Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 56035604560556065607 ... 7852>
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 04:59

  ЛАД написав: но гордиться национальностью ... гордиться тем, что у тебя несколько генов отличаются от генов соседей? При этом не уверен, что этих отличий больше, чем отличий от других людей твоей же национальности.


За вроду дякую батькам,
За вдачу - Богу і родині
І поцілунок, що в зірках,
Що я живу на Україні!
Що маю гени доброти
І серце сповнене любові,
Що ми разом і я, і ти
Є українцями по крові!
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 05:01

:roll:
  ЛАД написав:Козак-характерник
Затея глубоко реакционная.
И вы ещё обвиняете "пострадянську номенклатуру"!
В Союзе графа "национальность" это было святое. В автобиографии требовалось обязательно указать не только свою национальность, но и отца и матери, а порой могли поинтересоваться и дальше.
А нужно это исключительно для "процентных норм" по "Свободе".

Я виділив червоним там... :wink: .."добровільний запис своєї національної ідентичності в державних реєстраційних документах"...Диявол ховається як завжди у дрібничках. :wink: Я, наприклад, хочу вписати свою національність в паспорт. А якщо людина стидається свого походження чи приховує його з інших мотивів, то тут вже її власний вибір. Але таку людину державна машина все одно візьме на олівець! :) Природу такого вибору треба вивчати і аналізувати, чому людина позиціонує себе, як перекати - поле. Може він є циганом, або вона є циганкою.

Старинная звонкая песня
Куда-то с собою зовёт,
По полю, по полю, по полю
Цыганская бричка плывёт.

Перекати-поле, перекати-поле,
Воля, вольная воля.



  ЛАД написав:Козак-характерник
Возможно, не прав, но я понимаю - "політична нація" и "етнічна національнiсть".

Не зрозумів. Поточніть, що саме Вам є не зрозумілим? А краще наберіть в гугл, бо я надав лише уривок з дослідження. Там детальніше все розтлумачила авторка.

П.С. В душі, я є державником, державною людиною, а не патріотом. :) Патріот - це високопарне слово, навіть дискредитоване. А от побудувати такий механізм, щоб дійсно запрацював на благо українців, як швейцарський годинник, то була б цікава справа з точки зору професійного менеджмента. Щоб все по науці було вибудовано: чіткий план, мета, задачи, виконавці, методи реалізації, мотивації, контроль і прогнозування. Це як облаштувати хату, в якій комфортно було б жити. Шкода, що наша псевдоеліта не є амбітною, в кращому випадку - бариги, а так, переважно - окупанти, уламок денаціоналізованої і чужинської номенклатури, що пов'язана кров'ю з криміналом.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 09:36

  Козак-характерник написав:"добровільний запис своєї національної ідентичності в державних реєстраційних документах"[/color]...Диявол ховається як завжди у дрібничках. :wink: Я, наприклад, хочу вписати свою національність в паспорт. А якщо людина стидається свого походження чи приховує його з інших мотивів, то тут вже її власний вибір. Але таку людину державна машина все одно візьме на олівець! :) Природу такого вибору треба вивчати і аналізувати, чому людина позиціонує себе, як перекати - поле. Може він є циганом, або вона є циганкою.



П.С. В душі, я є державником, державною людиною, а не патріотом. :) Патріот - це високопарне слово, навіть дискредитоване. А от побудувати такий механізм, щоб дійсно запрацював на благо українців, як швейцарський годинник, то була б цікава справа з точки зору професійного менеджмента. Щоб все по науці було вибудовано: чіткий план, мета, задачи, виконавці, методи реалізації, мотивації, контроль і прогнозування. Це як облаштувати хату, в якій комфортно було б жити. Шкода, що наша псевдоеліта не є амбітною, в кращому випадку - бариги, а так, переважно - окупанти, уламок денаціоналізованої і чужинської номенклатури, що пов'язана кров'ю з криміналом.


а вот так.
человек,гражданин Украины, явно не то что не украинец, а даже и не славянин, пошёл добровольцем на фронт. не прятался, ни прикрывался отговорками - пускай украинцы воюют за свою землю.
допустим, погиб. а его дети не хотят терять национальную идентичность- их тоже
державна машина все одно візьме на олівець!

вариантов может быть уйма.

В душі, я є державником, державною людиною, а не патріотом.
вступает в противоречие с написанным раннее тобой.
національність не имеет НИКАКОГО отношения к тому, как ощущает,ведёт себя гражданин в своём государстве.
19yuriy91
 
Повідомлень: 3190
З нами з: 15.09.12
Подякував: 265 раз.
Подякували: 396 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 10:29

  fokus написав:
  ЛАД написав:Сегодня, конечно, нет смысла об этом говорить, но было бы интересно посмотреть, как РФ осваивала бы Сибирь без участия Украины, если бы развал Союза произошёл не в 1991, где-нибудь в 70-м.

Та думаю также и освоила бы. Просто заробитчан с Украины было бы еще больше.
Но в целом согласен, излишне сладко поет Волгарь. Приторно. Потому как бессмысленно отрицать, что дешевый газ из Украины выбрали еще при Союзе. Как и уголь. И рассказывать теперь, что это ничего не значило для становления Союза тогда, и, соответственно, России сегодня – это просто передергивание фактов.
Хотя, конечно, и Украина тогда свою долю получила, как часть Союза. И немалую, этого тоже отрицать нельзя. А сейчас да, Украине остается сосать..лапу, а Россия в нефте–газовом шоколаде.

И во времена СССР же УССР за каждый метр кубический, поставленный вне республики, успела получить МИНИМУМ 10 КУБОМЕТРОВ ВЗАМЕН.
Насчет шоколада - в 90-е ые он был совсем не сладок. Во-первых, резко упали объемы - добыча нефти к началу нулевых снизилась с 570-ти до 360-ти млн. т. Во-вторых, это добро почти не приносило ничего в бюджет. С легкой руки МБХ со товарищи, нефтяные компании добывали сотни миллионов тонн СКВАЖИННОЙ ЖИДКОСТИ, которая становилась нефтью лишь после пересечения госграницы. Помнится, году в 1-ом в Нижнем пришлось пообщаться с чином из налоговой полиции. Оказалось, что все ее силы в тот момент были призваны срочно решать насущную проблему - в один прекрасный день крупнейший в Европе Новогорьковский НПЗ оказался СДАН В АРЕНДУ некому ООО, зарегистрированному на Байконуре. В результате платежи в бюджет упали НА ПОРЯДОК (Байконур в то время - налоговый офшор)
И лишь посадка владельца самой прозрачной российской компании, не успевшего продать по сходной цене 2 ПРОЦЕНТА МИРОВЫХ РАЗВЕДАННЫХ ЗАПАСОВ НЕФТИ!!!, привела в итоге к тому, что добыча нефти выросла в РФ в 1,5 раза, а налоговые поступления от нее - В ШЕСТЬ РАЗ!!!
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 10:58

Re: Політичні дискусії

  Волгарь написав:И во времена СССР же УССР за каждый метр кубический, поставленный вне республики, успела получить МИНИМУМ 10 КУБОМЕТРОВ ВЗАМЕН
Бреше і навіть не червоніє...
1 З 1965 по 1985 Україна влила в енергосистему СРСР - приблизно 600 млрд м3
2 З 1985 по 1991 - Україна добувала 30 млрд м3 . при споживанні 40-45 млрд м3 - тобто отримала назад менше 100 млрд м3
3 З 1991 по 2019 - споживання впало до 30 млрд м3 , при стабільному видобутку 20 млрд м3

Як бачимо фантазії нижнєгородського татарина - треба ділити мінімум на 20..
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 11:05

достаточно интересно
https://www.youtube.com/watch?v=ASCV7b8evL0&t=2200s
о Украине и около с 36м40с
19yuriy91
 
Повідомлень: 3190
З нами з: 15.09.12
Подякував: 265 раз.
Подякували: 396 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 11:27

  Кармелюк написав:
  Kudrjavuy написав:
  Кармелюк написав:Коли вже завершиться цей бенефіс shapo? :D
P.s.Бенефі́с (від фр. bénéfice — «зиск, користь») — театральна вистава або концерт, влаштований в честь одного з виступаючих акторів, дохід з якого повністю (повний бенефіс) або частково (напівбенефіс) призначався для одного або кількох з них (акторів-«бенефіціантів»), за винятком витрат на виставу.

Жмёте кнопку "заблокировать" - и о нём забудете.

Ніколи і нікого не блокував, і поки не збираюсь цього робити.
Моє питання було жартівливе :D
Просто стало цікаво, що ж відповість невтомний трудівник shapo, якого так турбує питання "титульной нации" :D Думав він теж віджартується :D Але де там! Людина серйозна! Аж занадто (якщо судити по його відповіді) :D

- Это та же причина, почему меня "закидали камнями".
Эта причина в "психологии".
И непонимании им, что неприятие к себе он вызывает именно ... .
Что для украинца принято идентифицировать "не полит корректно" - но в соответствии с его менталитетом.
Т.Е. - "всё равно не так."
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 11:35

Re: Політичні дискусії

Вот и высветился Враг, что уничтожил в Украине даже "Мотор Сич":
https://www.kommersant.ru/doc/4267467
Его интересы - в Украине с 91 года?
реальные деньги "не пахнут".

Трагедия в том, что все институты Государственной власти на 100% им руководствуется.
Отсюда и множество заявлений про "пакращання" - есть ни что более, чем геноцид коренного населения Украины - носителя знаний, умений, науки, технологий.
- почему под нажимом из-вне уничтожается вся промышленная основа Украины.
- "Фирташ" не выпал, это есть то же элемент той же Войны.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 11:38

  Kudrjavuy написав:Вот и высветился Враг, что уничтожил в Украине даже "Мотор Сич":
https://www.kommersant.ru/doc/4267467
Его интересы - в Украине с 91 года?
реальные деньги "не пахнут".

Трагедия в том, что все институты Государственной власти на 100% им руководствуется.
Отсюда и множество заявлений про "пакращання" - есть ни что более, чем геноцид коренного населения Украины - носителя знаний, умений, науки, технологий.
- почему под нажимом из-вне уничтожается вся промышленная основа Украины.
- "Фирташ" не выпал, это есть то же элемент той же Войны.

И в то же время свои "Соросята" - только форсируют уничтожение Украины.

Статистику я Вам приводил: 23% от 37 миллионов - Жизнь в Украине возможна, на сегодня только 9 миллионам жителей(интересно, какое количество из них уже имеют второе гражданство?)
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 11:42

  19yuriy91 написав:
  Козак-характерник написав:"добровільний запис своєї національної ідентичності в державних реєстраційних документах"[/color]...Диявол ховається як завжди у дрібничках. :wink: Я, наприклад, хочу вписати свою національність в паспорт. А якщо людина стидається свого походження чи приховує його з інших мотивів, то тут вже її власний вибір. Але таку людину державна машина все одно візьме на олівець! :) Природу такого вибору треба вивчати і аналізувати, чому людина позиціонує себе, як перекати - поле. Може він є циганом, або вона є циганкою.



П.С. В душі, я є державником, державною людиною, а не патріотом. Патріот - це високопарне слово, навіть дискредитоване. А от побудувати такий механізм, щоб дійсно запрацював на благо українців, як швейцарський годинник, то була б цікава справа з точки зору професійного менеджмента. Щоб все по науці було вибудовано: чіткий план, мета, задачи, виконавці, методи реалізації, мотивації, контроль і прогнозування. Це як облаштувати хату, в якій комфортно було б жити. Шкода, що наша псевдоеліта не є амбітною, в кращому випадку - бариги, а так, переважно - окупанти, уламок денаціоналізованої і чужинської номенклатури, що пов'язана кров'ю з криміналом.


а вот так.
человек,гражданин Украины, явно не то что не украинец, а даже и не славянин, пошёл добровольцем на фронт. не прятался, ни прикрывался отговорками - пускай украинцы воюют за свою землю.
допустим, погиб. а его дети не хотят терять национальную идентичность- их тоже
державна машина все одно візьме на олівець!

вариантов может быть уйма.

В душі, я є державником, державною людиною, а не патріотом.
вступает в противоречие с написанным раннее тобой.
національність не имеет НИКАКОГО отношения к тому, как ощущает,ведёт себя гражданин в своём государстве.

Ну і? Немає ніякого протиріччя. Держава гарантує такому громадянину право на самовизначення. Якщо він в душі вважає себе грузином, ок, так і запишемо! :) А про олівець державний, це жарт. :P Я до того, що держава повинна моніторити всі процеси, що відбуваються в тій державі. Українці поважають інші народи і їх культуру, мову, традиції, якщо ті поважають і українців. І якщо такий громадянин, що є не етнічним українцем, не лише словом, а й ділом доводить свою лояльність до українців, то він є нашим побратимом. Спорідненість може бути не лише кровною, але й духовною. Хоча так чи інакше, всі люди є братами і сестрами. :)
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Вів 25 лют, 2020 11:44, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 56035604560556065607 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама