Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 550551552553554 ... 1129>
Повідомлення Додано: Пон 16 бер, 2020 18:24

Понаехал
нормально))
живущие в бантустане примут на свой баланс всю инфляцию от безразмерного печатания баксов вашей новой родиной.
не в первый раз.
некоторые даже научились зарабатывать и отмывать доходы покупкой недвиги за рубежом.
типа, в Турции, других странах...
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Пон 16 бер, 2020 18:28

  Понаехал написав:по теме ветки: через 2-3 недели коммерческие банки скорректируют ставку ипотечного кредитования. Жилье в США будет почти безпроцентным.
Как, тебе такое, моя далекая Родина?

Так США вже давно живуть не по кишені...в борг.
І будуть жити і ще більше...мабуть. :)
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 16 бер, 2020 18:29

  Yuri_T написав:Понаехал
нормально))
живущие в бантустане примут на свой баланс всю инфляцию от безразмерного печатания баксов вашей новой родиной.
не в первый раз.
некоторые даже научились зарабатывать и отмывать доходы покупкой недвиги за рубежом.
типа, в Турции, других странах...

фи... баксы давно не печатают в таких обьемах, а рисуют нолики на аккаунтах. В остальном - да. Турция тоже не фонтан. Так что гуд лак.
Понаехал
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4087
З нами з: 22.05.16
Подякував: 79 раз.
Подякували: 185 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 16 бер, 2020 18:29

О! Вий Yuri_T зашел на ветку! Давно не было...
Круто!
А, товарищ Вий, а что так примитивно - в стиле Франта - угрожать akurt'у мировыми катаклизмами?
Как-то не солидно для такого уровня...
Мельчаете... Я давеча с интересом читал ваши посты на другой ветке...
Не солидно...
А вот к вам - как к профессионалу - непрофессиональный вопрос - ловлю на слове - "отмывать деньги" путем покупки квартиры по цене в 2 раза ниже, чем ваша в Киеве - это в смысле вас опередить в отмывании или как?
Востаннє редагувалось akurt в Пон 16 бер, 2020 18:34, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9595
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 16 бер, 2020 18:31

  Квесторе_поверніться написав:
  Понаехал написав:по теме ветки: через 2-3 недели коммерческие банки скорректируют ставку ипотечного кредитования. Жилье в США будет почти безпроцентным.
Как, тебе такое, моя далекая Родина?

Так США вже давно живуть не по кишені...в борг.
І будуть жити і ще більше...мабуть. :)

а что в этом плохого? :)
За дол плятат то другие :)
мне вот все больше и больше кажется что модели экономически отрабатываются на Японии и если признаются удачными, импелементятся в США. Жду отрицательных ставок и нулевой ипотеке.
Понаехал
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4087
З нами з: 22.05.16
Подякував: 79 раз.
Подякували: 185 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 16 бер, 2020 18:33

знал бы тов.Гоголь кого назовут Вием...
как можно угрожать тому, кто ничего не боится и сделал запас туалетной бумаги на 2 года вперёд? :D

зы. меня не может не радовать, что вы хоть кого-то стали читать, кроме самого себя.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Пон 16 бер, 2020 18:35

  akurt написав:О! Вий Yuri_T зашел на ветку! Давно не было...
Круто!
А, товарищ Вий, а что так примитивно - в стиле Франта - угрожать akurt'у мировыми катаклизмами?
Как-то не солидно для такого уровня...
Мельчаете... Я давеча с интересом читал ваши посты на другой ветке...
Не солидно...

В загальному Yuri_T має рацію...слід думати про корекцію на ринку нерухомості і хто вийшов в доларовий кеш зробив правильно...мабуть.
Востаннє редагувалось Квесторе_поверніться в Пон 16 бер, 2020 18:38, всього редагувалось 1 раз.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 16 бер, 2020 19:00

Я з вам згодний з поправками:
- згаданий вище пан не має ніякого відношення до нерухомості в будь-якій частині Земної кулі, крім Києва, і тому не може бути експертом на ринку заордонної нерухомості та не є - почитайте його повідомлення - на ринку київської нерухомості.
- оскільки я живу у власній двокімнатній квартирі площею 55 квадратів, за яку мене хочуть вбити/придушити - а вас так вдвічі чи втричи за те потрібно придушити, то мене ніяк не хвилює зростання/падіння цін на нерухомість - погодьтеся, шановний пан, що вас так само не хвилює це питання щодо вашої квартири у Львові - ну не в наметі ж дорослим жонатим чоловікам жити?
Чи ні?
Востаннє редагувалось akurt в Пон 16 бер, 2020 22:57, всього редагувалось 3 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9595
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 16 бер, 2020 19:12

  akurt написав:Я з вам згодний з поправками:
- згаданий вище пан не має ніякого відношення до нерухомості в будь-якій частині Земної кулі, крім Києва, і тому не може бути експертом.
- оскільки я живу в власній двокімнатній квартирі площею 55 квадратів, за яку мене хочуть вбити/придушити - а вас так вдвічі чи втричи за те потрібно придушити, то мене ніяк не хвилює зростання/падіння цін на нерухомість - погодьтеся, шановний пан, що вас так само не хвилює це питання щодо вашої квартири у Львові - ну не в наметі ж дорослим жонатим чоловікам жити?
Чи ні?

Якось на перший план виступає світова криза.
Чи доцільно зараз вкладатися в нерухомість в Анталії як захисний актив?
Навіть якщо вона тимчасово трохи просяде...саме на низах і потрібно її брати.
Вам там на місці краще зрозуміло.
Виграють завжди ті, що бачать на декілька кроків вперед.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 17 бер, 2020 12:01

  Долярчик написав:
  Львівський БатяР написав:Долярчик, памятате, що найсолодші оферти будуть йти від найризикованіших проектів... Інакше кажучи найбільше ціну можуть опускати ті хто можливо і не планує рухатись далі, а хоче обанкротитись!

З іншого боку - хто не ризикує.... :wink: :D


Пан Долярчик!
Наразі не час ризикувати.
Зараз треба сидіти тихо-тихо і не висовуватися.

Текст нижче - як відповіді на запитання Квесторе_поверніться.

На ваші, пане Квесторе_поверніться, запитання відповідаю:

- я гадаю - і про це всі попереджали останніх 6 місяців, коли почалася ця цікава гра в ОВДП, що в цей час треба бути в доларі.
- я ніколи і нікого не заохочував вкладится в турецьку/нетурецьку нерухомість з метою заробити на цьому і заробити мені - я не продавав і не продаю жодної нерухомості в Туреччині - я завжди з великою обережністю відносився до ідеї вкладення в нерухомість Польшінепольші, Італіїнеіталії , Монголіїнемонголії , Великоїбританії/невеликобританії так далі - і це є не цій гілці.
- я весь час писав, що треба не торгувати саморізами по гіпсокартону на ринку Анголенко в Запоріжжі, або чоловічими краватками/костюмами/смокінгами на другому поверсі ЦУМу Дніпра, або батарейками біля станції метро "Житомирська" в Києві, або на іншому ринку жіночими колготами, а думати/шукати собі роботу ДИСТАНЦІЙНУ. І наводив приклади. Я працював і працюю дистанційно.
- ще з грудня 2019 почалися проблеми у лендлордів - десь почали зникати орендарі. Вже декілька моїх приятелів не можуть здати у Львові те, що прекрасно здавалося. З чудової квартири на Рильского (ближній центр) з"їхали орендарі. Платили у гривні 500 долярів - лендлорд попередив на початку березня, що його гривня не влаштовує, ті виїхали. Лендлорд зав"язав пояси тугіше та виставив за 650. Помирати, так з музикою.
- нас чекає цікава ситуація: я гадаю, що кількість бажаючих орендувати житло сильно не зменшилася навіть на введення цілої купи просто жахливих шпаківень по 650 квартирі вожній - але спробуйте ще в них вселитися - ремонт зара коштує дорожче, ніж стіни - але всі, багатіючи, ТА НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ЗУБОЖІННЯ, хочуть мати своє кубло, де можна буде тихенько грати із кобітою. Але ситуація ЗАНАДТО суттєво смінилася - просто лавина за останні три тижни - грати із кобітою в затишному місці не перестануть хотіти, але для того треба мати гроші. А грошви не буде... А кохання без грошви не буває...
- ця гілка названа мною не даремно саме так, як названа: якщо щось десь купувати - а у людей є та було таке бажання щось купити за кордоном - то ДЛЯ СЕБЕ було купувати тут, а не в оренду і не для перепродажу. І пояснював на цифрах і фактах.

Зараз треба сидіти тихенько - як говорять в Україні - "на одній сраці" та чекати: виживеш, чи ні.
Востаннє редагувалось akurt в Вів 17 бер, 2020 12:24, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9595
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 550551552553554 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8829 6923041
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 03:19
akurt
10012 6251241
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
24758 16542346
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама