Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 485486487488489 ... 1000>
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 15:07

Київська гілка:-)

Додано: Сер 19 лют, 2020 14:43
Різдвяна історія
Минулого грудня, напередодні різдвяно-новорічних свят, Святий Миколай чи не вперше за моє 20-тирічне лендлордівське життя оминув мене своєю увагою, пролетів на санях з оленями повз мою оселю, не поклавши не те що подарунки до різдвяної шкарпетки, а й взагалі пошкодувавши для мене цей самий елемент одягу. Усе почалося наприкінці другої декади останнього місяця 2019-го року. Відправився до орендарів останньої з трьох квартир по гроші і квитанції, захожу до кімнатки консьєржів, де мене інформують щодо активного протягом останнього тижня руху моїх клієнтів з якимись коробками (консьєржка нарахувала більше 30-ти). Я її заспокоїв, оскільки мені відомо, що орендарі займаються дрібним бізнесом і на лоджіях зберігали картонні короби. Піднімаюся у квартиру, де квартиранти ошелешили повідомленням про вимушений від"їзд на малу батьківщину і можливість звільнити квартиру лише 31 грудня. "Що-о-о-о ???!!!", - питання розірвало мій мозок, але зовнішньо залишився стриманим. Причину вигадали вагому - хвороба дуже близького родича, але, підозрюю, цей теракт готувався ще з кінця вересня при підписанні чергового договору (подовження) на пів року. Мешкала ця родина у моїй квартирі 7,5 років. Початкова орендна ставка - 3100 грн, остання - 8300 грн. Люди видавалися мені дуже порядними щодо грошових відносин, тому 2/3 заставної суми повернув їм ще влітку 2013 року, щоб гроші для них не знецінювалися. Не буду переповідати, як вони виселялися з квартири 31-го грудня, бо то окремий роман у трьох томах. Тож з 1-го січня почався період втрати (простоювання житла) і витрати (ремонтик, заміна окремих меблів, прибирання) грошенят. Ця квартира відпочатку була найскромнішою серед трьох наявних в оренді, але її стан на момент вибуття клієнтів мене вельми засмутив. Для уяви: шпалери навкруги усіх вимикачів були чорні від бруду, жодна конфорка електроплити не працювала, шланг пральної машини підтікав, тахту розірвано до пружин, люстру зіпсовано без можливості відновлення, на килимі краплі від паяльного олова, усі внутрішні двері полущені і забруднені, рами вікон і дверей лоджій у брудних відбитках пальців і ще … тощо, тощо, тощо. Усував проблеми без поспіху і поступово (з огляду на свята і апріорі відсутність у цей період попиту). Викинув диван, тахту, більшу частину кухонних меблів. Загальні витрати на приведення квартири до прийнятного стану склали 25400 грн. Інфу на ОЛХ виклав напочатку лютого, здав через 10 днів за нижчою від попередньої (вересневої) ставкою, хоча квартиру було оновлено. Попит навіть у сегменті до 8000 грн біля метро на ПОХ ніякий, майже штиль. На цьому б закінчити оповідати різдвяну історію, але, любі малята, це тільки початок як в анекдоті про білу і чорну смугу. Насправді замість Святого Миколая прилетіли аж три чорних лебеді. Щодо другого я вам уже розлого розповів. Далі стисло. Першим заявилося невеличке чорняве лебедятко ще у листопаді: тріснув акрил у ванні на квартирі з хорошим ремонтом у прицентральній локації. Довго не міг віднайти номер телефону майстра-виконавця, який пару років тому виконував замовлення. Проблему вирішив у січні за невеликі гроші. Перед клієнтами незручно, на душу тиснув камінь. Аж ось у середині січня залишки новорічних вогників мого настрою закрили величезні чорні крила чергового лебедя. Телефонує орендар моєї третьої квартири і повідомляє про дві проблеми: зламався змішувач у ванній кімнаті та у будинку відімкнули газ. На ранок змішувач придбав в Епіцентрі і до обіду встановив. Щодо газу - чорний лебідь й досі не відлетів, більше місяця клієнти живуть без можливості приготувати їжу і помитися гарячою водою. Проблема у неадекватних сусідах, які відмовляють працівникам Київгазу здійснити в їхніх оселях необхідні маніпуляції та не бажають платити за це гроші. Уже другий місяць роблю клієнтам величезну знижку на орендну плату. Виїхати вони не можуть, бо завершують ремонт у новобудові, яку придбали, і залишилося до переїзду ще два місяці. Тож з 1-го січня маю суцільні втрати, втрати, втрати. Ніби кимсь пороблено. Таке у мене за 20 років вперше. Хто скаже, що життя лендлорда безхмарне, закидайте його камінням. І ще прохання: якщо зустрінете Святого Миколая, перекажіть, що я його розшукую і … дуже сердитий
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 лют, 2020 00:51

Jump мої співчуття,але це тимчасове повірте. Бажаю Вам успіхів в подальшому. Чорна смуга закінчена, я Вам збив її зараз.
Добрій людині мусить віяти попутний вітер!
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 20 лют, 2020 09:27

  Ethereum написав:Jump мої співчуття,але це тимчасове повірте. Бажаю Вам успіхів в подальшому. Чорна смуга закінчена, я Вам збив її зараз.
Добрій людині мусить віяти попутний вітер!


це поневіряння форумчанина з київської гілки 8)
я не ленлорд 8)
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 лют, 2020 16:13

ЖК Героїв УПА...

:shock:


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 лют, 2020 23:38

  jump написав:
  Ethereum написав:Jump мої співчуття,але це тимчасове повірте. Бажаю Вам успіхів в подальшому. Чорна смуга закінчена, я Вам збив її зараз.
Добрій людині мусить віяти попутний вітер!


це поневіряння форумчанина з київської гілки 8)
я не ленлорд 8)


Ну то всім удачі!
Ніяк не можу вибрати куди заінвестувати. Думаю ЖК Пасічний чи взяти Ріел на героїв Майдану. :?
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 21 лют, 2020 09:41

На місці адміністративної будівлі на вул. Стрийській, 144 з'явиься житловий будинок

Біля парку «Боднарівка» на вул. Стрийській у Львові планують збудувати житлову багатоповерхівку. Депутати Львівської міськради під час засідання сесії 20 лютого дозволили забудовнику змінити цільове призначення земельної ділянки, щоб збудувати житло на місці існуючої адміністративної будівлі.

Триповерховий нежитловий будинок на вул. Стрийській, 144 розташований на території промисловості, транспорту, зв’язку та енергетики. Натомість власник цієї будівлі ТзОВ «Львів інвестбуд» планує збудувати тут житлову багатоповерхівку з торговими та розважальними закладами на перших поверхах. Для цього міська рада під час сесії змінила цільове призначення землі на житлову і громадську забудову.

Це рішення дозволить забудовнику у подальшому звернутись до міської ради, щоб отримати містобудівні умови і обмеження на нове будівництво.

Раніше будівля на вул. Стрийській, 144 належала ПАТ «Нафтогазбут», однак через борги компанії у 2018 році будинок разом із земельною ділянкою арештували, а в подальшому продали новому власнику – компанії «Львів будінвест».

ТзОВ «Львів будінвест» зареєстроване у Києві, його засновником є компанія «Рентінвест груп» киянина Івана Лужецького.
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 лют, 2020 12:24

Не кажи гоп...

Подобаються мені розрахунки форумчан, то там +100, то там +200.
Про + можна буде казати, коли закриєте оборудку, купив => продав = +10-20 тис, а поки все це віртуальні розмови про віртуальний прибуток на обіцянках передати вам колись ... об"єкт будівництва.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 22 лют, 2020 16:09

  change_pm написав:Подобаються мені розрахунки форумчан, то там +100, то там +200.
Про + можна буде казати, коли закриєте оборудку, купив => продав = +10-20 тис, а поки все це віртуальні розмови про віртуальний прибуток на обіцянках передати вам колись ... об"єкт будівництва.


Ловіть ще один ЖК для інвестування :lol:

На території колишнього заводу «Полярон» збудують новий ЖК.
Висота будинків не має перевищувати 29,00 м.
На території колишнього заводу «Полярон», що на вулиці Угорській, 14, збудують новий житловий комплекс. Відповідні містобудівні умови та обмеження для ТзОВ «Львів Інвест Плюс» погодили на засіданні виконавчого комітету вчора, 21 лютого.
http://tvoemisto.tv/news/na_terytorii_k ... 06706.html
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 лют, 2020 16:35

  jump написав:
  change_pm написав:Подобаються мені розрахунки форумчан, то там +100, то там +200.
Про + можна буде казати, коли закриєте оборудку, купив => продав = +10-20 тис, а поки все це віртуальні розмови про віртуальний прибуток на обіцянках передати вам колись ... об"єкт будівництва.


Ловіть ще один ЖК для інвестування :lol:

На території колишнього заводу «Полярон» збудують новий ЖК.
Висота будинків не має перевищувати 29,00 м.
На території колишнього заводу «Полярон», що на вулиці Угорській, 14, збудують новий житловий комплекс. Відповідні містобудівні умови та обмеження для ТзОВ «Львів Інвест Плюс» погодили на засіданні виконавчого комітету вчора, 21 лютого.
http://tvoemisto.tv/news/na_terytorii_k ... 06706.html


Ефіріум повинен подякувати. Стільки можливостей закопати грошенята :), віртуально на мурашнику грошенят підняти.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 22 лют, 2020 16:42

  change_pm написав:Ефіріум повинен подякувати. Стільки можливостей закопати грошенята :), віртуально на мурашнику грошенят підняти.


майбутнім інвесторам :lol:
коротко про будівництво не Героїв УПА 73
Мій відгук стосується будівництва на Героїв УПА- це жах!!
- протермінування здачі на рік і не схоже, що 2020 буде роком заселення
- з комунікацій нічого не підключено!! газові труби розводять лінивці- по дві людини на місяць приходить, а підїздів 9!! і в чотирьох - по 15 поверхів!!
- щитові для електрики напевно з іншого континенту замовляють, те саме і стосується насосних для води- коли це все буде???
- недоробок дуууже багато - і ніхто не спішить щось доробляти
- халатність виконаних робіт - не закрили шахту на даху і в дощ 4 верхніх поверхи плавали!!
- в архітектурному плані- не все продумано: котел з однієї сторони квартири, витяжка і газова труба для плитки з іншої сторони- як результат, мабуть вся кухня буде в газовій трубі
НА ЧИСЛЕННІ ПРОХАННЯ ЗАБУДОВНИКА ДАТИ ЧІТКІ ДАТИ ЗАВЕРШЕННЯ- МОВЧАННЯ!! Галжитлобуд, може ви будете трохи послідовніші? завершіть одне будівництво а тоді перекидайте майстрів на інше!
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 485486487488489 ... 1000>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16537820
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6920010
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 220816
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама