Лучшая карта для cashback'а

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Питання, що пов'язані з банківськими картками
  #<1 ... 3233343536 ... 61>
Повідомлення Додано: П'ят 21 лют, 2020 23:50

  Striker написав:
  klug написав:Нові кредитки тимчасово опустять рейтинг, тому, якщо дійсно потрібен увесь набір, я б оформлював одразу (+/- кілька днів), доки рейтинг не оновився, але велика кількість одночасних запитів від різних банків теж може бути поганим сигналом для скорингу, тому альтернативним варіантом дійсно може бути оформлення з інтервалом у кілька місяців, щоб рейтинг встиг відновитися.

Ну і Прихват - неадекват: після оформлення Зеленої обнулив мені ліміт на ОЧ і уже два місяці не повертає, хоча основний КЛ не чіпав, тому тут теж можуть бути негативні непередбачувані наслідки.

От як раз ліміт на ОЧ мені втрачати точно не хочеться. Значить Зелену поки вичеркну зі списку. Сьогодні оформив Моню, ще наступного тижня зроблю Форвард і Альфа за пару днів. Головне, щоб Приват мій не чіпали.

Так я не стверджую, що у вас обов'язково так буде або що такий ефект може викликати лише Зелена. Прихваа, загалом, може непередбачувано відреагувати на сплеск вашої активності: може зрізати ліміти, а може долити. Крім Моно аналог ОЧ також є і у Абанка, хоча, звичайно, мережа партнерів за цим сервісом у Прихвата найбільша.
klug
 
Повідомлень: 8406
З нами з: 18.08.14
Подякував: 355 раз.
Подякували: 1180 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 21 лют, 2020 23:59

  stryzhko написав:
clientage написав:ИМХО, он интересен для тех, кто катается за рубеж больше 2х раз году

З вашими об'ємами можливо тільки закордон і дозволить витрачати накопичені бали)) А нам простолюдам, які щомісяця на Інтерсіті чи ZS7 між двома столицями катаються балів Тревел ледве вистачає.

Воо, эт тоже вариант :)
А мне вот А95 на 1000грн/неделю хватает на все путешествия :P
clientage
Аватар користувача
1
1

Фінансовий гуру Finance.ua
 
Заблокований
Повідомлень: 34112
З нами з: 08.12.07
Подякував: 2686 раз.
Подякували: 4083 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 22 лют, 2020 00:01

  Striker написав:
  klug написав:Нові кредитки тимчасово опустять рейтинг, тому, якщо дійсно потрібен увесь набір, я б оформлював одразу (+/- кілька днів), доки рейтинг не оновився, але велика кількість одночасних запитів від різних банків теж може бути поганим сигналом для скорингу, тому альтернативним варіантом дійсно може бути оформлення з інтервалом у кілька місяців, щоб рейтинг встиг відновитися.

Ну і Прихват - неадекват: після оформлення Зеленої обнулив мені ліміт на ОЧ і уже два місяці не повертає, хоча основний КЛ не чіпав, тому тут теж можуть бути негативні непередбачувані наслідки.

От як раз ліміт на ОЧ мені втрачати точно не хочеться. Значить Зелену поки вичеркну зі списку. Сьогодні оформив Моню, ще наступного тижня зроблю Форвард і Альфа за пару днів. Головне, щоб Приват мій не чіпали.

Ну а чо Б5+Пудру не хотите попробовать оформить до этого?
clientage
Аватар користувача
1
1

Фінансовий гуру Finance.ua
 
Заблокований
Повідомлень: 34112
З нами з: 08.12.07
Подякував: 2686 раз.
Подякували: 4083 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 22 лют, 2020 01:53

clientage
На Пудру потрібно ще довірену панянку привести, яку скоринг не забракує - такий ресурс не усім доступний.
klug
 
Повідомлень: 8406
З нами з: 18.08.14
Подякував: 355 раз.
Подякували: 1180 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 22 лют, 2020 06:42

clientage
На счёт Б5 не уверен. Читал, что раз в квартал происходит обнуление кешбэка, т.е. надо успевать выводить. Это так? Отстойное приложение, та и банк как-то не привлекает. И ещё - если не подписывать страховку 1%, то карту не дадут?
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3034
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3617 раз.
Подякували: 5876 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Суб 22 лют, 2020 09:25

  klug написав:clientage
На Пудру потрібно ще довірену панянку привести, яку скоринг не забракує - такий ресурс не усім доступний.

Что в этой Пудре прям такого особенного, что её здесь так пиарят? 5% на шмотки в дорогих магазинах и 3% аптека? Моя по салонам не ходит, маникюр сама делает, брови, ресницы - наличкой у своих мастеров, дешевле, чем в салоне. Ну такое себе, чтобы из-за этой Пудры вообще напрягаться. Остальные банки тоже дают аптеку, та и Б5 с 2% не сильно хуже.
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3034
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3617 раз.
Подякували: 5876 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Суб 22 лют, 2020 09:32

Re: Лучшая карта для cashback'а

klug написав:clientage
На Пудру потрібно ще довірену панянку привести, яку скоринг не забракує - такий ресурс не усім доступний.
Пудру можна оформити як додаткову до Б5, тобто не потрібно ніякого повторного скорингу
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34702
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 22 лют, 2020 09:38

Re: Лучшая карта для cashback'а

Striker написав:clientage
На счёт Б5 не уверен. Читал, что раз в квартал происходит обнуление кешбэка, т.е. надо успевать выводить. Это так? Отстойное приложение, та и банк как-то не привлекает. И ещё - если не подписывать страховку 1%, то карту не дадут?


Нет никакой проблемы успевать выводить, выводить можно хоть каждый день от 1 гривны, одну кнопку нажать, в чем сложность зайти хотя бы раз в квартал?
Приложение не идеал, но в принципе нормальное, не понимаю, что в нем такого ужасного.
Страховку всегда можно отключить.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34702
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 22 лют, 2020 10:05

  Faceless написав:
klug написав:clientage
На Пудру потрібно ще довірену панянку привести, яку скоринг не забракує - такий ресурс не усім доступний.
Пудру можна оформити як додаткову до Б5, тобто не потрібно ніякого повторного скорингу

да, как допку можно. Я оформил
Но таки д.б. особь женского полу... ну и 2-е, а скока седня стоит та допка, 200грн?
clientage
Аватар користувача
1
1

Фінансовий гуру Finance.ua
 
Заблокований
Повідомлень: 34112
З нами з: 08.12.07
Подякував: 2686 раз.
Подякували: 4083 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 22 лют, 2020 10:55

  Faceless написав:
Striker написав:clientage
На счёт Б5 не уверен. Читал, что раз в квартал происходит обнуление кешбэка, т.е. надо успевать выводить. Это так? Отстойное приложение, та и банк как-то не привлекает. И ещё - если не подписывать страховку 1%, то карту не дадут?


Нет никакой проблемы успевать выводить, выводить можно хоть каждый день от 1 гривны, одну кнопку нажать, в чем сложность зайти хотя бы раз в квартал?
Приложение не идеал, но в принципе нормальное, не понимаю, что в нем такого ужасного.
Страховку всегда можно отключить.

Никакой сложности, если знать, что надо выводить раз в 3 мес. Я просто на сайте такой информации не находил, а люди в плеймаркете жаловались, что не знали об этом.
То есть карту без страховки не взять, но потом можно отключить через сайт или приложение?
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3034
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3617 раз.
Подякували: 5876 раз.
 
Профіль
38
19
38
  #<1 ... 3233343536 ... 61>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1780
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 січ, 2024 11:12
k4130481kjn
11 15535
Переглянути останнє повідомлення
Пон 16 жов, 2023 23:10
Sanyok77
8 4626
Переглянути останнє повідомлення
Нед 04 вер, 2022 17:29
lykreciys
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама