я он літом був захотів з сім'єю на озеро равнути - поїхав на Блакитне під Києвом де ми ще студентами гуляли - божеж мій, паркани стоять по 2м ввишки, "вхід 100 грн" чи шось таке...

Ну якщо не в Києві жити то може й є що любити - Львів самому подобається, центр, Ринок, оперний, кава і таке інше - алеж не всім так пощастило - чогось он по перепису 10% українців -це кияни...
katso
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1091
З нами з: 16.05.12
Подякував: 116 раз.
Подякували: 242 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 16:25

detroytred
Я в вашу дискусію встряну трошки ...
Про 21 століття і далі .
Так в тому то і справа - що ми в це 21 століття потрапили 30 років тому - а вони вже сотні років . І все , що у нас своє залишилося на момент 1991 - залишилося не завдяки , а всупереч . Тому і тільки-тільки проходимо процес реального створення національної держави . А те , що вона на цей момент багатонаціональна - створює проблеми . Більше того - до цих проблем додаються внутрішні українські - оте що я називаю "російськомовний українець" . Близкість мов і створює оце все - від заперечення реальності взагалі українського всього окремого до проблем з самоідентифікацією . От є приклад Югославії - де була значна відокремленість - проблеми вирішилися набагато швидше , ніж в змішаних суспільствах ...
Ну а відносно насильницької росіїзації - так це неправда . Хто мав в собі бажання , розуміння чи нераціональне своє - той залишався україномовним . Хто мав слабину , була присутня лінь чи "зручність і простота" , а часом і дурість ( типа городські ) - той ставав от таким російськомовним ... Назвати це насиллям по суті і не можна . Відсутність самосвідомості та самоідентифікації ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 16:29

  detroytred написав:Або здоровью.
Палка и булыжник -- не угроза здоровью?

Вообще с применением оружия ситуация сложная.
С одной стороны - это не комильфо)) против силовика с палкой, значит и он должен, как мастер кунг-фу с дубинкой. И кто сильнее кого отметелит.
С другой - дай волю силовикам, отстреливать начнут.

Почему тогда не записали в законе, что применять оружие только против такого же оружия?


Насправді це безтолковість , скупість і неготовність взагалі . Є багато методів - від газу до води - порівняно малотравматичних . Плюс традиційні "черепахи" і т.п. Але ж не вміють і не хочуть про це думати ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 16:30

  Renee написав:А что вы хотели, там сейчас почти как у нас: у власти - представители большинства.Черного :wink: И что черная власть делает для народа? Ничего.Коррупция ... Безработица среди черного населения очень высока. Но вместе с тем ВВП на душу в два раза выше украинского и стоит в первой сотни среди других стран. Я на этом акцент делала.

В белых анклавах очень даже хорошо. У меня там знакомые живут. Приглашали ...


А я о чем писал - разве не об этом?

  Renee написав:P.S. У вас ссылки в основном из российских источников. В последние годы они очень заполитизированы и стали похожими на советские.


Не заливай - я российские источники не использую в принципе! Данные по безработице в ЮАР я взял с американского портала knoema. Да и какой смысл российским источникам врать о ЮАР - сможешь внятно пояснить?
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 16:31

  lapay написав:
  detroytred написав:Рабство - это право собственности. На раба. Со всеми вытекающими.
А Вы пытаетесь один признак (бегство со страны части граждан) натянуть на целую качественную категорию -- рабство.

В колгоспах було чисте рабство, коли не давали паспортів. Потім трохи відкрутили гайки. Радянські люди були вільні - могли поїхати, за межі кордонів? Могли не працювати чи займатись бізнесом?
  detroytred написав:Такое же преувеличение с манкурством.
Я указываю, что люди знают историю и т.д., но не придают такого значения скрепам))))))))), а Вы приравниваете к потере памяти. Ещё и цель -- сделать покорного раба)))
Ведь это скрепы делают покорного раба...

За окошком 21-й век...

Не понимаю: совков обвиняет в скрепах по совку (его истории, традициям, культуре и т.д.), рашкованов по рашкованским, и тут же превозносите-преувеличиваете роль иных скрепов (украинских).

Можно ведь историю знать, язык, вышиванку одевать, культуру любить, но перебарщивать-то совсем не обязательно. Как удобно, так и говори, слушай, носи.

Совок був до 1917? Була Російська імперія, яка змінила свою релігію, як Римська, вона ж і залишилась, з тою самою столицию, мовою, відношенням до нацменшин.
Так що нічого, принципово, не змінилось - як були манкурти, які сдались на поталу окупантам, так і залишились.
А всі ці тези - ми не такі, ми сучасні, воно нам не треба - тільки виправдання своїх чи батьківських гріхів зречення.

Так изменилось-то принципово!
Это утрирование утрирований говорить, что не изменилось.
Это отрицать очевиднейшее. Факты.

Ничего не изменилось :lol: :lol: :lol:

З.Ы. это для скрепов ничего не изменилось.
На этом играют в той же рашке -- дескать ничего не изменилось и поток скрепов...

Вы ж за окошко гляньте: даже наши скрепные изменились.
По сути сдались оккупантам (пусть и частично) -- война гибридная...
Это и есть отказ от скрепов. Даже скрепными.

З.Ы. по колхозам:
- только в колхозах. И временно.
- и главное --ограничение перемещения -- это не право собственности. Я же говорил, что ограничение перемещения - это только один признак. И не более.
Востаннє редагувалось detroytred в Сер 29 січ, 2020 16:34, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Повідомлень: 28292
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 16:33

  katso написав:
  Козак-характерник написав:До цієї природи, що навкруги, до людей, до тих старовинних будинків у Львові.


Ееее, а Ви точно у цієї країні мешкаєте? До якої природи? Отой що на малюнках Мальовнича Україна? Ну може шось ще й залишилось якщо пошукати. Є непогані місця. Але їх мало. Більш місць спополюжених - он у Дніпрі водяний горіх почав рости - без тапок у воду не зайдеш - зміна климату і таке інше. А саме головне - хто і коли ті місця бачив на власні очі. Я он літом був захотів з сім'єю на озеро равнути - поїхав на Блакитне під Києвом де ми ще студентами гуляли - божеж мій, паркани стоять по 2м ввишки, "вхід 100 грн" чи шось таке...

Ну якщо не в Києві жити то може й є що любити - Львів самому подобається, центр, Ринок, оперний, кава і таке інше - алеж не всім так пощастило - чогось он по перепису 10% українців -це кияни...


Є такий проект Українер експедиція - https://ukrainer.net/ - подивіться ... Виявиться , що у нас настільки багато різного і будь-якого є скрізь , що дивно насправді стає всім ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 16:38

Донбасс или "Пакращання" докатилось до Херсона - Кто сказал, что Война? Технику вынуждены делать чуть ли не в гаражах?
"Нас выкинули как собак": митинг на заводе карданных валов, реакция Юрия Гусева
https://khersondaily.com/news/-nas-vyki ... ija-guseva
27 января стало известно, что Херсонский завод карданных валов продали с тайного аукциона и начали резать на металлолом. По словам очевидцев, с территории завода уже выезжали машины с металлоломом. Руководство и работники узнали, что предприятие было куплено с торгов за 2 процента от заявленной суммы: вместо заявленных 614 млн грн было выкуплено за 11 млн 700 тыс грн. Кроме того, вместе с заводом за эту же цену передали 20 га земли на берегу моря и два пансионата.

Говорите промышленность, налоги,...???
Живые заводы - на металлолом.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 16:43

Re: Політичні дискусії

  detroytred написав:З.Ы. это для скрепов ничего не изменилось.
На этом играют в той же рашке -- дескать ничего не изменилось и поток скрепов...

Вы ж за окошко гляньте: даже наши скрепные изменились.
По сути сдались оккупантам (пусть и частично) -- война гибридная...
Это и есть отказ от скрепов. Даже скрепными.

Нічого не розумію. Розумію, що була україномовна Україна, яка зараз стала україномовною лише на 50%.
Подивіться ірландський фільм Чорний 47-й, про те, як легко зламати цілий народ голодом. Це схоже на наші події, зі схожим результатом.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 16:47

  katso написав:
  Козак-характерник написав:До цієї природи, що навкруги, до людей, до тих старовинних будинків у Львові.


Ееее, а Ви точно у цієї країні мешкаєте? До якої природи? Отой що на малюнках Мальовнича Україна? Ну може шось ще й залишилось якщо пошукати. Є непогані місця. Але їх мало. Більш місць спополюжених - он у Дніпрі водяний горіх почав рости - без тапок у воду не зайдеш - зміна климату і таке інше. А саме головне - хто і коли ті місця бачив на власні очі. Я он літом був захотів з сім'єю на озеро равнути - поїхав на Блакитне під Києвом де ми ще студентами гуляли - божеж мій, паркани стоять по 2м ввишки, "вхід 100 грн" чи шось таке...

Ну якщо не в Києві жити то може й є що любити - Львів самому подобається, центр, Ринок, оперний, кава і таке інше - алеж не всім так пощастило - чогось он по перепису 10% українців -це кияни...

Я ж в попередньому дописі Політичні дискусії й наголосив на тому, що ми любимо казкову країну Україна... :) Маємо мрію про ту ідеальну країну. Але мріємо саме про казкову Україну, а не Росію чи Францію. :)
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Сер 29 січ, 2020 16:52, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2020 16:52

  Puente написав:detroytred
Я в вашу дискусію встряну трошки ...
Про 21 століття і далі .
Так в тому то і справа - що ми в це 21 століття потрапили 30 років тому - а вони вже сотні років . І все , що у нас своє залишилося на момент 1991 - залишилося не завдяки , а всупереч . Тому і тільки-тільки проходимо процес реального створення національної держави . А те , що вона на цей момент багатонаціональна - створює проблеми . Більше того - до цих проблем додаються внутрішні українські - оте що я називаю "російськомовний українець" . Близкість мов і створює оце все - від заперечення реальності взагалі українського всього окремого до проблем з самоідентифікацією . От є приклад Югославії - де була значна відокремленість - проблеми вирішилися набагато швидше , ніж в змішаних суспільствах ...
Ну а відносно насильницької росіїзації - так це неправда . Хто мав в собі бажання , розуміння чи нераціональне своє - той залишався україномовним . Хто мав слабину , була присутня лінь чи "зручність і простота" , а часом і дурість ( типа городські ) - той ставав от таким російськомовним ... Назвати це насиллям по суті і не можна . Відсутність самосвідомості та самоідентифікації ...

Я это *встряну* не понимаю))
Моя позиция, что площадка публичная и каждый может выразить своё мнение и отношение по любому утверждению.

Я согласен с Вами, но считаю, что вот этот упор на сознание (историю, язык и т.д.) --- это очередная ошибка.
Грабли тех же комми.
Которые на словах заявляя о первичности бытия (материалтзме) НА ДЕЛЕ пошли по пути самого явного идеализма, поставив на первое место сознание. Упирали на скрепы.... Пусть и советские))), но это те жн скрепы. Сознание.


На первом месте должна быть экономики, бытие.
А уже потом сознание, котрон идёт надстройкой к бытию.

То есть народ, видя, что национальна держава на самом деле создаёт хорошее для него бытие, сам начнёт отгораживаться от варваров (отсталых) *скрепами*. И сам превозносить-воодушевлять себя *скрепами*.
В кавычках -- потому что основой этих скрепов будут европейские ценности в украинской вышиванке.

А так имеем попытку построить сильную развитую Украину через того же строителя украинства. Как СССР пытались построить через строителя коммунизма с моральным кодексом.
detroytred
 
Повідомлень: 28292
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 53515352535353545355 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама