Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 55955596559755985599 ... 7852>
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 15:36

Re: Політичні дискусії

  shapo написав:1) У вас что, с пониманием смысла тяжело, тем более после того как процитировал моё пояснение отличий квот от процентных норм?

Не бачу ніяких відмінностей, крім тих, що були використані сіноніми.
  shapo написав:Как там у родившихся и выросших не отходя от своего села с назначением стандарта украинского языка для всех регионов?

Та ніяк. Літературна мова, поступово, витісняє всі діалекти, особливо в містах, в тому числі і волинсько-галицький.
lapay
 
Повідомлень: 13774
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 15:40

  shapo написав:Продолжаю прерванное не мной неделю назад обсуждение:


Это предисловие к обсуждению.
Просматривая несколько последних телепередач «Говорит великий Львов» поймал себя на мысли что здешний будивельник свои основные положения построения «правильной» страны черпает именно оттуда.
А поскольку в передаче кроме обсуждения мовы и клятых москалей-захватчиков и предателей Украины практически ничего другого не обсуждается и в передаче присутствует много членов партии Свобода называвшейся ранее Социал-национальная партия Украины решил внимательнее прочитать предложенный ей проект Конституции Украины, особенно раздел касающийся «титульной нации» .
https://svoboda.org.ua/zakonotvorchist/ ... tytutsiyi/

Свобода высказала все достаточно ясно и прямо, остальные политсилы или молчат, или мычат по этому поводу, но не возражают .


Тиждень назад Ви прийняли дуже правильне рішення!
Можливо дехто навіть сприйняв би це як доказ, що Ви і "Свобода" таки не працюєте на одну контору (платно чи безплатно, то вже зовсім інше питання).
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 15:45

Re: Політичні дискусії

Точніше, все таки, за Вас прийняли правильне рішення.
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 15:49

  shapo написав:
  Козак-характерник написав:Я можу Вам відповісти звісно, але чи є сенс в тому, якщо Ви вже навішали ярликів на мене і йорнічаєте? :)
А що просили?
Я не дорікаю Вам за ваші емоції і оцінки моїх думок, це природньо, людині властива емоційна реакція. Як і природнім є те, що ми можемо мати різні цінності і погляди на життя. Просто Ви запитали, а відповіді почути не налаштовані. Боюся, що наш діалог з Вами перетвориться на ту саму дискусію, що в нас була з паном Ладом по українському підпіллю. Я стільки текстів набирав, щоб пояснити свою позицію, а людина одразу вже образилася, що її думка не співпадає з моєю. То подальший діалог вже перестав бути безпристрасним з боку мого співрозмовника. Я намагаюся завжди розмірковувати без емоцій в таких питаннях, але позиціоную одночасно і СВОЄ ставлення до певних тез. Але я не кажу, що мої тези - істина в останній інстанції. Істина лише у Бога! :P Але Ви вже мені й тим дорікнули. :wink: То чи є сенс далі дискутувати? Якщо є, то давайте продовжимо, ні - то залишимося при своїх думках... :) Бо Ви вже почали не з того: навішування ярликів і маніпуляцій.

1) Вам нечего ответить по существу, а признаться в этом не хватает смелости поэтому вы и изображаете обиженную гимназистку хотя я всего-навсего показал как ваши утверждения кардинально расходятся с показным человеколюбием и всепрощением
2) Ссылаться на бога, по-моему, не аргумент

Те, що Ви вмієте читати, це доконаний факт. І якщо, прочитавши, не захотіли зрозуміти написаного (виділив червоним), на чорне кажете біле, вириваєте з контексту фрази, домислюєте щось за співрозмовника, то витрачати час на боротьбу з вітряками не бачу сенсу.

  shapo написав:Прошу отвечать по возможности без уходов в сторону от обсуждаемого вопроса, привычных оскорблений ,переходов на личности и т.д. т.к. с моей точки зрения вопрос достаточно важный -

Це подвійні стандарти, маніпуляція - вимагати від співрозмовника одне, а від себе зовсім інше. По суті - лицемірство, від гордині. І знову ж таки, кажу, не дорікаючи і не маючи на меті обличати Вас у гріху. Просто в рамках словесної дуелі. :wink: Ваша мета була - не почути мене, а спіймати на гарячому, викрити мене в "показном человеколюбии и всепрощении." То, тіштеся, своїм "результатом"!
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Пон 24 лют, 2020 16:15, всього редагувалось 3 разів.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 15:57

Последний соцопрос
Центр Разумкова

За кого Ви проголосували б на виборах Президента України?

Во второй тур прошли бы Зеленский - 40,1 процент и Бойко - 15,3 процента

http://razumkov.org.ua/napriamky/sotsio ... utyi-2020r

В первом туре 2019 года было у Зеленского 30,2 процента, у Бойко 11,7 процента

Как по мне пора бы пост президента ликвидировать и переходить к парламентской республике.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 16:05

Якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчої неділі, за яку політичну партію Ви б проголосували?

В Раду прошли бы четыре партии

Слуга - 36,4 %
Оппоплатформа - 15,3 %
ЕС - 12,6 %
Батькивщина - 10,3 %

На реальных летних выборах было
Слуга - 43,2 %
Оппоплатформа - 13,05 %
ЕС - 8,1 %
Батькивщина - 8,2 %
Голос - 5,8 %
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 16:21

  freeze написав:Последний соцопрос
Центр Разумкова

За кого Ви проголосували б на виборах Президента України?

Во второй тур прошли бы Зеленский - 40,1 процент и Бойко - 15,3 процента

http://razumkov.org.ua/napriamky/sotsio ... utyi-2020r

В первом туре 2019 года было у Зеленского 30,2 процента, у Бойко 11,7 процента

Как по мне пора бы пост президента ликвидировать и переходить к парламентской республике.

- За "телевизор".
- Значит ТВ ещё много где не закодировали.
- Те же настроения и у присутствующих на форуме.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 16:24

  freeze написав:Последний соцопрос
Центр Разумкова

За кого Ви проголосували б на виборах Президента України?

Во второй тур прошли бы Зеленский - 40,1 процент и Бойко - 15,3 процента

http://razumkov.org.ua/napriamky/sotsio ... utyi-2020r

В первом туре 2019 года было у Зеленского 30,2 процента, у Бойко 11,7 процента

Как по мне пора бы пост президента ликвидировать и переходить к парламентской республике.

Ну щоб вже напевно Україну розвалити...
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 16:28

  shapo написав:....
1) Вам нечего ответить по существу, а признаться в этом не хватает смелости поэтому вы и изображаете обиженную гимназистку хотя я всего-навсего показал как ваши утверждения кардинально расходятся с показным человеколюбием и всепрощением
2) Ссылаться на бога, по-моему, не аргумент

По существу он уже ответил, когда написал, что при определённых условиях не возражает против прихода к власти НСУРП (по аналогии с НСДАП).
А теперь рассказывает о моих "эмоциях".
Ну и как всё "истово верующие" лицемерит, защищая ОУН-УПА. В отличие от lapay, который честно признал, что их идеология была близка к фашистской.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4836 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 24 лют, 2020 16:35

  ЛАД написав:
  shapo написав:....
1) Вам нечего ответить по существу, а признаться в этом не хватает смелости поэтому вы и изображаете обиженную гимназистку хотя я всего-навсего показал как ваши утверждения кардинально расходятся с показным человеколюбием и всепрощением
2) Ссылаться на бога, по-моему, не аргумент

По существу он уже ответил, когда написал, что при определённых условиях не возражает против прихода к власти НСУРП (по аналогии с НСДАП).
А теперь рассказывает о моих "эмоциях".

Знову маніпулюєте. Ми ж вже розставили акценти з цього приводу. Ви не поточнювали, які саме умови, а поставили питання чітко і однозначно. Тому і отримали чітку відповідь, без викрутасів. Ви дорікаєте всі Будівельнику, що він завжди уходить від конкретних відповідей. Я ж вам надаю ці конкретні відповіді. Те, що вони вам не подобаються, то вже інша справа. Але ж я не навішую на вас ярлики. Ви ж мене викриваєте, як посібника нацистів, пан Shapo, як лицеміра. Хлопці, позбавляйтеся від подвійних стандартів і навішування ярликів на співрозмовника! :wink: Не треба за мене домислювати і робити висновків, що я не робив. Те, що ви вмієте читати, це факт, в тому я не сумніваюся. :) Тому не треба маніпуляцій. Навчіться дискутувати!
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Пон 24 лют, 2020 16:42, всього редагувалось 3 разів.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 55955596559755985599 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама