У Гончарука задумали змінити податкову систему: які...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 5678910>
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 17:11

Re: У Гончарука задумали змінити податкову систему: які...

  katso написав:Так что это вопрос только к ИТ, которые паразитируют на полученном дармовом качественном образовании за счет бюджета

Громко и долго хохотал.

Сразу видно експерта в IT.

Абсолютно все что я знаю и что мне нужно в работе - я выучил сам.

Причем продолжаю учиться и после окончания института, читая "на халяву" статьи в интернете, правда не за счет бюджета, а за счет рекламы на сайтах, филантропии авторов и оплаты канала к своему провайдеру, посещаю конференции с ценой посещения в минимальную зарплату, а то и поболее, покупая литературу, просто ковырясь в чужих продуктах.

Я не знаю, может в Великобритании или США выпускники институтов и обладают актуальными знаниями по разработке ПО. Но не в Украине, ето 101%.

В общем все понятно с твоей желчью. Начали за налоги, теперь ты нас конкурентами из Пакистана пугаешь. Будто для хорошего пакистанского программиста сильно важно платить дурные налоги в Украине, а не зарабатывать сидя в Пакистане.
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4863
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 17:27

Re: У Гончарука задумали змінити податкову систему: які...

budivelnik написав:
  vitaliy_berdinskikh написав:
  budivelnik написав:чи зможе айтішнік вижити без селянина
И опять ты делаешь айтишника в чем-то виноватым только потому что тебе не нравятся айтишники...
1 Особисто я навчився жити так-що мінімум стикатись з працівниками мильно-бульбашкових галузей(айтішники-рекламщики)
2 Мене не цікавить сама назва професії...
Мені дивно ,що людина ,яка по своїй суті думає цифрами - не в стані проаналізувати прості цифрові ряди.які доступні в гуглі...
3 По цифрам приведенним мною у повідомленні на попередній сторінці
1 Поясніть
Чому у всіх розвинутих країнах світу(особливо в тих куди ви грозитесь втікнути) розмір перерозподілених коштів(податки/збори) становить 30-40%+...чим більш країна соціально розвинута - чим вищий відсоток податків..Ті самі шведи близько 50%
2 Поясніть
Практично у всіх країнах кількість пенсіонерів становить 30% до загальної кількості населення , або практично 1 до 1 - до кількості працюючого населення
Ясно що пенсіонери можуть спожити тільки те що виготовлене працюючими . ясно що потреби пенсіонерів менші (нехай навіть у 2 рази) від потреб працюючих..
Але тоді виходить що працюючі тільки для пенсіонерів повинні виготовляти мінімум 30% від ними загальновиготовленого
3 Поясніть
Звідки брати кошти на навчання ваших же дітей
Звідки брати кошти на декретну відпустку приблизно 1 млн жінок(300-400 тисяч народжується в рік. жінки сидять до трьох років)
4 Поясніть
Звідки брати від 100 млрд грн в рік на армію?
Чи піднімаємо руки...здаємось росії ... і замість 100 млрд сьогодні на оборону - починаємо платити 500 млрд завтра на армію яка воює в сірії і так далі?
- щось можете сказати в своє оправдання?
Не знаю, чого це ви ІТ в один ряд з рекламщиками ставите. Тільки через те, що і те і те відноситься до сфери послуг, ще нічого не означає, характер кінцевого продукту їх роботи і його споживання кінцевим покупцем кардинально різні, сама сфера ІТ надзвичайно широка, і відносити її до "мильно-бульбашкових" необґрунтоване.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34701
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 17:35

  vitaliy_berdinskikh написав:Абсолютно все что я знаю и что мне нужно в работе - я выучил сам.


Что, вообще-вообще абсолютно всё? :shock: Математики не было в институте, английского не было? Всего того что называется "база" - не было? Буквы те что на клавиатуре тоже сами без учителя выучили?

Да, я не программист - но поездив по миру я насмотрелся на таких тупых ламеров косящих под ИТшников - что теперь понимаю что таки да, в сравнении с ними образование у нас на хорошем уровне, особенно в сравнении с бросовой ценой на него - вот и весь секрет "украинского ИТ чуда".

П.С. И это- чего это Вы вдруг все ИТ приравняли к "разработке ПО" ? :roll:
katso
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1039
З нами з: 16.05.12
Подякував: 116 раз.
Подякували: 242 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 17:39

Re: У Гончарука задумали змінити податкову систему: які...

  katso написав:Математики не было в институте

Арифметику прошел в школе.
  katso написав:английского не было?

Тот же дремучий уровень что и в школе. Ни школьный, ни институтский английский не годится для чего-то кроме "London is the capital of Great Brirain" что уже само по себе неправильно. Потому что, ***, United Kingdom, а не грейт бритн.

  katso написав:И это- чего это Вы вдруг все ИТ приравняли к "разработке ПО" ?

Спроси у будивельника, ведь ИТ ето мьільная отрасль по его мнению.
Специалистов для областей ИТ не относящиеся к разработке ПО у нас вообще не готовят, даже на бумаге.

  katso написав:понимаю что таки да, в сравнении с ними образование у нас на хорошем уровне

Думаю на етом спор можно закончить: вера дело такое... Кто-то вон в церковь ходит, тьі на форуме молишься.
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4863
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 18:25

Когда "профан в экономике" хочет чего-то там реформировать в налоговой системе, экономике очень быстро приходит "пушной зверек".
Реформировали табачную отрасль - итого -3 лярда по сообщению МинФина.
"Снизили" тарифы - пришло 2 платежки. Причем, суммы остались теми же (у меня, во всяком случае), что и год назад, хотя эта зима гораздо теплее прошлой.
Скоро вот введение РРО подоспеет. Тоже, наверное, все резко подешевеет.
Пусть еще чего-нибудь реформируют - глядишь, все и загнется за год-два окончательно.
alt402
 
Повідомлень: 285
З нами з: 10.12.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 79 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 20:39

  Faceless написав:
budivelnik написав:
  vitaliy_berdinskikh написав:]И опять ты делаешь айтишника в чем-то виноватым только потому что тебе не нравятся айтишники...
1 Особисто я навчився жити так-що мінімум стикатись з працівниками мильно-бульбашкових галузей(айтішники-рекламщики)
2 Мене не цікавить сама назва професії...
Мені дивно ,що людина ,яка по своїй суті думає цифрами - не в стані проаналізувати прості цифрові ряди.які доступні в гуглі...
3 По цифрам приведенним мною у повідомленні на попередній сторінці
1 Поясніть
Чому у всіх розвинутих країнах світу(особливо в тих куди ви грозитесь втікнути) розмір перерозподілених коштів(податки/збори) становить 30-40%+...чим більш країна соціально розвинута - чим вищий відсоток податків..Ті самі шведи близько 50%
2 Поясніть
Практично у всіх країнах кількість пенсіонерів становить 30% до загальної кількості населення , або практично 1 до 1 - до кількості працюючого населення
Ясно що пенсіонери можуть спожити тільки те що виготовлене працюючими . ясно що потреби пенсіонерів менші (нехай навіть у 2 рази) від потреб працюючих..
Але тоді виходить що працюючі тільки для пенсіонерів повинні виготовляти мінімум 30% від ними загальновиготовленого
3 Поясніть
Звідки брати кошти на навчання ваших же дітей
Звідки брати кошти на декретну відпустку приблизно 1 млн жінок(300-400 тисяч народжується в рік. жінки сидять до трьох років)
4 Поясніть
Звідки брати від 100 млрд грн в рік на армію?
Чи піднімаємо руки...здаємось росії ... і замість 100 млрд сьогодні на оборону - починаємо платити 500 млрд завтра на армію яка воює в сірії і так далі?
- щось можете сказати в своє оправдання?
Не знаю, чого це ви ІТ в один ряд з рекламщиками ставите. Тільки через те, що і те і те відноситься до сфери послуг, ще нічого не означає, характер кінцевого продукту їх роботи і його споживання кінцевим покупцем кардинально різні, сама сфера ІТ надзвичайно широка, і відносити її до "мильно-бульбашкових" необґрунтоване.
Я трошки( або й сильно) не вірно виразився....
1 Для основної маси тих хто пробує програмувати - айті це море бабла,вільний графік... на виході сайт з конструктора сайтів.або забавка на андроїд...цікава тільки тому хто її створив і його подружці.
Цих я називаю представниками мильно-бульбашкової галузі... - нічого корисного не створюють ,паразитують.
2 Є інші програмісти...
Ті хто розробляє плагіни до Автокад чи моделі в режимі реального часу... і так далі і тому подібне...Навіть ті хто створює бухгалтерські програми ( і підтримує їх в актуальному вигляді) - це потрібні програмісти...
При цьому - чомусь я далекий від думки , що людина яка в стані створити хороший продукт - вважає тих в кого вона купує продукти їх виробітку - якимись недолюдьми...
Тобто той хто вміє щось створювати - як правило поважає тих хто створює..
А податкова система побудована таким чином що ті хто створюють потрібні речі - ті й платять податки... і розуміють куди йде як мінімум 80% ними сплаченого.

От і виходить
Є бульбашка(морська піна) з сотень тисяч хлопчиків і дівчаток.які вважають себе айтішниками... але при цьому є бідними й нещасними-бо щиро вірять зомбоящику і оповіданням що податки платити не треба...

ПС
ті хто щось розповідають про ПДВ.яке вони платять в складі товарів -послуг які купують...
То ПДВ вони платять тільки в тому випадку,коли підприємство(підприємець) є не таким хитровимаханим як вони , а є платником ПДВ
Покупка товарів/послуг у не платників ПДВ - не приводить до сплати ПДВ.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 21:37

Re: У Гончарука задумали змінити податкову систему: які...

  budivelnik написав:Для основної маси тих хто пробує програмувати - айті це море бабла,вільний графік...

Опять у форумных телепатов весеннее обострение активности.
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4863
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 22:38

  katso написав:
  vitaliy_berdinskikh написав:Абсолютно все что я знаю и что мне нужно в работе - я выучил сам.


Что, вообще-вообще абсолютно всё? :shock: Математики не было в институте, английского не было? Всего того что называется "база" - не было? Буквы те что на клавиатуре тоже сами без учителя выучили?

Да, я не программист - но поездив по миру я насмотрелся на таких тупых ламеров косящих под ИТшников - что теперь понимаю что таки да, в сравнении с ними образование у нас на хорошем уровне, особенно в сравнении с бросовой ценой на него - вот и весь секрет "украинского ИТ чуда".

П.С. И это- чего это Вы вдруг все ИТ приравняли к "разработке ПО" ? :roll:

Сколько там той базы в раскуренном букваре и двухмесячных курсах. Каждый второй писать то не умеет грамотно, но элита - ИТ!
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: П'ят 28 лют, 2020 11:02

  vitaliy_berdinskikh написав:
  katso написав:Математики не было в институте

Арифметику прошел в школе.


Угу. Только арифметику, и только в школе? :shock:

В институте вышки не было? Преподаватель работающий за нищенский оклад, отстегивающий в бюджет 20% налогов, стоя в потертых брюках в холодной аудитории без ремонта со щелями в окнах - не вдалбливал в головы синусы и логарифмы которые потом в этой голове легли в основу понимания матанализа, статистики и прочего необходимого для программирования?

Да кто ж признается-то - конечно оно приятней говорить "я всего добился сам, я государству ничего не должен" :wink:
katso
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1039
З нами з: 16.05.12
Подякував: 116 раз.
Подякували: 242 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 28 лют, 2020 11:18

Re: У Гончарука задумали змінити податкову систему: які...

  katso написав:В институте вышки не было?

Вышка в программировании? Может ещё физика и химия? Был очень важдый предмет, что-то там про охрану труда, уже забыл детали. Только-только недавно перестали учить научный коммунизм.

Ты в своей жизни когда последний раз пользовался таблицами Брадиса ну или хотя бы теоремой Пифагора?

  katso написав:конечно оно приятней говорить "я всего добился сам, я государству ничего не должен"

Внезапно это так и есть. Что в 90-х, что в 10-х в украинском институте обучение отстает от современных технологий на годы. Потому что чтобы учить современным технологиям предподователь должен быть сам знаком с ними. А как он сможет с ними познакомиться если он
стоя в потертых брюках в холодной аудитории без ремонта со щелями в окнах...вдалбливал в головы синусы и логарифмы
Востаннє редагувалось vitaliy_berdinskikh в П'ят 28 лют, 2020 11:22, всього редагувалось 3 разів.
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4863
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 5678910>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 228
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 23 лют, 2024 15:58
finuser571
1 273
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 16:22
Ірина_
4 514
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 січ, 2024 12:12
Novy
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама