Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 56515652565356545655 ... 7852>
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 13:15

  Yuri_61 написав:"Знакомьтесь это министр финансов Украины, Оксана Маркарова. Оксана Сергеевна МИЛЛИОНЕРША и ценительница Роскоши. Она владеет: ТРЕМЯ квартирами в Киеве, квартирой во Львове, ДВУМЯ загородными домами и ПЯТЬЮ участками под Киевом. В автопарке у нашей "Героини": Хонда Аккорд, Мерседес СL500 и Тойота Хайлендер. Также Оксана Сергеевна задекларировала: лошадь ганноверской породы, коллекцию графики Украинских художников 19-21 веков, коллекцию драгоценных монет, и собрание антикварных Книг. На банковских счетах и наличными, Оксана хранит более 8 МИЛЛИОНОВ ГРИВЕН. Впечатляет? И это только то, что она посчитала нужным внести в свою Декларацию. Ну и естественно, все эти богатства, были нажиты "Непосильным" трудом на благо нашего Государства. Ведь ещё начиная с 2015 года, Оксана Сергеевна занималась "Спасением" Украинской экономики, под чутким руководством знаменитой Яресько. Вот таких "Ценных" кадров, оставил после себя Пётр Алексеевич. Хотя я искренне надеюсь, что совсем скоро, мы о них забудем НАВСЕГДА...", - написал Михаил Шнайдер.


Шо там эта сучара все свои овгз сконвертировала в бакс? Или конвертит до сих пор шо аж гай шумит? - уж больно курс стабильный. То колбасило по гривне-две за пару дней - то тут уже несколько недель почти стабильный...
Востаннє редагувалось Alex2007 в Суб 29 лют, 2020 13:16, всього редагувалось 2 разів.
Alex2007
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 3712
З нами з: 11.10.16
Подякував: 1757 раз.
Подякували: 1626 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 13:15

Как пытался объяснить ранее..., результат начинает проявляться - жаль не до конца, но уже есть ПОНИМАНИЕ - понимание происходящего:

От Филатова!

Квартал 95 начинается с 60й минуты.
Конкретное с 1 час 18 минут, ну дальше не удержитесь пол часа.
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Суб 29 лют, 2020 14:39, всього редагувалось 1 раз.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 13:20

Ще не вмерла Україна!

  Kudrjavuy написав:Зачётно!

Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 13:35

Невыгодно стало антикоррупционером работать.
Не размахнешься, как при Пете.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19762
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 15:07

  Козак-характерник написав:
  budivelnik написав:
  Козак-характерник написав:Я б переносив диверсійну діяльність на територію ворога.
1 ОРДЛО і Крим - це наша територія
2 Диверсії в росії викличуть диверсії в Україні.
Для росії теракти явище звичне - для України - це чергова тема для розганяння зради...

Мав на увазі, власне РФ, а не наші окуповпні території. Так, розумію, це страшно. Але допоки ми не проявимо дух, непримиремну боротьбу до фанатізму, навряд чи ця агресія припиниться. І такі, як Shapo, насміхатимуться над українцями, мовляв слабачки. Треба характер проявити. Буває стая розступається перед одним вовком, бо відчувають лють.

Он вторит Восточному Геббельсу
- а Враг где?
- Практика стабильна "Разделяй и властвуй"
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 15:15

  Козак-характерник написав:Мав на увазі, власне РФ, а не наші окуповпні території. Так, розумію, це страшно. Але допоки ми не проявимо дух, непримиремну боротьбу до фанатізму, навряд чи ця агресія припиниться. І такі, як Shapo, насміхатимуться над українцями, мовляв слабачки. Треба характер проявити. Буває стая розступається перед одним вовком, бо відчувають лють.


Вот наконец речь не мальчика, но мужа.
Так только зачем было бегать из Донбасса во Львов чтобы вещать о будущих диверсиях в Московском метро( кстати, Гриценко московская прокуратура за такие призывы в 2014г уже дело шьет)?
Что, в Донецке или Луганске взорвать нечего?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 15:18

  yanyura написав:Когда начнете? В смысле покажете личный пример "диверсионной деятельности на территории врага"?

Більшість не хоче. Як я можу проти більшості йти? Хочуть миру. І я хочу, але не за будь яку ціну. І що робить? Тут лише хтось повинен взяти відповідальність на себе: взяти повноту влади на себе, оголосити війну, заборонити будь яку політичну діяльність партій. Оголосити загальну мобілізацію. І не питати мене, чи Вас, хочемо ми того чи ні. Під ружжо і баста! :) А так граємося в демократію. Хоча відомо, що під час війни - це шлях до прірви. Якщо немає бажання воювати, то треба домовлятися про почесну капіталяцію. І треба розуміти, що умови тієї капіталяції, будуть не на користь України.

П.С. Моя професія минула, не забов'язує мене приймати рішення, а лише провести аналіз поточної ситуації і дати рекомендації, тому хто має приймати ті рішення.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 15:21

  yanyura написав:Когда начнете? В смысле покажете личный пример "диверсионной деятельности на территории врага"?



  Козак-характерник написав:Більшість не хоче. Як я можу проти більшості йти? Хочуть миру. І я хочу, але не за будь яку ціну. І що робить? Тут лише хтось повинен взяти відповідальність на себе: взяти повноту влади на себе, оголосити війну, заборонити будь яку політичну діяльність партій. Оголосити загальну мобілізацію. І не питати мене, чи Вас, хочемо ми того чи ні. Під ружжо і баста! :) А так граємося в демократію. Хоча відомо, що під час війни - це шлях до прірви. Якщо немає бажання воювати, то треба домовлятися про почесну капіталяцію. І треба розуміти, що умови тієї капіталяції, будуть не на користь України.

П.С. Моя професія минула, не забов'язує мене приймати рішення, а лише провести аналіз поточної ситуації і дати рекомендації, тому хто має приймати ті рішення.



Хотел бы сказать помягше, но ничего другого в голову не приходит.
На бойнях есть козел-провокатор который ведет стадо на смерть, а сам выбегает в последний момент из очереди на убой.
Вот это вы, христианин
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 15:27

  shapo написав:Хотел бы сказать помягше, но ничего другого в голову не приходит.
На бойнях есть козел-провокатор который ведет стадо на смерть, а сам выбегает в последний момент из очереди на убой.
Вот это вы, христианин

Я нікого не веду, бо не маю повноважень відповідних. І не хочу тих повноважень. :) Але це ієзуїтська логіка, згідно якої будь який провідник повстанського руху є провокатором, що веде людей на смерть. Тоді не треба взагалі чинити опір, а стати рабами, бо страшно і смерть на війні. Перемогає той, в кого дух! В цьому я впевнений.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лют, 2020 15:29

Re: Політичні дискусії

  budivelnik написав:1 Ердоган проти окупації Криму
2 Ердоган проти посилення росії на Близькому Сході
3 Ердоган хоче контролювати Чорне море...
4 Ердоган знищуючи російську військову техніку в Сірії - надає збитків російському ВПК
Тільки цього досить - щоб вважати Турцію союзником в боротьбі з росією.
ПС
В України і Турції відсутні спільні кордони

Ердоган і Путін брати-близнюки, як Гітлер і Сталін. Але воювати не будуть - нема спільного кордону. В Сирії трохи пободаються, якщо Ердоган дотягнеться до їх літаків.
lapay
 
Повідомлень: 13773
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 56515652565356545655 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама